24199
Chelsea Fan Club
  • lippet
    #11857
    Akár egy Robben utód is lehet a CFCnél:D
  • asfa
    #11856
    Van der Vaart-nak örülök! :)
  • sygmaBlueJersey
    #11855
    Hála az égnek h Van Der Vaart nem csak pletyka volt fél éve :) én szeretettel várom!Bár lehet h előbb egy edző is kéne lassan. következő igazolás remélem már csatár lesz!
  • Japep
    #11854
  • ForzaInter
    #11853
    hm Mancini és Rijkard, elég tapasztalatlan edzők, mindkettő kapott keze alá egy világválogattot, de hát azzal se egyszerű nyerni, mindkettőjük előtt nagy jövő áll, fiatal és tehetséges edzők, de még nem sztáredzők mint Lippi,Mourinho stb. őket meg is értem ha nem akarjátok, Eriksont én se nagyon bírom, nem nagyon bírja sztárokat kezelni, de jó edző egyébként, de Chelseabe nem tudnám elképzelni, Lippit mint mondtam igen, Scolarit is, Ten-Cate meg sztem másodedzőként tud igazán nagyot alkotni, egyébként talán Hiddink lenne legmegfelelőbb Chelsea vezetőedzőnek.
  • Japep
    #11852
    Megérzés.
    Én az igazat megvallva Mancinit meg Rijkaardot nem sokba nézem, nem tudom miért...lehet csak egyszerűen nem bírom a pofájukat... :)
    Eriksson...róla ne is beszéljünk. Mint ember sem bírom, meg olyanokat lehetett róla hallani, hogy inkább messziről kerüljön el minket.
    Ha választani kell négyőjük közül, akkor tuti Lippire voksolnék.

    Scolari szerintem tökéletes lenne. Még felvetődött a Zenit edzője, ő sem zavarna. Mark Hughes is lehet jó lenne, hoszen már megszokta a PL-t.
    Én a Ten Cate-Clarke párosnak is nagyon örültem volna, de erre már valószínűleg nem lesz mód. Steve Clarkenak is örülnék, én őt is kipróbálnám. Persze Hiddinknek és Klinsmannak is - de egyikük sem jön/jöhet ez 100%.
    Még Deschamps sem lehetne rossz.

    Most több hirtelen nem jut eszembe...én így vagyok vele. :)
  • ForzaInter
    #11851
    döntőről tényleg felesleges vitatkozni, ha te francia fan vagy, azt hagyjuk.

    De miért gondolod hogy Lippi vagy Mancini rá erőltetni olasz focit Chelseare?
  • Japep
    #11850
    Ha emiatt nagyképű vagyok, akkor teljes mértékben.

    Azért nem felel meg, mert az angol bajnokságra nem lehet ráerőltetni az olasz focit.
    És képzeld el, még Mancini, Rijkaard meg tököm tudja kinek sem örülnénk.
    Ez lehet a mi bajunk...
    Sokaknak örülnék, és nem vagyok bunkó, tudatlan mivel oda is írtam: elismerem Lippi tehetségét.
    De még angolul sem tud (mondjuk ez hülye indok)...mit akarna itt?

    A döntőről hülyeség beszélni, mert mint látom te olasz, míg én francia drukker vagy/vagyok. De a franciák nehezebb ellenfelek után jutottak el a döntőig, de ez most tényleg lényegtelen.

    Mourinho meg nagy edző, hiába munkanélküli, nem felejti el, amit nem kell (Lippi sem). JM egy olyan csapatot emelt a nagyok közé, és úgy, hogy mindenki joggal félhet tőlük, akik igazán még a győzelem ízét sem érezhették azelőtt.

    De hagyjuk, nem akarok itt vitatkozni.
  • lippet
    #11849
    mehetnek munkanélküli segélyértXD
  • ForzaInter
    #11848
    pillanatnyilag mindkettő munkanélküli...
    "Egy jó formában játszó franciák rendes játékidőben eldöntötték volna a döntőt." ugyanez vonatkozik olaszokra is akkor, ha ők jobb formában vannak akkor meg ők döntötték volna el hamarébb, mondjuk most vb döntőn felesleges vitakoznunk mert nem ide tartozik...
    de kicsit nekem nagyképünek tűntök, ki nektek a jó? ha már Lippi sem felel meg aki a világ 3 legjobb edzője közt van...
  • Japep
    #11847
    Ahogy én láttam, annyira nem volt szép játékuk, és valószínűleg Zidane kiállításának és Domenech hülyeségeinek is köszönhető.
    Nem azt mondom, hogy nem neki, hanem nagyrészt nem neki. Egy jó formában játszó franciák rendes játékidőben eldöntötték volna a döntőt.

    És elolvastad rendesen?

