24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #11372
    Unatkoztam... :D

    Kemény meccsünk lesz...nagyon.
    Bármi történik is büszkék leszünk rájuk, miután lefújták a meccset...
    A kezdővel semmi baj! Reméljük Drogba hozza "döntőformáját" és lő legalább 1 gólt.
    Nyernünk kell, hogy revansot vegyünk a PL miatt... :D

    HAJRÁ CHELSEA, GOGO BLUES!!!
  • lippet
    #11371
    HAJRÁ CHELSEA!!!!!

    MINDENT BELE FIÚK! MUTTASUK MEG KI AZ ÚR EURÓPÁBAN! =)
  • Japep
    #11370






    - Oroszország, Luzhniki Stadium -
    - ma 20:45 (20:10), m1 -
    - vezeti : Lubo¹ Michel (szlovák) -





    Manager : Avram Grant
    Felállás : 4-3-3

    Petr Cech
    Michael Essien - Ricardo Carvalho - John Terry (c) - Ashley Cole
    Michael Ballack - Claude Makelele - Frank Lampard
    Joe Cole - Didier Drogba - Florent Malouda

    Cserepad : Carlo Cudicini, Juliano Belletti, Alex, John Obi Mikel, Salomon Kalou, Andriy Shevchenko, Nicolas Anelka





    Manager : sir Alex Ferguson
    Felállás : 4-3-3

    Edwin Van der Sar
    Wes Brown - Rio Ferdinand - Nemanja Vidic - Patrice Evra
    Michael Carrick - Owen Hargreaves - Paul Scholes (c)
    Cristiano Ronaldo - Wayne Rooney - Carlos Tevez

    Cserepad : Tomasz Kuszczak, John O'Shea, Mikael Silvestre, Darren Fletcher, Anderson, Nani, Ryan Giggs
  • sygmaBlueJersey
    #11369
    ezzel szemben a mu 3 csatárral játszik mert tevez rooney igazi centerek, c.ronaldo pedig az utobbi idenyben szintén csatárrá avanzsáltatott szélsőből.
  • sygmaBlueJersey
    #11368
    jáááj neee starting XI 4-5-1 et játszunk sajnos és essien a jobb-bekk ami akár johírnek is felfogható.de ettől az 1 csatáros játéktól megőrülök, ez ilyen holland stílus.
  • sygmaBlueJersey
    #11367
    nyessük szét őket..
  • sygmaBlueJersey
    #11366
    Reggel ota görcs van a gyomromban:D jah halgattam a radiot és mindenki a MU ra tesz még a francia kuki is esélyesebbnek tartja oket aki chelsea drukker :S tokmind1 ez sztem a mi javunkra válik,nincs akkora nyomas meg elvárás.Én sem itthon nézem,ugyhogy mikor éjjel vagy holnap reggel hazajovok, remelem már ugy beszélgetunk itt mint a világ legboldogabb drukkerei a focivilágban na kékek go for the cup! HAJRÁF CHELSEA!
  • Japep
    #11365
    Kemény lesz, 1^1/2 óra ás kezdünk... :S

    HAJRÁ CHELSEA !!! :D

    Oddsok mára:
    Sportingbet: MU 1.70 - CHELSEA 2.05
    bwin: MU 1.70 - CHELSEA 2.02
    Tippmix: MU 1.67 - CHELSEA 1.96

