24199
Chelsea Fan Club
  • ForzaInter
    #11737
    pedig az uccsó 3 közül lesz valamelyik.
  • asfa
    #11736
    jaja,ez a legdurvább :S
  • Japep
    #11735
    "Az az igazság, hogy ha mi vagyunk a gyengébb csapat, és kikapunk 3-0-ra, akkor nem érezném ilyen rosszul magam, mint így."

    Ez így igaz... :(
  • Bulykin
    #11734
    én azt mondom menjem mind a 2...SWP úgyis mellőzött és az is lesz, szal ez csak neki lenne jó, Anelkát meg hiba volt megvenni(szerintem), szegény Sheva többet is játszott volna ha ő nincs...és nem is igazolta Anelka, hogy jó dötés volt megvenni, szal...
  • asfa
    #11733
    A Spursben köthetnek ki a Chelsea támadói

    A Tottenham két játékost is kinézett a rivális londoni együttesből, és mindkét futballista szerződtetésére jó esély kínálkozik.

    A Daily Star értesülése szerint a Tottenham vezetői készek jó pénzt adni a Chelsea két támadójáért, Nicolas Anelkáért és Shaun Wright-Phillipsért. A francia csatár 15 millió fontért cserélhet klubot, az angol válogatott szélsője pedig 10 millió fontért költözhet egy házzal arrébb.

    Anelka csak januárban érkezett a Chelsea-hez, ám nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, s miután elmaradtak góljai, egyre kevesebb szerepet kapott a csapatban. Tovább nehezíti helyzetét, hogy ő hagyta ki Moszkvában a mindent eldöntő tizenegyest a Manchester elleni BL-döntőn. Wright-Phillips szintén alig kap lehetőséget a Kékeknél, így mindkét játékost elengedné a klubja.
  • asfa
    #11732
    Cechet csak a győzelem vigasztalja

    A Chelsea kapusa szerint a londoni csapatnak csak úgy van esélye elfelejteni a Moszkvában történteket, ha mihamarabb megnyeri a sorozatot.

    A Chelsea története első Bajnokok Ligája fináléjában meglehetősen peches volt, hiszen a rendes játékidőben kétszer is a kapufát találták el a Kékek, míg a mindent eldöntő tizenegyes párbaj döntő párosításában a csapatkapitány John Terry elcsúszott. Az együttes cseh kapusa, Petr Cech szerint csak egy módon lehet lefelejteni a történteket: minél előbb meg kell nyerni a sorozatot.

    - Elveszíteni egy Bajnokok Ligája-döntőt, pláne ilyen szerencsétlen körülmények között, soha fel nem dolgozható trauma. Csak egyféleképpen tudjuk elfeledni a történteket, mégpedig úgy, hogy mihamarabb megnyerjük a tornát. Az az igazság, hogy ha mi vagyunk a gyengébb csapat, és kikapunk 3-0-ra, akkor nem érezném ilyen rosszul magam, mint így – jelentette ki Cech.
  • Japep
    #11731
    Ja, csak nehogy az új hozzon 5-6-7 új játékost, tőlünk meg elküldjön megint ennyit... :(
  • asfa
    #11730
    :( hát igen... ráadásul a legjobb az,hogy ugye évközben csak úgy megkapta a cspatot és felhozta azért a döntőig, bajnokságban meg odáig,hogy majdnem megnyertük! Régebben nem szerettem most sem szimpatikus de elismerem,hogy azért szépen felhozta a csapatot, és ez minda játékosoknak is szar mind a stábnak, mert most megin idehoznak egy idegen edzőt, akinek fingja nincs a csapatrol..megint átkell állni más jéátékra..azért nem jo 1év alatt két 3edző..
  • Japep
    #11729
    Pontosan. A 12. BL-meccse a döntő volt. Azért ez nem semmi. És az sem, hogy 50-60 meccs alatt 5-6x kapott csak ki a csapat.

    4 nap alatt 2 nagyon rossz dolog...el sem hiszem!
  • asfa
    #11728
    errenem is akarok gondolni, ez vmost rossz döntés volt szerintem.. 1 évet még adtam volna neki..
  • Japep
    #11727
    Hát az...
    És én is remélem. Tényleg, akkor legyen Ten-Cate.
    Csak most meg attól kell félni, hogy nehogy megelégeljék ezt a "sok" edzőváltást a játékosok és elkezdjenek itthagyni minket... :(
  • Japep
    #11726

    Köszönünk Mindenet Avram! Sok sikert a továbbiakban!

