24199
Chelsea Fan Club
  • Barnabyka
    #14543
    köszi ,h megosztottad velünk..de ebben a topikban szinte mindneki ismeri minimum !EZT!,és hát itt vannak jóval jobb minőségű kapcsolatok is. a felállást meg majd Japep intézi nemsokkal kezdés előtt..

    GO Blues..kell az első hely a karácsonyi forduló előtt..na meg utána is!
  • Krisz018
    #14542
    Everton:
    1. A liverpooli csapatnak két olyan játékosa van, akik eddig a szezon során minden egyes percet a pályán töltöttek, ezen két focista Tim Howard és Phil Jagielka.
    2. Ha Tim Cahil megnyitná a gólcsapját és mesterhármast szerezne 100. Premier League góljának örülhetne.

    Chelsea:
    1. Jose Bosingwa, Frank Lampard és John Terry mondhatja csak el magáról a kékeknél, hogy csapata minden Premier League mérkőzésén kezdőként léphetett páyára.
    2. Nicolas Anelka eddig összesen tizenhat, a bajnokságban tizennégy gólt szerzett, így jogosan hajt a Premier League aranycipőjéért.

    Keretek:

    Everton: Howard, Neville, Lescott, Yobo, Jagielka, Baines, Hibbert, Arteta, Osman, Cahill, Fellaini, Anichebe, Nash, Castillo, Rodwell, Gosling, Jutkiewicz, Baxter, Pienaar, Saha, Van der Meyde

    Chelsea: Cech, Hilario, Cudicini, Belletti, Ferreira, Bosingwa, A Cole, Bridge, Lampard, Deco, Obi, Kalou, Stoch, Drogba, Anelka, Malouda, J Cole, Alex, Terry, Ivanovic

    Örök mérleg:

    A két csapat e mérkőzést megelőzően összesen százharmincháromszor találkozott egymással. Ezem mérkőzésekből az Everton negyvenötöt a Chelsea kereken ötvenet tudott megnyerni és negyvenháromszor fordult elő, hogy egyforma gólaránnyal zárult a mérkőzés. A két csapat mikor Liverpoolban legutoljára találkozott, vendég siker született, a jelenleg sérült Michael Essien góljával diadalmaskodott a Chelsea 1-0-ra.
    --------------------------------------------
    C’mon Chelsea!
  • asfa
    #14541
    ezt majd meccs előtt pár orával szurja be Japep általában, a felállás ilyenek..akkor kiderül :)
  • Dean Winchester
    #14540
    hoppá am van akinek nincs eurosport2je:D én az angol meccseket amikor nézem akkor a ptc2 jugo tv-n követem figyelemmel :) (csak gondoltam megosztom veletek hátha van akinek nincs eu2je:P)
    álltalában mindig adják a meccseket..de van hogy csak a 2.félidőt.
  • Dean Winchester
    #14539
    üdv!
    vmi info nincs,hogy esetleg este hogyan lép pályára a chelsea fc ? (gondolok itt arra,hogy vmi sérülés van-e..stb)illetve az evertonról tudtok vmit,hogy ők tartalékosan vagy hogyan játszanak majd?
    az everton még nem nyert a chelsea ellen,most ez csak 2002ig visszamenőleg igaz vagy az összes eddigi mérkőzésükre?
  • Japep
    #14538
    Arsenal [1 - 1] L'pool
    van Persie ill. Keane

    Hát akárhogy is, de ez a legjobb eredmény nekünk...holnap este - GO BLUES!
  • Krisz018
    #14537
    Köszi
    De sajnos ez sem az

    Nekem az kéne ami az Eurosport2-őn megy.

    Azért köszi.

    C’mon Chelsea!
  • BlueJersey
    #14536
    mindkettő jó választás lenne szerintem. jobb,mint robinho lett volna.
  • Rudee
    #14535
    Nem tudom biztosan, de lehet ez kell neked.
  • Krisz018
    #14534
    Nem tudja valaki honnan tudnám letölteni az új Barclays Premier League Intro videót?

    Találtam egyet de az nem az ami az Eurosport2-őn megy
    ez

    pls valaki segítsen.

    thx előre is.

    C’mon Chelsea!
  • lippet
    #14533
    Akkor inkább Arsha!
  • Krisz018
    #14532
    Scolari dilemmája: Fabiano vagy Arshavin?

    Az angol bulvárlap a The Star a Chelsea egyik bennfentesének információira alapozva azt állítja, hogy a londoni kékek mégis igazolnak majd januárban.

    Azonban az értesülés szerint Scolari nem dőzsölhet, nem úszhat a milliókban, tehát nem költekezhet a téli hónapban. A klub vezetősége kikötötte, hogy csak egy játékos érkezhet.

