24199
Chelsea Fan Club
  • pilboy
    #23077
  • Dean Winchester
    #23076
    korrekt
  • Rockynhooo
    #23075
    Na megkésve de itt a kis szösszenet az én szemszögemből:

    Eljött a vasárnap reggel amire oly régóta vártam. Ez volt a karácsonyi / szülinapi ajándékom magamnak. Indulás előtt be is vertem 3 sört meg egy kupica Whiskeyt. Totál a város másik felén lakom mint a Chelsea stadion. Kellett vagy egy óra mire odaértem , de az egyik átszállás után láttam már kék mezes embereket aztán csak követtem Őket. Stadiont megnézni már voltam egyébként szóval nagyjából képben voltam. Alapból az volt a terv hogy a stadion körül lenyomok még pár sört, de meglepődtem hogy szinte senki sem piált. Próbáltam volna kiszúrni sörözős öregeket de sehol senki. Mondjuk gondolom a karácsony is közre játszott vagy már előtte kocsmában töltött mindenki. Megkerestem szépen a belépő kaput, ott megkérdeztem a secut hogy jó helyen vagyok e? Illetve van még egy doboz söröm azzal mit kezdjek ? Mondta hogy bevinni nem lehet, még kint húzzam le gyors de úgy hogy elrejtve, rakjam bele egy szatyorba vagy valami. Ezen gyors túl is estem. Indultam befelé. A beléptetésnél egy jegyedet egy lézeres kis leolvasóba kell bedugni és akkor tudsz a kapun fordítani egyet. DE csak egyet, amit én faszán el is basztam mert jól pofán vertem magam az első fordításból. Aztán jött vmi secu aki beütött vmi kódot és úgy engedtek be , de addig ott állt a sor miattam :D
    Bent már sietni kellett mert az első két percről lemaradtam. Ekkor még az volt a kérdés hogy milyen helyre szól a jegyem. Sajnos a megvételekor nem figyeltem hogy "impaired views" van ráírva. Ez annyit jelentett hogy a MAtthew Harding loweren ahol ültem volt egy kis belógó tribün rész jobbról és a pályának kb 10%a nem volt látható. A bal oldali szöglet zászló. De mivel láttam mind két kaput és a pálya 90%át teljesen tudtam élvezni az egészet mindössze 25 fontért 50 helyett.
    Elfoglaltam a kis helyem ami egyébként nem is az enyém volt csak nem kelt el oda jegy és átültem. 3. percben már jött is az első gól azt éltették is Torrest rendesen. Haveromtól kaptam egy smst amire válaszoltam majd a mellettem ülők hozzám szóltak hogy "hááát te is magyar vagy?" Annyira nem örültem ennek de hát na ez van :D Annyira így nem bírtam elengedni magam. De azért mikor jött a "There is only one Di Matteo" azt én is felállva énekeltem a szurkolókkal.
    Nagyon a meccsről nem is bírok mit írni mert úgy potyogtak a gólok hogy élőben nem volt egyszerű már követni hogy akkor most mennyi is már az állás.
    Ami viszont lényeg hogy egy két embert látni élőben sokkal másabb mint tv-n keresztül. Leginkább a játékosok gyorsasága és mérete. Pl Torres iszonyat erős testfelépítésű és csak lestem hogy indul az akció félpályáról és az egyik pillanatban még itt aztán meg már veszélyes szituációt alakít ki. Ja és még a védők helyezkedése. Ivanovic olyan mint egy terminátor, annyira erős meg erőszakos. Meg hihetetlen milyen jól zárta mindig a szögeket. Mata , Oscar meg ezek a nagyon tecnikás csávók meg tényleg kis törpék de olyan gyorsan változtatják a helyüket meg indulnak meg hogy beszarás.
    Szurkolók is nagyon jók voltak. Sokat nyomták a "ezek vagyunk mi európa bajnokai" meg Rafat folyamatosan szidták. Nagyjából ennyi. félidőben ittam 4 fontért egy sört. Hát hogy is mondjam nem egy Magyarország. Amíg a Puskásban válogatott meccsen félidőben elmegyek Wc-re annyit tesz hogy a folyosón vizel mindenki a falra :D Sört se szoktam tudni bent venni. Itt meg kulturált emberek módjára wc-ben bent öreg, fiatal, gyerek. Szépen sorban áll mindenki és kivárja a maga helyét. A pia vételt is megoldják annyival hogy műanyag korsó meg műanyag palack. Esetleg ha valaki nem végez a sörével a kezdő sípszóig akkor sem kell aggódni mert a folyosókon végig van kivetítő :)
    Kifele menet meg szólt a 8:0 for the champions. Azt békében boldogan battyogtak haza a családok karácsonyra.


  • Japep
    #23074

    Köszönjük!
  • banok
    #23073
    16.00 Norwich-Chelsea
    streamek:
  • Japep
    #23072

    Viszont!