  • asfa
    #11725
    ez azért fura döntés eredmények ellenére.. ezt akartam de nem értem mégse a vezetőség döntését.. azért remélem se nem Mancini, se Riijakard nem célpont
  • Japep
    #11724
    Ez hihetetlen...mit akarunk, ha nem tartunk meg egy edzőt sem 1-2 évnél tovább???

    Hát akárhogyan is fog alakulni, ha nem JM vagy Hiddink jön én nagyon fogom sajnálni...
    Vagy legyen Henk Ten-Cate.


    Csak ne Rijkaard, ne Eriksson és ne Mancini... :(
    (Pedig csak ők jöttek szóba...)
  • chelseafan
    #11723
    Vége a rövid Grant-érának. Lehet tippelgetni, ki lesz az utód...

    Grant leaves Chelsea
  • Japep
    #11722
    Nemrég lett vége a Championship-rájátszás "döntőjének":

    Hull City [1 - 0] Bristol City

    Tehát a 3 feljutó csapat:
    1. West Bromwich Albion
    2. Stoke City
    3. Hull City
  • sygmaBlueJersey
    #11721
    félre értesz ott rijkaard volt az edző:) ezzel csak azt probalom alatamasztani h nem biztos,h mindig az él manager a jani. jah sajna nem érdekli őket pedig irhatnánk egy levelet aláíratjuk fél magyaro val h JM-et vissza:D csak ne kurják el nyároon a teamet könyörgöm:S
  • Japep
    #11720
    Most pont a saját szavad ellen beszélsz:

    "nem az edzőn múlik leginkább egy csapat eredményessége vagy eredménytelensége" <> "hirtelen elment (Henk Ten-Cate a Barcelonából) és hoppá, nem jöttek az eredmények"

    De mindegy, hagyjuk...nem akarok itt vitatkozni... :)
    A mi véleményünk nem érdekel senkit, nem befolyásolja a vezetőség döntését.
  • sygmaBlueJersey
    #11719
    szerintem pont ez a lényeg japep, tehát nem az edzön mulik leginkább egy csapat eredményessége vagy eredménytelensége.És sokaktol hallottam h Ten Cate iranyitott a háttérből mint a barcanal rijkaard mogul ott is hirtelen elment és hoppá nem jotte kaz eredmények, kivancsi vok milenne ha csak o lenne a manager... pontosan tudom h milyen eredmények születtek,sőt meg is lepődtem h harcban voltunk szinte a végsőkig mindenért,de hát ez van,szoval grant szimpi de nem vok meggyozodve h ez csak az o érdeme sőt h egyaltalan hany szazalékban az ové bár ez nem igen mérhetö :) igazából ha JM visszajönne az akkora erőt adna a csapatnak,h igenis összetartoznak,h ownage lenne, és talan ez az egy dolog ami miatt drogba maradna :> ez a kecske és a káposzta meséjét idézi:)
  • balljuggler
    #11718
    Pár infó a Csapat hivatalos oldalárol:
    Bruce Buck felemás érzelmekkel nyilatkozott a kékek idei teljesítményéről...elmondása szerint nem gondolták volna tavaly szeptemberben hogy döntöt illetve a bajnoki címért is harcban leszünk!
    JM távozása után nem vártak csodát az uj edzőtől AG...
    De az eredmények jöttek és a csapat egyre jobb lett...
    Aztán kitért DD-re is aki elmondása szerint világklasszis futballista...rengeteg sérüléssel bajlódott.de....
    Valamint azt is hangsúlyozta hogy a 2 helyezés ennél a csapatnál megengedhetetlen!!!(igaza van)Háttal van a képen az uriember épp Abramovichal beszélget
  • asfa
    #11717
    én is nagyon remélem, bár.. nem szabad hinni egyelőre ezeknek, Drogbát is mondták,h aláirt, és nem lehet tudni,hogy mivan!
  • asfa
    #11716
    nem :) téma lezárva semmi baj
  • Japep
    #11715

    Frank Lampard, az angol válogatott két barátságos meccse után írja alá új szerződését.

    Remélem ez igaz! :D
  • Japep
    #11714
    Hát szerintem meg az...az egy dolog, hogy nem nyertünk vele semmit, de ott vannak a helyezéseink (banner)...és most nem is tudom pontosan, 50-60 meccs alatt alig kaptunk ki vagy 5-ször, igaz pont a legrosszabbkor, de a BL-döntőn meglátszódott, hogy milyen jól összerakta ezt a csapatot...szép játék - amit már régen láthattunk, eredményesség.

