24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #12097

    Frank Lampard cáfol!


    A 'France Football' tényként kezelte Lampard Interbe való igazolását, s ezzel az összes Chelsea szurkolót megrémítette.

    Estére azonban megerősítették, hogy valószínüleg ez a 'France Football' kitalációja volt. Minden oldalon, ahol erről írtak a francia lapról származott az információ, mindenütt a 'France Football' által közölt hírek voltak.

    A pletyka szerint, a játékosért a vétálárat és a szerződés hosszát is közölték. Azonban belső források szerint, semmi ilyesmi nem történt.

    A Chelsea-TV is megerősítette a hírt, és közölte: "Vannak olyan pletykák, amit nem kell rögtön elhinni!"
  • lippet
    #12096
  • Krisz018
    #12095
    France Football: Lampard az Interé



    Frank Lampard, a Chelsea és az angol válogatott klasszis középpályása immár az idei olasz bajnok Internazionale játékosának tekinthető - közölte először a tekintélyes France Football francia sportlap internetes oldalán pénteken.

    A 30 éves sztár négy évre kötelezte el magát a fekete-kékekhez, Massimo Moratti évi 7,3 millió eurós sztárgázsit biztosít a futballista számára.

    Lampard hét év után hagyja ott a Chelsea-t, az olasz sajtó már akkor hírbe hozta a milánóiakkal, amikor először felmerült, Roberto Mancini helyét José Mourinho fogja elfoglalni a nerazzurrik kispadján.

    A korábbi West Ham-játékosnak 2009-ig volt élő szerződése a Stamford Bridge-en, de nem tudott megegyezni a hosszabbításról a Kékek vezetőivel, így kilencmillió euróért zöld utat kapott a Serie A-ba.

    A londoni születésú labdarúgó a nyolcadik játékos volt a Chelsea FC történetében, akinek sikerült átlépnie a százgólos álomhatárt a klub színeiben.

    José Mourinho máris célpontot válthat: Amantino Mancini és Ricardo Quaresma mellett Lampard csapattársa, Didier Drogba is szerepel a bevásárlólistáján....
  • sygmaBlueJersey
    #12094
    Félek,h tényleg elmegy Lampard és Drogba is ugye,és lecsúszunk a jókról,sztem a legjobb ami történhet,h david villa kékbe öltözik augusztustól...
  • bonebeni
    #12093
    ezt már azóta megcáfolták...és a chelsea tv-n is bemondták hogy semmiféle szerződést nem kötöttek meg nem volt megállapodás
  • Barnabyka
    #12092
    Frank Lampard az Interbe igazol - írja a France Football. A lapszerint a Chelsea-ből távozó középpályás évi 7,4 millió eurót fog keresni //t-zones
  • Barnabyka
    #12091
    Húúú ezek a dolgok nemkicsit elgondolkodtatóak.
    Szép kis összefoglalás
  • bonebeni
    #12090
    áldott legyen a neved
  • Krisz018
    #12089
    Az EB miatt háttérbe szorulnak az átigazolások, bár a háttérben minden valószínűség szerint továbbra is kemény csatározások folynak az egyes játékosokért.

    Pletykából persze nincs hiány, az eladottságérdekelt média ontja magából a jobbnál-jobb, érdekesebbnél érdekesebb "híreket". Már mindenkivel szóba hoztak mindenkit, ez alól a Chelsea sem kivétel. Miután napvilágot látott, hogy a csapat edzője a korábbi brazil, majd jelenleg még portugál válogatott edző Scolari lesz, már az összes fellelhető brazil és portugál játékost eladták nekünk. Mi azonban, ahogyan eddig sem, most sem kívánunk foglalkozni az alaptalan pletykákkal, mégha azok bizonyos százalékban be is jönnek íróiknak.

