24199
Chelsea Fan Club
  • Cabell
    #11249
  • Rockynhooo
    #11248
    egy 13 éves titán
  • Matthew Prosac
    #11247
  • doka norbert
    #11246
    hellósztok!szerintem a BL-re a legesélyesebb a CHELSEA az "MU" meg menjen a frencba szerintem!!!!:D
    remélem hogy ha már a bajnokság nem is lesz meg de a BL-re még pályázhatunk!!!
    aki akar felvehet msn-re ! itt a címem ----> [email protected] nincs sehol se nagybetűMu neked lőttek
  • Japep
    #11245

    CHELSEA AGREE BOSINGWA DEAL - chelseafc.com
    Chelsea Football Club can confirm it has reached agreement with FC Porto for the transfer of Jose Bosingwa. The player is now in England to discuss personal terms and undergo a medical.

    --------------------------------------------
    Most már hivatalos.
  • Japep
    #11244
    Remélem én is, DE nem lesz ciki...103 év után BL-döntőben vagyunk, a semmiből hozta vissza a bajnokság reményét, CP döntő és FA elődöntő.

    Úgyhogy nincs benne semmi ciki!
  • sygmaBlueJersey
    #11243
    én is nagyon várom már di santo-t sinclair-t. tényleg nem tudtok olyan videot amin di santo játszik a 2ik cspatban? kéne lennie mert németh krisztianrol is van a l'poolban. huh azokat nézzétek meg nagyon jo a srác,és ö lett a livo 2ik cspat év játékosa.08/09 ben vszinu felviszik 1. csapatba,ettöl kicsit lehet enyhulok a vorosokkel szemben :))
  • sygmaBlueJersey
    #11242
    szép volt fiúk, és minden tiszteletem andrij-é, a mindenki elött ismert körülmények melett ilyen mentalitással játszani,és ezt nem csak erre a meccsre mondom,hát köszönjük.. sajnálom Japep, ha igazam lesz shevarol hidd el, szerintem én fogom a legjobban.De ne legyünk naívak, sosem vallják be,mielött eligazolnak,mert ez van megbeszélve a csapattal,hiszem nem akarja senkisem felfedni a kártyáit és szándékait. Drogbával is hasonlo a helyzet csak ő nem kegyvesztettsége miatt megy,ha megy! reméljük nem
  • Bulykin
    #11241
    Bakker az a kommentátor

    (bocs, ha volt már)
  • asfa
    #11240
    Premier League összegzés

    Jól indult a bajnokság, bár nehezen nyerünk otthon az újonc Birmingham (3-2), és idegenben az idén kieső Reading (1-2) ellen. Aztán jött a Liverpool, pontosabban mentünk az Anfieldre, ahol egy büntetőnek köszönhetően 1-1-et értünk el, majd egy Lampard góllal a Portsmouth vertük, és vezettük a Premier League-t.

    Ezután jöttek a problémák, mint derült égből a villámcsapás, 2-0-ás, megalázó vereséget szenvedtünk a Villa Parkban, majd otthon, a Blackburn ellen egy gyenge 0-0 jött. Újabb sokként érte a csapatot, hogy José Mourinho elhagyta a csapatot, három nappal az MU elleni rangadó előtt. Avram Grant követte, de ahogy várható volt, sima MU győzelem (2-0) lett belőle.

    A Grant-éra újabb pirító döntetlennel folytatódott, a Fulham ellen egy otthoni 0-0-t értünk el, egy fordulóval később viszont mi, a Reading ellen pedig Ballack góljával nyertünk.

    Anelka jött, és megszerezte első gólját, de egy játékvezetői hiba miatt lesgóllal egyenlített a Portsmouth.

    A 3. helyen álltunk, és az ötödik Liverpoolt fogadtuk, de egy langyos, 0-0-ás mecset játszottunk velük. Március elsején a West Ham otthonába mentünk, ahol 60 percig emberhátrányban játszottunk, de így is 4-0-ra diadalmaskodtunk.

    Ismét két könnyű meccs jött, a Derbyt többek között Lampard négy góljának köszönhetően hattal küldtük haza, a Sunderland otthonában viszont csak egy Terry fejessel nyertünk. ezt követően a Tottenhamhoz mentünk, ahol bár 1-3 is volt az állás, a Spurs 3-3-ra feljött, majd 3-4-nél a 90. percben Keane egyenlített.

