24199
Chelsea Fan Club
  • RayL
    #23037
    Torres (?)visszatért(?) ! :)
  • banok
    #23036
    16.00 Sunderland-Chelsea
    streamek: http://banok.myfreeforum.org/about8.html
  • bakkerman
    #23035
    A novemberben kilencedik éve alatt nyolcadik menedzserét kirúgó orosz tulajdonos az ESPN értesülései szerint minden követ megmozgat, hogy a Barcelona sikeredzőjével dolgozhasson együtt. A probléma csak az, hogy a hírek szerint Guardiolát is elriasztotta az edzők sanyarú sorsa a Stamford Bridge-en, így már tartaléktervekkel is készülnek.

    Ha mégsem sikerülne elcsábítani a katalán szakembert, akit a Paris Saint-Germain, az AC Milan és a Bayern München is szívesen látna, akkor José Mourinho vagy esetleg a dortmundi sikerkovács, Jürgen Klopp érkezhet.

    Abramovics biztosra akar menni, éppen ezért minden idők legjobban fizetett menedzserévé tenné Guardiolát. Az ESPN szerint négyéves szerződést kínálna, amely évente 20 millió fontot garantálna, és bónuszokkal összegezve könnyedén a 100 millió fontos álomhatár fölé csúszna, amely tényleg csillagászati magasság.

    Egyelőre azonban ettől még messze vagyunk: „Guardiola semmiről sem dönt a tavasz előtt. Találkoztam vele két hete New Yorkban, és elmondta, január, február előtt semmiképp sem határozza el, hogy melyik csapatnál szeretné folytatni, ha akarja egyáltalán" – kezdte ügynöke, Josep María Orobitg a Lancenet brazil portálnak.

    „Nem számít, hogy mi történik, ennél hamarabb egyetlen válogatotthoz vagy klubhoz sem kötelezi el magát. Csakis saját kezében van a döntése, és megvan hozzá a személyisége, hogy ezt végrehajtsa. Most a családjával tölti idejét, olvas, pihen, élvezi a hobbijait és sok futballt néz. Majd januárban elkezd agyalni a jövőn.
  • Takezó
    #23034
    Szar hét ez, Vidit is kigolyózták az uncsinépek.
  • Oziris666
    #23033
    Nem h nem nyertek,de még magukat verték meg...
  • Takezó
    #23032
    csak akkor, ha a Szatyor nyer
  • Rash87
    #23031
    Ha így marad,továbbjuttok? Vagy hogy is van ez most?
  • davidragon
    #23030
    ó, milyen első félidőről maradtam le...
  • pilboy
    #23029
    nem offenzívaként, de egyik szavaddal ütöd a másikat :)
  • miezviz
    #23028
    Nem érted a lényeget, nem az a baj h véleményed van, mert az lehet mindenkinek.
    Az a baj h ez sokkal több már mint vélemény formálás, az h itt minden komment arról szól, h így Benitez úgy Benitez, lemerem fogadni hogy ha nem így van fogadva Benitez és nem zavarják meg ezekkel a teljesen felesleges dolgokkal a játékosokat a szurkolók akkor 7 pontot hoztunk volna 3 meccsen nem 2 őt.

    Ez olyan h a bíró felmutat neked 1 sárgát, ha pofázol nem segítesz vele, max majd könnyebben jön a piros de a sárga nem veszik el soha!
    Ha rossznak véled a csapat edzőjét és elutasítod te az ellen nem tehetsz, de támogatásoddal kihozhatja magából a maximumot és ha eredmények is jönnek a maximum alatt, 1x csak azt veszed észre h már elfogadod és kedveled őt.
    Ez főleg ugye nem nekünk szól, hanem az Angol lázadó fanoknak.
    Azzal meg hogy RDM et állva tapsolják nem kimondottan Benitez ellen szól, mert az alap, elért 1-2 dolgot. Az a baj amikor kiírkálnak és szapulják és ez tényleg elenyésző a helyszínen, de mellé az újságok és fórumok is felfújják ezt a dolgot ami már tényleg zavaró lehet.
    Ezzel csak rosszat tesznek a csapattal, amit egy valljuk be nem tehetségtelen senkiházi akar felsegíteni!
    Nem szeretem Benitezt messze álljon tőlem, de amit el kell ismerni azt el kell ismerni.

    Az meg nevetséges aki ezért nem néz meccset :D
  • Pares
    #23027
    "Nos, kérdem én, hogy mi a kóchengeres redvás törött lábú kutya picsájáért nem mindegy nektek ITT Magyarországon, hogy ki az edzője a csapatnak."

