24199
Chelsea Fan Club
  • IXEMGabeo
    #23277


    ismerős a kép?
  • contraste
    #23276
    Igen, inkább jöjjön Lukaku és játsszon is. Ba-nal bizts jobb lenne.
  • davidragon
    #23275
    szerintem marhára nem kell ide senki. se falcao se más. van egy csomó remek játékosunk, ráadásul fiatalok, tehetségesek! gazdálkodjunk belőlük! plusz ott van lamps, aki hozza a rutint. ez a szezon egy jó kezdet volt, folytatni kell a munkát, és meg is lesz a gyümölcse! :)
  • lippet
    #23274
    A kisebbek Hazard-t meg nem is említettem. Felesleges szerintem ide Schürrle!
  • contraste
    #23273
    Ez nagyon kellett!

    Jöhet a Spurs!
  • contraste
    #23272
    Ramires és Mata ÓRIÁSI!
  • IXEMGabeo
    #23271
    vezet a Chelsea a vörös dögök ellen
  • contraste
    #23270
    Ez gyértelműen azt jelenti, hogy azt gondolod, Mata masodlagosan csatárt is jászhatna akár. Hát ezzel az erővel akár Hazard, Cole vagy JT is játszhat... Hogy tudna már csatárt játszani? Nem erőszakos, az egyik legalacsonyabb, fizikálisan köze nincs ehhez a poszthoz. Előbb lehetne Balbekk.

    Ne idegesíts fel, Webb már megtette...
  • SlipKnoTiaN
    #23269
    "Van Moses is aki tud csatárt is játszani (bár ez igaz Mata-ra is)."

    Hol látod konkrétan keírva h Mata-t csatárnak titulálom?? -.-
    Az h tud azt is játszani, és az h konkrétan vki csatár marhára nem ugyanaz.
  • contraste
    #23268
    Mata csatár?:D ennél nagyobb hülyeséget még nem hallottam...
    McEachran meg, ha visszajönne és nem megy kölcsönben biztos, hogy Romeu előtt lenne.
  • SlipKnoTiaN
    #23267
    De Bruyne valszeg benne lesz a Schürrle üzletben.
    Kakuta nem nagyon akar maradni, mert látja h nincs esélye bekerülni a keretbe sem.
    McEachran is amíg van Mikel, Essien, Ramires és Lampard nem hiszem h be tudja küzdeni magát a kezdőbe. Még Romeu is előtte van ha nem sérült. Meg ott van Ake is.
    Piazon meg alapvetően csatár, de ugye van Torres aki nem fog elmenni, mert nem szeretne. Van Lukaku aki nagyon jó, csak hagyni kell h bizonyítson. Van Ba akinek végre magára kellene találnia mert még a végén vele fürdünk be. Van Moses is aki tud csatárt is játszani (bár ez igaz Mata-ra is). És ha úgy lesznek a dolgok ahogy a cikkek is írják akkor lesz még Falcao (neki mondjuk nem örülnék, nem szimpatikus az ürge) és itt lesz Schürrle is. Ha a 2 igazolás nem is jön össze (és Lukaku nem megy kölcsönbe) akkor kapásból 3 csatárunk van Piazon előtt is, ami az ő fejlődésének sem tenne jót. Sztem ő megy kölcsönbe (remélem 1 PL csapatba h Angliában edződjön).
    Sajnos sztem Lukaku is megy még 1 szezonra kölcsönbe mert a dolgok jelen állása szerint is elég a 2 csatár. Bár ki tudja h Mourinho milyen szerepet szán majd neki.
  • lippet
    #23266
    Középre nem nagyon kellene vásárolgatni, vannak fiataljaink, őket kellene preferálni! Piazon, McEachran, Kakuta, De Bruyne. Velük mi lesz, ha több 10 millióért vásárolgatunk? Soha nem fognak tudni kibontakozni a klubnál!
  • Oziris666
    #23265
    Hát Marinnal pedig befürödtünk!Brémába se mutatott olyat ami miatt ő ide való lenne nembeszélve arrol h ott is már mindig sérült volt!Németek is örök igéretként tartják számon kb. mint olaszban egy Giovinco!Érthetetlen h mi alapján szurtuk pont őt ki a német "piacról"!

    Schürrle nem rossz de azért vicc lenne érte ilyen 20-30millió!
    Ezért inkább jöjjön Reus(ő minden pénzt megér)de arra ugysincs sok esély...
  • contraste
    #23264
    Igen, Lampard valószínűleg, amúgy is marad, sztem már rájöttek, hogy nem kéne elengedni.

