24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #12820

    >>> Itt a gól <<<

    Szép gól...remélem "itthon" is menni fog neki... :D
  • Jagumo
    #12819
    Euro Sport 2-őn most néztem híradót ott is mondták :D ott nyilatkozta: "sikerült ugy megegyeznünk hogy mindenkinek jó legyen" mondom ja kapsz heti 40 milkót ugy tényleg mindenkinek jó. :D

    De persze örülök, hogy marad!!
  • bigfoot
    #12818
    Nagyon jóóó hír!!!
    reménykedtem benne hogy marad..!!!
  • asfa
    #12817
    igyvan :) (Y)
  • Japep
    #12816


    Ma több millió Chelsea szurkoló megnyugodhat: Frank Lampard marad a Chelsea-nél és 5 évvel meghosszabbította a szerződését!

    A Chelsea Football Club örömmel jelenti be, hogy ma (augusztus 13.) Frank Lampard öt évvel meghosszabbította a szerződését. Az új szerződés értelmében 2014-ig a csapatnál marad.

    "A Chelsea-nél akarom befejezni a pályafutásomat. Ezt már rengetegszer mondtam, és végre az új szerződést is aláírtam. Boldog vagyok, hogy itt fejezhetem be a pályafutásomat. A új szerződést sokáig tartott megtárgyalni, hiszen nekem és a klubnak is voltak kikötései, de végre sikerült megegyezni." - kezdte Frank.

    "A csapat szurkolói nagyon jók voltam hozzám, és én ezt viszonyozni szeretném. Biztos vagyok benne, hogy a következő öt évben is jól fogok játszani. Nagyon várom már az új szezont az új edzővel és az új csapattal. Biztos vagyok benne, hogy hasonló sikereket fogunk elérni, mint az elmúlt pár évben." - fejezte be a középpályás.

    Luiz Felipe Scolari így nyilatkozott: "Boldog vagyok, hogy Frank bebiztosította a jövőjét a klubnál. Ő az egyik legfontosabb játékosa a csapatnak és vele nagy sikereket érhetünk el. Frank az egyik legjobb játékos, akivel valaha is együtt dolgoztam. Tőle szinte minden nap lehet valami újat tanulni."
    ( forrás : chelseafc.com /chelseafanatics.hu/ )
  • Rockynhooo
    #12815
    én meg Elefántcsontpart drukker vok , szal
  • Japep
    #12814

    FRANK LAMPARD HOSSZABBÍTOTT
    Szerdán 18 órakor végre hivatalosan bejelentették a hírt, mely szerint Frank Lampard új, 5 éves szerződést írt alá a Chelseavel. Ennek értelmében Frank minden bizonnyal nálunk fejezi majd be pályafutását.

    Ez nagyon jó hír...ennyit az Interről - most már mindenki számára tiszta, hogy tényleg itt fejezi be! :D
    Már csak Drogbával kell... :)
    GO BLUES !!!


    OLIMPIA 2008 : KALOUÉK A NEGYEDDÖNTŐBEN
    Klubunk egyetlen képviselője az olimpián Salomon Kalou. Második sorozatbeli gólját szerezte ma az ausztrálok elleni meccsen (1-0), ezzel bebiztosítva a továbbjutást Elefántcsontpart számára. Kalouék Nigériával játszanak majd a kieséses rendszerben.
  • Jagumo
    #12813
    nekem is be kellene VIP accal újítanom csak olyan macerás :DDD
  • Jagumo
    #12812
    Gizda a új logod :D ;)
  • Jagumo
    #12811
    :))
  • Bulykin
    #12810
    Salomon Kalou 81.percben lőtt góljával nyert 1:0-ra Elefántcsontpart az olimpián Ausztrália ellen^^
    mivel nekem Kalou a best, ezért
  • Japep
    #12809

