24199
Chelsea Fan Club
  • sygmaBlueJersey
    #13103
    Hát itt te nem osztogatsz,főleg nem ostobaságokat,soha nem olvastam az említett szar angol lapokat,ezért el is hiszem h szar de érdekes,h a BBC nem kifejezetten specializálódott sportlapnak mégis jobb,mint bármelyik szar olasz amit te írtál,szóval neked kell tájékozódnod,és Lampard hírt nem hozta le semelyik jó lap sem(sky,bbc) csak lehetséges átigazolásként viszont a sok szar tényként közölte h már milánóban van,ezek sosem,ennyit rólad
  • gabber_saviola
    #13102
    Nem menjünk bele, az olasz lapok hitelességébe, mert össze-vissza kevered.

    Napi szinten olvasgatok bele az írott gazzetta dello sportba (Olaszország legnagyobb sport napilapja), de olyat még nem láttam eddig egy számban sem, hogy "Ufficale: Lampard al Inter".
  • ForzaInter
    #13101
    lol Lampard hírt lehozta minden oldal szinte nem csak az... aminek volt is alapja...

    szennylap meg a sok angol semmirevaló oldal, goal.com,tribal meg a többi, nem hiába angliának nincs is normális sportnapilapja, The Sun:DDd csak bulvár híreket közölnek, na az szennylap, közelébe nem ér egyik se olaszoknak, nekik van 3 sportnapilapjuk, Gazzetta,tuttosport,corriera dello sport, és igen gazzetta szennylap nyilván ezért választották meg már töbször a világ legjobb sportnapilapjának:P jó lenne tájézkoódnál mielőtt baromságokat írsz... vedd le a szemellenződet, stílusból meg visszavehetnél mert így megint bant kapsz, (na bocs offét KisKá)
  • sygmaBlueJersey
    #13100
    Jól látod,a gazzetta pletyka szenny lap,lehet h nagy neve van,de akkor sem más.Többször írták,h Lampard már az Interrel edz anno,na és most mi van? Nem is volt milánóban,és ez csak 1 a durva példák közül,aki ezt nem látja az alultájékozott.
  • sygmaBlueJersey
    #13099
    homokos? max mert a copacabana-n nőtt fel... odaveri egyedül a magyar válogatottat,összeteszem a két kezem,ha nálunk folytatja...
    egyébként Anderson-ra is ezt mondod,a MU-ból?
  • LasCar16
    #13098
    mi a gazzetta nem hiteles?:DDD
  • sygmaBlueJersey
    #13097
    Lehet, hogy csatlakozik hozzánk a fiatal portugál Fabio Paim a Sporting Lisabon-tól. sky

    állítólag már Londonban van és folynak az orvosi vizsgálatok,holnap meg aláír... hát így legyen...
  • Japep
    #13096
    Amúgy mostanában megint fellendült a pletykaáradat (amiben lehet 1-2 igaz is akár).

    - Sheva a Milanban fogja folytatni/aláírt/alá fog írni/marad
    - Kakát 102 millió euróért viheti/viszi a Chelsea
    - Ivanovic marad/megy/nem engedi a Chelsea
    - Fabio Paim a Chelseaben/holnap ír alá/még nem kerestük meg

    ...és még sorolhatnám.
    Az tény, hogy Scolari kijelentette, kell neki Sheva. Eddig ez a biztos, és az, hogy Sheva a felkészülési idő alatt azt nyilatkozta, marad.
    Ivanovicról nem sok hivatalos dolog van, a portugál gyerekről megint semmi, csak annyi, hogy elég homokosnak néz ki ezzel a hajjal... :S

    Nagyon remélem, hogy Kaká nem igaz, nem nagyon kellene, mert hova (persze egy ilyen játékos bárhová befér, de nem szorulunk sehol erősítésre - és amúgy is csak javítaná az eddig is jó megítélését a csapatunknak)? És ennyi pénzt pedig senki sem ér a mai futballban.
  • sygmaBlueJersey
    #13095
    pont nem a hiteles lapok egyike...pff
  • LasCar16
    #13094
    remélem azé h Ivanovic is jön :DD bár körülötte most nagy a csend
  • LasCar16
    #13093
    örülünk h gay videókat nézegecc a neten :ASD
  • Nuno88
    #13092
    Gyere haza Sheva! :)
  • balljuggler
    #13091
    Szerintem had menjen....ott érzi ő jol magát
    Mit szoltok a BANNamás kitüntetésemhez?
  • 9csöves9
    #13090
    ami tény hogy találkozott Abramovics és Berlusconi és igen jó ajánlatot kaptatok
  • Japep
    #13089
    Már bocs, de a mostanin is 6-an vannak...amúgy 790 széles bannerben nem igazán lehet esztétikusan 4-5 ember, hanem csak 1-2-3.
    Max akkor, ha kicsiben vannak rajta, mint pl az Inter topikban, vagy az előző Chelsea-s banner.
  • Japep
    #13088
    És ez mennyire hiteles? :)
    (Nem mintha tudnák olaszul, de sejtem mi van rajta... )