    Nézzük a tényeket, amiből viszont egyelőre nincs sok. Nem titok, vannak hiányposztok a csapatban, és minden bizonnyal lesznek távozók is. A legnagyobb kérdés egyelőre, hogy Scolari milyen játékrendszert kíván vezényelni a kékeknek az elkövetkezendő szezon során. Azt azért ki merem jelenteni, és ezzel talán nem mondok merészet, hogy a csapat hátsó alakzata rendben van. Értem ezalatt a kapusposztot (bár többek adtak már hangot annak, hogy Carlo helyére nem ártana egy fiatalabb cserekapus), s a védelmet, amely már az első és eleddig egyetlen igazolásunkkal is megerősödött. Talán a szűrő középpályás posztja sem lehet kérdés, lépjünk is tovább. Innen már azért akad kérdés bőven: a szélsőposzt (ahogyan azt már a januári átigazolási időszakban is írtam) hiányposzt, tehát itt lenne hely az új érkezők számára bőven. Sok "értesülés" kering a középpálya egyik motorja, szíve, Lampard távozása körül: sokak szerint igazol el tőlünk, s a legtöbben úgy látják, korábbi ezdőjét, Mourinhot követi az olasz Inter csapatához. És elérkeztünk az "élre", a csatárposzthoz, ahol akkora kérdőjel tátong, hogy... szóval jó nagy. Van ugye egy olyan támadósorunk jelenleg, hogy Drogba-Sevcsenko-Anelka-Pizarro. Azt viszont leírni is szörnyű, hogy ez a csatárnégyes csak papíron tűnik élet- és közveszélyesnek. Az egyetlen értékelhető teljesítményt Drogba nyújtotta tavaly is, pedig nem az ő éve volt. Az értékelhető fél-teljesítményt Sevának sikerült hozni, aki azért ha lehetőséget kapott, élt vele. De nem fiatal, s nem is lesz fiatalabb, s tavaly gyakorlatilag annyit hagyott ki, mint a fél szezonban sérült Ballack. A maradék kettő teljesítmény azonban értékelhetetlen kategória. Évek óta tartó ál-távozó listavezetőnk ugye Drogba, vele kapcsolatban röppent fel a legtöbb ilyen info, s többen már nem is bánnák távozását az idény végén mutatott produkciója miatt. Seva talán marad, ha igény tart rá Big Phil, de nála inkább valószínű a távozás, maradék két emberünk pedig kuka - legalábbis remélem. Csatárposztra jelentkezők is vannak bőven, már persze érkező oldalról, s a három leginkább áhított, legvalószínűbb játékos közül szerntem egyikkel sem járnánk rosszul: David Villa, Huntelaar, Podolski. Mindhárom támadó nagy valószínűséggel távozik jelen klubjától, a kérdés talán mindhárom esetben az, hogy maga a játékos mit preferál, s persze hogy ki tudja kifizetni a nem csekély összegű pénzt értük.

    És pár szót a végén a lehetséges távozókról: kezdjük a sort mindjárt Steve Sidwellel, akit gőzerővel csábítgat az Aston Villa gárdája, bár menedszere szerint Sidwell távozása előtt még mindenképp szót kíván váltani az új edzővel. A távozók listájára tehetető még szvsz Tal Ben Haim és Maluoda is, akik nem igazán találták meg számításukat a klubnál. Wright-Phillips esetében is nyilván Scolari és a taktika dönt, de talán ő sem húzza már sokáig a klubnál, és persze ott van Drogba, Anelka és Pizarro.
  • Oziris666
    #12088
    Chelsea.FC.4.FC.Barcelona.2.The.Greatest.Game.2005
  • Bulykin
    #12087
    nah én asszondom ez az Arshavin gyerek nem kell ide...én eddig se akartam, de most láttam a spanyolok ellen milyen láma volt...lehet volt pá meccs amin jól játszott és szerintem csak azért lett ilyen felkapott mert az oroszok meglepetést okoztak és kiemeltek pár nevet közülük, de (szerintem) semmi extra...
  • beatbandit
    #12086
    ha lengyel kommentárral is megfelel, akkor itt megtalálod:

    http://sport-video.pl/index.php?showtopic=8640

    igaz előtte regelni kell az oldalra.
  • bonebeni
    #12085
    ha már itt tartuk a meccsekél valaki nem tudja véletlenül hogy fent van e valahol neten meg hogy hol a chelsa-barca 4-2 BL meccs....már a föld alatt is kerestem de nemtaláltam:(
  • beatbandit
    #12084
    üdv!

    akit esetleg érdekel a 1999-es Chelsea-Milan BL meccs (magyar kommentátorral), az a focivideok.2ksite.com fórumról letöltheti! várok mindenkit szeretettel, akár azokat is akik rendelkeznek régebbi vagy akármilyen Chelsea meccsekkel és lenne kedve azokat megosztani másokkal!
  • sygmaBlueJersey
    #12083
    Grant-et akrja Grúzia
  • sygmaBlueJersey
    #12082
    sidwell wants talks with scolari

