24199
Chelsea Fan Club
  • asfa
    #13183
    a gól ota elég kiegyenltiett lett a meccs, egy két Wigan helyzet volt azóta!
  • asfa
    #13182
    GYÖNYÖRŰŰŰ GÓÓÓLLL DECO
    már megérte a pénzét a 4.percben vezetünk tehát!
    GOGO BLUES!!
  • asfa
    #13181
    DECOO OGÓÓÓLL
    ORIÁSI SZABADRUGÁÁS
    0-1
  • asfa
    #13180
    Essien játszik Mikel a kispadon sincs, Ballack is játszik!
  • asfa
    #13179
    na kezdődik a meccs
    GOGO BLUES
    HAJRÁ CHELSEA
    kemény lesz de be kell gyűjteni a 3 pontot!
  • bonebeni
    #13178
    milyen ünneplés lesz ha majd Sheva először pályára lép olaszhonban:)...örülök neki hogy "hazatért".
  • Jagumo
    #13177
    Szerintem jön Robinho, nagyon szeretném meg jóis lenne!
  • Jagumo
    #13176
    Nemtalált magára itt sehogyse, remélem ott megint menni fgo neki, és ütőképesebb lesz a Milan, mint az előző szezonban :)
  • asfa
    #13175
    Na, rendben! Végre kiderült,hogy mi van!
    Robinho, én úgy gondolom,hogyha jön akkor jövőre fog, idén már nem.. de majd kiderül, mindenesetre nagy erősités lenne, jo játékosnak tartom!
  • LasCar16
    #13174
    na ezér veszek egy Robinhos Chelsea mezt
  • Yulcsa
    #13173
    Bizony, köszi, hogy elengedtétek, ti is jól fogtok járni Robinhoval ;)
  • Nuno88
    #13172
    Végül mégiscsak hazatért! :)
  • gabber_saviola
    #13171
    [center]
    Ufficiale: Sheva al Milan.



  • Jagumo
    #13170
    énse :DDDDDD, de amikro elolvastam megörültem :)))))
  • bonebeni
    #13169
    hát ezekaszerint akkor tényleg elfelejtetted:D..mert nemtalálom sehol:)
  • Jagumo
    #13168
    ezt ugyemlékszem , hogy tegnap hajnali 2 körül én ezt bírtam :D lehet elfeljtettem megnyoni a MEHET-et :D
  • bonebeni
    #13167
    Hivatalos közlemény!

    Egyre biztosabb Robinho érkezése. A Real Madrid hivatalos közleményben tudatta, hogy elfogadták Robinho távozási szándékát.

    A Real Madrid tudomásul vette Robinho távozási szándékát, és amennyiben ez a játékos akarata, a klub nem áll az útjába.
    "A szurkolóknak csak annyit mondanék, hogy köszönöm. Köszönöm a szeretetüket és azt, ahogy bántak velem." - mondta Robinho.


    kész tényekre vártál:)...tessék:)...igaz még nem igazoltuk le de innentől kezdve zöld a lámpa
  • lippet
    #13166
    Na a Wigan elleni meccset nem nézem:D Olimpai záróbuli, F1 Valenciában. Így tehát arra jutottam, hogy legtöbbet Chelsea meccset nézhetek. A F1et a Sportklub este ismátli. Tehát Olimpia záróbulit nézekXDXD
  • Jagumo
    #13165
    ha jön, akkor tuti gyorsan beilleszkedik, de jöjjön! :DDD
  • pacclacc
    #13164
    Remélem, hogy jön Robinho. Sokan azt hiszik, hogy nem fogja megállni a helyét! Szerintem simán menni fog neki.
  • bonebeni
    #13163
    hát ezabaj:S....hogy helyére:S....és azért a helyén meg nem másodosztályú játékosok vannak...kárlenne értük:(
  • Bulykin
    #13162
    erre kíváncsi leszek...vajon ki helyett fog játszani(persze ha fog)...?
  • balljuggler
    #13161
    Én meg hétvégén megnyerem az ötös lottót...
    Nem hiszem el hogy nem tudnak kész tényekkel szolgálni!Ne jöjjön(de ha jön és rámcáfol,valamint tényleg erősítést jelent az se gond)
  • Jagumo
    #13160
    kiváncsi vagyok -.--.-
  • bonebeni
    #13159
    Robinho: Távozok a Chelsea-hez!