    Ilyen lelki állapotban fogadtuk az Arsenalt, és hatalmas csatában, Drogba duplájával válaszoltunk Sagna fejesére, és feljöttünk a második helyre az Ágyúsokat megelőzve.

    Március utolsó napján jött a Boro, Carvalho az 5. percben vezetést szerzett, ezt követően nagy szerencsével megőriztük ezt az eredményt. Egy héttel később sima meccsen nyertünk a Manchester City otthonában.

    Április 14.-én hétfőn egy nagyon fájó meccset játszottunk, Essien góljára Heskey a 93. percben válaszolt, így öt ponttal ellógott a Manchester. Három (!) nappal később ismét bajnoki, ismét Essien, de válasz sehol, és az MU botlott, így három pontra feljöttünk a Stamford Bridge-i rangadó előtt.

    A 36. fordulóban jött a nagy rangadó, Ballack szerezte meg a vezetést, Carvalho hibája után Rooney egyenlített. A 86. percben Carrick hatalmasat hibázott, kézzel ütött a labdába, a tizenegyest Ballack bebombázta, így azonos pontszámmal várta a két csapat az utolsó két fordulót.

    Egy héttel ezelőtt az MU simán nyert, ahogy mi is most hétfőnt, így a 38. játéknapra maradt a döntés.

    Május 11. Egészen friss emlék, a Manchester az első félidőben egy kis bírói segítséggel, de aztán egy mezőnygóllal nyert, így megérdemelten lett bajnok, mi viszont végső elkeseredésünkben még betliztünk. Shevchenko lehet, hogy utoljára lépett pályára a Chelsea mezében, szépen búcsőzik, ha búcsúzik.

    Szerintem nincs okunk szomorúság, annak ellenére, hogy a hosszabbításban bekapott gólok domináltak a szezon végén. Gondoljunk arra, hogy a hetedik helyen álltunk, és arra, hogy Moszkvában visszavághatunk!

    Köszönjük, fiúk!

    forrás: chelseafanatics.atw.hu
  • BECKHAM7
    #11239
    B*ZIIIII mu..... fákk....
    azért remélem a BL meglesz!
    GYerekek....ciki lesz, itt istenítik Grant-et, közbe lehet h szart se nyerünk...


    (nevem ne tévesszen meg, CHELSEA fan vagyok!)
  • chelseafan
    #11238
    Csak kiment a könyöke, ha jól olvastam valahol. Tehát szinte biztos, hogy játszhat!:)
  • lippet
    #11237
    Alex, Bein Ham középső védők a bl döntőn?

    nem kizárt!=)
  • Japep
    #11236

    A Chelsea aggódik Terry-ért


    A Chelsea elvesztette csapatkapitányát, John Terry-t a mai napon lezajlódó Bolton elleni találkozó első félidejében.

    Úgy tűnik, Terry balszerencsésen esett a földre a Petr Cech-el és Davies-el való ütközése után a meccs 10. percében.

    Az angol válogatott játékoson világosan látszott, hogy valami nincs rendben. Leérkezése után a gyepet ütögette fájdalmának jelzéséül.

    Terry-t Juliano Belletti váltotta, aztán a kapitányt egyenesen egy kórházba vitték, hogy megvizsgálják őt.

    Az esetleges sérülés azt jelentheti, Terry kihagyhatja az UEFA Bajnokok Ligája döntőjét a Manchester United ellen Május 21-én.

    Terry visszatért a meccs végére... [KÉP]

    -------------------------------------------------
    Nagyon remélem, hogy visszatért a döntőre, mert nélküle...hát hendikep a MU-nak.
    Carvalho szinte biztosan ott lesz a döntőn.
    Jobbulást nekik
  • Japep
    #11235
    A City 8-1-re kapott ki...durva.

