24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #11332
    Én sem bírom annyira...remélem most jobban kinyitja majd a szemét!
  • Rockynhooo
    #11331
    ahol ez az ember vezette a meccset, ott mindig elbukott az adott csapat akinek szurkoltam :\ nagyon rühellem ezt a csávót :\
  • Japep
    #11330

    Holnap lesz a nagy nap...HAJRÁ CHELSEA!!!

    A döntő a moszkvai Luzsnyiki Stadionban lesz.
    (A stadionról bővebben a chelseafc.hun olvashattok - mi nem műfüvön fogunk játszani.)

    A döntőt a szlovák Lubos Michel fogja vezetni (sajnos pont a 2005-ös Liverpool elleni meccsünket vezette, amin kiestünk egy olyan góllal, ami máig sem biztos, hogy áthaladt-e a gólvonalon...továbbá ő vezette a 2003-as Porto-Celtic UEFA-kupa döntőt is).


    Amit érdemes megnézni/elolvasni, az a chelseafc.hu által összeállított eddigi BL-szerepléseink összefoglalója.
    Nagyon jó volt látni pl. a Galatasaray elleni 5-0-át, és persze legjobban a Barcelona elleni 4-2-t...és JM-et... :(


    Holnap kemény meccsünk lesz nagyon...pont tegnap láttam az EU-n a MU BL-győzelméig vezető utukat, akkor Schmeichel nyerte meg nekik a BL-t...reméljük most nekünk sikerül, megvan rá minden esélyünk!
    HAJRÁ CHELSEA!!!
  • sygmaBlueJersey
    #11329
    Petr Cech interview a döntőről vendetta lesz...
  • Jagumo
    #11328
    lőjön 2-3 gólt és jólesz :D
  • sygmaBlueJersey
    #11327
    zsíííír:)
  • Bulykin
    #11326
  • Japep
    #11325

    Drogba: Büszkévé akarom tenni Abramovicsot


    A Chelsea támadója, Didier Drogba eddig egy nemzetközi kupadöntőt játszott - még a Marseille játékosaként, a Valencia ellen 2004-ben. Az elefántcsontparti akkor vesztesként hagyta el a pályát, de mindent megtesz azért, hogy ez ne így legyen Moszkvában.

    "Szeretem az ilyen meccseket. Már izgatottan várom a döntőt, amelyen játszani akarok, teljesíteni akarok, és nyerni akarok, mert ha egy ilyen meccset elveszítesz, az sokáig az eszedben marad." - mondta Drogba.

    "Nagy lehetőség számomra megnyerni a finálét, és a főnöknek, Roman Abramovicsnak ajánlanám a diadalt, mivel a meccs az ő hazájában lesz, és büszkévé akarom tenni." - emelte ki.

    A Chelsea TV-nek adott interjúban közölte azt is, hogy nagyon le akarta győzni a Liverpoolt az elődöntőben, de a legfontosabb meccs még hátravan.

    Drogba egyébként a döntőkben rendre jól teljesít: három Ligakupa-döntőn és a tavalyi FA-kupa fináléban is betalált.

    "Nincs igazán nagy különbség a két csapat között. Mindig legfeljebb két gól volt a differencia, kivéve egyszer, amikor 3-0-ra nyertünk a Man United ellen, vagyis most is kemény lesz." - tette hozzá.

    -------------------------------------------
  • Jagumo
    #11324
    Közeledik :D

  • Csesza
    #11323
    :D
  • asfa
    #11322
    mondanám ha eszembe jutna a neve a parmainak.. de tökmind1, ti lettetek a bajnokok de néha éreztem egy kis fujást, meg amig nem állt be Ibra, játékot nem produkált az Inter, talán Maicon futkározott fel-le de semmi különös. de innentől tényleg nem ez a topik és nem oszt nem szoroz, semmi bajomaz Interrel, de nem érdemelt győzelmet és sajnálom a Parmát ennyi
  • Csesza
    #11321
    hülyeségeket beszélsz kérlek alásan :)

    nem nagyon nézted meg akkor a szituk visszajátszását

    az elsőnél nemtom miről beszélsz, a másodiknál pedig J.Cesar elhúzta a kezét nehogy 11es legyen, ez mind látszódott az ismétlésben

    pedig jók voltunk csak nem az utolsó 6-7 meccsen :D

    a szél nem fújt semmit sehova, azért megdolgozott mindenki...
  • asfa
    #11320
    poénnak jo volt
  • asfa
    #11319
    háát egyszer felrugták, a... nem fog eszembe jutni a neve :D meg szépen elhuzta Julio Cesar még vkinek a lábát is :) ne mond h jok voltatok.. de itt le is zárva :D szépen odafujt azért pár dolgot maradjunk annyiban :) kicsiket ezek mellett
  • Cabell
    #11318
    És a Roma ugyanúgy nem nyerhet már Bl-t mint ti:D

