24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #12861
    ez undorító! röviden és tömören kb..
  • Jagumo
    #12860
    akkor kamu? -.- :D
  • Pethy23
    #12859
    Az a poén hogy én a1 döntetlenre szavaztam és mégis az elsőbe számolta:D:D:D
  • Jagumo
    #12858
    pf.......
  • Jagumo
    #12857
    ja tényleg :D
  • Japep
    #12856

    Szánalmas...
    Erre nem lehet mást mondani.
    Csak hogy értsétek, a történelem pontról beszélek...ugyanis már azóta kitörölték azt a sort onnan:

    ,,Történelem - Bajtársak, nálatok olyan, hogy múlt nem létezik. Ki az a David Speedy, vagy Peter Wasgood? Oroszország Előre!''

    Halott emberek nevével viccelődni hivatalos oldalon...igen, a forrás a manutd.com.
    A vicces az, hogy ők meg amerikai kézben vannak, ha jól tudom.
    De mit lehet várni tőlük (tisztelet a kivételnek) ?!
  • Japep
    #12855
    Majd csak akkor, ha lezárult az átigazolási időszak... :)
  • Jagumo
    #12854
    új bannert berajuk?? kiváncsi vagyok rá :)
  • Japep
    #12853

    (???) Ha jól látom, akkor a PL-ben a 2008/09-es szezontól 5 csere helyett 7 játékos ülhet a padon, mint a BL-ben...ez jó, nagyon! :D
  • Jagumo
    #12852
    már 175, 0, 0, 0 :DD
  • Jagumo
    #12851
    én még nemis szavaztam :D
  • Japep
    #12850



    Chelseafanatics.hu-n szavazás... :D
  • Japep
    #12849
    Ja... :D
  • bigfoot
    #12848
    hm:)
    végül is tényleg nem Ő az az ember akit lelkileg meglehetne bántani:)
  • Japep
    #12847
    Most volt az Eu2-n...
    JM Chelsea csapatához érkezése után egy interjú.

    - ,,Mielőtt idejöttem, nagy volt az egóm...most, még nagyob!''

    :D
  • bigfoot
    #12846
    hm érdekes, hát azért JM szereti ha imádják a szurkolók, szal sztem ezt ő is benézte:)
  • Japep
    #12845
    Ja, csak nem a miénk... :)
  • lippet
    #12844
    El sem hiszem, ma már PL
  • Jagumo
    #12843
    Ma Meccs :P
  • Japep
    #12842
    Hétvégén (vasárnap 22:00) valószínűleg eldől Robinho sorsa...ha elutazik a spanyol szuper kupa döntőjére marad, ha nem, nem.
  • Japep
    #12841

    ???

    Official Chelsea Megastore
  • Bulykin
    #12840

    bazze, 6 üzenettel ezelőtt már ideírtad...
  • Krisz018
    #12838
    Érkezett-Távozott-Várható kezdőcsapat 2008

    Érkezett: Alcides (PSV Eindhoven – kölcsönből vissza), Khalid Boulahrouz (Sevilla – kölcsönből vissza), Bosingwa (Porto), Deco (Barcelona), Szlobodan Rajkovics (PSV Eindhoven – kölcsönből vissza), Michael Mancienne (Queens Park Rangers -kölcsönből vissza), James Simmonds (Cardiff City -kölcsönből vissza), Adrian Pettigrew (Brentford – kölcsönből vissza vissza)

    Távozott: Jimmy Smith (Sheffield Wednesday – kölcsönbe), Ben Sahar (Portsmouth – kölcsönbe), Szlobodan Rajkovics (Twente – kölcsönbe), Steve Sidwell (Aston Villa), Ryan Bertrand (Norwich City – kölcsönbe), Harry Worley (Leicester City), Claude Makelele (Paris SG), Khalid Boulahrouz (VfB Stuttgart), Ryan Bertrand (Norwich City – kölcsönbe), Tal Ben-Haim (Manchester City),Eduardo Alcides (FC Dnipro -fél évre kölcsönbe)
  • Japep
    #12837

    Pizarro kölcsönben egy évig a Werder Bremenben.