    08.08.29. /péntek/ : Eurosport 12:00; UEFA Bajnokok Ligája-sorsolás - élő


    De messze van még... :S
    :)
  • Jagumo
    #12808
    Itt van Gödön, de még énse halltam sose , tegnep kérdeztem meg anyut milyen szolgáltatónk van :D
  • Japep
    #12807
    Nem... :)
    Sajna nekem is DigiTVm van, nincs vele problémám, mert tényleg van EU2 - már csak a TV6 hibádzik... :S
  • lippet
    #12806
    Nekünk DigiTV van jön rajta az euro1-2 sport1-2 és sportklub!
  • Jagumo
    #12805
    most olvasom Robinhoér megint ajánlot a Chelsea 25 millió eurót :)
  • Jagumo
    #12804
    Philip TV :D nemtom ismered-e :D
  • Jagumo
    #12803
    m1 biztos adja :)
  • Bulykin
    #12802
    már most hétvégén??? de repül az idő^^
  • Barnabyka
    #12801
    talán az m1 is megteszi mivel az is nyomja állandóan a mecseket és szeptembertól is fogja szal sztem senkinek nem kell paráznia;)
  • Freedom88
    #12800
    néha jól jön egy mezőnyjátékos a kapuban:)
  • Japep
    #12799
    Milyen szolgáltató ???
  • Japep
    #12798
    Ez a kép nagyon nagy... :D
    Az ilyenek jöhetnek, ha láttok... :D

    Hétvégén végre PL-rajt...GO BLUES!
    Válasz 'Jagumo' üzenetére (#12792)
  • Jagumo
    #12797
    nekem van TV6-om csak akinek nincs annak :((

    modnjuk mindenem van Eurosport 1,2 SportKlub , sportklub plus, sport, 1,2 :D, mázli:D
  • Japep
    #12796
    Nem akarok kötözködni, meg a kedvedet sem elvenni, de ezek nem a leghihetőbb forrásból származnak (ahogy asfa is említette ezt)...persze van közötte hiteles is, de a gyanús híreknek elég lenne csak a címét beírnod és egy link.

    ( Meg akinek rosszabb nete van, annak ez a topik is lassabban jön be a sok kép véget... XD )
    Válasz 'Jagumo' üzenetére (#12754)
  • Jagumo
    #12795
    [b][center]Újabb rossz hír a TV nézõknek: ezentúl a TV6 közvetíti BL-t!



    A következõ szezon végéig a Viasat Hungária Zrt. rendelkezik a Bajnokok Ligája-mérkõzések közvetítési jogainak 2. és 3. csomagjával. A 2006–07-as és a 2007–08-as szezonokban a Viasat3 közvetítette minden kedden élõben a mérkõzéseket.

    A csatorna vezetõsége most viszont úgy döntött, hogy a 2008–09-es szezonban a futballmeccseket ezentúl kibõvítve, a TV6-on adja majd.

    "A Viasat3 egyre inkább a nõi nézõket célozza programstruktúrájával. Az év elején elindított TV6 pedig ezzel párhuzamosan, kifejezetten a férfi közönség számára kínál általános szórakoztatást."

    "Hosszú távú stratégiai terveink része volt, hogy õsztõl a fõleg férfiak által preferált Bajnokok Ligája-közvetítéseket a TV6-on sugározzuk. Ezáltal heti egy helyett heti négy meccset tudunk majd adni a focirajongóknak, vagyis minden kedden és szerdán egy-egy találkozót élõben, egyet-egyet pedig felvételrõl."

    "A TV6 közvetítéseinek minõsége megegyezik a Viasat3-on megszokottéval: az élõ meccseket Hajdú B. István kommentálja majd, a mûsorvezetõ pedig továbbra is Urbányi István lesz." – mondta Hámori Barbara, a csatornák programigazgatója.
  • Jagumo
    #12794


    Joe Cole: Feljön az Arsenal és a Liverpool


    A Chelsea angol középpályása, Joe Cole szerint idén is a Chelsea és a Manchester United lesznek a legjobbak a Premier League-ben, mert e 2 csapat rendelkezik valami extrával.

    De az angol válogatott játékos úgy gondolja, az Arsenal és a Liverpool rövid idõn belül utoléri a "Kékeket" és nagy riválisukat.

    "A Chelsea és a United megtanult különbõzö módon nyerni, de az Arsenal és a Liverpool valamiben más." - mondta Joey a Daily Mirror-nak.

    "Vitathatatlanul mindkét klub hatalmas gárdának számít, de ha nem nyújtják a megfelelõ játékot, nem fognak nyerni címeket."

    "Mind a 2 csapat nagyon igyekszik, a szezon ideje alatt tartani fogják a lépést." - folytatta a szélsõ.

    Cole még elmondta, mennyire meglepte õt tavaly az Arsenal azzal, hogy hosszú ideig vezette a bajnokságot, és hogy akadályt jelentett a Chelsea-nek és a MU-nak is.

    "Megleptek. Ahogyan elkezdték a szezont, elképesztõ."

    "Az elkövetkezendõ szezonban már nagyobb lesz a játékoskeretük, akik már több tapasztalattal is rendelkezi fognak."

