24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #12619
    Hát azért még most is lefutotta a fiatal MTK-sokat és vert is nekik egy hatalmas bombát 30 méterről... :D
  • sygmaBlueJersey
    #12618
    igen de roberto carlos-t én sem sorolnám oda! ő kiöregedett ennyi.
  • Jagumo
    #12617
    igen ronaldonak is ment ,de ahoz képest amitket a Barcelonaban csinlált? :D
  • Japep
    #12616
    Amúgy honnan szerezted azt a nagy képet Cechről?
  • Japep
    #12615
    Hát azért Beckhamnek a beilleszkedés volt nehéz, aztán Capello miatt, de a végén sírt a Real, mikor elment...Ronaldonak is mennt, Roberto Carlos pedig galactico volt (Zidane, Figo, Hierro, Makelele, Raul, Morientes mellett).

    Cannavaroban igazad van...és Owen is elb@szta, mikor odament - tényleg vannak olyanok.
  • Jagumo
    #12614
    ezt olvastam :D:D vicces :D
  • Jagumo
    #12613
    aki a realba ment azok közül sok leromlott...

    Beckham , Ronaldo , Roberto Carlos , Cannavaro , van isteroy (nemtom hogy írják:D ) ennyi jutott most eszembe :D
  • sygmaBlueJersey
    #12612
    Ha marad talán megjön az esze,h ott a legjobb neki.Vagy nem és tényleg elmegy jövőre,vagy ha lejár a szerződése.Végülis sose vagy ki tudja mikor lesz a MU-nak még egy olyan játékosa akit eladhat ennyiért,és ne felejtsük el h óriási adóság van ott is.. vagy ha lesz is olyan játékosuk valaha,több,mint vszinű h addigra lesz már olyan szabály,ami meghatároz egy bizonyos igazolási pénz limitet.
  • sygmaBlueJersey
    #12611
    jah és a másik! Nehogymár arra fogják majd a Manchestereik,amikor elvisszuk a kupákat,hogy jah azért,mert már nincs ronaldo...

    pár különleges kép:


  • Japep
    #12610
    Viszont az is igaz, hogy ha most nem megy a Realba, akkor valószínűleg soha...még egy ilyen szezonja nem lesz, ez már az EB-n is látszódott...
  • sygmaBlueJersey
    #12609
    hát igen

    de valahogy az az érzésem,h ha eligazol,megszívja a realban és nem fog ugy muzsikálni,és nem fogja érteni,h miért nem megy neki és ezért mégjobban "összeesik".
  • Bulykin
    #12608
    jaja, ez igaz:)
  • Japep
    #12607
    Az lesz a baja, hogy minden focistának az életében egyszer van csúcsforma...maximum 2.
    Drogbának ez a 2006/07-es szezon volt, Ronaldinho is, Owennek az aranylabdás éve...stb.

    Neki is már vagy vége, vagy még van 1-2 éve...
  • sygmaBlueJersey
    #12606
    én inkább azért örülnék ha elmenne a madridba,mert akkor megkapnánk robinho-t... sztem már nem lenne veszélyes,ha itt maradna,gondoljatok bele,ezek a huzavonák után felszabadultan játszana,meg a tobbiek h állnának hozzá? ááhhh
  • Jagumo
    #12605
    azt a hírt a c ronaldóval kapcsolatos nem rakom be, pedig érdekes elivelieg azt olvasom, hogy a jövőhéten utazik el spanyolországba vagyis a jövőhéten dől el a sorsa és ő átakar menni a Real-ba és valszeg átis fog :D

    én részemről szeretném mert akkor man utd kicsit összeesik ha nemmegy ronaldo... (nemszép öröm a káröröm, de ezvan )
  • Jagumo
    #12604
    [center]

    A Chelsea vinné Robinhót, a játékos is menne, de a Real még kivár


    Peter Kenyon, az angol Chelsea labdarúgóklub általános igazgatója a klub honlapján elismerte, tárgyalásban vannak a Real Madriddal a brazil válogatott támadó középpályás Robinhóért. A sportvezető azonban hozzátette, az utóbbi napokban nem tudtak előrelépni az ügyben, mivel a madridiak csak abban az esetben válnának meg a cselgéptől, ha már megtalálták helyettesét.

    Forrás: Sporthirado.hu
  • Jagumo
    #12603
    1. Radeon HD Series
    2. A PC-s játékoknak leáldozott! Vol. 2.
    3. Aranyos emo csajok
    4. Football Manager
    5. Modellautók
    6. Silkroad Online (iSRO)
    7. Milyen gépet vegyek MOST?
    8. Landwirtschafts Simulator
    9. Ismerd fel a képről az autót
    10. Chelsea Fan Club

    pedig semmi különös nincs :D
  • Jagumo
    #12602
    Jaja nagy. Viszont ha csináltál akkor jó nemcsinálok ujjat , mert nekem nemcélom ,hogy az enyémlegyen bent, de azért jó a változás. Nem minta a mostani nemtetszene jó csak régóta ezvan meg az évszám nemstimm :)
  • Japep
    #12601
    Nem rossz, de tényleg túl nagy...

    Amúgy én is csináltam, de még megvárjuk az átigazolási szezon végét és akkor frissítünk.
  • Jagumo
    #12600
    gondolkoztam, hogy csinálok egy új 08/09-es bannert, csak alapból elrontottam az alapméretet, de hamár elkezdtem valamit alkottam bele azért megmutatom

  • Jagumo
    #12599
    Thanks
  • Krisz018
    #12598
    Essien gólja nagyon szép vólt!!!!
  • Krisz018
    #12597
    Innen letudjátok tölteni a gólokat:

    Essien


    Kambolov
  • Jagumo
    #12596
    elég gáz volt tegnap :DDD denem baj, holnapi mecs jóleesz :P
  • lippet
    #12595
    úgy néz ki baj van a védőink 11eseivel:S
  • Bulykin
    #12594
    az olimpiaia meccseket? asszem jah, talán az Eurosport mintha reklámozta volna
  • sygmaBlueJersey
    #12593
    nemhinném,mert ugye az olimpia miatt hiányzik,szóval az még el sem kezdődött tudtommal.tényleg azokat a meccseket láthatjuk?
  • Bulykin
    #12592
    hmm...hát nem jött beXD
    de azért remélem a Milant megverjük:) ott már játszik Ronaldinho?
  • sygmaBlueJersey
    #12591
    egyébként sztem azért kapta bridge az utcso-t h megzavarjak a kapust a ballabas lovessel
  • Japep
    #12590
    SHEVCHENKO kihagyja... :S
    5-4, mindegy, nem fontos - tanulság : gyakorolni kell még!

    GO BLUES!
    Nem baj, legalább ez elődöntőig eljutottunk... D:
  • sygmaBlueJersey
    #12589
    nembaj legalább egy jobb milan ellen jatszunk
  • sygmaBlueJersey
    #12588
    ez hihetetlen h bridge nek adjak az utolsót...
  • asfa
    #12587
    kiestünk.. Locomotiv a döntős... hát érdekes
  • asfa
    #12586
    6. rugo nálunk: Shevchenko: kihagyja
  • asfa
    #12585
    Hazai Gól..
  • sygmaBlueJersey
    #12584
    terry rugja az jolenne
  • Japep
    #12583
    BRIDGE kihagyta... :(
  • asfa
    #12582
    Bridge: kihagyja...
  • asfa
    #12581
    utsó Chelsea büntető ha bemegy.. ha nem, megy tovább
  • asfa
    #12580
    Hazai GÓL