24199
Chelsea Fan Club
  • Rockynhooo
    #11817
    Szomorú következményei lettek a Chelsea által elveszített BL-döntőnek, illetve Didier Drogba kiállításának - derült ki egy héttel a moszkvai finálé után.
    Egész pontosan: az elefántcsontparti főváros egyik lakója, Harouna Tangara már nem jutott el a büntetőpárbaj izgalmáig, amikor ugyanis kedvencét, Drogbát kiállította Lubos Michel játékvezető, szívinfarktus végzett vele.

    R.I.P
  • sygmaBlueJersey
    #11816
    elsosorban chelsea szurkoló vagyok,masodsorban mourinho szoval ennyi.nincs itt semmi divat barátom
  • sygmaBlueJersey
    #11815
    ezt nem értem,de biztos igazad van,okos embernek tűnsz!
  • LasCar16
    #11814
    divatolnál Murinho miatt?.p
  • sygmaBlueJersey
    #11813
    nah jo kis meccs volt:) grat terry papának,becks iszonyat szabadrugása:).Persze a többieknek is! Lehet, hogy az inter nagy csapat,persze h az dehát mancini "öregfiúktaktikája" láthatóan szörnyűnél is rosszabb volt annak ellenére,h bajnokságot mindig hozzák egy ideje,bl ben 0 a teljesítmény,és ha nincs Ibra akkor olaszban is nyalokáznak.rövidenviszont mostmár az inter is szimpi csapat lesz JM miatt:)

    Egyébként amikor capello idejött azonnal átadta a csk-t ferdinandnak:S
  • Bulykin
    #11812
    Terry
  • Freedom88
    #11811
    Terry góljával 1-0ra vezet Anglia USA ellen
  • Bulykin
    #11810
    az biztos, hogy az INter jövőre nagyon fasza csapat lesz, Mourinho-val cvagy nélküle, de sok sikert fognak elérni azzal a játékos állománnyal ami ott van...
  • asfa
    #11809
    épp ezért irta h még nagyobb.. értsd: már nagy csapat de még nagyobb lehet..
  • ForzaInter
    #11808
    mér most nem nagy csapat Inter?
    ígyis világe egyik legjobb csapata...
    amugy már nem állítólag, már biztos, nyilatkozta gazzetának is hogy alig várja munkába állást.
  • Rockynhooo
    #11807
    állítolag Lampard , DRogba.. állítolag.. :\
  • Japep
    #11806

    Mourinho már az Inter edzője, csak a hivatalos bejelentésre kell várni. Állítólag.

    Még mindig tartom, hogy számunkra a legjobb hely ahová mehetett, viszont 2-3 éven belül még nagyobb csapat lesz belőlük.
    Sok sikert neki, jusson el minden évben a BL-döntőig és kapjon ki tőlünk... :D

    Remélem nem fogja követni senki a csapat magjából.
  • lippet
    #11805
    Most elárulok egy nagy titkor:D A következő jelölt már én leszekXDXD
  • Japep
    #11804
    Én sem azért tettem be, csak már vicces, hogy mindenki elég "képzettnek" tartja magát egy nagy csapat edzői posztjára... :D
  • Csesza
    #11803
    :DDDDddddd majd pont ő fog idejönni
  • Japep
    #11802
    A válogatottban Beckham után Terry volt a kapitány nem?
    Rio max 1-2 meccsen volt...ha jól tudom.
  • sygmaBlueJersey
    #11801
    hát az érdekes lenne,de abra-t nem ugy ismerjuk mint aki pont keane-t választaná.Hogy hogy JayTea xD visszakapta a csk-t? szóse róla örülök,de ez most igy is marad vagy capello visszaadja majd ferndinandnak? Najo én most már csak azt kivanom h minel elobb legyen edzonk,h megnyugodjanak a fiuk és ne kelljen szorongani h ki a rak jon. Hajrá anglia!!!
  • Japep
    #11800

    Quinn szerint Roy Keane is lehet az edző

    A Sunderland elnöke, Naill Quinn nem lepődik meg a pletykákon, miszerint Roy Keane a Chelsea-nél köthet ki.