    És szerinted ha nem lenne az, engednék, hogy a Chelseat irányítsa? És elég lett volna neki 11 meccs, hogy 103 év után BL-döntőben lehessünk?
    Bocs, de vannak a Chelseanél szakemberek, akik jobban értenek ehhez tőlem, sőt Tőled is. Valamiért bizalmat kapott - és meg is hálálta.
    És nem utolsó sorban, az összes játékos nagyon jó véleménnyel van róla!

    Hát ha ez nem egy szakember jellemzése, akkor nem tudom, hogy mi...igaz nem egy JM.

    Eriksson meg hiába volt jó a Cityvel, az angol válogattal nem tudott szinte semmit felmutatni a jó pár éve alatt.
  • sygmaBlueJersey
    #11713
    jaja tudom egyébként nem direkt volt csak ép készülödtem szombati focira és közben irtam,szoval csak igy jott ki sorry. egyébként tényleg,igazad van de ez a szempont kicsit önzőő nem gondolod?:D
  • asfa
    #11712
    nem nem zavar, csak egyfajta szabályféleség.. felesleges 5shsz-t különbontani ha lehet egyben is, ha erre céloztál!
    Mellesleg sztem jo hogy az angol válogatott nem jutott ki.. igy legalább pihennek Terryék és frissen jönnek majd az ujszezonra
  • sygmaBlueJersey
    #11711
    hát ne is haragudj de ez nagyon nem egy hozzáértő véleménye? grant szakember??? lol.ez tulzás jol bejött neki amit mondtak h csináljon ennyi henk ten cate vezetett ne légy naiv... eriksson na ő tényleg szakember bizonyitotta nézd csak meg meddig volt egy manchester cityvel a 4.ik a bajnokságban,az angol válogatottat meg sztem ne keverjuk ide az mas tészta és nyilvanvaloan ott nem edzo gondok vannak csak az ostobák mindig arra fogják.ott senkivel nem megy réges rég.de legalabb JM-el kapcs egyet értunk kis ká, neharagudj ha zavar... zavar?
  • asfa
    #11710
    még mindig nem tartom angy szakembernek Grant-et!
    de majd kiderül felesleges találgatni
  • Japep
    #11709

    Grant gyakorlatilag elköszönt a Chelsea-től


    Szombati brit sajtóértesülés szerint "elköszönt" a Chelsea-től a londoni labdarúgóklub eddigi szakvezetője, Avram Grant, és az együttes bennfentesei állítólag nem zárják ki José Mourinho visszatértét sem.

    A The Sun, a legnagyobb brit bulvárlap szombaton azt írta, hogy az izraeli menedzser előző nap "érzelmes búcsút vett a csapat sztárjaitól", mivel felkészült menesztésére.

    A beszámoló szerint "kínos" helyzetbe hozta a Chelsea milliárdos orosz tulajdonosát, Roman Abramovicsot, hogy a csapat Moszkvában, az ő otthonában vesztette el a Bajnokok Ligája-döntőt.

    Az idézett bennfentesek szerint Grant sorsa a büntetőpárbaj elvesztésének pillanatában megpecsételődött. A klubforrások azt is tudni vélik, hogy a szakvezető 5,2 millió font (1,6 milliárd forint) végkielégítéssel távozhat, azzal a kikötéssel, hogy menesztése után senkinek nem nyilatkozhat.

    Az egyik forrás szerint a klubnál "nem lesznek nagyon szomorúak" Grant távozása miatt. "Rendes fickó volt, csak éppen túl magasra került" - mondta róla a The Sun által idézett bennfentes.

    A lap szerint José Mourinho, az előző, portugál menedzser mindeközben "elkezdte újjáépíteni kapcsolatát" Abramoviccsal. A tavaly menesztett szakvezető az elmúlt hat hétben állítólag háromszor is leült "egy könnyed csevegésre" a Chelsea tulajdonosával. A The Sun értesülésének ellentmond, hogy a portugál a La Gazzetta dello Sport szerint gyakorlatilag megegyezett az Interrel, állítólag hétfőn aláírja szerződését.

    Jóllehet a Barcelona volt vezetőedzője, Frank Rijkaard továbbra is favoritnak számít, a The Sun által idézett egyik magas rangú Chelsea-vezető szerint azonban "szóba került" Mourinho visszatérése is.