    ,,JM pillanatnyilag sikeresebb edzőnek mondható szerintem.''
  • ForzaInter
    #11846
    óriási badarságot írtál már bocsánat, nézz utána Lippi milyen sikereket ért el pályafutása alatt, "Az olasz VB-cím sem igazán neki köszönhető." akkor kinek? pápának? ne viccelj már, ilyet te sem gondolhatsz komolyan...
  • Japep
    #11845
    Elismerem Lippi tehetségét, de azért ne ess túlzásokba.
    Az olasz foci maradjon Olaszországban, máshol nem nagyon válik be (igaz, a Real bajnokságot nyert Capelloval, de nem hiába rúgták ki...majd meglátjuk mit tud csinálni az angol válogatottal).
    Teljesen más egy klubcsapatot irányítani, mint egy válogatottat.
    Az olasz VB-cím sem igazán neki köszönhető.
    JM pillanatnyilag sikeresebb edzőnek mondható szerintem.
  • lippet
    #11844
    :D
  • Japep
    #11843
    SS, NSO egyre megy...nem igazán hiteles hírek.
    ,,angol lapértesülések szerint'' ... inkább "egy szerkesztőnk úgy véli"...
  • ForzaInter
    #11842
    lehet nem örülnél Lippinek, de ő kb annyit ki tudna honzi Chelseaből mint Mourinho, még akár többet is...
  • lippet
    #11841
    Még nem biztos a cikk címe alapján, hogy megy!
  • lippet
    #11840
    A 10 éve a Chelsea alkalmazásában álló Steve Clarke-nak is távoznia kell a Stamford Bridge-ről, angol lapértesülések szerint.

    Steve Clarke hosszú évekig dolgozott a Chelsea ifjúsági csapatainál, majd Avram Grant mellett a felnőtt csapatnál tevékenykedett. Angol lapok pénteken arról számoltak be, hogy miután Avram Grant elsőszámú segítője, Henk ten Cate csütörtökön búcsút intett a klubnak, Steve Clarke-nak is rövidesen távoznia kell.

    Forrás


    Hát minden edző elmegy????:S

  • Rockynhooo
    #11839
    éljeeeeeeeen , a top 5 kedvencemben benne van :D akkor mostmár minden kedvencem vagy a Realba vagy a Chelsea-ben fog játszani, nagyon yo:)



    (na yo Zlatan Inter de az most nem számítxD)
  • Japep
    #11838

    A Chelsea megegyezett a Hamburggal!


    Rafael van der Vaart már az EB előtt aláírhatja szerződésést a Chelsea-vel.

    A német Hamburger SV játékosáért 15 millió fontot (közel 5 milliárd forint) fog fizetni a londoni klubvezetés.

    Igazából a menesztett menedzser, Avram Grant is szerette volna leigazolni a középpályást, ám az új tréner sem fog panaszkodni amiatt, hogy vele kell dolgoznia a jövőben.

    Van der Vaart egyébként nem hosszabbította meg a 2010-ben lejáró szerződését a HSV-nél.
  • Japep
    #11837

    Mourinhot napokon belül hivatalosan is bejelentik az Inter edzőjeként.
    Mourinho Interes kívánságlistája: Marek Hamsik (Napoli), Gokhan Inler (Udinese), Diego Capel (Sevilla), Aleksander Hleb (Arsenal)


    Na ennyit a nyálcsorgatásról...nem kell tovább hallgatni, hogy JM mindenféleképpen akarja Carvalhot, Lampardot, Drogbát...stb. Lehet, hogy akarja őket, de nem a fő célja.

    Amúgy sok sikert neki a munkájához!
  • sygmaBlueJersey
    #11836
    Sajnos, mivel JM az inter edzője már,Mancini ugy munkanélküli és sajnos elég nagy esély van,h ő jön ide...
  • sygmaBlueJersey
    #11835
    Hát ezt rosszul érzed tommy :) nem örülnék. Jöjjön Scolari!

    Lascar,nem bántalak,mert arra sem vagy érdemes,nem te döntesz ilyenekről és mindenki magasról szarik a véleményedre btw.
  • ForzaInter
    #11834
    ahogy fordítva se, egyébként ez csak játékosokra vonatkozik inkább, Lippi a világ egyik legjobb edzője, nem gyengén örülne minden szrukoló ha olyan edzője lenne mint Lippi.
  • chelseafan
    #11833
    Ez is ilyen kb... Mókás, de sajnos rossz emlékeket idéz fel...:/
  • lippet
    #11832
    Hát ezen sírok, meg nevetek is:S
  • asfa
    #11831
    ajj ez a soktalálgatás..mondják már be ki az edző ne szarakodjanak már 874258 pletykával..kiba*ott idegesítő
  • Monoton
    #11830
  • Japep
    #11829

    Lippi: Chelsea? Kizárt!


    Marcello Lippi kijelentette, semmi esély arra, hogy ő legyen a londoniak új menedzsere.

    Avram Grant menesztése után a Chelsea vezetősége tapasztalt, jó nevű szakembert szeretne igazolni a gárda élére, ám egyelőre csak találgatások folynak az új tréner személyéről. Az esélyesek között Marcello Lippi neve is megtalálható, a világbajnokság óta pihenő olasz tréner azonban kizárta a lehetőségét az angliai munkavállalásnak.