    (ne vedd komolyan):)
  • Csesza
    #11317
    milyen 2 büntetőről beszélsz? :D
  • Matthew Prosac
    #11316
    az Intert hozzánk hasonlítani több mint vérigsértés :D
  • Japep
    #11315
    Jaja...remélem Mancini marad az Interben! :D
  • asfa
    #11314
    kis off a olasz pontvadászat ahogy megnéztem ezt kisértetiesen hasonlit hozzánk..legalábbis a vége

    Catania-Roma 1-1
    Parma-Inter 0-2

    az Inter az utso meccsét 0-2-re nyerte idegenben ahogy a MU is, a második helyezett Roma 1-1-et játszott ahogy mi is a Boltonnal.. nagyon nagy hátrányt dolgozott le a Roma ahogy mi is,csaldótottak ahogy mi is:) a Parman 2 büntetőt nem adtak meg a Wigannak csak egyet annyira nem nagy csak ez a meccs..ugyanaz lett :) érdekes
  • sygmaBlueJersey
    #11313
    ezt nem is tudtam h a focistáknál is van részletfizetés:D electroworld flash:D
  • sygmaBlueJersey
    #11312
    "A futballklub legnagyobb tulajdonosa a BSkyB tévétársaság, amely 9,99 százalékos tulajdonnal rendelkezik a MU-ban," lol :D irnak még egy csomo céget amik ilyen 2,2 százalékokkal rendelkeznek:D ez a glaser is 2,9 el buszkélkedhet.

    A Manchester United egy, a napokban közzétett jelentés szerint a világ legértékesebb klubja, de ennek ellenére a tavalyi, június 30-ával lezáruló pénzügyi évben 113,4 millió nettó veszteséget könyvelhetett el a „vörös ördögöket” irányító futballtársaság.

    "A klub bevételei 21 százalékkal emelkedtek, elérve a 409 millió dolláros forgalmat, de a hitelezők felé másfél milliárd dollárral tartozik a Manchester United. Az adósságokból 109 millió dollárt tesz ki a részletfizetéssel vásárolt futballistákért még ki nem fizetett összeg."

    azért ez nem sámli:D
  • sygmaBlueJersey
    #11311
    ugy olvastam,h ö csak probálta megvenni, de nem sikerült neki, ugy ahogy o akarta. vannak persze rész tulajok, de nem 100% ban mint abra-nak a chelsea,meg a liverpooli amcsiknak,hanem egykét vállalat. egyébként a chelsea is veszteséges, meg ugy általaban az összes csapat:)
  • Matthew Prosac
    #11310
    sztem bármilyen bl-döntő kimenetel mellett lehet találni okot arra hogy mér menne el:
    ha nyerünk, akkor azt mondja, hogy elért mindent Manchesterben amit lehetett, így mostmár kipróbálja magát a la ligában és ott (is) próbál csúcsra érni.
    ha nem nyerünk, akkor azt mondja hogy valszeg a közeljövőben nem lesz újra döntős a MU és inkább a Reallal próbálja meg...

    szal ha nagyon akar úgyis talál okot. azért remélem lesz még 2-3 jó éve nálunk.
  • Japep
    #11309
    A The Sun úgy tudja, hogy Avram Grant továbbra sem "nyerő" Roman Abramovicsnál, az orosz milliárdos kizárólag akkor áll az izraeli edző mellé, ha a Chelsea szerdán megnyeri a Bajnokok Ligája döntőjét.

    A La Gazzetta szerint Roberto Mancini sorsa háromféleképpen dőlhet el a vasárnapi, Parma elleni meccs után: vagy az Inter nyer, ő pedig a Chelsea-be igazol, vagy csapata nyer, ő pedig ünnepelt trénerként marad az Interben, vagy a kék-feketék kikapnak, őt pedig kirúgják.