    El is kél mivel problémák akadnak a Chelsea támadó szekciójában. Főként a Stamford Bridge-n, ahol az ellenfél betömörül a saját tizenhatosához, így a kékek támadósora nem tudja feltörni a védelmet, mondhatni nehéz dió ez a csapatnak, ezért januárban kell szerezni egy diótörőt. A lehetséges játékosok erre a munkakörre Luis Fabiano vagy Andrei Arshavin.

    A spanyol csapat nem szeretne megválni támadójától Fabiano-tól, de mivel kiestek az Uefa kupából, így a brazil új klub után nézeget.

    A másik lehetséges opció Arshavin. Az Uefa kupa címvédő csapat a Zenit Szentpétervár vezetősége szerint játékosuk előbb, mint sem utóbb fogja elhagyni a csapatot. Továbbá a játékos a napokban kijelentette, hogy Angliában vagy Spanyolországban képzeli el a jövőjét, sőt szűkítette a kört vagy a Chelsea-ben vagy a Barcelona-ban.

    A The Sun szerint Maxim Mitrofanov a Zenit vezérigazgatója zöld utat adott a játékosnak, így tárgyalhat Arshavin a kérőivel. A hírek szerint a Chelsea már beszélt is az illetékesekkel.

    Roman Abramovich, Peter Kenyon, Bruce Buck és a Chelsea egész vezérkara ellenzi a januárban való igazolást, azonban Scolari-nak van még ideje, hogy még egyszer átbeszélje a dolgot a vezetőkkel és átvezényelje őket az igazolás pártjára.

    Forrás:www.goal.com
    ---------------------------------------------------------------
    C’mon Chelsea!
  • BlueJersey
    #14531
    real livo
    inter mu

    jóféle:D remélem darálnak majd a déliek:) persze kivéve a juve:D
  • Krisz018
    #14530
    Bajnokok Ligája sorsolás

    Csapatok


    Csoportelsők: AS Roma, Panathinaikos, Barcelona, Liverpool, Manchester United, Bayern München, FC Porto, Juventus
    Csoportmásodikok: Chelsea, Internazionale, Sporting, Atletico Madrid, Villareal, Lyon Arsenal, Real Madrid

    Párosítások

    Chelsea - Juventus
    Villareal - Panathinaikos
    Sporting - Bayern München
    Atletico Madrid - Porto
    Lyon - Barcelona
    Real Madrid - Liverpool
    Arsenal - AS Roma
    Internazionale - Manchester United

    A Bajnokok Ligája legjobb tizenhat csapata közt a Chelsea az odavágót hazai pályán vívja február 25.-én szerda este, a visszavágóra Torinóban március 10.-én kerül sor.

    A párosítás pikantériája, hogy a korábbi Chelsea menedzser Claudio Ranieri most az zebrákat irányítja és így korábbi klubja ellen kell megmérkőznie a mesternek. Továbbá a portugál Tiago, aki jelenleg a Juve focistája, de a 2004-05.- ös szezonban a Chelsea-vel megnyerte a Premier League-et.
  • asfa
    #14529
    ez meleg lesz
    GOGO BLUES :) csak a Bl győzelemért!
  • Japep
    #14528

    BL-sorsolás eredmény:


    CHELSEA - Juventus

    Real Madrid - Liverpool
    Internazionale - Manchester United
    Arsenal - AS Roma
    Lyon - Barcelona
    Villarreal - Panathinaikos
    Sporting - Bayern München
    Atletico Madrid - Porto
  • Japep
    #14527
    A Juventust kaptuk a BL-ben...hát ha összeszedjük magunkat, akkor sok esélyünk van... :S

    GO BLUES!
  • Japep
    #14526
    Hát van benne igazság, de szerintem nem minden...már csak azért is, mert hivatalos közleményekben dicsérik a játékosok Scolarit, Deco meg - igaz, nem megy neki, de senki másnak sem...szerintem nincs bérelt helye, meg nemhiába lett már hónap játékosa is.

    Én nagyon örültem Scolarinak, szinte még most is hihetetlen, hogy nálunk van...tény, hogy most nem megy, de remélem ez meg fog változni.
    Mi nem tudhatjuk mi a baj, talán ő sem, de még nincs semmi sem veszve...csak 1 ponttal vagyunk lemaradva a L'pool mögött.