    - "Nem, nem és nem. Nem leszek a Chelsea edzője. Alapvető fontosságú, hogy egy vezetőedző beszéljen a játékosaival. Én azonban nem tudnék szóbaállni velük, mert nem beszélek angolul." - ismerte be önkritikusan az olasz mester.

    --------------------------------------------------
    Én valahogy ennek örülök...olasz foci Angliában nem nagyon működik...szerintem. :S
  • Pethy23
    #11828
    Remélem Steve Clarke marad!
  • asfa
    #11827
    ez sztem baromság volt megintcsak.. mostmár eldönhetnék mit akarnak
  • Pethy23
    #11826
    Én is már csak Scolariba reménykedem...
  • Japep
    #11825
    Remélem ezeknek a "reformoknak" köszönhetően jobbak leszünk, és nem csak azt érik el, hogy az ismételten új edző/stáb miatt nem tudnak majd összeszokni és nem nyerünk megint semmit...
    Meg persze az összezavarodott játékosok...azóta még senki sem nyilatkozott.
    Lampard, Cech és Drogba szerződéshosszabbítása elvileg a barátságos meccsek és az EB között esedékes.
    Remélem nem hagy itt minket senki!
  • Japep
    #11824

    CHELSEA PART COMPANY WITH TEN CATE
    Chelsea Football Club can confirm that it terminated Henk Ten Cate's contract today (Thursday, May 29). This follows a meeting this morning.

    Henk Ten Cate-t is kirúgta a Chelsea


    Avram Grant távozása után néhány nappal a holland szakembernek is felbontották a szerződését.

    A Chelsea vezetői Grant menesztése után biztosították Henk Ten Cate-t, hogy az ő posztját nem érintik a változtatások, és a jövőben is a csapat mellett dolgozhat majd. Csütörtökön azonban változott a vezetőség álláspontja: Ten Cate-t elbeszélgetésre hívták, majd közölték vele, hogy távoznia kell.

    A holland szakvezetőnek 2010-ig szólt a szerződése, és néhány napja még kijelentette: szeretné kitölteni kontraktusát.

    A Chelsea elöljárói úgy gondolták, szerencsésebb, ha a leendő menedzser jelöli ki segítőit. Már több lehetséges jelölt neve is nyilvánosságra került a szakvezetői posztra, Luiz Felipe Scolari, Mark Hughes, Roberto Mancini és Sven Göran Eriksson is az esélyesek közé számít.

    --------------------------------------------------
    Hihetetlen...sokat köszönhetünk neki is, nélküle valószínűleg nem lettünk volna képesek a BL/PL-menetelésre...hihetetlen! :(
    Mit akar Abramovich??? Ezt már csak akkor bocsájtjuk meg neki, ha Scolari lesz az edző!
    Ezzel szerintem biztossá vált, hogy Rijkaard nem jön.
  • LasCar16
    #11823
    elsősorban.., szal divatolsz barátom, köszi puszi
  • asfa
    #11822
    R.I.P :(
  • Oziris666
    #11821
    Mark Hughes-t:)
  • Japep
    #11820
    Ez most nagyon jól jött neki...grat! :D

    Terry gólja (meccsösszefoglaló) > Még mindig rosszul viseli a döntőt, ez most nagyon kellett neki. Megható...
  • Japep
    #11819

    Scolari az elsőszámú jelölt?


    Olyan hírek láttak napvilágot miszerint a londoni klubnál Luiz Felipe Scolari az első számú jelölt az edzői posztra, bár a megszerzése nem lesz egyszerű feladat.

    A Portugál Labdarúgó Szövetség (FPF) elnöke, Amandio De Carvalho már tud a Chelsea érdeklődéséről.

    "A Kékek már érdeklődnek Scolari felöl." - mondta röviden De Carvalho.

    Az 59 éves szakember a 2008-as EB után szinte biztos, hogy távozik a "Luzitán" csapattól, de az FPF mindenképpen meg akarja hosszabbítani a szerződését.

    Az állítások szerint a Chelsea vezetői hamar meg akarnak egyezni a brazil mesterrel, hiszen ha Portugália jó eredményt ér el a kontinensviadalon, akkor Scolari is nagyobb eséllyel köthet új szerződést. Az új szerződésben egy 1.9 milliós éves fizetés szerepelne.

    A Chelsea-n kívül még a Manchester City is szívesen látná kispadján a VB-győztes edzőt, de Scolari tisztában van azzal, hogy Londonban kereshetné a legtöbbet.

    ------------------------------------------------
    Az biztos, hogy jól járnánk vele.
    Szerintem egyik legjobb lenne Hiddink (ő szinte 100%, hogy nem jön...max 2010 után csak), még jól jártunk volna Klinsmannal is (sajnos már a Bayern edzője) - ezért (én már a legelejétől reménykedem benne) az elérhető edzők közül szerintem Ő lenne a legjobb.
    Sokkal jobb, mint Rijkaard, Mancini, Eriksson, MacLaren, Keane, Ancelotti, Deschamps...kihagytam valakit? :D
  • Japep
    #11818
    R.I.P ... :(

    Minket is kerülgetett rendesen... :S