    ----------------------------------------
    +1 név (?)
    Nem hiszem, hogy egy exMUs fog idejönni...
  • Japep
    #11799

    Grant szereti a Chelsea-t, de nem tér vissza igazgatóként


    A hétvégén kirúgott szakember szívében továbbra is előkelő helyen van a londoni klub, ennek ellenére nem fogadja el Abramovics állásajánlatát.

    Avram Grant nyolc hónapon keresztül irányította a Chelsea-t, miután a korábbi menedzsert, Jose Mourinhót felállították a kispadról. A moszkvai BL-döntő után az izraeli szakembernek is távoznia kellett, ám Grant továbbra is csak szépet mond egykori munkahelyéről. A szakember békében akar elválni a klubtól, szerinte nem lesz szükség ügyvédre. Roman Abramovics ajánlatot tett ugyan Grantnak, hogy térjen vissza igazgatói posztjához, az izraeli azonban nem tartja korrektnek a felajánlást:

    - "Kaptam egy ajánlatot Abramovicstól, és mivel szeretem a klubot, csak azt válaszolhattam neki, hogy váljunk el békében. Csodálatos időszakot töltöttem a klubnál, nagyon komoly nemzetközi tapasztalatokat szereztem. És ennek a csodálatos fejezetnek a végén negyvenezer Chelsea-szurkoló ismerte el a munkámat." – jelentette ki Grant. "Semmi problémám nincs a Chelsea-vel, és nem lesz szükség ügyvédre, ha valami mégis felmerül."

    -----------------------------------
    Nagyon szimpatikus egy ember, az biztos! :)
  • bonebeni
    #11798
    USA
  • lippet
    #11797
    kivel is játszanak?
  • Rockynhooo
    #11796
    zsír, erős egyén nagyon megérdemli.
  • Japep
    #11795

    John Terry a válogatott csapatkapitánya

    Fabio Capello, kinevezte a holnapi barátságos mérkőzésre az angol nemzeti 11 csapatkapitányát, mely John Terry lett.


  • Oziris666
    #11794
    Az lehet,de Deschamps legalább volt a klub játékosa!
    És legalább van kötödése a klubhoz vmilyen szinten,nem lenne ő se rossz választás...
  • Japep
    #11793

    Henk ten Cate marad


    Henk ten Cate szerint biztos a jövője a Chelsea-nél Avram Grant menesztése után is.

    Avram Grant távozása után felröppentek olyan pletykák is, hogy esetleg az edző stábból is távozhatnak, többek között a holland másodedző Henk ten Cate is.

    A hírek ellenére azonban megerősítette, hogy a vezetőség továbbra is számít a munkájára.

    "Fél órával Grant menesztésének közzététele előtt találkoztam Peter Kenyon vezérigazgatóval, aki tájékoztatott, hogy a kialakult helyzet nem lesz hatással az állásomra." - nyilatkozott Ten Cate a Voetbal International-nak.

    "Januárban már részt vettem egy hasonló megbeszélésen és akkor egyeztünk meg abban, hogy a szezon után újra összeülünk."

    Ten Cate természetesen tudja, hogy a következő menedzser lehet, hogy a saját stábjával akar majd dolgozni, ami az ő távozását is jelentheti majd.

    A Chelsea-t már több neves edzővel is szóba hozták, de az ex-Ajax edző szerint akár ő, vagy Steve Clarke is szóba jöhet esetleges megoldásként.

    "Három lehetőség van. Az első, hogy egy egészen új edző érkezik a saját edzői stábjával. A második, hogy Steve Clarke-al együtt vesszük át az irányítást, a harmadik oedig, hogy új edző jön, de maradok másodedzőként."

    -----------------------------------------------------------
    Lehet, hogy még ez lenne a legjobb megoldás...(Ten-Cate - Clarke páros)
  • Japep
    #11792

    Ancelotti Svájcban tárgyalt Abramoviccsal


    Az olasz La Repubblica információja szerint a Milan vezetőedzője és a Chelsea tulajdonosa Svájcban tárgyaltak a londoni kispad sorsáról.