    Én nem örülnék, ha elmenne, viszont ha tényleg miatta van ez, ha egy klub irányítása már nem megy neki, akkor mindenkinek jobb lesz, ha elmegy...de inkább szedjük össze magunkat!
    GO BLUES!
  • Cabell
    #14525
    Mindössze fél év után máris gyülekeznek a felhők Luiz Felipe Scolari feje fölött. A Chelsea menedzsere remekül kezdte a szezont csapatával, ám az utóbbi időben egyre gyengébb formát mutat az együttes, ráadásul hazai pályán mindössze háromszor tudott nyerni a bajnokságban.
    A hírek szerint a játékosok sem elégedettek Scolarival: az edzések nem elég kemények, és néhányuk úgy tartja, hogy Deco az edző kedvence, ezért van bérelt helye, noha nem dolgozik eleget a sikerért. Az angol Mirror napilap úgy tudja, Scolari januárban már távozhat is, visszatérhet a brazil válogatotthoz - leváltva a rendkívül népszerűtlenné vált Dungát.
    - bz -


    Már elnézést, de ez egyszerűen nevetséges...hosszú idő után kaptak egy menedzsert, akivel úgy kezdték a szezont, ahogyan talán soha, ráadásul hosszú idő után játszottak tényleg szép, könnyed focit, erre...nem mintha bánnám, ha elmenne, mert Scolarival kurva jók lehetnének..:D

    De ez akkor is nevetséges, ha ez tényleg igaz, valószínüleg tényleg menesztés lesz, de elképesztő, mekkora divat lett, hogy a játékosok behisztiznek az edző miatt, és elküldik...ha Scolarit elküldik januárban, akkor az számomra égbekiáltóan nevetséges lesz
  • Bulykin
    #14524
    a Real Madrid???
  • Japep
    #14523
    Még nem biztos...de én mindig is sajnáltam, hogy elengedtük... :S
  • BlueJersey
    #14522
    láttátok mi történt a régi diarrankkal? 20m-t adott a real érte:S
  • BlueJersey
    #14521
    nemrossz,de nekem az a fajta tréning mez tetszik,amelyiken asszimetrikus a minta
  • Krisz018
    #14520
    10700Ft vólt összesen
  • BECKHAM7
    #14519
    mennyibe volt szállítással együtt? lehet én is veszek...vagymi hozza a jézuska
  • Krisz018
    #14518
    http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/20081215210422DSC00544.JPG
  • Krisz018
    #14517
    Megjött a Chelsea Traning felsőm nézzétek:
  • lippet
    #14516
    Gudjonsent vissza!=)
  • Zotyi21
    #14515
    Sztm Heskey nem olyan rossz játékos...
  • BlueJersey
    #14514
    hát ez baromi gáz lenne...
  • Matthew Prosac
    #14513
    Emile Heskey?? Ugyanmár.. Ennyi erővel James Beattie, Kris Boyd, vagy Kevin Phillips..
    Sosem tartottam nagy játékosnak Heskey-t, nemhogy L'pool/Chelsea-szintűnek.. Kicsit szerény ez a kívánságlista.
  • Krisz018
    #14512
    Scolari karácsonyi kívánságlistája...

    Luiz Felipe Scolari listáján Emile Heskey, Kenwyne Jones és Kevin Davies neve is szerepel, így nagy valószínűséggel egyik játékos januárban a Stamford Bridge-n köt ki.

    Kisebb nevekkel kell beérnie Solcari-nak az átigazolási hónapban, mivel a klub vezérigazgatója Peter Kenyon több ízben is hangsúlyozta, hogy januárban nem lesz költekezés. Ahhoz képest, hogy a nyáron több mint harminc millió fontot ajánlott a klub a brazil Robinhoért, aki végül Manchetserben kötött ki.

    Szóval a fenn sorolt három játékost potom összegért szerezheti meg a londoni klub, hiszen a Sunderland támadójának Jones-nak értékét kilenc millió font körül becslik a szakértők, a másik két játékos ára Davies-é és Heskey-é pedig három millió font körül mozog.

    A Chelsea egyik átigazolási ügyeivel foglalkozó embere nyilatkozott névnélkül a The News of the World-nek: "Három játékos van a listánkon. Szükség van legalább egyikükre, mivel akkor más stílusban tudnánk játszani."

    Forrás: www.dailymail.co.uk
    ----------------------------------------------------------------------------
    C’mon Chelsea!
  • Japep
    #14511
    Erre nem lehet mit mondani...hihetetlen!

    És annak kell örülni, hogy bukott a MU és a L'pool is, ezért maradt minden...ESSIEN KELL IDE!!!
  • asfa
    #14510
    hát tovább folytatódik ez a gyenge játék..megint nem tudtunk meglógni, és 1 pont! nagyon gyenge Scolarinak ki kell találnia valamit..
  • asfa
    #14509
    Huuh Cech
    azta mindenit! majdnem szivrohamot kaptam :|
  • Japep
    #14508
    Szánalmas ez a Riley...egy jogos 11-est nem adott meg nekünk, pedig ott állt 3 méterre...

    GO BLUES!
  • asfa
    #14507
    nem hiszem el.. 11es lett vna!!!
  • Japep
    #14506
    Mikel
    Belletti

    Ez jól jön most!
    GO BLUES!
  • asfa
    #14505
    Belletti jön Mikel helyett!
  • asfa
    #14504
    hihetetlen..kapufa.. mindet kirugnak.. nagyon benyomjuk őket, áá GOGO BLUES!