    Érdekes, hogy ennyivel esélyesebbnek tartják a MU-t...én 1.90-1.90-et adtam volna.
  • Bulykin
    #11364
  • dragon11
    #11363
    Egyetértek, én itthon maradok, és szorgalmasan nézem, hajrá Chelsea, nagy meccs lesz.
  • Oncsi
    #11362
    Minden Kedves Chelsea drukkernek kívánok jó szurkolást és remélhetőleg nagy ünneplést !!! Mi nektek szoritunk:)
    Drogba,Essien,Ballack .Sztem ők lesznek a nyerőemberek:)
    Mi 5percen belül elindulunk a Kocsmába:) Nem,mint Chelsea drukkerek,hanem,mint MU-t nem szerető emberek:D
    Hajár Srácok,Go Chelsea!!!
  • ToCsEk
    #11361
    Szerintem 3:1 lesz a Mu-nak. DE reméljük nem így lesz.
  • dragon11
    #11360
    OK.Htx.
  • Freedom88
    #11359
    20:45kor kezdődik a meccs, előtte gondolom olyan 15 perccel kezdődik az adás
    de egyébként port.hu
  • dragon11
    #11358
    Mikor, óra, perc?
  • dragon11
    #11357
    HAJRÁ CHELSEA, MEGVERITEK MANCHESTER-T!!!!!!!!!!!!!!!!!HAJRÁ!
  • Freedom88
    #11356
    m1
  • dragon11
    #11355
    A francba melyiken fogják adni, és mikor?Viasat, m1?Sport1?EuroSport?Pls mondjátok meg:D
  • Jagumo
    #11354
    szerintem nemtudom :D tippelni se:D megjósolhatatlan :D
  • Matthew Prosac
    #11353
    tippek?
    sztem 1-1 lesz, hogy utánna mi azt nemtom.. [télleg]
  • bigfoot
    #11352
    kemény mecs lesz!!!
    kíváncsi vagyok nagyon!!

    HAJRÁ CHELSEA!!
  • Japep
    #11351

    Malouda a BL-serleggel békét kötne Granttel


    Bár az utóbbi hetekben tett nyilatkozataival kivívta trénerének ellenszenvét, Florent Malouda (képünkön) kész elásni a csatabárdot Avram Granttel, ha a Chelsea ma este Moszkvában megnyeri a Bajnokok Ligáját.

    A francia világbajnoki ezüstérmes középpályás nemrégiben azzal vádolta a londoni kékek izraeli menedzserét, hogy szándékosan mellőzi, csupán epizódszerepre kényszeríti, ezért nem is tudja tudása legjavát nyújtani. A tavaly nyáron a Lyontól szerződtetett labdarúgó az idényben mindössze 16 mérkőzésen kapott szerepet a Chelsea kezdőcsapatában, egyáltalán nem elégedett Grant hozzáállásával.

    - "Amikor Angliába szerződtem, tudtam, hogy megvan a képességem és adottságom, hogy a Premier League egyik legjobbja legyek. Csakhogy Grant mester nem bízott bennem, kevés lehetőséget adott, így nem is tudtam megmutatni, mit is tudok valójában" - nyilatkozta Malouda, aki egyetlen esetben kibékülne edzőjével.

    - "Ha az orosz fővárosban legyőznénk a Manchester Unitedet, mindenképpen sikerként könyvelném el az idényt és kezet nyújtanék Avramnak" - tette hozzá Malouda, aki bízik benne, pályára léphet a vörös ördögök elleni álommérkőzésen.

    -------------------------------------------
    Remélem nem megy el, Zizou után ő a legnagyobb francia játékos (+ Ribery)...mikor tavaly megkérdezték tőlem, ki kellene a Chelseabe, egyből rávágtam, hogy ő...és erre pár hétre bejelentették, hogy leigazoltuk! :D
    Remélem játszik ma és hozza a szokásos BL-formáját!
    HAJRÁ CHELSEA!!!
  • Japep
    #11350

    HAJRÁ CHELSEA!!!
    Hajrá Sheva! :D
  • Nuno88
    #11349
    Sok sikert srácok estére!
    Shevchenko gólt a népnek! :)
  • Japep
    #11348

    Nem semmi... :D
















  • Barnabyka
    #11347
    opsz hellyesbítek majdnem 8 óra:P
  • Barnabyka
    #11346
    már csak 7 óra és 10perc :D:D
  • Japep
    #11345

    A döntő: statisztikák, érdekességek


    Egy kis előzetest olvashattok a holnapi BL-döntő kapcsán. Pár adatot, statisztikát és néhány érdekességet gyűjtöttem össze.