    Jó ez így, nálunk amúgy sem szerepelt volna sokat...inkább eladni kellett volna, de hátha ott beindul és visszatértével ontani fogja a gólokat... :D
    Nálunk 31 meccs alatt 2 gólt szerzett.
  • Japep
    #12836

    Idegesíti a drukkereket Mourinho
    ( Olasz foci szerelmeseinek topik - gabber_saviola )


    JM nem igazán az az ember, aki ad mások véleményére, vagy meghatná ez a dolog... :D
  • Jagumo
    #12835
    kösz már mondtad párszor:)
  • Jagumo
    #12834
    belefér... :D
  • chelseadrukker
    #12833
    -moderálva-
  • Japep
    #12832

    A FIFA 13,68 MILLIÓ £ KOMPENZÁCIÓT ÍTÉLT MEG A CHELSEANEK
    A Chelsea FC hivatalos weboldalán közölte a hírt, mely szerint a FIFA Vitarendezési Bizottság 13,68 millió font kompenzáció megfizetésére kötelezi a klubtól 2004-ben tiltott drogfogyasztás miatt távozó Adrian Mutut. A Chelsea elégedett a döntéssel, és a továbbiakban is követi a FIFA hivatalos formuláit, annak érdekében, hogy ténylegesen megkapja az összeget.
  • Japep
    #12831

    MOURINHO : SCOLARI KÉPES LESZ GYŐZNI
    José Mourinho, a Chelsea egykori, az Internazionale jelenlegi menedzserének elmondása szerint Luiz Felipe Scolari újra nagy sikerekhez vezetheti a Chelsea-t, de egyben figyelmeztette is, hogy rettentően nehéz dolga lesz a londoni csapatnál. ( Bővebben : chelseafanatics.hu )
  • Jagumo
    #12830
    jah :D
  • Japep
    #12829
    Hivatalos elutasítást én nem hallottam a Realtól, de ha lesz valami fejlemény (aminek hivatalos háttere van) akkor azt a chelseafc.com/.hu-n 100%, hogy megírják.
    Én jobban hiszek annak, hogy eddig még csak egy ajánltunk volt (08.08.07. - 25m euró) és azóta semmi hír a fejleményekről.

    Nem azt mondom, hogy nem igaz az, amit a skysports ír, de nem hivatalos...de bárhogy is alakul most, majd szeptember 1-én kiderül az igazság.
  • Jagumo
    #12828
    Ez igaz? :(
  • Bulykin
    #12827
    ezzel teljesen egyetértek, bár én nem vagyok nagy Moutinho párti, de tisztelem és elismerem, mint kíváló edző^^
    GO BLUES!!
  • Japep
    #12826
    Edzők jönnek-mennek, ehhez hozzá kell szokni...de azért legyen, ami ne változzon... :D

    Azt hittem soha nem lesz olyan nagy edzőnk, mint ő...erre Grant a BL-döntőig vitt minket, és most itt van Scolari, akinek érdemeit nem kell felsorolni.
    Félre ne érts, Mourinhonál jobb edzőnk valószínű, hogy soha nem lesz, nagyon sokat tett a csapatért és értünk is. És én még mindig nagyon bírom, akármit is csinál.
    De Scolari méltó utódja lesz...remélem!
    GO BLUES!
  • Jagumo
    #12825
    thanks :)
  • Bulykin
    #12824
    hát az lehetséges, de Mourinho távozása után is azt hittük, mégis nagyon lelkesen és jól játszott a csapat:)
  • Japep
    #12823
    Nem szakadna össze, de Lampard=Chelsea...ahogy Terry=Chelsea.

    És szerintem egy ideig biztos összezavarodna mindenki.
  • Bulykin
    #12822
    arigatou^^

    #12821 azért nem Lapmps miatt Chelsea a Chelsea, persze sokat segít nagyon, de ha eligazolna szerintem nem szakadna össze a csapat...
  • bonebeni
    #12821
    nem kötöszködésből írom dee...mégg vagy két hónapja egy itner drukker írta hogy úgyis oda fog igazolni Lampard ez már nyílánvaló meg ha már jön Deco akkor főleg...ahhoz képest:)...bíztam benne hogy nem hagyja itt a chelseat és nagyon örülök hogy hosszabított..szerintem meglátszott mindig a játékon hogyha Lamps nem volt a pályán...nélküle nem is igazi a Chelsea