24199
Chelsea Fan Club
  • lippet
    #12699


  • lippet
    #12698
    Teszek már én is párat:D unatkozom!:S
  • sygmaBlueJersey
    #12697
  • Rockynhooo
    #12696
    köszöjük önnek is, nyereményét átveheti a kettes pultnál.
  • sygmaBlueJersey
    #12695
    köszönjük,asszem ugyaneztt mondtam én is
  • Rockynhooo
    #12694
    HIVATALOS
    Rafaelt holnap mutatják be. Robinho szélső , VDV meg középen játszik szal nem nagyon függ össze a két dolog. Sneijderre meg 3 hónap pihenő vár.
  • sygmaBlueJersey
    #12693
    tavalyi idény után kvíz kalou val YouTube
  • sygmaBlueJersey
    #12692
    robinho teljesen más poszt,mint Rafael,szóval sztem nem függ össze,h jön e vagy sem.egyébként amivel inkább összefügg az az,h ha nem adják el most sok pénzért,akkor rábasznak,mert van vmi olyan rész a szerződésében,h fillérekért távozhat bizonyos idő után és az jövőre lesz!
  • sygmaBlueJersey
    #12691
    már VdV ott van az tuti.max még nem official.

    de ez a saját hivatalos honlapja amit ő szerkeszt:VdV.com
  • Japep
    #12690
    Állítólag a napokban bejelentik, hogy VdV a Realba ment...ez most jelenthetné azt is, hogy Robinho jön - viszont Sneijder lesérült, és valószínűleg 2008-ban már nem lép pályára... :S
  • sygmaBlueJersey
    #12689
    Drogba lemarad a kezdésről térdproblémája miatt.

    sky
  • Krisz018
    #12688
    Ancelotti kifakadt, Scolarit lenyűgözték



    Carlo Ancelotti, az AC Milan labdarúgócsapatának vezetőedzője kifakadt együttese 5-0-ás moszkvai veresége után. Az Orosz Államvasutak Kupáján kiütéses győzelmével bronzérmet elérő angolok edzője, Luiz Felipe Scolari Nicolas Anelkát magasztalta, a csatár az Arsenalnál töltött legszebb napjait idézte az orosz fővárosban.

    "Fontos mérkőzés volt, még ha nem is tétmeccs. Az első húsz perc után háromgólos hátrányba kerültünk, már akkor megpecsételődött a sorsunk. Ezen nincs mit szépíteni, csúnyán leszerepeltünk. Előre kell tekintenünk, remélem ez a vereség mindenkit kijózanított, és ráeszmélnek a játékosaim, hogy vége a vakációnak!" - háborgott Ancelotti.


    A mester véleménye elsősorban a védelemről lesújtó, a foghíjas támadó részlegtől egyelőre nem lehet elvárni a maximumot szerinte. "Carletto" úgy vélkedik, Alessandro Nesta visszatérése nem jelent majd elég gyógyírt a problémákra.

    Ancelotti hozzátette, a többször bakizó Zeljko Kalac nem játszik a következő barátságos meccsen, Dida kap majd bizonyítási lehetősget.

    Eközben a londoni Kékek örömmámorban, csak a harmadik helyet szerezték meg a tornán, de micsoda teljesítménnyel, már a 19. percben 3-0-át mutatott az eredményjelző az angolok javára a Milan ellen, Anelka pedig mesternégyessel nyűgözte le a meccsen a moszkvai publikumot.

    "Nem csak a négy gólja miatt tetszett a játéka, hanem, amiatt is hogy pont azt csinálta, amit kértem tőle" - mondta Scolari Anelkáról. "Vérbeli befejezőcsatárként számolunk vele, és minden igényünket kielégítette. Azt hiszem ez nagyon jót fog tenni az önbizalmának."
  • Jagumo
    #12687
    [{][center]

    Robinho: Engedjetek a Chelsea-hez [/b]

    Nagyon úgy tűnik, hogy a Real Madrid huszonnégy éves klasszisa szíve szerint bizony Londonba költözne, hiszen legutóbb a Marca adta hírül, hogy a Chelsea-hez igazolna, miután kiderült, hogy a madridiak jóval kevesebb pénzt adnának neki, mint ahogy azt ő elképzelte.

    "Engedjék, hogy a Chelsea-hez igazoljak." - adta hírül a spanyol lap Robinho nyilatkozatát.

    "Ugyanazért szeretnék Londonba igazolni, amiért Ronaldo Madridba akar jönni. A két eset ugyanaz."

    A madridiak azért, hogy megtartsák a brazil válogatott támadót, megduplázták volna a fizetését, amivel négy millió eurót keresett volna egy évben, de ezt is kevesellte, hiszen a Chelsea hat milliót adna neki.