    Holnap rendezik meg a 2008-as Bajnokok Ligája-finálét. Először fordul elő a történelemben, hogy két angol csapat mérkőzik meg a legrangosabb európai kupáért. A Chelsea és a Manchester United.

    A két angol csapat visszatekintve az elmúlt 12 BL-meccsükre, megérdemelten jutott a döntőbe. De hát ha a 13.-kat valaki nem nyeri meg, akkor gyakorlatilag a "nagy hűhó a semmiért"-nél vagyunk, hiszen ez a legfontosabb mérkőzés az európai klubéletben.

    A két csapat rendkívül sok mérkőzésen van már túl ebben az idegölő szezonban. A játékosok biztosan fáradtak, mégis oda kell tenniük magukat az év utolsó meccsén. A Chelsea 61 meccset játszott eddig idén, az MU 56-ot. Ez nagyon sok.

    De hát itt a BL-döntő és ennek alkalmából nézzünk pár statisztikát:

    A Chelsea szezonja : 61 meccs, 39 győzelem, 16 döntetlen, 6 vereség, 105 lőtt gól, 43 kapott gól, 32 kapott gól nélküli meccs.
    A United szezonja : 56 meccs, 39 győzelem, 10 döntetlen, 7 vereség, 109 lőtt gól, 32 kapott gól, 30 kapott gól nélküli meccs.

    Chelsea-United örökmérleg :
    151 meccs, 41 CFC-győzelem, 44 döntetlen, 65 MU-győzelem

    Érdekességek :
    - Eddig mindkét csapat 19 gólt szerzett a BL-ben, a prímvivők Drogba (6) és Ronaldo (7, egy bünetőből).
    - Didier eddigi 4 Chelsea-s kupadöntőjén mindig szerzett gólt. A nagy meccsek: 2005, Ligakupa-finálé vs. Liverpool (1 gól); 2007, Ligakupa-finálé vs. Arsenal (2 gól); 2007, FA-kupa-finálé vs. MU (1 gól); 2008, Ligakupa-finálé vs. Tottenham (1 gól).
    - Május 21-e lesz pontosan a- 37. évfordulója annak, hogy a Chelsea legyőzte az 1971-es KEK-döntőben a Real Madridot, és evvel megszerezte első európai kupagyőzelmét.
    - Az utóbbi 11 éven belül a 11. kupadöntőjét vívja a Chelsea holnap, és a Kékek eddig 10-ből 8-szor nyertek (3 FA-kupa, 3 Ligakupa, 1 KEK és 1 Európai Szuperkupa). Az MU ez idő alatt 9-ből csak 5-ször győzött döntőben.
    - A Chelsea és az MU eddig kétszer találkozott kupadöntőben, mindkét alkalommal FA-kupa-fináléban, az állás: 1-1.
    - Eddig kétszer fordult elő, hogy házidöntőt rendezzenek (Real-Valencia, 2000 / Milan-Juve, 2003), és mindkétszer a bajnokságban hátrébb végzett csapat nyert!
    - Fergusonnak 104 meccsre volt szüksége, hogy BL-döntőbe vezényelje csapatát, míg Grantnek csak 11-re!
    - A Chelsea-nek 6 BL-győztese van a keretben: Anelka (Real, 2000), Makelele (Real, 2002), Sevcsenko (Milan, 2003), Carvalho és Ferreira (Porto, 2004) és Belletti (Barca, 2006). Közülük csak Belletti lőtt gólt BL-döntőben.
    - Az Abramovics-éra alatt a Chelsea-ManUtd mérleg: 7 Chelsea-győzelem, 5 döntetlen, 2 MU-siker.
    - John Terry 50. BL-mérkőzésére készül, míg Carvalho vasárnap, Cech pedig ma ünnepli születésnapját.
    - Nem lesz eltiltott egyik oldalon sem.
    - A bíró Lubos Michel lesz Szlovákiából. Ő vezette a 2005-ös Liverpool-Chelsea-t (szellemgólos kiesés) és a Chelsea-CSZKA meccset 2004-ben (2-0).

