24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #13143
    Drogba állítólag még 4-6 hétig nem játszhat, Sheva pedig holnap repül Milánóba aláírni szerződését...de fogok nevetni, ha ez is olyan lesz, mint Lampard és Drogba ügye...szinte csak az olasz sajtóban jelenik meg, én személy szerint hiszem, ha látom.
    Régen minden második nap kijött egy hír.
    - Drogba a Milanban.
    - Most már tényleg.
    - De holnap tuti.
    - 1000%, hogy jön.
    - Aláírt, csak nem jelentették még be.

    És eljött szeptember elseje, és maradt nálunk.
    Lampard szintúgy, tavaly nyáron Sheva is, és most is + Ivanovic.
    Azért sem tartom reálisnak, mivel ugye Drogba sérült lesz még egy darabig, Kalou még nincs, Pizarro kölcsönben = marad Anelka és Di Santo. Ez kevés, és ezt szerintem Sheva is tudja. Megértem, ha elmegy, de nem vagyok benne biztos. Scolari is kijelentette, hogy számít rá és hogy újra kihozza belőle a régi Shevát.

    ,,és mivel keretbe se fért be a Portsmouth elleni nyitómeccsen, kétségbeesetten keresi a Londonból kivezető utat.''
    Érdekes, mivel az edzésen szedett össze egy kis sérülést.

    Hát ezt csak azért írtam, hogy eddig mit tudunk. Az biztos, ha marad, bejátszhatja magát, ha nem, megértjük és köszönjük neki.
    Állítólag már a száma is megvan a Milanban (76)... :S
  • asfa
    #13142
    remélem vége van.. innentől ON
  • balljuggler
    #13141
    az egy link és akármit beirhatsz az utótag elé.....de ez már avas poén...
    am meg nem nézegetem csak valami ütőset akartam....az is lett!!!
    jegyet vettem a BANNAMÁKRA::::
  • Jagumo
    #13140
    én azzal megelékszek ha veretlenül megnyerjük a bajnokságot meg a BL-t meg a Ligakupátja és persze az F.A kupát :D

    Most viccen kívül remélem, hogy végre sikerül BL-t nyerni , bár PL-t is remélem megnyerjük idén, majd elválik, egyenlőre minden jólmegy . :)))
  • Japep
    #13139
    Pontosan...reméljük! GO BLUES!
  • sygmaBlueJersey
    #13138
    Abramovic azt hiszi / hitte ,h csak igazolásokkal lehet csapatot építeni,de hát ő nem szakember,Scolari megmutatja,h 2 igazolással csapatot farag.Mert ez a keret nehogy már ne legyen elég :I
  • sygmaBlueJersey
    #13137
    Hát igen első meccsünk plusz felkészülés eléggé világverőnek tűnik(lekopogom)
  • Japep
    #13136
    Maradjon minden így, ahogy most van... :)
    Nem nagyon kell már ide senki, csak egy bombaformában lévő Sheva! :D Ámen! :)
  • Jagumo
    #13135
    Persze, Sheva nemfog milanba jönni, és Kaka se fog átjönnei. (Szerintem)

    Viszont most olvasom, hogy RObinho Idén nemigazol a Chelseahez! ( SkySport)
  • Jagumo
    #13134
    Hajj, miez a sok uj üzenet? :D visszaolvasok :O
  • sygmaBlueJersey
    #13133
    Erről van szó,úgyhogy kíméljetek a marhaságoktól amire mindig válaszolnom kell:DD inkább küldd el Japep a készülő bannert:)
  • Japep
    #13132
    Amúgy tényleg abba lehetne hagyni, úgy is mindenkinek megvan a vélemény és nem lehet meggyőzni róla...vagy ha folytatjátok, nyissatok neki egy topikot... :)
    Szegény asfának munkát adtok itt... :)
  • sygmaBlueJersey
    #13131
    max 5
  • daviddavid
    #13130
  • limperatore
    #13129
    gec mivan itt :D:D
    ránézésre egyből 8 év
  • sygmaBlueJersey
    #13128
    sztem én jobban tudom mint te h mikor milyen meccset néztem
  • LasCar16
    #13127
    akkor te nem nagyon néztél az utóbbi években Serie-As meccseket ;)
    szóri az offért
  • bonebeni
    #13126
    ott a pont
  • gabber_saviola
    #13125
    személyeskedést be lehet fejezni.
  • sygmaBlueJersey
    #13124
    bocs,sztem fontosabb a saját anyanyelved nyelvhelyességét tudni,mint az olasz liga nevét leírni,de lehet,h majd tőled már érettségin azt kérdezik ;*
  • Japep
    #13123
    :D
  • ForzaInter
    #13122
    én meg csak annyit tudok mondani hogy Serie A. :D
  • sygmaBlueJersey
    #13121
    erre csak annyit mondok,h a higgy-et <- így írják:)
  • sygmaBlueJersey
    #13120
    Igaz,de pont ezért sem szeretnék olasz csapatot,mert elalszom a seria-A meccseken:D
  • ForzaInter
    #13119
    nem is olaszon, mert ott sem írták még biztosra semmit, na de most már fejezzük ezt be, mert semmi értelme, higyj az angol oldalaknak, én maradok olasznál, peace.
  • sygmaBlueJersey
    #13118
    félreértettél:) arra mondtam,h igaz sok játékosnál,h jobb lenne először csak kölcsön venni csak sztem ő elég jó ahhoz,h rögtön vegyük:) a homokos ra meg csak annyit mondtam,h max a tengerparti focitól az ez meg csak vicc volt.
  • Japep
    #13117
    ,,ha nekem akármelyik olasz csapat lenne a kedvencem,akkor sem azt olvasnám,pedig tudok kicsit olaszul''