    Én is Kellemes Ünnepeket kívánok Mindenkinek!
  • Pares
    #23071
    Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek! :)
  • Oziris666
    #23070
    Hát jó meccset sikerült választanod:)
  • Rockynhooo
    #23069
    Élménybeszámoló egy szó. Nyelvtan érettségi meg 2es volt :D
  • Rockynhooo
    #23068
    Huuuu srácok! Kicsit bebasztam de holnap nyomok élmény beszámolót meg pár videot. életem egyik legnagyobb élménye. Igazi Britek között énekeltem a Super Franket :D
  • Japep
    #23067

    Köszönjük!
  • banok
    #23066
    Chelsea-Aston Villa 8-0 ::: összefoglaló
  • bakkerman
    #23065
    ki is esnek
  • banok
    #23064
    Naná.
  • Dean Winchester
    #23063
    ha lesz öf. majd belinkeled ?
  • banok
    #23062
    8-0 grat.
  • Dean Winchester
    #23061
    londonban melózol és élőben nézhetted meg a chelsea meccset? vmi házi fotót nem dobsz be? :D mindig is szerettem nézni, a szurkolók szemszögéből készült képeket :D jól kifogtad ezt a meccset.

    félidőben én leléptem majd visszajöttem gép elé és rohadtul megdöbbenve néztem az eredményjelzőre, elsőre nem is hittem a szememnek :D
  • szucsy89
    #23060
    makker :D
  • davidragon
    #23059
    asszem jó meccset fogtál ki. :D irigyellek!
    bár ez az Aston Villa ma nagyon messze volt a PL szinvonaltól... szét voltak esve rendesen
  • lippet
    #23058
    Én is erről a meccsről maradtam le! :S
  • bakkerman
    #23057
    8-nál jártok :DD
  • Dean Winchester
    #23056
    nincs valakinek statja,hogy torres Mateo ideje alatt mennyi gólt lőtt, és most mennyit mióta Benitez idejött? :D
  • Rockynhooo
    #23055
    :D Bízzunk benne. Nem , csak én barom kijöttem ide húzni az igát, azt karácsonyra ennyivel kedveskedtem magamnak :D
  • lippet
    #23054
    Jöjjön csatár, de én Torrest nem engedném el...
  • contraste
    #23053
    Sturridge having Pool medical.

    Nem bánom őszíntén szólva, sztem sajnos sosem jön ki belőle, amire képest, túl önző és kicsit talán buta is a játékhoz. De persze sok sikert. Pozitív jelnek veszem, hogy csatárt igazolunk Januárban. KELL! Ha Falcao akkor leszopom Abrat Di Matteo kirúgása ellenére is.
  • contraste
    #23052
    Bekötötték a Digit?O_O

    Csak vicelek:) Irígykedem, és remélem jó meccs lesz, nem hiába vetted meg a jegyet!
  • Rockynhooo
    #23051
    Lesz szerencsém ma megtekinteni élőben az Aston Villa elleni meccseteket. Majd írok egy kis beszámolót , remélem jó lesz.
  • Japep
    #23050

    Ha pedig továbbjutunk, akkor az Ajax Amsterdam-Steaua Bukarest párharc győztesével játszunk majd.
  • Bulykin
    #23049
    a Sparta Praha-t kaptuk az EL-ben :P
    Cech a régi csapata ellen fog játszani először :)
  • Bulykin
    #23048
    De én azt mondom, hogy van 2 hét az átigazolási piacig... úgyhogy addig várjunk :P
  • Bulykin
    #23047
    Nemtudom, de én ezeket olvasom:

    "A Marca is lehozta már, hogy Falcao elutasította a Real-t és januárban hozzánk igazol!"

    "Falcao befejezi az átszerződést januárban a Chelsea csapatához. Egy előszerződés már van, miután megállapodás született a két fél között."

    " Az AS szerintm Abra papa a pletykák szerint meghívja Falcao-t Londonba, hogy bemutassa neki az új otthonát!"

    "Az megvan, hogy Falcao egy EL-csoportmeccsen se játszott idén?!

    Vajon mi lehet az oka? Lehet, hogy egy előszerződés van valamelyik nagy klubbal? :D"

  • Japep
    #23046

    Falcao-t a Real viszi !/?
  • Bulykin
    #23045
    állítólag megegyeztünk Falcao-val, mindenhol ezt olvasni... :)
    Nem hivatalos persze :P
  • Oziris666
    #23044
  • Oziris666
    #23043
  • Oziris666
    #23042
    Képesek voltunk parádés teljesítménnyel a 3.döntönkön is kiszopni az idei szezonban...

    Torres meg egyszerűen zseniális h hogy mindig pontossan érzi h hol áll a kapus és belerúgja vmi hihetetlen gyilkos ösztön lehet ez nála...
  • Effe88
    #23041
  • Takezó
    #23040
    hát ez a bíró is jó nagy seggfej volt
  • WuFraZselic
    #23039
    Carlos meg Pirlot összecserélték szerintem
  • Oziris666
    #23038
    Torres:D