24199
Chelsea Fan Club
  • Krisz018
    #23237
  • banok
    #23236
    PREMIER LEAGUE
    17.00 Liverpool-Chelsea
    tv: Digisport2 hu
    streamek:
  • banok
    #23235
    Akarod mondani...

  • Krisz018
    #23234
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=i3L5FMqTsoc[/youtube]
  • Krisz018
    #23233
    Hivatalosan is bemutatták új hazai mezünket !




  • contraste
    #23232
    Őszíntén szólva majdnem mindegyik angol bírót ki lehetne rúgdosni innen...
  • contraste
    #23231
    Uhhuuhuuu Luiz mit vert?!!:D
  • Tyler1
    #23230
    Az elsőosztályú bírók is vezetnek alacsonyabb ligákban mérkőzéseket, néha harmad és negyedosztályban is, ez teljesen normális, nem egy szankció. Anno Foy kapta meg azt hiszem, hogy az FA végleg lefokozta harmadosztályú meccsek vezetésére, mert kikaptunk valaki ellen az ő bíráskodása alatt, aztán az arzenál topik magasan képzett futballszakértői meg is lovagolták ezt, közben a következő fordulóban már PL meccset vezetett. A facebook, twitter, egyéb barom oldalak hiteltelen hírforrás, akárki akármit kiírhat, az emberek meg terjeszthetik.
  • Bulykin
    #23229
    A mai nap tele volt a fészbuk azzal, hogy Howard Webb-et lefokoztál és már csak a 2.osztályban vezethet meccset...
    Vajon ez tényleg igaz lehet? Csak mert én nem igen találtam róla semmilyen cikket semmit...
  • Oziris666
    #23228
    angol "bíráskodás"...
  • attiGT
    #23227
    United fanként inkább csak az agueros esethez szólnék hozzá. Néztem a meccset és nagyon kiakadtam, hogy nem küldték le a pályáról azt a kis szarfaszú köcsögöt. Dühből beletaposott Luiz fertályába két lábbal...egy fekvő játékosba. Ez mi??..
  • Pares
    #23226
    Én már csak Mourinho-t várom...
  • Bencee7
    #23225
    Nem mondom, hogy megverettek minket (már megint), de hogy nem volt pártatlan az a rohadék foy, az biztos.

    Az a helyzet, hogy egyre jobban kijön, és igencsak irritál, hogy mintha a Chelsea lejáratása menne mostanában. Az FA tuti utálja a csapatot, sőt, mikor volt utoljára olyan, hogy mondjuk nekünk fújt a tisztelt játékvezető? Mikor segített minket győzelemhez pár fontos, de helytelen bírói döntés? Én már nem emlékszem...

    Meg ezek a durva szabálytalanságok is, komolyan mondom röhejes, hogy a vezetőség sem tesz semmi bejelentést, vagy óvást, vagy ilyesmit.
    Mai aguero vs Luiz eset. Mi ez, ha nem min 5 meccses eltiltás? A meccsen mit kapott? Semmit.
    Vagy említhetném a ferdinand vs Torres esetet is, aminek ugyan volt egy Torres-féle előzménye, amiért lap járt, de ez, amit ez a suttyó művelt, erre nincsenek szavak. Terry egy hasonló miatt hagyta ki a BL döntőt...erre Ferdinand mit kap? Igen, SEMMIT.
    Vagy jöhetne ide megint Torres, amint konkrétan pofán rúgják, miközben a földön feküdt, ezért hordja most a maszkot. Valami szankció az a meccs után? SEMMI.

    Most gondoljatok bele, Terryt eltiltotta az FA, mert állítólag, bizonyos játékosok bemondása alapján kicsúfolta Ferdinand öccsét (persze, konkrétan le n*ggerezte,de kis túlzással élek :).
    Tény, hogy a Chelsea sem szent csapat, történt itt is egy s más, de azért ez már vicces, amit ellenünk művelnek...