    ( forrás: chelseafc.hu )

    --------------------------------------
    A statisztika nekünk kedvez, de ez még semmi!
    Durva a Grantes dolog is, az is, hogy Drogba minden döntőben gólt lőtt és az "Abramovich-éra" MU elleni meccseink is...de hát, ma nyerni kell! HAJRÁ CHELSEA!!!

    Cechnek tegnap volt a születésnapja, utólag is Boldog Születésnapot Kívánunk Neki! Nem is kaphatna ennél jobb ajándékot a csapattól! :D
  • Japep
    #11344

    Lampard nem tárgyal az Interrel


    Frank Lampard játékosügynöke kijelentette: a lapok értesülései falsak, középpályás nem tárgyal egyetlen klubbal sem.

    A nemzetközi sajtó már eladta a Chelsea középpályását az Internek, Lampard ügynöke azonban gyorsan cáfolta az olaszok megkeresését. Ugyanakkor elismerte: a futballista egyelőre nem tárgyal jövőre lejáró szerződése meghosszabbításáról.

    - "Nem tudom, hogy az Inter miért gondolja, hogy megszerezheti Lampardot. Velem még senki sem tárgyalt, pedig jó barátságban vagyok Massimo Moratti klubelnökkel, annak idején én vittem Milánóba Paul Ince-t és Patrick Vieirát is. Ha bármi lenne Lampard és az Inter közt, arról már én is tudnék" - jelentette ki Steve Kutner, a játékos ügynöke.

    - Frank szerdán fontos meccset játszik, majd minden idejét családja körében tölti, erre ugyanis nem volt lehetősége édesanyja halála óta. Előbb a magánéletét kell rendbe hoznia, és csak azt követően kezd majd el foglalkozni a futballal. Akkor is előbb a Chelsea vezetőivel ül le tárgyalni, egyelőre egyetlen más klub megkeresése sem foglalkoztatja" - fűzte hozzá Kutner.

    --------------------------------------------------------
    Ezt tudtuk eddig is! :D
    Reméljük sikerül minnél hamarabb megegyezni a hosszabbítással kapcsolatban!
  • Japep
    #11343
    Köszi szépen! :D
    Tényleg az! :D


    A meccset (igaz, nem biztos, hogy magyar nyelven) én majd letudom szedni, ha így lesz, majd beírom ide, és akit érdekel majd megadom neki is!
  • sygmaBlueJersey
    #11342
    én sajna nemtom felvenni,de lesz ismétlés sport klubon csomószor
  • sygmaBlueJersey
    #11341
    Japep: csak annyi a lényeg,h a riporterek leginkább az ő létéről kérdeznek,marad vagy megy a donto után.Meg hogy ne vele torodjenek hanem leginkább a játékosokkal hiszen ok rugjak a golt nem ő:D szoval nagyon nagyvonaluan nyilatkozik általában.Megszólalt kérésre a bíróról: Ő egy jó bíró, nem hiszem h bármi baj lenne vele:D Grant felfedte,h az irodájában híres vezetők fotói vannak,h inspirálják őt a céljaihoz a chelseanél. "Szeretek tanulni a nagy vezetőktől;Van fotóm Gandhi-ról, Winston Churchill-ről és Michael Jordan-ról." LOL folytatta:"van még Martin Luther King-ünk,mohammed Ali-nk,Anwar Sadat-unk,azt gondolom,h ők mind nagyszerű emberek,mert végig csinálták a céljaikat"

    Hát nagy arc:D

    Sztem ez csak paráztatás és cole játszani fog,de személy szerint én szeretem bridge-et, és nem olyan önfejű mint cole:)
  • asfa
    #11340
    ezt el nem hiszem.. miért kell odarugni ilyenkor a másiknak...
  • lippet
    #11339
    Vki vegye fel pls a meccset sz.gépre:=)
  • Japep
    #11338

    A Chelsea aggódik Cole-ért


    Ashley Cole-nak megsérült a jobb bokája az egyik edzés alatt. Felmerült a lehetőség, hogy nem lesz ott az UEFA Bajnokok Ligája fináléjában.

