24199
Chelsea Fan Club
  • Bulykin
    #11897
    jaaaj, elírtam...GomisXD ő rá gondoltamXDXD
  • sygmaBlueJersey
    #11896
    mármint annyit kap,nem? egyébként én bírom Gomes-t szeretem a psv-t dzsudzsák miatt is ugye:) de ezért nem örülnék,ha jönne,mert neki kezdő kapusnak kell lennie,márpedig itt az nem lenne ;)
  • Matthew Prosac
    #11895

    "Hát.. nem tudom srácok, talán 20-at még tudok vállalni, de a 36 már elég nehézkes lesz..!" - nyilatkozta a felvetésre :D
  • Bulykin
    #11894
    jövőre...jön Gomes(sztem jöhetne) és akkor 1 meccs 36 gól
  • sygmaBlueJersey
    #11893
    kiváncsi vagyok mikor lesz ujra chelsea játékos gólkirály a PL-ben.
  • sygmaBlueJersey
    #11892
    csatár poszt?viccelsz?
  • asfa
    #11891
    azért iszonyu jo játékosokra égetően nincs szükségünk.. azokkal nincs baj
  • sygmaBlueJersey
    #11890
    nem hiszem el minden csapat iszonyu jo játékosokat vesz,nekunk akiknek pedig égetően fontos lenne még edzőnk sincs, a Spurs megvette dos Santos-t a barcától, Arsenal Nasri-t ( egyik kedvencem,Kaká szerű playa sztem )Moreno-t a Shakhtar.
  • sygmaBlueJersey
    #11889
    Nem tudom milyen lenne fürtös barátunk itt,dehát azért őszintén inkább ő illik ide,mint mancini és talán a youth team-ből esélyt kapnának páran akiket várunk nagyon elsősorban di Santo,ezt abból szűröm le,h a barca-nal azért ő épített bojan ra és dos santosra is.Csak legyen már valaki!
  • asfa
    #11888
    Hiddink: Rijkaard jó eséllyel pályázik a Chelsea-nél

    Guus Hiddink minden eshetőséget elvetett azzal kapcsolatban, hogy ő lenne a Chelsea következő menedzsere. Ám a holland szakember szerint kétség sem fér ahhoz, hogy a londoni kékek kispadját honfitársa, Frank Rijkaard foglalja majd el.

    A Radio 5 Live's Sportsweeknek adott interjújában Hiddink megerősítette, hogy a 2010-es világbajnokságig mindenképpen ő irányítja majd az orosz labdarúgó válogatottat.

    - Mindenki találgat, mert hivatalosan még nem írtuk alá a szerződést, ám Oroszország elnökével megállapodtam már a folytatásról - nyilatkozta Hiddink. - Egyébként valóban tárgyaltam a Chelsea tulajdonosával, Roman Abramoviccsal, ám kizárólag az orosz futball fejlesztési lehetőségeiről - tette hozzá a holland szakember.

    Hiddink személy szerint szimpatikusnak találta a Chelsea menesztett menedzserét, Avram Grantot, és a klubot okolja a szakításért, mivel szerinte túl nagy hangsúlyt fektetettek a londoniak arra, hogy mindeáron trófeát szerezzenek.

    - Rijkaard nagyon beillene a Chelsea filozófiájába, nyitott személyiség, és már nagyon közel állnak a megyegyezéshez - zárta mondandóját Hiddink.
  • Barnabyka
    #11887
    Skacok egy kis off..valaki nemtudna adni egy linket a Magyar-Horvát meccsről ahol nézhetném? Fontos lenne
  • Japep
    #11886

    Németország [2 - 1] Szerbia

    19' [0 - 1] Jankovic
    74' [1 - 1] Neuville
    82' [2 - 1] Ballack

    - "Michael az egész csapatnak vezéregyénisége volt, remekül játszott, érezhetően bombaformában van." - nyilatkozta a mérőzés után Joachim Löw német szövetségi kapitány.
  • sygmaBlueJersey
    #11885
    Nem most takarítok,meg segítek,mert átalakítások vannak nálunk :D de majd megcsinálom!egyébként nagyon kiváncsi vagyok h a tiedet hogyan csináltad! főleg a betűket,meg a mezt!
  • Japep
    #11884
    Ja, pedig jó játékos... :S


    Nem jön össze a logo, vagy nem is próbáltad? :D
  • limperatore
    #11883
    hát scolarival kurva jol járnátok, sajnálom hogy nem ő jött az Interbe :(
  • sygmaBlueJersey
    #11882
    Szörnyű..:( Marcelo Moreno a Shakhtar Donetsk-be igazolt 4meuroért.Visszautasította a Tottenham ajánlatát és inkább Ukrajnába, ment,kár h a chelsea nem szállt harcba érte :( (remélem a fifa09 ben benne lesz a shakhtar,nehogy moreno kikerüljön a game-ből) :D
  • sygmaBlueJersey
    #11881
    köszi:)
  • Japep
    #11880
    Leprinteled az alap FF kék fejlécet, beteszed legalsó rétegnek.