    A kiesők: Reading, Birmingham, Derby County
    A feljutók: WBA, Stoke City és a rájátszás győztese (Watford/Hull City/Crystal Palace/Bristol City)
  • II Rocky II
    #11234
    most nézem,hogy seva csere volt,legalább most több időt kapott de megháálálta :)
    a bl döntőbe én a kezdőbe tenném ...
  • II Rocky II
    #11233
    grat a második helyhez.:)a végén leikszeletek,,,igy nem lessz azonos pontszám,hanem 2 pont lemaradás..
  • asfa
    #11232
    a bl döntőt nyerni kell!!
  • Japep
    #11231
    Ugrott a bajnokság, de így is nagy sikert értünk el!
    Köszönjük ezt a szép szezont a csapatnak és Grantnek is! KÖSZÖNJÜK!
    De legalább nem gólkülönbséggel kaptunk ki a PL-ben...MAJD JÖVŐRE!

    Remélem Terry és Carvalho is helyre jön a BL-döntőre.
    Ott nyernünk kell!

    HAJRÁ CHELSEA!
  • asfa
    #11230
    nah még ez is...
  • Japep
    #11229
    1-1...legalább nem gólkülönbséggel kaptunk ki.
  • Golyo69
    #11228
    Bl döntőre kiváncsi vaok naon! Direkt szabdságot vettem ki mert pont éjszakás lennék és látnom kell élőbe :D:D

    De én annak örülök hogy két bajnokeélyes csapatnak két "kis" csapattal igazán meg kell küzdeni a győzelemért! ebből látszik hogy a legerősebb bajnokság az angol! Hajrá angol foci! Glory MU!
  • asfa
    #11227
    hát evvan ezt tudhattuk..bl döntőre kell koncentrálni és ott megverni, mert a mai MU, hihetetlenül gyenge volt.. de ott ne mgiy fognak jtászani de nekünk kell nyernünk! GO GO BLUES!!
  • Jagumo
    #11226
    de a BL még meglesz!!!!
  • Jagumo
    #11225
    majd jövőre ...
  • Japep
    #11224
    Mikel a gólvonalról ment, kipattan, Giannakopulos rögtön rá fejeli, Cole gólvonalról ment.

    Közben 2-0 a MU, ugrott a bajnoki cím, de legalább nem 11-essel.
  • Japep
    #11223
    > MIKEL
    < JOE COLE
  • Japep
    #11222
    Pedig a mai MU simán verhető (vagy legalábbis X), csak ne pont a Wigannel játszana...
  • Japep
    #11221
    Közben Heskey fejes, Sartól bement volna... :S

    HAJRÁ WIGAN! :S
  • Japep
    #11220
    Zsinórban 3 Malouda szöglet után... :D

    És pont SHEVA! :D
  • Japep
    #11219
    HAJRÁ WIGAN!

    De amúgy hihetetlenül szarok, szépen kiépítenek egy támadást, és erre a befejezés...szrönyű.
    A szögleteket rendre túllövik, a helyzeteket magasan felé/mellé...HESKEY CSINÁLJ VALAMIT!

    HAJRÁ WIGAN!
  • Japep
    #11218
    Ok, ok, grat hozzá.
    Igazad van, de megérthetsz minket is.
    Ha már nyertek, ne ezzel a bírói segédlettel, lőjjetek még min 1-et...
  • asfa
    #11217
    GOGO BLUES!!!!!!!! HAJRÁ CHELSEA HAJRÁ WIGAN MÁR!!!
  • asfa
    #11216
    SEVCSENKOOOOOO
  • Japep
    #11215
    Drogba a félpályától végigvitte, de felérúgta... :S

    SHEVA GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Golyo69
    #11214
    felfogom a súlyát de figyelj ha 11 es akkor 11es...tök mindegy hogy milyen meccs van..attól hogy most ez dönti el a bajnoki címet attól még ha szabálytalanság van nem kell gondolkodnia a bírónak hogy befújja-e....sztem

    de én nem akarok vitatkozni.....:D:D

  • Japep
    #11213
    Láttam, az volt, de úgy látom, nem fogod fel a súlyát.
    Meg amúgy is, jó hogy nem már 2-t is kaptok egy meccsen.
  • Japep
    #11212
    Labdabirtoklás: 72% - 28%

    Lőjjünk már egyet! :S

    GOGO BLUES!
  • Golyo69
    #11211
    na most meg nem kaptunk meg egy 11est ami igencsak az volt...
  • Japep
    #11210
    Drogbát majdnem fejbedobták egy teniszlabdával... :O