    A Chelsea angol hátvédjét egyik csapattársa, a francia Claude Makelele vitte a földre. A csapat Moszkvában edzett a Luzhniki Stadionban.

    A "Kékek" játékosát közvetlenül az esetet követően az oldalvonalhoz vitték és azonnal kezelésbe vették a megsérült testrészt.

    Cole valószínűleg nem viccelt, a csapat többi tagját is rögtön figyelmeztették, hogy nagyon vigyázzanak magukra a Manchester United elleni találkozó előtt.

    A korábban az Arsenalban játszó labdarúgó már egyszer szerepelt a BL döntőjében, azonban akkor 2:1-re kikaptak a Barecelona-tól. Ez után Cole mindenképpen nyerni szeretne csapatával holnap.

    Ashley visszatért az edzésbe, de bizonytalanul mozgott, végül társai és az orvosok megkérték, inkább hagyja abba a tréninget, pihenje ki magát.

    A hátvéd eddig a Manchester elleni elmúlt találkozókon felügyelte Cristiano Ronaldo-t, de ha nem játszhat majd, az érvágás lehet a Chelsea-nek.

    ---------------------------------------------
    Hát ez nagyon-nagy gáz...nagyon megnehezítené a dolgunkat! :(
    Jobbulást neki!
  • Japep
    #11337
    Sajnos nem valami nagy az angoltudásom, úgyhogy nem értem meg... :(
  • sygmaBlueJersey
    #11336
    kurva nagy arc ez a grant :D bbc grant cikk
  • sygmaBlueJersey
    #11335
    hehe ez tényleg furcsa hír:) szerintem ő marad.
  • BADE
    #11334
    Holnap este minden kiderül!
    Szerintem 1 minden eldöntő meccsen nagyobb a Chelsea esélye.Sztem tutira mindkét oldalról lesz gól,kérdés ki lövi a többet:)
    egy kis off:
    tudok szerezni bolti árnál jóval olcsóbban Chelsea pólót,szurkolói mezt,ujjatlant,ha érdekel küldj mailt:[email protected] és küldök képeket.
  • Japep
    #11333

    Lampard távozik a BL-döntő után

    A La Gazzetta dello Sport szerint a Bajnokok Ligája-döntő után Frank Lampard csatlakozhat az Interhez. Az angol válogatott középpályás szerződése a jövő nyáron jár le a londoniaknál, a játékos és a Chelsea közötti megállapodás értelmében Lampard komolytalan áron, a milánói lap szerint hétmillió fontért válthat csapatot. A hírek szerint az Inter és a Chelsea első embere már találkozott egymással, sőt, Massimo Moratti és Roman Abramovics közel jutottak a megállapodáshoz. Lampard ügynöke egyelőre mindent tagad, de azt elismeri, hogy a BL-döntő után komoly változások várhatók ügyfele karrierjében.

    -------------------------------------------
    SS.hu...szánalmas...és még kiteszik "fő hírnek"...
    Biztos elmegy, nemrég mondta valaki hivatalos nyilatkozatában (talán Terry), hogy tuti marad.
    Amúgy sem tudnám elképzelni, hogy itthagyná a Chelseat...
    És még azt állítják, hogy már tárgyaltak is...most volt, hogy Abramovich Oroszországban van már 1 hónapja és még ott is lesz, így éppen csak a Bolton elleni meccset látta az utóbbi időkben + majd a BL finálét fogja...szánalmas!
    Meg majd pont Abra fog tárgyalni £7m miatt... :S