    Szerintetek, nem jól látom?
  • contraste
    #23224
    Hat ez szopoltyu...
  • lippet
    #23223
    Jó volt látni a meccs végén! :)
  • contraste
    #23222
    Bár együtt térnének vissza..

    Na, de éljünk csak a jelenben egyelőre, mit vártok ma? Én úgy érzem most, hogy meglehet ez a meccs!
  • contraste
    #23221
  • Monoton
    #23220
    Nem rossz, a problémám, hogy kapásból ez jut róla eszembe.
  • contraste
    #23219
    Behind the scenes

    A forgatásról összeállítás, ez mégdurvább! Ezzel odaértek a Nike híresen jó marketingjéhez.
  • contraste
    #23218
    Ez rohadt jó:D Luiz a végén:D

    De ez tetszett a legjobb, az alárás a végén: Prove your passion for the blues. Pre-order the new kit WITHOUT seeing it! :D
  • Barnabyka
    #23217
    JM(évi 12milkó)+Lamps=újabb bajnoki cím!?
  • bonebeni
    #23216
    http://www.youtube.com/watch?v=m9kAH2v9200

    hát nem tudom ki mit szól hozzá, de szerintem eszméletlen lett hasonló promót ilyen téren még nemigazán láttam, nagyon jól meg lett csinálva szerintem!!!
  • Bulykin
    #23215
    kíváncsi vagyok a Kazany ellen ma hogy fogunk játszani, EL-ben nem szokott villogni a csapat...legalábbis eddig :P
  • lippet
    #23214
    Öröm nézni a csapatot mikor így játszik!
  • contraste
    #23213
    MEKKORA GÓL:DDD
  • contraste
    #23212
    Tegyük széppé ezt a csúfos szombatit.. and hope for the special one arrival...
  • banok
    #23211
    FA-CUP
    13.30 Chelsea-Manchester United
    tv: Sport1 hu, Sport1 de
    streamek itt:
  • Barnabyka
    #23210
    Vicc..
  • banok
    #23209
    16.00 Southampton-Chelsea
    streamek:
  • contraste
    #23208
    Come home José!
  • Pares
    #23207
    Nagyon remélem, hogy igazak a pletykák, és Mourinho jövőre visszatér! Egyedül ő lenne képes itt rendet tenni, és ha visszajön, remélem hagyják dolgozni.
  • Tyler1
    #23206
    Hát spanyolba csak az Athletico jöhetne szóba, máshova nem menne szerintem. Falcao meg már nagyon kilóg onnan, pont az elmúlt hetekben volt hír, hogy a Chelsea 90m fontot is kicsengetne érte, szóval könnyen lehetne biznyák része is Torres.
  • bakkerman
    #23205
    spanyolba is hova menne vissza? Barca kilőve,Realba se mert Atletico nevelés,Valencia szóbajöhetne,de a fizetését nem hiszem hogy tudnák állni...Atleticohoz visszatudna menni,pénzük lenne rá,ez a mai Torres 10 misinél többet nem ér,de ugye ott meg van egy Falcao,szóval nehéz ügy. Poolba kéne visszamennie
  • Tyler1
    #23204
    Szegény srác, már sajnálom. Hogy süllyedt idáig a PL (és talán egykor a világ) egyik legjobb csatára? Már a saját szurkolói szemében is közröhej. Legalább lenne esze visszamenni spanyolba, vagy a Poolba (mi kettős lenne az Suarezzel), lehetne még néhány jó éve.
  • Jagumo
    #23203
    Jó formában van mostanában
  • Barnabyka
    #23202
    "Holnap lesz Fernando Torres születésnapja. Remélem, hogy nem hagyja ki."

    :D
  • contraste
    #23201
    :D

    Undorító lenne nem kínálni neki szerződést...
  • Tyler1
    #23200
    :D

  • contraste
    #23199
    Lampard megszerezte 200-ik Chelsea gólját!
  • Tyler1
    #23198
    Nem számít, döntetlen esetén hosszabbítás.