    "Különösen Cesc Fabregas az, akire nagy figyelmet kell fordítani, de Theo Walcott-ot sem szabad elfelejteni."

    Joe ejtett pár szót a Manchesterrõl is: "Cristiano Ronaldo világ legjobbjának kikiáltása és favorizálása segítette a MU-t ilyen jó formába lendülni, de szerintem innen már nem tudnak hová fejlõdni." - magyarázta.

    "Sokat beszélgettem tavaly Michael Carrick-kel a játékrendszerükrõl, nagyon jól kihasználják a taktikát és a rotálás alkalmazását." - fejezte be Cole.

    Forrás: ChelseaFanatics
  • Jagumo
    #12793
    új kapusunk :DDDDDD
  • Jagumo
    #12792
    ez mekkorak kép :]

  • Jagumo
    #12791
    [center]

    Malouda: Roma? Kösz nem!
    [center]

    Malouda a múlt nyáron érkezett a Chelsea-hez, de az elsõ szezonjában csalódást jelentett a teljesítménye. Az elmúlt néhány héten több olyan találgatás is volt, hogy Luiz Felipe Scolari nem számít a francia válogatottra, és meg engedik neki, hogy távozzon.

    A Roma az óta keres új balszélsõt, mióta Mancini aláírta az Inter-be. A két jelölt Florent Malouda és David Silva volt. Nemrégiben olyan hírek is napvilágot láttak, hogy a két fél megegyezett, és minden akadály elhárult az átigazolás elöl. Malouda most tagadta ezeket a híreket.

    "Elégedett vagyok amiatt, hogy ilyen csapat érdeklõdik irántam. Ismerem az AS Roma-t és Spallettit is, de én maradni szeretnék a Chelsea-nél." - mondta Malouda.
  • Jagumo
    #12790
    énis várom :P
  • Jagumo
    #12789
    hát igen körülbelül :DDDDDDD
  • Cabell
    #12788
    Deco úgy nyilatkozik, mintha tavaly a haját tépte volna mert a Chelsea nem nyert:D
  • asfa
    #12787
    megvagyok kössze várom a hétvégét és a bajnokit :) nem szeretem az ilyen pletyka részeket olvasni se.. :)
  • Jagumo
    #12786
    hopp elfelejtettem kiszedni a félkövér cuccot :D
  • Jagumo
    #12785
    [b]


    Deco duplázni akar![b]


    Anderson Deco volt Luiz Felipe Scolari elsõ, és vélhetõen utolsó igazolása is ebben a szezonban. A 30 éves irányító, most arra készül, hogy újra megnyerje a Bajnokok Ligáját és ezzel a Chelsea lenne a harmadik csapata, amivel sikerül ez neki.

    "Szeretnék a Chelsea-vel is Bajnokok Ligáját nyerni. Fantasztikus érzés lenne, ha sikerülne, hiszen tudom, hogy mennyi Chelsea szurkolót tudnánk vele boldoggá tenni. Ennél a csapatnál mindenki a trófeákra hajt, és ezért döntöttem a Chelsea mellett."

    "A Chelsea-nek minõségi játékosai vannak, és úgy gondolom, hogy minden esélyünk megvan arra, hogy megnyerjük a Bajnokok Ligáját és a Premier League-t is."

    "Három fontos dolog van, ami kell a Bajnokok Ligája gyõzelemhez. Elõször is minden meccsen a legjobbak kell nyújtani. Másodszor a keretben minõségi játékosoknak kell szerepelniük, amire nekünk nem lehet panasz. És kell egy jó nagy adag szerencse is, ami tavaly a Chelsea-nek nem jutott, ellentétben a Manchester United-el." - mondta a portugál klasszis.

    Forrás: ChelseaFanatics
  • Jagumo
    #12784
    abból 1 óriási potya :D
  • Nuno88
    #12783
    Jah nekünk lőtt kapásból 4-et
  • Jagumo
    #12782
    [center] A Felkészülési meccseken 19 gólt lőtt a Chelsea

    1. Nicolas Anelka: 6 gól
    2. Frank Lampard: 3 gól
    3. Salomon Kalou: 2 gól
    4. Joe Cole: 2 gól
    5. Wright-Phillips:2 gól
    6. Franco Di Santo:2 gól
    7. Ashley Cole: 1 gól
    8. Michael Essien: 1 gól

    -------------------

    Anelkának tényleg nagyon jólment :) ha egész szezonban így menne ... :D
  • Jagumo
    #12781
    asfával mivan mostanság?? nemlátni :D