    A játékos ügynöke a minap már rejtelmesen kijelentette, hogy még van pár nap az átigazolási szezon végébõl és egyelõre õ, se tudja, hogy Robinho hol folytatja. Robinho most azonban végleg szeretné véget vetni a találgatásoknak és kijelentette, hogy a Roman Abramovich csapatához szeretne igazolni.

    "Az álmom az, hogy a Premier League-ben játsszak. A Chelsea egy nagyon nagy csapat, jó játékosokkal. Egy olyan ajánlatot tettek, ami nekem és a Real Madrid-nak is megfelelõ." - kezdte a brazil labdazsonglõr.

    "Nincs semmi ellentétem a jelenlegi csapatommal, de elérkezettnek látom az idõt arra, hogy távozzak. Remélem, hogy a Real Madrid meg fog mindent oldani és én végre távozhatok."
  • Jagumo
    #13158
    HIVATALOS: Paim érkezett!

    Bár a Chelsea hivatalos oldala még ne, de a Sporting hivatalos oldala már bejelentette, hogy Fábio Paim egy évre kölcsönbe került a Chelsea-hez.



    Az egy éves kölcsönszerzõdést ma jelentette be hivatalosan a portugál csapat. A szerzõdés értelmében Paim egy évet kölcsönben játszik a Chelsea-nél, és ha megfelelõ teljesítményt nyújt a Chelsea-nek opciója van a szélsõ megvásárlására.

    Paim az elõzõ szezonban is kölcsönben szerepelt, akkor a Pacos da Ferreira játékosaként.

    A 20 éves játékos végig ment a Sporting utánpótlás nevelési programján, annak a reményében, hogy egyszer a nagycsapatban is játszhat majd.

    Luiz Felipe Scolari a szélsõ nagy csodálója, és szerinte, ha ki tudja hozni magából a maximumot világklasszis játékos, válhat belõle.

    Paim érkezése azt jelenti, hogy õ a harmadik portugál játékos, aki ezen a nyáron a Chelsea-hez szerzõdött.
  • Japep
    #13157

    Még a Chelseafc.com nem közölte, viszont a Sporting.pt igen.
    Valószínűleg a mai nap folyamán ez is megtörténik.
    Kíváncsi vagyok, kit fog kihagyni miatta, amikor lehetőságet kap... :S
    Gondolom nem az ifikhez vettük.

    Amúgy durva, jött Scolari - aki ugye portugál -, és eddig 3 embert igazoltunk le...3 portugált (Bosingwa, Deco, Paim)...idehozza a válogatottat... :S
  • Japep
    #13156

    SHEVA MÉGIS MARAD
    A napokban különböző médiumok már tényként kezelték Sevcsenko visszatérését Milánóba, azonban a Milan váratlanul bejelentette, hogy a tárgyalásoknak vége, az üzlet meghiúsult. Ennek oka, hogy a Chelsea kölcsönadás helyett, inkább eladná az olasz klubnak a 31 éves támadót. Így viszont Gallianiék már nem tartanak igényt egykori játékosukra. A Drogba sérüléséről szóló mai hírek után, nem is jön rosszul az ukrán maradása.
  • Japep
    #13155

    FABIO PAIM EGY ÉVRE A CHELSEA-NÉL
    A Sporting Lisszabon egy évre kölcsönadja a Chelsea-nek 20 éves támadóját Fabio Paimet, akit nagy tehetségként tartanak számon. Ha Paim beválik, az egy év letelte után a londoni klubnak lehetősége lesz végleg megvásárolni.
  • chelseafan
    #13154
    Sheva marad... Az acmilan.com-ról:

    "There was a negotiation to get Shevchenko on a loan deal with the right to a purchase, but then Chelsea changed the mode of the negotiation. Milan don't want any other formula, so the negotiations are over. This was their decision, Milan only want a loan deal with the right to a purchase, so now we will go on with our champions."
  • bonebeni
    #13153
    hát kíváncsi leszek mi lesz még...erre a Robinho sztorira főleg
  • Japep
    #13152

    MÉG 10 NAP TALÁLGATÁS

    Tíz nap múlva, augusztus 31-én éjfélkor zárul az átigazolási szezon. Vajon idén is lesz olyan meglepetés, mint 2006 nyarán Ashley Cole és William Gallas klubcseréje? Kik azok, akik még mindig témát szolgáltatnak a sajtó számára?

    A jelenleg (de már hetek-hónapok óta) legizgalmasabb téma Andriy Sevcsenko távozása és Robinho érkezése.

