24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #22997

    Mindegy, hagyjuk. :)
    Engem nem igazán érdekel, ki a csapatorvos, vagy hogy hogy néz ki, a lényeg, hogy jól végezze a dolgát. Ha elmegy, jön helyette más.
  • lippet
    #22996
    Remélem ez nem kamu kép, s marad a hölgyemény a Bridge-n! :)
  • Pares
    #22995
    Totális melléfogás Benitezt idehozni. Ennél rosszabb választást nem is tudok elképzelni. Abszolút tragédia. A szurkolók is utálják, ős is utál minket. Leszartam volna ha kiesünk a BL-ből, meg ha idén nem is nyerünk semmit, de inkább maradt volna Di Matteo. Kellene az állandóság, legfőképp most, hogy csomó új játékos jött.
  • Bulykin
    #22994
    Benitez korábbi nyilatkozatai még Poolos korából:

    "A Chelsea nagy klub, minden edző egy ilyen csapatot szeretne irányítani. Én azonban sosem vállalnám el, a Liverpool iránti tiszteletből. Számomra csak egyetlen klub létezik Angliában, és az a Liverpool." (2007)
    ...
    "Ha a Chelsea naiv és tiszta játékot játszik, akkor én vagyok Piroska." (2007)

    "Nekünk nem kell, hogy a szurkolóink zászlókat lengessenek. A mi szurkolóink szíve mindig velünk van, és ez az, amire szükségünk van. A szurkolók szenvedélye az, ami segít meccseket nyerni, nem pedig a zászlók." (2007, amikor a két csapat összekerül a Bajnokok Ligájában. Ez az idézet azóta is kint van a Liverpool edzőközpontjának falán)

    "Biztos vagyok abban, hogy a Chelsea nem szeret a Liverpoollal játszani. Amikor csak beszélnek, beszélnek és beszélnek a meccsünk előtt, az azt jelenti, hogy aggódnak miattunk. Vagy talán félnek?" (2007)

    "Jóbarátok vagyunk mindaddig, amíg a Liverpool el nem kezd nyerni. Akkor mintha meggondolná magát." (José Mourinhóról, a Chelsea akkori edzőjéről)

    "A meccs után Sheila, aki a fő lelátó jobb oldalán ült, odajött hozzám, és azt mondta, hogy a labda átment a gólvonalon. Nagyon őszinte ember, ezért ez bőven elég volt nekem. Gól volt." (2005, Bajnokok Ligája-elődöntő, mikor Luis Garcia gólját megkérdőjelezte a Chelsea. Shelia Rafael Benítez titkára volt Liverpoolban)

    "Szerintem az Arsenal 2-3 évvel ezelőtt sokkal jobb futballt játszott, mint most a Chelsea. Meccsket nyertek, és izgalmas volt nézni őket. Akárcsak a Barcelonát és a Milant. Ezek a csapatok egyszerűen izgalmasak voltak, így hogyan tudnám most azt mondani, hogy egy Chelsea a legjobb csapat a világon?" (2005, miután a Chelsea megnyerte első Premier League bajnoki címét)"
  • Bulykin
    #22993
    Boudewijn Zenden lett Rafael Benítez asszisztense.
  • contraste
    #22992
    Nehh, Benitez.. Ez azt hiszem csakis a legrosszabb álmaimban szerepelt.:( KIzárólag egy pozitívuma lehet: Torres.
  • Oziris666
    #22991
    Azt az Intert inkább Mou távozása vágta tönkre elsősorban...
    De attól még igaz h Benitez egy szar választás!

    abramovics is elgondolkozhat h lassan nem lesz top edző aki leülne a padra ,mert a világ legjobban inogó kispadja ez...
  • Japep
    #22990

    Azért azt is hozzá kell tenni, hogy a Liverpool vele volt utoljára csapat - ha nem csalnak az emlékeim.
  • bonebeni
    #22989
    ....
  • WuFraZselic
    #22988
    Rafa már úgyis bizonyította, hogy képes tönkrevágni egy BL-győztes csapatot
  • Japep
    #22987

    Meglátjuk... Én sajnálom Di Matteot, sajnos már nem tudjuk meg, mi lett volna, ha nem a bíró a 12. MU-s játékos azon a bizonyos meccsen - szerintem kétségtelen, hogy az a meccs okozta a vesztét... :S

    Sok sikert majd Robertonek, köszönünk mindent. Ő sem búsulhat, hisz kedvenc klubjának megszerezte történelme első BL-sikerét!
    És Rafának is sok sikert nálunk, üdv.
  • Japep
    #22986

    Biztos...