    Ez nem a mindegy, vagy nem mindegy kérdése. Szurkolók vagyunk mi is ahogy Angliában vagy bárhol máshol a világon, és véleményünk nekünk is van. Nehogy már azért, mert Közép-EU-ban van a lakhelyem, nem szabad hogy érdekeljen kedvenc csapatom sorsa! Nem is minősítem ezt a véleményedet inkább. Szóval akkor neked, állítólagos Chelsea szurkolónak kb. mindegy, hogy a csapat egyik legfontosabb embere kicsoda... Értem.

    "...csak nyerjen a csapat!"

    Hát épp ez az... tisztában vagy Te az elmúlt meccsek eredményeivel? Most nem azért, még nem olyan vészes a helyzet, de Benitez eddig csak segget csinált a pofájából azzal hogy idejött, eredményt 3 meccse nem képes felmutatni, és a nyakamat rá hogy nem is fog.

    "...amit az angol szurkolók 5% csinál az sem normális, ahogy táblákon tiltakoznak."

    5%? Azt mondod? A MC elleni meccsen mintha az egész stadion állva tapsolt volna Di Matteonak... És igazuk van, Abra nagyon elbaszta ezt, hogy kirúgta őt, ő kell a Chelseanek, de most már mindegy.

    Benitez a lehető legrosszabb választás volt, tetszik, nem tetszik. Nincs nálunk jövője, nem lehet. A meccsnézéshez meg sok erőt kívánok. Amilyen szánalmasan szarul játszunk az utolsó időben, nekem egyszerűen nincs erőm és időm ilyen meccseken idegeskedni.

  • miezviz
    #23026
    Nagyon érdekes ide beolvasni és átolvasni az állítólagos Chelsea drukkerek siránkozását.
    Nos, kérdem én, hogy mi a kóchengeres redvás törött lábú kutya picsájáért nem mindegy nektek ITT Magyarországon, hogy ki az edzője a csapatnak.
    Hogy gondoljátok h innen ti megkérdőjelezitek a vezetőség döntéseit, beleláttok ti ebbe?
    Abra mindig is jót akart, élete ez a csapat és be lehet vallani majd minden húzása nyerő volt.
    Nekem kibaszottul mindegy ki az edző tőlem akár még Urbán Flóri is lehet, szarok rá, csak nyerjen a csapat!
    Egyesek úgy kezelik itt ezt az edző kérdést mint valami játékszert amit megfigyelhetnek h h alakul, ez itt már vér profizmus Benitez lehet régen szidta a Chelsea-t, mert akkor éppen az volt a dolga, főleg h José akkoriban szintúgy nem tisztelt se istent sem embert nagy csatákat vívtak amihez ez hozzátartozik.
    Benitez profi most mi oldalunkon akar harcolni, kihivásért, pénzért vagy kutyaszarért, tökmindegy lényeg h kilábaljon ebből a csapat.
    Benitez mellesleg nem akárki sorolhatnám az eredményeit de felesleges ha nem vagytok 13 évesek talán emlékeztek miket ért el, miért nem lehet támogatni? Miért kell ellenségeskedni? el kell fogadni az adott edzőt és támogatni, mert ezekkel az ellenségeskedésekkel csak a csapat van megzavarva amit az angol szurkolók 5% csinál az sem normális, ahogy táblákon tiltakoznak. Ez elenyésző, csupán ki van emelve fel van kapva.

    Engem nem érdekel ki az edző minden meccset végignézek 1 perctől a végéig és annyi meccsre megyek ki ordítani amennyire csak tudok.
  • contraste
    #23025
    Amíg Benítez van a padon nem nézek meccseket. :( Hajrá Chelsea!
  • Pares
    #23024
    Nem megmondtam, hogy simán kikapunk?! Szánalom, ami itt megy, szánalom. Idehozták ezt a tehetségtelen gecit is Torres végett, hát mind a kettőt küldeném a fenébe.
  • Oziris666
    #23023
    Nem véletlenül tudja ezt egy Juvés:)
  • 9csöves9
    #23022
    pont a Chelseanél volt már rá példa
  • Takezó
    #23021
    nagyon remélem, hogy igazad lesz - ez az egyetlen "öröm" abban, hogy a csapat ilyen szériát produkál
  • lippet
    #23020
    Olyan lehetséges a foci világában, hogy egy játékos vezesse a csapatát? Vagy ez csak Football Managerben van? :)
  • bakkerman
    #23019
    szvsz Benitez megfog dönteni valamiféle "kirugási" rekordot nálatok,nemhiszem hogy a karácsonyi nagy PL hajtásban még ő lesz a kispadon
  • Oziris666
    #23018
    A lényeg h a védelmet jól összerakta:P
  • Nuno88
    #23017
    Már 3:1, hát ez a Benitez ember se egy életbiztosítás :\
  • Nuno88
    #23016
    Vezet a West Ham a 87. percben...
  • banok
    #23015
    Itt - ahogy mindig
  • Takezó
    #23014
    streamet valaki tud?
  • davidragon
    #23013
    tegnap néztem a McEachran szerepléseit, folyamatosan kezdőként játszik a Middlesbrough-ban, nemrég az egyik meccsen a mérkőzés emberének is megválasztották. A csapat pedig 3. helyen áll a Championshipben.
    Nagyon várom, hogy beérjen a srác hozzánk is! Kiemelkedő irányító középpályás lehet belőle!
  • Pares
    #23012
    Torres kapott egy hónapot, hogy bizonyítson. Ez azt jelenti, hogy lesz egy új csatárunk.
  • Oziris666
    #23011
    Mondjuk ez nem feltétlenül rossz,azért érezzék az újak h nem fix a helyük és harcoljanak!Mert Oscar meg Hazard is ahogy kezdett az első pár meccsén ahhoz képest nagyon gyengén tolják...