    én azt hittem, hogy már aláírt a Villa-val.
  • bonebeni
    #12081
    :lol:D:D:D ez nagy volt
  • sygmaBlueJersey
    #12080
    Bosszantó,hogy le fogunk maradni a best playahkról + még az is már a szemem előtt lebeg,h scolari és Abra összevesznek,h kit vásároljanak... egyébként én rájöttem,hogy abramovics nem csinál mást,mint mi; aktuális fifa játékkal Manager Mode-ozik,csak kicsit élethűbben:D
  • Japep
    #12079
    És ez hivatalos már?
  • bubu13
    #12078
    Pavlyuchenko már a Bolognáé
  • Japep
    #12077
    Ez jó lenne...meg Pavlyuchenko is! :D
    Ennyi elég is lenne a nyárra! :D
  • Bulykin
    #12076
  • Barnabyka
    #12075
    Hát az éves teljesítmény alapján Arshavin mérföldkövekkel jobb mint Deco..

    Deconak ment 1-2 éve igazán meg most az Eb-n volt pár jó megmozdulása de nem bíznám rá a csapat irányítását..

    Ez valamennyire ahhoz is asonlítana amikro Koplárovics gólt lőtt a MU-nak..egyből válogatottba került pedig akkor is és azóta is NULLA!
  • Bulykin
    #12074
    hát ja, ha nincs esze, akkor nincs esze...ebből látszik, hogy a pénz beszél sajnos.
  • Nuno88
    #12073
    Nem érdekel kisz*pta be meg ki nem, engem csak az érdekelne h Sheva jöjjön vissza, bár erre az esély kb. 10% sajnos...
  • Bulykin
    #12072
    igaz, tényleg jó lenne így, ő jön, Sheva megy, Anelka meg beszopta:D
  • Nuno88
    #12071
    Hát sztem egy Anelkától jobb lenne bőven, és akkor ha ő jön Sheva jöhetne vissza hozzánk :)
  • Bulykin
    #12070
    hát én nemtom szükség van e rá...majd meglátjuk:)
  • lippet
    #12069
    remélem jön:D
  • gabber_saviola
    #12068
    Orosztopikba is bemásolhatnád, köszönöm.
  • Bulykin
    #12067
    Abramovics Scolarinak: Felejtsd el Decót, Arsavint vesszük meg!

    A foci Eb egyik legnagyobb felfedezettje Andrij Arsavin, az orosz válogatott játékmestere. Az irányító jelenleg a Zenit Szentpétervár játékosa, de könnyen előfordulhat, hogy néhány héten belül egy európai sztárcsapat édesgeti magához. Roman Abramovics, a Chelsea pénzeszsákja már meg is tette a maga ajánlatát, de úgy tűnik, a Barca is beszáll a harcba.

    - pepsifoci.hu - Andrij Arsavin a hírek szerint nagyon jól érzi magát Oroszországban, Szentpéterváron kis túlzással ő az isten, ezen kívül évi 4 millió euró körüli összeget keres, így tényleg visszautasíthatatlan ajánlattal kell előállnia annak, aki komolyan gondolja a fazonszabász szerződtetését.

    Elsőként a Milan érdeklődéséről lehetett hallani, de az orosz sportminiszter szerint a játékos inkább Spanyolországba költözne, mégpedig az FC Barcelonához. Vitalij Mutyko szerint viszont minden bizonnyal nem lesz semmi a költözésből, mivel a katalánok nem tudnak versenyezni a sztár hazájában folyósított fizetésével.

    Így jöhet a képbe a kifogyhatatlan pénztárcával rendelkező, ráadásul orosz tulajdonban lévő Chelsea. Az lett volna a meglepő, ha Roman Abramovics nem tette volna meg rögtön a maga ajánlatát, de nem kellett csalatkoznunk. Miután Luiz Felipe Scolari megpendítette, első igazolásaként, 12 millió fontért Decót kívánja Londonba csábítani, az orosz mágnás az asztalra csapott, és kijelentette, a brazil mester gyorsan felejtse el portugállá lett honfitársa szerződtetését, viszont „fájdalomdíjul” megveszi neki Arsavint. Angol lapok tudni vélik, hogy Abramovics egy 20 millió fontos, hivatalos ajánlattal kopogtat be hamarosan a Zenit illetékeseihez.