    Egy vicc ez az egész Eva Carneiro-saga... :)
  • bonebeni
    #22985
    Gratula a abrapapának...
  • lippet
    #22984
    Azért Terry-t is megnézném a kispadon, kíváncsi vagyok mit alakítani. BL döntőt is nagyon "dirigált" az oldalvonalról. :)
  • Takezó
    #22983
    Ne máááár! Miért? Nem Villas-Boassal jött ő?
  • contraste
    #22982
    Lovesong for Caneiro
  • contraste
    #22981
    Nem tudom melyik a nagyobb vesztség:((
  • Forza Italia
    #22980
    ő nagyobb veszteség mint di matteo
  • Japep
    #22979

    Most komolyan - nem mindegy? :)
  • Japep
    #22978

    Sajnálom Di Matteot, de lassan várható volt (indokoltan). Az más kérdés, hogy tényleg a MU (a bíró) elleni meccs után romlott el valami, addig jól működött (úgy-ahogy).

    Beniteznek nem örülök (ha igaz), de talán ennyi időt kibírunk vele - és hátha tényleg gatyába rázza Torrest, akinek talán ez lesz az utolsó esélye, mielőtt elküldenék.
    És talán még a végén be is válhat Rafa, nem tudhatni. :)

    Guardiolának pedig (ha igaz) most még örülök. Majd meglátjuk ő is. A Chelsea-t eddig még csak JM bírta a hátán vinni, meg Hiddink.
  • lippet
    #22977
    Év végén akkor döntőzünk/gyerünk valamit, ha beugró edzőnk lesz! :) Benitez-től talán Torres kaphat egy utolsó utáni utolsó esélyt, hátha gatyába tudja rázni a spanyol. Eva Carneiro-hoz meg no comment....
  • Bulykin
    #22976
    A goal.com-on már hivatalos: Rafael Benítez a szezon végig lesz a Chelsea menedzsere, majd Pep Guardiola veszi át a helyét.

    Azért még várjunk, majd elhiszem ha a Chelse oldalán is bejelentik :/
  • Bulykin
    #22975
    Eva Carneiro is elhagyta a chelsea-t :(
  • Bulykin
    #22974
    Nagyon Benitezt irogatnak mindenhol :/

    "Rafa Benitez: I want the Chelsea job and I'll take it to the end of season"
    ""Benítez lemondta szakértői munkáját Abu Dhabiban, és úton van Londonba a hírek szerint"
  • mgkp
    #22973
    Biztos semmi taktikna nincsen, azért volt a United elleni meccsig a csapat veretlen... Szerintem egyértelműen az a meccs tett be a Chelseanek, főleg, ahogy a bírók részéről el volt baszva. Di Matteot én nagyon bírtam, Abramovicsot meg egyszerűen nem értem.
  • Bulykin
    #22972
    hááát én nemtudom... banitez úgy fos ahogy van szerintem, akkor már inkább Guardiola, de őt se akarom :/
  • Bulykin
    #22971
    és már hivatalos is h menesztették...
  • Takezó
    #22970
    Én is kedveltem, adhatott volna még neki egy kis időt Abra, de ez van. Csak abban bízom, nem a Benítez, Redknapp, Guardiola hármasból kerül ki a következő edzőnk.
  • Christian88
    #22969
    Pedig neki lottek most.
  • Bulykin
    #22968
    Szerintetek mi lesz RDM sorsa? Abra papa vajon idehozza Guardiolat?
    Én nem örülnék neki... szeretem RDM-et :/
  • Oziris666
    #22967
    Hát el is taktikázta ahogy sejteni lehetett!Olasz csapat ellen ilyen taktikával kezdeni!Nem hogy azt játszanánk amiben jók vagyunk,ez nem a tavalyi keret amivel ugy lehet védekezni!

    Minden meccsen taktika nékül lépünk pályára.Az a a nagy taktika h oscar hazard mata össze vissza fut szabadon és majd lesz vmi,nah ez lófasz nem taktika...
  • Pares
    #22966
    Faszom kivan.
  • Pares
    #22965
    Megint milyen buta góllal kapunk ki...
  • lippet
    #22964
    Érdekes egy felállással megyünk ki a pályára, RDM 19-re lapot kért! :)
  • Japep
    #22963

    Jó is lenne, főleg ezekben a "gólképtelen csatárok" idejében... :S :)
  • Dean Winchester
    #22962
    hozzánk Henry jött melegíteni majd tavaly kölcsönbe is ,hozzátok meg Drogba :D
  • davidragon
    #22961
    szegény Sturridge-nak ma semmi sem jött össze...

    egyébként legalább annyi pozitívum a mai napban, hogy a MU is kikapott, így nem léptek meg. City az első így...
  • Pares
    #22960
    Hát ebből nem úgy néz ki, hogy bajnokság lesz...
  • Zenszkij
    #22959
    Falcao érkezik januárban?:D
  • Bulykin
    #22958
    Ma játszik az U21...Marin a kezdőben van...
    Nem értem miért nem kap lehetőséget, akkor minek vettük meg :/