    Azután tudsz vele szórakozni ezzel.
  • sygmaBlueJersey
    #11879
    Sajna a psd nincs meg már,csak a gif,egyébként FF-et használok.Nem tudod elmondani,h kell?:D
  • Japep
    #11878
    Ha megvan a psd-je akkor megcsinálom neked, hogy illeszkedjen... :D

    Csak mond meg, mit használsz (ie,ff...?).
  • sygmaBlueJersey
    #11877
    nah hogy tetszik a nickképem?:D nem vagyok egy nagy photoshop maestro:P nem is tudtam megcsinalni h egy szinu legyen az egesz fejléccel a vége:D
  • Rockynhooo
    #11876
    nah ha már mki leírta akkor én is offolok de belefér :D


    én a spanyoloknak mert hát ugye Realos vok meg sok spanyol játékos a kedvenceim közt van, másodsorban meg a Hollandoknak mert ott is vannak sokan akiket szeretek meg a válogatott játékna nagyon bejön. Spanyol, Holland
  • Japep
    #11875
    Remélem Ballack megnyeri a németeknek...már 32 éves, és még mindenben csak második volt...szegény! Nagyon megérdemelné már!

    Amúgy tényleg jók az oroszok is! :)
  • Pethy23
    #11874
    Hollandia(VdV miatt ha tényleg jön:D)-Franciao.-Cseho.-Németo.:D
  • lippet
    #11873
    én a spanyoloknak meg a svédeknek!:D
  • sygmaBlueJersey
    #11872
    Jaja,én se vok nagy portugal fan,gondolom a MU-sok azok!:) én spanyoloknak drukkoltam mindig,mert raúl volt kisgyerekkorom óta a kedvencem.De hát ő sajna mellőzi az a nyomott aragones idén is...Most az oroszoknak is szorítani fogok, a zenit is szimpatikus arshavin pogrebnyak tymoschuk hát ilyen nevek mellett kinek drukkolna az ember:D
  • Japep
    #11871
    Én Zizou miatt nagy francia-drukker voltam, de most, hogy visszavonult, már annyira senkinek.
    Nézni fogom, és szorítani fogok a franciákért... :D
    (Meg persze itt vagyunk a legtöbben (Makelele, Anelka, Malouda), ha az angolokat nem nézzük. Ja, meg portugálok is sokan vannak (Carvalho, Ferreira, Hilario, Bosingwa), de őket nem bírom nagyon...még a csoportból se menjenek tovább, és akkor elküldik Scolarit... :D )
  • sygmaBlueJersey
    #11870
    jaj de jo lenne:) egyébként szombaton kezdodik az eb. kinek szurkoltok,hogy nincs kint se Magyaro. se Anglia? :D
  • Japep
    #11869
    Remélem nem...eddig egy "edzőtárgyalásról" van bizonyték : Scolari

    Remélem eljön! :D
  • Csesza
    #11868
    Mihajlovics szerint Mancini lesz az új Chelsea-edző
  • Jagumo
    #11867
    Szegény Henk ten Cate elmegy :/
  • Csesza
    #11866
    mert nem kell az Interbe Lampard, nem való olasz ligába

    nem véletlen, hogy nincsenek angolok a Serie A-ban vagy talán 1-2 van, de nem valók oda...

    (de természetesen elismerem hogy jó pléya)
  • Japep
    #11865
    Én is... :D De te miért?
    Mondjuk lehet nem menne neki annyira Olaszországban...
  • Csesza
    #11864
    hidd el, jobban örülnék annak ha Lampard itt maradna
  • Japep
    #11863
    Biztos...ne reménykedj!
  • Csesza
    #11862
    Lampard helyére hoztátok? erről írnak valamit?
  • asfa
    #11861
    thhx :) már csak edző.. segédedző köll
  • Monoton
    #11860
    azigen :O grt nektek :)
  • Csesza
    #11859
    :O
  • sygmaBlueJersey
    #11858
    Hát neméppen ugyanaz a poszt de akáár:D