24199
Chelsea Fan Club
  • Pethy23
    #11937
    ha megy croni akkor binnyó elmegy
  • Rockynhooo
    #11936
    ki tudja .. Robinhoval meg Sneijderrel kicsit darálnának :D

    amúgy annyi pénzért nekem nem kéne , igazad van tényleg ostobaság lenne. azon a pénzen inkább 2-3 értékes játékost kellene vennünk.

    de nem offolok Chelsea topikba :)

    holnap EB várjátok ;)
  • sygmaBlueJersey
    #11935
    jah:) az azért milyen szöveg,h megyek,ha a real képes adni annyit amennyit a MU kérne:) és az sztem legalabb 100m euro felett lesz.kicsit overrated a srác...Ha a real akkora hülye,h megveszi annyi pénzért akkor ezek ostobábbak,mint egy traktorvezető.Ha elmegy biztos,h nem fog ugy menni neki mint a MU-ban.
  • Japep
    #11934
    Hát ha ez igaz, és ő elakar menni, akkor nagy hiba lenne ottartani...olyan lenne, mint Ashley Cole meg Gallas ügye...
  • sygmaBlueJersey
    #11933
    BBC sport Hehehe beszarok,ha viszik márpedig,rajta nem fog múlni,se a Realon,nah a 'nagy' fergiepapa mit választ pénzt vagy a gólvágóját?
  • Bulykin
    #11932
    szerintem megvárjuk ki nyeri az EB-t és annak az edzője fog jönniXD
  • 9csöves9
    #11931
    minden edzőnek fontos,hogy a keret erősségének ne a lóvé hanem a fantáziája szabjon határt.ha maradnak ott ahol vannak akkor erre esélyük sincs
  • Csesza
    #11930
    azért lepődtem meg mert Spalletti-t sehogy nemtudnám elképzelni itt sőt meg is lepődnék ha elmenne onnan, bár lehet, hogy elképzelhető
  • gabber_saviola
    #11929
    Olasz sajókat nézegetve mondom ezt.
    Mind2 két edző elérte jelenlegi klubjuknál a maxot, a Chelsea meg a világ egyik legnagyobb klubja (tudod ide még egy Mouinho sem tudott nemet mondani). Rómában tulajdonváltás és nem tudni, hoy mit hoz a jövő, Firenzében meg már így is maxon költekeznek szóla arra felé sok ilyen szezont nem fognak bírni.

    Ancelotti sem azért nem jött, mert nem akart, hanem mert Galliani elmagyarázta neki, hogy nem mehet el a Milantól. (gazzetta szerint)
  • Csesza
    #11928
    :O
  • gabber_saviola
    #11927
    mind2 edző otthagyná a jelenlegi csapatát a Chelseáért, ebben szinte biztos vagyok.
  • sygmaBlueJersey
    #11926
    Nemtudom,de ha ott is hagyja, londont kerülje el,szar a kaja még szarabb nők kibaszott mary poppins, ha valaki látta a blöfföt :D
  • asfa
    #11925
    Spalletti vajon otthagyná csapatát..?
  • chelseafan
    #11924
    Mind2 kiváló edző, örülnék nekik! Legalább szép focit játszatnak.:)
  • Japep
    #11923

    Újabb edzői hírek - Eriksson már "elkelt"
    Miközben mindenki a lehetséges edzőjelöltek esélyeit elemzi, két állítólagos kiszemelt már elkötelezte magát a hírek szerint.
    Sven-Goran Eriksson a mexikói válogatott kapitánya lett, Mark Hughes pedig állítólag már aláírt a Manchester City-hez, ahol épp a svéd szakembert váltja.

    -------------------------------------------------
    Legalább már nem kell félnünk Eriksson miatt...Hughest egy kicsit sajnálom, bár nem tudom, mire lett volna képes.
  • gabber_saviola
    #11922
    nem lennék meglepve, ha összebarátkoznátok Luciano Spallettivel, esetleg Cesare Prandellivel.
  • chelseafan
    #11921
    Ancelotti - I stay at Milan
  • chelseafan
    #11920
    Tagadják ezt a hírt, és elégedettek azzal, ahogy a keresés halad.
  • Japep
    #11919
    CHELSEA STATEMENT ON MANAGER
    Contrary to reports Chelsea Football Club has not reached agreement with any individual to become manager, nor have we sought permission from any organisation to talk to their manager. We are extremely happy with how our search is progressing.

    -------------------------------------------------
    Ez is ezzel kapcsolatos nem? Csak ebben nem említenek nevet. Nem vagyok valami nagy angolos... :S
  • Japep
    #11918
    Gya...érdekes... :)
    Kiváncsi vagyok, igaz-e... :S
  • chelseafan
    #11917
    Blues agree Ancelotti deal
  • Pethy23
    #11916
    Remélem EB után mert akkor nem valami silány edzőnk lesz!
  • Japep
    #11915
    Ja. De mikor lesz már az is? :S
  • Pethy23
    #11914
    Addig nem jön senki amíg nincs edzőnk, ez tuti!
  • sygmaBlueJersey
    #11913
    mondjuk támadó futballra váltunk és a védekezőközéppályás makele helyett támadóközéppályás VdV jön hát nemtom,félek,h elmennek többen...
  • Japep
    #11912
    Szerintem még csak kamu volt, vagy legalábbis még csak tárgyalgatnak...
    De amúgy is, ki helyett jön? Vagy padozni? :S
  • sygmaBlueJersey
    #11911
    Tegnap láttam egy hollandia - dánia meccset. tetszik ahogy VdV játszik,ha szerencséje lett volna kb 2-3 gólt löhetett volna:) tényleg jön?
  • Japep
    #11910
    Jaja, de te is... :S
  • limperatore
    #11909
    jó haggyad, neki mindenki szar :D
  • Japep
    #11908
    Mint írtam, elismerem a tudását.
    Tök mindegy, mit tud az edző, ha nem megy a csapatnak. És a döntőn nem ment igazán egyiknek sem.

    Erre próbáltam utalni, de látom egyeseknek magas...csak kötekedni akarnak...
  • sygmaBlueJersey
    #11907
    Van der Vaart-ot akkor csak az eb után igazoljuk le?
  • 9csöves9
    #11906
    Lippi: Olasz bajnok,olasz kupagyőztes,olasz szuperkupagyőztes,Bl győztes,európai szuperkupa győztes,világkupagyőztes,vb győztes

    hála a franciák szar formájának^^

  • sygmaBlueJersey
    #11905
    nah Mourinho már hivatalosan is az Inter edzője...BBC news
  • sygmaBlueJersey
    #11904
    oks,azt kérdeztem:) látszik,h a chelsea-sek jobban megértik egymást
  • chelseafan
    #11903
    Mario Gomezről igen.
  • Matthew Prosac
    #11902
    NEM :DDDD
  • sygmaBlueJersey
    #11901
    és volt szó h ő talán ide igazol?
  • Matthew Prosac
    #11900
    link
    #11897:
    amúgy nem írtad el, rá is gondolhattál: Mario Gomez (Stuttgart)
  • Matthew Prosac
    #11899
    Chao!
  • sygmaBlueJersey
    #11898
    az ki?