    A La Repubblica szerint Carlo Ancelotti nem véletlenül választotta pihenése helyszínéül a festői Svájcot, a Milan szakvezetője azért utazott Genfbe, hogy ott tárgyaljon Roman Abramoviccsal, a Chelsea tulajdonosával. Az orosz milliárdos a hétvégén menesztette Avram Grantet, és egyelőre még senkivel nem tudott megegyezni a szakvezetői állás betöltéséről. Az olasz lap szerint most már a jelöltek között kell számolni Ancelottival is, aki azonban cáfolja, hogy a tárgyalás miatt választotta Svájcot úti céljául:

    - "Nyaralok, és mivel pihenni szerettem volna, ezért választottam Svájcot. Hogy Abramovics? Az igazság az, hogy nem ismerem elég jól, és egyelőre nem is kell megismerkednem vele jobban, mert csak a Milannal foglalkozom." – jelentette ki Ancelotti.

    A lap úgy tudja, ha Ancelotti távozik, Marcello Lippi veszi át a helyét.

    -----------------------------------------------
    +1 név...vicces, a végén már lesz vagy 30 jelölt...még Deschamps is "esélyes" már.
    Hát ő sem tartozik a kedvenceim közé... :S
    Az igazság az, hogy szerintem egy volt olasz/spanyol edző nem nagyon jó a PL-be, de sosem lehet tudni...a Tottenhamnak is bejött.
  • sygmaBlueJersey
    #11791
    05/06 ban mi voltunk a bajnokok nem tudom mirol beszélsz,ti nem voltatok 06 ban bajnokok már megbocsáss,egyébként meg mourinho többször győzte le fergusont mint fordítva
  • Cabell
    #11790
    Úgyértem akkor mi voltunk a bajnokok:)
  • sygmaBlueJersey
    #11789
    ugyvan
  • Cabell
    #11788
    06/07?;)
  • bigfoot
    #11787
    ha meg visszajön ide akkor ...:)
  • sygmaBlueJersey
    #11786
    Jah csak JM kicsit odacsapott fergie papának...
  • Cabell
    #11785
    Nemtudom, nem nagyon bírtam JM-t, és talán picit sarkallatos a nyilatkozat, amiben Grantet szidta, de még ez mindig szimpatikusabb nekem, mint a Wenger féle "nem nyertünk semmit, de tulajdonképpen mégis mi vagyunk itt a legnagyobb nyertesek,(mert ilyen csapatunk van) meg a "majd jövőre elverjük a világot" nyilatkozatok tömkelege.
  • Japep
    #11784
    Köszi, ha tudok, segítek. :)

    Én is így vagyok JM-val, bárhová megy szeretni fogom. :D
  • sygmaBlueJersey
    #11783
    Japep csak azért kérdeztem h te csinálod-e mert tetszenek a cuccok,és látom jó vagy photoshopban:) nekem meg kéne pár tanács :D
  • sygmaBlueJersey
    #11782
    Én aztán Mourinho fan vagyok,de sztem tulságosan is ajnározzátok, nézzuk meg,ha kap állást végre, akárhol mi lesz,mert oké h a porto-val és a chelsea-vel sikeres volt ezt azért kimondhatjuk,de ez csak 2 csapat :) mindenesetre bárhova megy szeretni fogom(kivéve MU :> ),hátha az intert végre megfiatalítja vki csuny szoval élve.Csak ne legyen az a vége,h mindenki "lemarad" a kispadunkról és a végén valami gyenge ül le hozzánk:S
  • ForzaInter
    #11781
    hát Mourinhoval minden csapat egy szintel feljebb lenne:D
  • Japep
    #11780
    Bocs, de én ezt csak arra értem, hogy egy rossz szezont mutató Real,Barca,Milan is tud keményen menetelni a BL-ben (most a Barca, tavaly a Milan BL-t nyert).

    Az Inter meg 3 éve bajnok igaz, de semmi több.
    Ezzel nem nézem én le. Ha JM odamegy, máris szintekkel feljebb lesztek.
  • ForzaInter
    #11779
    "..számunkra a legjobb, ahová mehet az az Inter. A Barcával, Reallal, Milannal túl erős lenne... :)
    És így kevés esély van arra is, hogy gyakran "összefussunk" vele...nem lenne jó ellene játszani... :S"

    miért is? ennyire nem kéne lenézni Intert... semmivel nem rosszabb általad említett 3 csapatnál, sőt...
  • Pethy23
    #11778
    Scolarit én pl szívesen látnám:)