    Télen legalább egy csatár és egy középső középpályás érkezhetne, mert ez a keret sovány a két Manchesterihez képest, és nem minőségben hanem mennyiségben!Plusz egy kis konkurencia sem árt a játékosoknak!Vicc h egy bajnoki címre törő csapatnak nincs csatárcseréje amikor minden csapatnak van 3-4!
  • contraste
    #23010
    Vicc ez a Benítez, de főleg vicc ez vezetés... 0 koncepció.. el vagyunk keseredve. :(
  • Bulykin
    #23009
    Benitez nem viszi el Oscar-t a West Ham elleni hétvégi meccsre a Fulham ellen nyújtott gyenge teljesítmény miat...
  • Bulykin
    #23008
    Ötelettelen támadások tömkelege...én ezzel jellemezném a meccset leginkább, pozitívum hogy a védelem megint jó volt és Marin végre játszott :)
  • Pares
    #23007
    Megint X... Mondjuk a meccset nem láttam, de gondolom milyen szenvedés lehetett. Nyakamat rá hogy a WHU ellen meg simán kikapunk...
  • Japep
    #23006

    Köszönjük!
  • banok
    #23005
    20.45 Chelsea-Fulham
    streamek:
  • Bulykin
    #23004
    "
    Benítez első áldozata a Chelsea-nél

    A nagy nyomás és eredménykényszer alatt dolgozó Rafael Benítez, a Chelsea szezon végéig kinevezett menedzsere szeretné, ha Fernando Torres újra a régi lenne, és ennek útjában elsőként John Obi Mikelt látja, aki szerinte nem elég kreatív a középpályán.

    A Chelsea ma este legnagyobb londoni riválisát, a Fulham-et fogadja a Stamford Bridge-en, és a hírek szerint kikerül a csapatból John Obi Mikel, akit az új menedzser nem tart elég kreatívnak ahhoz, hogy kiszolgálja a csatár Fernando Torrest.


    A nigériai középpályás már nem is készült együtt a csapattal, helyére Oriel Romeu kerülhet, aki már a Manchester City elleni meccsen is váltotta. Az új menedzser számára a legfontosabb azonban az, hogy Torres újra a régi legyen.

    "Már nem pontosan ugyanaz a játékos, aki volt, mert a Liverpoolnál volt a legjobb formájában - mondta Benítez. - De hiszek abban, hogy újra ragyohat, de hogy mennyire lehet a régi, azt nem tudom. Ez a csapat többi részétől is függ, akik segíteni tudnak neki."

    Benítez jól ismeri a 28 éves csatárt, hiszen az Anfield Roadon három évig (2007-2010) dolgoztak együtt. Most is tudja, mi kell régi-új játékosának. "Először is bizalmat kell adni neki, tanácsokat, mint csináljon másképp, és fizikálisan feljavítani."

    "Erősebbnek kell lennie védekezésben, hogy könnyebben szerezzen labdát, és akkor meg tudja csinálni a saját helyzeteit. Mozgékonyság és minőség, csapatszinten ezeket kell javítanunk."

    Torres esélyeit most az is növeli, hogy a csapaton belüli egyetlen rivális középcsatár, Daniel Sturridge még sérült."
  • Pares
    #23003
    Lassan kezdek rosszul lenni ezektől a meccsektől. De hogy a bíró milyen vak volt megint, hogyhogy nem látta, hogy a kapus beleért??? OMG...
  • contraste
    #23002
    Hajrá Chelsea forever, még, ha szét is cseszik a csapatunkat..:(
  • Pares
    #23001
    Köszi!
  • banok
    #23000
    17.00 Chelsea-Manchester City
    tv: Digisport1 hu
    streamek:
  • Dean Winchester
    #22999
    amúgy benitezt mindig is utáltam, szóval a liverpool + benitez volt a lehető legjobb összeállítás anno xD
    ő kell ide :DDD
  • contraste
    #22998
    Igazi féreg, mindig is utáltam... Abra azt hiszem most nyúlt mellé igazán, még, ha csak rövid időre is tette. Bár csak Hiddink visszatérne, lehet lenne védelmünk is újra.