    Bernd Schuster vezetőedző megpróbálta meggyőzni játékosát arról, hogy maradjon a spanyol fővárosban. A tréner még azelőtt a találkozó előtt beszélt a támadóval, amelyen a klasszis bejelentette távozási szándékát.

    "Mondtam is neki, ahogy ő azt tudja is, hogy nagyon fontos szerepet szánok neki továbbra is a csapatban. Ő az egyik kulcsembere az együttesnek, nagyon szeretnénk, ha velünk maradna." - mondta Schuster.

    Az is előfordulhat, hogy Robinho csupán arra használja a kékek érdeklődését, hogy kiharcolja magának a magasabb fizetést, de ettől függetlenül a londoniak készek hivatalosan is ajánlatot tenni, amennyiben a spanyolok ez elé nem gördítenek akadályt.

    forrás: Chelseafanatics.hu
  • Japep
    #12686

    Hát most lehet, hogy keresztbe tett nekünk Diaby Robinho leigazolásával kapcsolatban...úgy lerúgta Sneijdert, hogy hónapokig is játékképtelen lehet... :S
  • sygmaBlueJersey
    #12685
    Drogba hamarosan aláírhatja új 4 éves szerződését

    skysports
  • sygmaBlueJersey
    #12684
    azt majd meglátjuk
  • limperatore
    #12683
    anelka 1 szezonba nem lő ennyi gólt :D
  • Jagumo
    #12682
    köszi :) jómeccsvolt! :)
  • banok
    #12681
    Chelsea-Milan 5-0 :: összefoglaló
  • Jagumo
    #12680
    nem ide tartozik,de :D Basszus ma unatkoztam kimentem kertbe flnyképezni aztán elkedztem focizni mostom elindítom kicsit kamot , hülyeségből hát a végén majdnem rosszusült el :D Link Link :D
  • Jagumo
    #12679
    jaja akkor meg elengedik , mi jobban jáeunk :D
  • sygmaBlueJersey
    #12678
    Sztem jönni fog:) ahogy ronaldo is megy madridba:D
  • Jagumo
    #12677
    Én is olvastam már régebben is hogy akaor jönni, de ha a reál nem engedi b...hatjuk :D

    --------------

    kösz japep a logó összenyomását :)
  • Krisz018
    #12676
    Robinho - A Chelsea-ba akarok igazolni !!!!
  • Krisz018
    #12675
    Nicolas Anelka kitömte Kalac kapuját

    A Chelsea együttese 5-0-ra lemosta a pályáról a 2007-ben Bajnokok Ligája győztes AC Milan csapatát az először 2007-ben megrendezett Orosz Államvasutak Kupája elnevezésű felkészülési torna bronzmérkőzésén. A mérkőzés hőse a mesternégyest rúgó francia Nicolas Anelka volt, akivel nem tudtak mit kezdeni az olasz hátvédek.
    OROSZ ÁLLAMVASUTAK KUPÁJA, BRONZMÉRKŐZÉS:

    AC Milan-Chelsea FC 0-5 (0-3)
    Góleszerzők: Lampard (3.), Anelka (8., 19., 51., 58.)

    A Moszkvában rendezett nemzetközi kupa elődöntőben a Chelsea 1-1-es döntentlent játszott a hazai pályán játszó együttes ellen, a szabályok értelmében pedig ezt büntetőrúgások követték, amiben az oroszok 5-4-re jobbnak bizonyultak. Az AC Milan meglepetésre1-0-ra kikapott a Sevillától, mégpedig Gennaro Gattuso öngóljával. Sajnálatos, hiszen a kökemény védekező középpályás az olaszok legjobbja volt a mérkőzésen.

    Az első félidőben máris belekezdett a londoni klub. A harmadik percben Lampard szélről elvégzett szabadrúgását elnézte Kalac és a lábáról a kapuba vágódott a labda. A Kékek további nyomás alatt tartották a milánóiakat. Meg is lett az eredménye, hiszen Nicolas Anelka egy a védők által kifejelt labdát kapsából, laposan vágta az ausztrál kapus kezei mellett a hálóba körülbelül 18 méterről.

    Ezzel még nem volt vége az angol rohamoknak, a 19. percben újra elbizonytalanodhatott Carlo Ancelotti, a piros-feketék vezetőedzője, abban, hogy a megfelelő embert választotta-e ki az első számú kapusnak. Kalac ugyanis elnézett egy hazaadást, amivel Anelka előtt 100%-os ziccert teremtett. A francia klasszis pedig nem hibázott, 3-0 a Chelsea-nek.

    Az első játékrészben öt milánói lövésből egy se találta el a Chelsea kapuját, a Kékek azonban négy tüzelésből háromszor is bevették az olaszok kapuját, ami hűen tükrözte a mérkőzés alakulását.