    Marinnal miért fürödtünk volna be? Szerintem jó lenne ő, ha kapna lehetőséget és persze a sérülések elkerülnék. Moses szintet simán tudná hozni, sőt.. Nem vele van a baj.

    Schürrle meg teljesen más játékos, alapvetően középcsatár, csak mostanság szélre tették ki. Ha Falcao-Torres csere megtörtnéik akkor valóban nem kell, ha más nem jön akkor én örülnék neki.
  • Oziris666
    #23263
    Ilyen kupa meg még ugysincs a vitrinben,ha van vmi jó a BL kiesésben akkor ez az lehet , ha megnyerjük!
  • lippet
    #23262
    + Lampard szerződés hosszabbítás!
    Schürrle leigazolása mennyire lehet valószínű? Tulajdonképpen minek ő nekünk? Marin-nal is csúnyán befürödtünk...
  • contraste
    #23261
    Döntőben vagyunk! Azért ez sem kis dolog, még ha nem is egy BL. Ráadásul zsinórban nyerhetünk két európai kupát!

    Nyerjük meg és jelentsék be Josét, és elégedettek lehetnénk:)
  • IXEMGabeo
    #23260
    mekkora gólt lőtt a David Luiz...:OOO
  • contraste
    #23259
    Hihetetlen, hogy van képük:D
  • Bulykin
    #23258
    A MU elleni meccsen Webb lesz a bíró :D
  • bakkerman
    #23257
    Az angol goal.com értesülései szerint a Chelsea labdarúgócsapata minden részletben megegyezett a Real Madrid jelenlegi portugál vezetőedzőjével, José Mourinhóval és az Atlético Madrid csatárával, Radamel Falcaóval: nyártól mindketten a londoni klubban folytatják.
  • Pares
    #23256
    Köszi!
  • banok
    #23255
    16.00 Chelsea-Swansea
    tv: -
    streamek:
  • contraste
    #23254
    Éd Drog után végre van szabad lövőnk!
  • contraste
    #23253
    Jó az idegenben lőtt két gól, mert ezt egy Basel a Stamfordon nem fordítja meg!

    hozzáteszem közel nem volt tizi.
  • DasIsFuck
    #23252
    Ha olyan fos-szar lenne a Basel akkor nem jutott volna EL elődöntőbe.

    Az EL-be szerintem az a jó, ha a kissebb nem top klubbok játszák folyton a döntőt.
    ebbe a sorozatba nekem mindig is ez volt a szimpatikus.

    Én még nem írnám le a Baselt.
  • Effe88
    #23251
    hogy gólt lőjjönXD
    de nem megy neki
    csóri akkora rakás szar megérte az 50 millátXD
  • Monoton
    #23250
    Torres miert visel arcvedot?
  • Effe88
    #23249
    david luiz gól
    akit egyébként már rég ki kellett volna állítani
    de jobb egy cselzi a döntőben mint egy fos szar basel
  • REALista
    #23248
    Hát ez elég hihetetlen számomra hogy ezt 11-esnek látta a bíró...
  • IXEMGabeo
    #23247
    vezet a Chelsea a Basel otthonában
  • bakkerman
    #23246
    szvsz ha kedden búcsúzik a Real a BL-ből,akkor már másnap megfog történni egy nagy bejelentés JM részéről.
  • Krisz018
    #23245
    Itt a link is róla
  • Barnabyka
    #23244
    "Bild: José Mourinho ismét a Chelsea edzője lesz a következő szezontól, és Roman Abramovics tulajdonos biztosította arról, hogy Radamel Falcaóval is számolhat a keretben."
  • Krisz018
    #23243
    Suarez 10 meccset kapott hivatalosan
  • Oziris666
    #23242
    Meg is érdemli!Csak az a baj a 2 elvett pontot ez nem adja vissza!
    Csoda h ezt az esetet visszanézte az FA ,azt hittem megússza mint Aguero múlt héten...

    Mellesleg a bírót minősítette az is h Carragher meg Sturridge is végigjátszhatta a meccset
  • Tyler1
    #23241
    8 meccset kapott a rágcsáló.
  • Pares
    #23240
    Nem tudtam nézni a meccset, de mi ez a 7 perc hosszabbítás? Addig játszottak, amíg nem adnak gólt? Meg mi az, hogy harapdálás után nem kap pirosat az a görény?
  • szabii98
    #23239
    jézusom :D mekkora majom ez a Suárez
  • Tyler1
    #23238
    Nem láttam a meccset, de a facebook ezzel volt telenyomva, nem lehetett unalmas :) A 7 perc hosszabbítás se semmi.