    ---------------------------------------------
    Nagyon nem kellene edzőcsere...Rijkaard, Mancini egyre megy - szart sem érnek, ha kicsit is gondok vannak a csapatban, nem tudnak csinálni semmit...nem is tudom, melyik a rosszabb... :(

    Remélem megnyerjük a BL-t és marad Grant (ha már ez az ára...de ha nem nyerünk is maradnia kell!)! HAJRÁ CHELSEA !!!
  • Japep
    #11308
    2005-ben az MU-t nem Malcolm Glaser (amerikai) vásárolta fel?
  • sygmaBlueJersey
    #11307
    na, én nem rég hallottam,h azért is lehet ebből valami,mert a MU-nak iszonyu mennyiségű tartozásai vannak, ugyanis ök az egyetlenek a 4 nagy angol közül akik még angol kézben vannak és nem vásárolta meg vmi amerikai vagy orosz milliárdos:) és az a 130 millio font jol jönne nekik
  • Cabell
    #11306
    Van Ronaldonak elég pénze, ki vásárolhatja magát, ha akarja, nomeg a Real is megtehei a 128 milliós ajánlatot, ha akarják...persze érdekes lenne ez az egész, mivel néhány hete hosszabbított szerződést..
  • Bulykin
    #11305
    Chelsea: Avram Grant ellen fegyelmi indulhat megjegyzéseiért

    Az angol Labdarúgó Szövetség (FA) beidézte Avram Grantet, a Chelsea menedzserét, miután az izraeli szakvezető éles támadást intézett Steve Bennett ellen egy sajtótájékoztatón. A játékvezető a Wigan–Manchester United meccsen Grant szerint mérkőzést befolyásoló hibákat követett el. A Chelsea edzője többek között Bennett pártatlanságát is megkérdőjelezte, kijelentéseit pedig az FA a jelek alapján nem vette jó néven.
    Forrás: Nemzeti Sport Online
  • asfa
    #11304
    Statisztika: a legjobb góllövők

    Csapatunk a 2007/08-as szezonban 61 meccsen van túl, bár még hátra van a szezon legnagyobb mérkőzése, a Bajnokok Ligája döntője öt nap múlva.

    Ebben a statisztikában azzal foglalkozom, hogy játékosaink a játéklehetőségeikhez képest milyen gyakran lőttek gólt ebben a szezonban. A választ a „gólveszélyességi hányados”-nak nevezett fogalom adja, amit úgy számítunk ki minden játékos esetén, hogy a lőtt góljainak számát elosztjuk a játszott perceiből kapott meccseinek számával. Minél nagyobb lesz az így kapott számérték, annál kevesebb játékidőre volt szüksége a gólszerzésre, tehát annál gólveszélyesebb játékos az illető. A számításokat elvégezve a következő táblázathoz jutunk:

    Gólveszélyességi hányados (=90*g/p) | Név | Gólok száma (g) | Játszott percek száma (p)

    0.66 Sheva 8 gól, 1099 perc
    0.54 Lampard 19 gól, 3194 perc
    (0.42 lenne büntetők nélkül)
    0.53 Drogba 15 gól, 2556 perc
    0.36 Ballack 9 gól, 2276 perc
    0.32 Kalou 11 gól, 3076 perc
    0.23 J. Cole 10 gól, 3979 perc
    0.22 Pizarro 3 gól, 1234 perc
    0.17 SWP 5 gól, 2598 perc
    0.16 Essien 6 gól, 3468 perc
    0.15 Malouda 4 gól, 2474 perc
    0.13 Anelka 2 gól, 1419 perc

    A táblázatból mindenki levonhatja a maga következtetéseit. A magam nevében „csak” annyit kívánok a csapatnak, hogy a szezon hátralévő meccsén legalább három játékosunk javítson a gólveszélyességi statisztikáin

    ----------------------------------------------------------------------


    A Liverpool nem érdeklődött Malouda-ért

    Florent tavaly közel volt ahhoz, hogy Liverpool-játékos legyen, de végül a Chelsea-t választotta, mert a "Kékek" heti 60 ezer fontos fizetést garantáltak neki. De a napokban azok a hírek jelentek meg a játékos kapcsán, hogy Rafa Benítez a Liverpool-hoz csábítaná.

    "Nagyon meglepődnék, ha a Liverpool bármien ajánlatot is tenne." - mondta a játékos ügynöke.

    Emellett azt is felfedte, hogy a napokban találkozott az Arsenal menedzserével, Wengerrel, azonban nem Maloudáról esett szó.

    "Szerdán találkoztam Arsene-nel, de egyáltalán nem Florent-ről beszéltünk." - fejezte be szűkszavúan az ügynök.

    -------------------------------------------------------------------

    A Chelsea és a Totthanem is Deco-t szeretné!

    Deco már többször hangoztatta, hogy távozni szeretne, mivel nem kap elegendő játéklehetőséget. Viszont most, hogy a nyáron a jelenlegi menedzser távozik, változhatnak a helyzetek. Emellett a játékos igencsak eltökélt és a nyáron biztosan távozik a Barcelonából.