    A lap a lehetséges utódok közé sorolja még Guus Hiddinket, az orosz válogatott holland szakvezetőjét, "Abramovics barátját ... aki fizetését is tőle (Abramovicstól) kapja". A The Sun szerint Sven-Göran Eriksson, az angol válogatott volt szövetségi kapitánya is szóba jöhet, ha menesztik a Manchester City éléről.

    ----------------------------------------------------------------
    Nagyon-nagyon sajnálnám, ha menesztenék Grantet...nagyon szimpatikus ember, nagy dolgot vitt véghez a Chelseavel, kitűnő szakember (igaz vannak néha furcsa dolgai, de kinek nincsenek?). Nagyon rossz lenne, ha elmenne, a játékosok is nagyon kedvelik/támogatják.

    De ha mégis megy, nagyon durva lenne, ha JM jönne vissza...ami nem is kizárt, mivel nincs munkája (legalábbis ahová ő szeretett volna menni, oda nem mehet: Milan, Real Madrid, "Barcelona") és mostanában volt egy nyilatkozata a döntővel kapcsolatban is, hogy még mindig a szívén viseli a csapat sorsát. Ennek nagyon örülnék! :D
    Vagy még Hiddinknek is! De Eriksson és Rijkaard nagyon szar lenne...hulladékok, visszalépés lenne!

    Az én véleményem, hogy maradjon Grant, de nagyon örülnék, ha JM visszajönne!
  • lippet
    #11708
    vann ott töb jó csapat! de mivel Chelsea drukker vagyok, ezért hogy nézne már ki ha a MÚval menneékXD
  • Jagumo
    #11707
    Semmikép se menjen le Drogba..biztos van benne még pár jóév ahoyg mondtad :D
  • Pethy23
    #11706
    Én se akarom hogy elmenjen, és én nem hallottam Grant nyilatkozatáról, de akkor kíváncsisággal várom:)
  • Rockynhooo
    #11705
    szélső az hidd el nekem.

    #11704 szerintem igazad van, nem kellene Drogbát csak így elküldeni, benne van még pár yo év sztem.
  • Japep
    #11704
    Már nem azért, de meg lett mondva, hogy Grant jövőre 4-4-2-t fog játszatni, idén is ez volt a terve, de nem akarta megpiszkálni ami már bevállt.

    Drogba meg...ne legyünk már a Barcelona, hogy van egy játékos akinek rengeteget köszönhet a csapat, majd mikor nem megy, menjen a francba (mint pl Ronaldinho)...maradjon amíg akar (remélem pályafutása végéig), legyen kezdő. Majd ha már nem lesz, akkor kell gondolkodnunk!
  • Pethy23
    #11703
    Jövőre David Villa-t látnám szívesen ha Drogba még is elmenne, és remélem Franco Di Santo sokszor lesz kezdő, mivel ő az "új Crespo"
  • asfa
    #11702
    probáld egy hsz-be sűriteni mondanivalod ha ilyen sűrűn irsz.. köszi
  • sygmaBlueJersey
    #11701
    heuréka!megvan melyik csatár kéne: karim benzema. mit szolnátok?:)
  • sygmaBlueJersey
    #11700
    jelentkeznék lippet de látom orvul lehuztad már a chelsea-t te galád .mással nem megyek
  • sygmaBlueJersey
    #11699
    jah egyébként kva jolenne 2 csatarral nyomni végre.
  • sygmaBlueJersey
    #11698
    alapvetoen sztem igazatok van drogbaval kapcsolatban,de azért van egy-két képzavar pár embernél:S robinho nem szélső,hanem fullforward:) de mind1 csak elég sokat izeg mozog ezért mindenhollátodemberke:) lásd.:copa america.vissza drogbához,sajnos tényleg "elveszett" ugymond és ha az egyéni helyzetét nézzük ez akkor változna ha eligazolna angliából.sajnálom:( huntelaar,not bad at all:D remélem ez igaz.NSO-s hirek meg felejtsétek el:)nemtommár kiirta lustavok visszanézni de az h gera-t chelsea-be az ugye csak vicc akart lenni?bár én nem röhögök.azért ne legyunk már elfogultak,gera egy jo játékos de köze sincs a chelsea hez sztem a hirek h everton stb azis overrating.jut eszembe sztem c.siráldo is csak egy wannabe overrated és kaká-hoz a majdani messi-hez,azért ne hasonlitsuk már.Malouda-t nem adjuk max messiért:D
    Mourinho jo arc:) remélem nem vásárolunk több átlag playa-t idén már mint bosingwa.csak a pro-k!