    Az igaz, hogy nálunk nem valószínű, hogy újra visszanyeri régi formáját...én nagyon bírom, sajnálom is, ezért teljes mértékben megérteném, ha visszamenne.
  • gabber_saviola
    #13087
    [center]

  • lippet
    #13086
    Sheva vissza!
    Szerintem nem valószínű!
  • lippet
    #13085
    de ha csináljátok ne olyan legyen, hogy egy ember áll a középpontban(a mostanin Drogba) hanem legyenek vagy 4-5rajta!
  • bonebeni
    #13084
    bannerügyileg csinálhatunk majd egy szavazást is nem?...ha tényleg több ember csinált már
  • sygmaBlueJersey
    #13083
    Ha szabad egy vélemény, én szívesen látnám Japep bannerét ismét,szerintem nagyon jók a ps munkáji,esztétikusak szóval én rá szavaznék

    Egyébként John Terry az angol válogatott kapitánya! örüljünk!bbc
  • Jagumo
    #13082
    31-ig várjunk :D
  • asfa
    #13081
    Kell az új banner, csak ne legyen nagyobb a mostaninál, tehát ugyanúgy férjen el alatta a meccs és tabella sor, mert pont ennyi a megengedett!
    De érdemes várni augusztus 31-ig vele véleményem szerint :)
  • Japep
    #13080
    Nem nekem kell, nem én döntök...hanem az rendszeresen idelátogatók és persze a házigazda, asfa... :)
  • balljuggler
    #13079
    azért összedobok én is egyet és priviben dobom...
  • Japep
    #13078
    Nekem már van egy szinte kész, de megvárom vele az átigazolási szezon végét...ki tudja?
  • balljuggler
    #13077
    790x250??
    mert akkor ráfekszek a témára....
    sztem nem kell animált mert az nem okos...ágyúsok is befürödtek vele...
  • Japep
    #13076
    Elvileg... :D
    Ja. Augusztus 30-a után.
  • bonebeni
    #13075
    lesz amúgy az új szezonra most új banner?
  • Japep
    #13074
    Felkészül, hogy ne legyen olyan, mint 2 éve... :D

    John Terry -1
    John Terry -2
  • balljuggler
    #13073
    "de kinek jó egy boldogtalan futballista?... "
    itt erre csak azt tudom omdani hogy lásd Hobinhóóó esete...Most 0-val ér fel a játéka és így már kiábrándító...
    vagy nézzük csak a MU kisqrváját,az a szerencséjük h lesérült mert neki a játéka is halovány lenne önmagához képest...
    szvsz ha valaki menni akar az menjen,mert ha marad az csak árt egy adott játékosnak...
  • LasCar16
    #13072
    én csak remélni tudom, mert állítólag tegnap Ivanovic személyesen találkozott Abramovic-csal, de asszem ő nem engedte el, és most a megoldásokon dolgoznak az ügynökével, de kinek jó egy boldogtalan futballista?... hamarosan eldől h mi lesz
  • Japep
    #13071
    Igaz...ezért is sajnálom nagyon Alexet...nagyon szimpatikus, és tehetséges - nem érdemli meg a padozást, de mint említetted, a Terry - Carvalho kettőst nehéz kiszorítani...

    Mondjuk nálunk Ivanovic JSZ-t játszott, de oda sem nagyon fér be...pedig nekem tetszett a játéka.

    Állítólag (SkySports) Ivanovic a Miláné...ez igaz?
  • LasCar16
    #13070
    talán ha kapott volna egy esélyt, de tény h a Terry - Carvalho kettőst nehéz kiszorítani...
  • Krisz018
    #13069
    Azé Mikel is od rúg egyet
  • balljuggler
    #13068
    Na így már mindjárt másabb...gyerekek is vannak itt!Figyeljünk oda...
  • Oziris666
    #13067
    Dupla mogyi kézzel-lábbal:D
    Kicsit vizilabdás momentum:)
  • BlueJersey
    #13066
    Ivanovic közel az AC Milan-hoz


    A 24 éves védő nem tudta beverekedni magát a kezdőcsapatba,de még a cserék közé sem,mióta elkerült a kékekhez,mint egy 10 m fontért a Lokomotiv Moszkva-tól Januárban.
    Branislav Ivanovic képviselője, Vlado Borozan közel van egy kölcsönszerződéshez az AC Milan-tól,vagy akár egy tényleges átigazoláshoz.
  • Japep
    #13064
    :D
  • Japep
    #13062
    Nem igazán... :D