    Ebben ne legyél olyan biztos... :D
    Nem kötekedni akarok, de ez csak akkor derülne ki, ha olasz csapatot szeretnél... :)
  • sygmaBlueJersey
    #13116
    el képzelhetetlen,h valaki nem az olasz ufficale szót használta?:D omg
  • Japep
    #13115
    Hogy függ össze az, hogy kiről mit gondolok, vagy az, hogyan néz ki azzal, hogy milyen tehetséges?
    Lehet valaki attól homokos, vagy mit tudom én mi, hogy nagyon jól játszik - és vissza is.
    De persze én egy szóval sem mondtam róla, hogy buzi, csak annyit, hogy:
    ,,elég homokosnak néz ki ezzel a hajjal... :S''

    Nem ugyanaz.
  • sygmaBlueJersey
    #13114
    ez is igaz,csak engem idegesít ha gazzetta-t vki tartja vmire,csak mert vmilyen olasz csapatot szeret,ha nekem akármelyik olasz csapat lenne a kedvencem,akkor sem azt olvasnám,pedig tudok kicsit olaszul.
  • gabber_saviola
    #13113
    rákerestem a topikban az "Ufficale" szóra, gondolom mondanom sem kell, hogy csak az én üzenetemben találtam meg. Arra már rá sem mertem keresni, hogy Lampard al Inter.

    Innentől ON, mert ez komolytalanság.
  • sygmaBlueJersey
    #13112
    a második része igaz,bár ha így gondolod róla is sztem még nem láttad játszani:o tőlem jöhetne örökre:D
  • Japep
    #13111
    Amúgy meg kit érdekelnek a lapok?
    Ha aktuális lesz, azt úgy is megtudod a favorizált csapatod hivatalos, vagy annak magyar hivatalos oldaláról!
    Én ezért nem is veszek komolyan egy ilyen lapot sem!
  • sygmaBlueJersey
    #13110
    És hol láttátok hivatalosan,h sheva -> loaned to Milan? mert az egyik interes spanod már beírta az átig,topic ba,gondolom nem angol lapokon olvasta..
  • Japep
    #13109
    Hát elég hülyén néz ki ezzel a hajjal...és igen, Andersonnak is ugyanilyen hülye haja van... :S

    De annyira nem izgat, melyik hogyan néz ki, ez ellen semmit sem tehetek... :)
    És persze ez ne befolyásolja a játékstílusát.

    Még jó, hogy kölcsönbe jön...amúgy szinte mindig így kellene...ha bevált, jöhet... :)
  • sygmaBlueJersey
    #13108
    bizonyítsd,mert én nem így emlékszem
  • ForzaInter
    #13107
    istenem, nem azt írták hanem azt amit a francia ujsag leírt, arra hivatkozva írták hogy Lampard az Interbe megy, és csak szlók ezt midnen oldal közölte, sky és bbc is, ha hiszed ha nem.
  • ForzaInter
    #13106
    jól van, bújjá el:D
  • sygmaBlueJersey
    #13105
    Én és mindenki más is látta,olvass vissza pár oldalt,mindenki ki volt akadva,h a hülye olaszok,már tényként kezelik...
  • ForzaInter
    #13104
    hiába magyarázod neki, én multkor leírtam neki miért hiteles, de privátban kaptam anyázást meg hasonlókat... na még egyszer bocs offért.