  • bsyrex
    #12066
    Mi történt a www.chelseafanatics.atw.hu -val? Valaki illetékes esetleg ha van itt olyan mondani egy kis infot?
  • lippet
    #12065
    el lehet vele szórakozniXD
  • lippet
    #12064
    Szórakoztam kicsit:milegyek.extra.hu

    Chelsea FC
    Terry - Plázajáró
    J. Cole - Plázajáró
    Lampard - Egyszerűen az Isten
    Ballack - Biztosítási ügynök
    Cech - Vadászpilóta (LooL)
    --------------------------------------------------
    ManUtd
    Ronaldo - Hentes, aki kutyát és macskát is ledarál (Ez így igaz=)
    Rooney - Háztartásbeli
    Tevez - Észosztó
    Nani - Kőműves XD
    Ferdinand - Beszívott Asztrológus
    --------------------------------------------------
    Real Madrid
    Casillas - Szakács
    Raul - Rendőr
    Sneijder - Gumi Rocker
    Pepe - Jómunkás ember
    Sergio Ramos - Bérgyilkos

  • Pethy23
    #12063
    Nem megy el, csak ha rossz formában lesz nem fog "végre" játszani... sose merik meghúzni, bár Avram 1-2 meccsen csak Ballack-ot játszatta!
  • lippet
    #12062
    Csak Lampard ne menjen el!
  • Japep
    #12061
    Ebből látszik, hogy profi... :D
    Reméljük a legjobbakat!
  • bonebeni
    #12060
    hmmm kíváncsi vagyok...nagyon kíváncsi de hát nem csak énv agyok ezzel így gondolom...hát ha így lesz télleg forradalom lesz:D...elég határozottnak tűnik
  • Krisz018
    #12059
    Forradalmat tervez Scolari a Chelsea-nél



    „Senkinek sincs biztos helye a csapatban!” – jelentette ki londoni székfoglalójában a portugál labdarúgó-válogatottal az Eb-ről kipottyant Luiz Felipe Scolari. A Chelsea-hez igazolt, s roppant szigorúnak tűnő brazil edző többek közt Nicolas Anelkát, Florent Maloudát és Shaun Wright-Phillipset is eltüntetné a Stamford Bridge-ről, miközben a Barcelonától Ronaldinho és Deco érkezhet.

    Nincs könnyű helyzetben Luiz Felipe Scolari. És nemcsak azért, mert a portugál nemzeti csapattal idő előtt zuhant ki a kontinenstornáról, hanem azért is, mert a Chelsea-nél kimondva-kimondatlanul bajnoki aranyat és Bajnokok Ligája győzelmet vár el a gárda mindenható ura, Roman Abramovics.

    Ennek érdekében változásokat eszközöl a hivatalosan július elsejétől munkába álló brazil szakember, és útilaput köt néhány „nem odavaló” játékos talpára. Egyes angol források Anelka, Malouda és Wright-Phillips „semlegesítéséről” beszélnek, sőt, még az is lehet, hogy ugyan nem a szakvezető miatt, de távozik Frank Lampard és Didier Drogba is.

    Átalakulóban tehát a legutóbbi idényben minden értékes serlegről lemaradt londoni gigaklub, amely, ha minden a tervek szerint alakul, természetesen nem marad sztárok nélkül. A Barcelonából Ronaldinho és Deco érkezhet, kérdés ugyanakkor, hogy a formán kívüli brazil cselgép és az öregedő irányító mennyire lesz képes felvenni az angol bajnokság darálós és hiperaktív stílusát.

    „Forradalmat akarok a klubnál, és még profibb hozzáállást – nyitott szigorúan a tréner. – Nem félek attól, hogy a csapat érdekében megtegyem a szükséges lépéseket. A Chelsea-nek teljes generálozásra van szüksége, fel kell frissíteni, s ha szükséges, át kell alakítani az együttest. Nem lesz egyszerű, az első néhány meccs után azonban már jobban megismerjük egymást a játékosokkal.”

    A sztáredző hozzátette, árgus szemekkel figyeli majd futballistáit, s az edzéseken mutatott teljesítmények alapján válogat. Nem lesz kedvenc, nem lesz kedvezményezett.

    „Aki nem kerül be a kezdőcsapatba, annak oka lesz. Én döntök, enyém lesz a felelősség, senki sem szólhat bele a munkámba. Győztes együttest építek!” – fejezte be frappáns mondandóját Scolari.

    A mester azért a rivális Manchester Unitednek is "beszólt" mondván, képtelenek lesznek megtartani a portugál Cristiano Ronaldót, aki el fog menni a Real Madridhoz.
  • Bulykin
    #12058
    jaja, az oroszok faszák, csak kár hogy Bulykin már nem játszik:)