    A harmincharmadik percben Pirlo szabadrúgása alig kerülte el Cech kapuját, ez volt az első említésre való momentuma Ancelotti csapatának.

    A második félidő ugyanúgy folytatódott, mint az első, a Chelsea támadott, a Milan kereste önmagát. Az 51. percben Anelka megszerezte önmaga harmadik, csapatának pedig a negyedik gólját. Malouda remek középradását követően az olasz védők kivártak, Anelka pedig remekül érkezve a hálóba bólintott. Kalac csak szemlélője volt az eseményeknek.

    Alig telt el hét perc, a francia ismét hallattott magáról, ugyanis ismét gall kooprodukció következett. Malouda szép beadását követően a grúz Kaladze ismét lemaradt a korábban a Liverpool, a Real Madridban és a PSG-ben is megforduló támadóról, akinek könnyű dolga volt, csak besegítette a labdát a hálóba. Mesternégyes!

    Élvezte a játékot a londoni gárda, ehhez képest a 2007-es Bajnokok Ligája győztese csak kereste a labdát, képtelen volt végigvinni a támadásokat. A Milan védői nem tudták lefedni a területeket, és az esetek nagy többségében egyedül hagyták az angol játékosokat.

    A lombardok cserékkel igyekeztek frissíteni csapatukon, két fiatal, Antonini és Paloschi állt be. A meccs egyik pikantériája volt Andrij Sevcsenko beállása, a korábbi Milan-játékos a 67. percben váltotta a világklasszis teljesítményt nyújtó Anelkát.

    A 73. percben Scolari lehetőséget adott Cudicininek is Cech helyén. Bár akárcsak a cseh hálóőrnek, neki sem volt sok dolga, azonban a Milan magára talált, már amennyire ekkora hátrány esetén lehet erről beszélni. Pontosabb labdák, megelőző szerelések jellemezték az olaszokat, ami az első fééidei teljesítményükhöz képest is óriási változás volt.

    Az utolsó percekben igyekezte átvenni az írányítást az itáliai klub, azonban sok lehetőségük, helyzetük így sem adódott, ha mégis felcsillant a remény, hogy kibontatkozhat az akció, a Chelsea hátvédei gyorsabbak voltak és megelőzték ellenfelüket.

    A mérkőzésen megérdemelten nyert a brit csapat, és ezzel megszerezte az oroszországi torna harmadik helyét.
  • Japep
    #12674
    Ja, egyre többet hallani erről, állítólag csak akkor engedi el a Real, ha megegyeznek Ronaldoval, vagy megtalálják a helyettesét. Ronaldora augusztus 25-éig várnak állítólag, ha legkésőbb eddig nem ülnek le vele tárgyalóasztalhoz, akkor ennyi volt.
  • Japep
    #12673
    Kicsinyítsd össze 120*20-asra... :)
  • Jagumo
    #12672
    rányomtam VIP jogok felvétele és csak bankártyával lehet :/ mind1 :D
  • sygmaBlueJersey
    #12671
    Hogy hogy nem lehet?
  • Jagumo
    #12670
    basszus csaináltam magamnak tök fain logót erre nemlehet telóval VIP-et regelni :(
  • sygmaBlueJersey
    #12669
    A Marca-ban elvileg ma azt nyilatkozta,hogy a csaladjaval együtt úgy döntöttek,h londonba költöznek és,h hagyják őt elmenni,mert ez a döntése!
  • sygmaBlueJersey
    #12668
    hah, nézzétek a sport1-en arsenal - real madrid. Olyan a meze a madridnak,mint a chelsea hazaija,Robinho már a jövőbeli mezében feszít:D remélem:)
  • sygmaBlueJersey
    #12667
    és néztem a sportklub műsorát,nem fogják ismételni,csak a döntőt...
  • sygmaBlueJersey
    #12666
    Mi a halál? ezt nemmondod:D picsába és nem láttam,mert aludtam hulla masnaposan,ha ezt tudod egy kortyot sem iszom tegnap:D
    sky-on olvastam először,h mi volt ilyen címmel: "Chelsea rout sorry Milan" nah mondom:D
  • Jagumo
    #12665
    thx :)
  • Krisz018
    #12664














  • Jagumo
    #12663
    thx :)
  • Jagumo
    #12662
    mi a fazs? :D azt hogy? ekkora zakót mikor kapott a milán utoljára??? PF BIZTOS NAGYMECCSVOLT KÁR H NEMLÁTTAM:( szépvolt chelsea, melesem a gólokat:D
  • asfa
    #12661
    köszi,köszönjük! :)
  • Japep
    #12660
    Reméljük is! :D