    A 30 éves labdarúgót, még 2010-ig szerződés köti csapatához, ám szerinte ez nem változtat a célján.

    "Mindenképp távozom a Barcából, sőt még Spanyolországból is. Mivel, ha maradnék, akkor csak a Real jöhetne szóba, de én innen természetesen nem megyek Madridba, ezért valószínüleg Angliába igazolok." - nyilatkozta Deco.

    Forrás: chelseafanatics.atw.hu
  • Rockynhooo
    #11303
    a Real a kedvence? nem is tudtam.
  • sygmaBlueJersey
    #11302
    hát azért szerintem ez nem olyan egyszerű,h ha nyertek marad ha nem,nem:) 1részt mert 2012 ig kontrakt köti azaz,ha a mu ugy gondolj maracc bameg akkor maracc2. sztem szereti ö a mu-t... csakhát vacilál mert a real a kedvence gyerekkora ota:D
  • Japep
    #11301
    Ezt nem arra értettem, ebből csak a patkány reszére utaltam... :D
  • Rockynhooo
    #11300
    a Mencseszter nem egy süllyedő hajó még ha elbukja a BL-t akkor sem...
  • Japep
    #11299
    Én örülnék, ha menne (és nem csak amiatt, hogy nagyban hozzájárult a bajnoki címetekhez), de azért nagyon nem lenne szép tőle..."süllyedő hajó"... :S
  • Cabell
    #11298
    Mostmár kettős presztíse van a meccsnek: ha nyerünk, marad. ha nem, megy...ez elég egyértelmű, már, ha igaz a hír.
  • balljuggler
    #11297
    Na akkor!!!
    Szerintem tudása alapján beférne a Realba...
    Ha menni akar menjen!
    Sokat erősödne vele a Real, és kb olyan lenne mint amikor a Barca egy Ronaldinho-val állt fel és ment is neki!!!
    Mert olyan dezsavűű érzésem van de nagyon!
    Emlékezzetek vissza!!!Barca baromi erős volt Ronaldinho-val amikor még ment neki!!!
    Most ugyan az a szitu hiszen veszettül megy most C.Ronaldonak és a MU-nak is!Azért (és most meg fogtok kövezni) "ha" nem lenne ez a kis búzacsíra (aki mellesleg nálunk is jól jönne) akkor be kell hogy lássák a vörösök hívei , hogy sehol se tartanának....De jó nézni ahogy hétről hétre ontja a gólokat és csinálja a briliáns cseleit...Remélem a döntőbe ellenünk nem nagyon villog majd se ő se a többiek..
    Uhhhh...ennyit akartam csak.
  • Japep
    #11296
    Érdekes...ha igaz.
    A döntő után dönt elvileg, én biztos nem sajnálnám, ha elhagyná Angliát... :D
  • sygmaBlueJersey
    #11295
    cristiano ronaldo, lehet, hogy megy
  • asfa
    #11294
    A Chelsea örül a Manchesternek

    Nicolas Anelka elárulta: csapata megkönnyebbült, mikor kiderült, hogy a Manchester United lesz a BL-döntő egyik résztvevője.

    A két angol csapat jól ismeri egymást, legutóbb néhány hete játszottak együtt a Premiershipben, akkor a Chelsea hazai pályán 2-1-re nyert. Nicolas Anelka szerint Moszkvában bármi megtörténhet, ám nagy könnyebbség, hogy csapata tisztában van vele, hogyan húzhatja ki a MU méregfogát.

    - Tízszer inkább játszunk a Manchesterrel, mint a Barcelonával, a katalánok ellen sokkal nehezebb dolgunk lenne. A Manchestert már jól ismerjük, tudjuk, mit kell játszanunk ellenük. Nemrégiben legyőztük őket, ezért magabiztosan készülünk az összecsapásra, igaz, a fináléban a szerencse is sokat számít majd. A United csapatjátéka kiváló, Ronaldo pedig minden szögből képes betalálni, kétség kívül ő a világ legjobbja jelenleg. Ugyanakkor neki is lehet rossz napja, vagy éppen semlegesítheti egy védő. Nekünk talán több olyan klasszisunk van, aki meccset tud eldönteni, ezért nagyon nyílt mérkőzés lesz, megjósolhatatlan, mi fog történni - nyilatkozta Anelka.
  • sygmaBlueJersey
    #11293
    igwn én néztem is, nagyon szimpi csapat:) már csak 5 nap és minden kéééééék lesz