    Sevcsenko 2006 nyarán kb 30 millió fontért (a Chelsea rekord-igazolásaként) érkezett, de nem tudott tartósan jó teljesítményt nyújtani.
    Két év után nem lepne meg senkit, ha nem erőlködne tovább, és melyik klub lenne a legmegfelelőbb váltás számára, ha nem az AC Milan? Nos, a pletykák pont ezt jósolják, és egyesek tudni vélik, hogy még a héten sor kerül az átigazolásra. Sajnos a Chelsea hasonló esetekben nem tud pénzt csinálni játékosaiból, így - ha valóban lesz valami az üzletből - valószínűleg Sevcsenko is csak kölcsönbe kerülne a Milanhoz. (Ahol aztán szerződése lejártáig játszani fog.) Sevcsenko tudását senki sem vitatja, de 31 évesen, az elmúlt két szezon alapján nem várható tőle komoly formajavulás. Nem biztos hogy érdemes lenne megtartanunk, de legalább akkor pénzt lásson belőle a klub...


    Ha már Milan, ott van még Branislav Ivanovics esete is. A szerb hátvédet 2008 telén igazoltuk 10 millió fontért, de azóta csak edzőmeccsen játszott a nagy csapatban. Jelenleg a negyedik számú középhátvédünk (Terry, Carvalho és Alex mögött), ami a jelek szerint nem nagyon tetszik neki, és emiatt a távozáson gondolkodik. A pletykák szerint épp az AC Milanba. Hát, Branislav, erre a szerződés aláírásakor is gondolhattál volna...


    Robinho átigazolása egész nyáron téma volt, és gyanítom hogy még 10 napig az lesz. A játékos ügynöke még nem tudott nyilatkozni arról, hogy a brazil támadó melyik csapatnál kezdi meg a következő szezont.
    Duff és Robben óta nincs a klubnál megfelelő szélső (Joe Cole-t leszámítva, persze), így Robinho szerződtetése nem csoda hogy még mindig nyitott kérdés...


    Egyre többet lehet hallani egy új portugál csodagyerekről, a Sporting szélsőjéről, Fabio Paim-ról. A 20 éves szélsőt C.Ronaldo utódjaként emlegetik, de kérdéses hogy a nagy csapatba beférne-e. Portugál fórumok szerint rendkívül tehetséges, de fejben még elég éretlen játékos.


    És ne felejtsük el, hogy a legnagyobb erősítés minden bizonnyal Frank Lampard szerződés-hosszabbítása volt, amivel sikerült kikosarazni az Intert. Bevallom, én Deco érkezésekor biztosra vettem Lamps távozását, így kellemes meglepetés volt...

    Aug.31-ig tehát még 10 nap van hátra, addig is várjuk az újabb pletykákat...
    ( forrás : chelseafc.hu )
  • Bulykin
    #13151
    hmm...
  • Japep
    #13150
    Igen, és ha lerúgják Anelkát vagy Kalout?
    Mi sem azt mondjuk, hogy meghalunk, hiszen még Essien is bevált csatárként és Deco is...de akkor is, fontos meccseket nem biztos, hogy el tudnak dönteni...már pedig az 5.fordulóban otthon fogadjuk a MU-t.
  • Bulykin
    #13149
    javítok: ott vannak 3an, ugyanis Kalou is csatárféleség:)
    Di Santonak meg sztem adni kéne egy lehetőséget, a felkészülési meccseken végig ott volt, gólt is lőtt...
  • Japep
    #13148
    Pontosan.
    Anelka - Kalou - Di Santo - Sinclair
    Ennyi csatárunk van, annyi, hogy szélsőt játszhat még Joe Cole, Malouda és Wright-Phillips.
  • Bulykin
    #13147
    Anelka, Di Santo, Kalou, Sheva, Drogba...ha Drogba kiesik akkor is még ott vannak 3an, ha Sheva elmegy akkor is elég lesz ez a 2sztem:) úgyis mindig 1 "eredeti" csatárral játszunk, nem lesz itt gond:)
  • bigfoot
    #13146
    hát most hogy Drogba sérült, és ha Sheva elmegy akkor kéne egy csatár, ha Sheva marad akkor talán kihúzzuk vele!

    mert egyedül a csatár sor az ahol érzem hogy gond lehet
  • Jagumo
    #13145
    hát nem....:D
  • Japep
    #13144

    Chelsea: utolsó roham Robinhóért

    Ebből sem lesz már semmi... :S