24199
Chelsea Fan Club
  • Monoton
    #23317
    Hehe ez jó :D
  • Pares
    #23316
    Jajjj neeeeeeee...
  • Jagumo
    #23315
    Itt a cikk linkelve
  • Jagumo
    #23314
    Ezt olvastátok? :D Murinho-t szívesen viszontlátnám. De hogy Ronaldo is jöjjön.. Egyrészről Manchasterben élve elégetnék másrészt tényleg nehéz lenne Chelsea mezben elképzelni. Harmadrész mindenki gyorsan Chelsea drukker lenne :D

    http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-mourinho_vinne_magaval_cr_t_is-73914
  • lippet
    #23313
    McEchran-t is szívesen látnám már a nagycsapatban, remélem nem kallódik el, mint a legtöbb utánpótlást játékosunk. WhoScored adatai alapján 35 meccsen volt kezdő, szóval eléggé meghatározó tagja volt a csapatnak. Tud róla valaki valamit esetleg?
  • Pares
    #23312
    Eszméletlen utolsó forduló. Hál' Istennek megvan a harmadik hely, és Lukaku amit lerendezett! Jövőre Ba-Lukaku csatárduót akarok látni!
  • Takezó
    #23311
    Megvan a harmadik hely, és közben Lukaku mesterhármast lőtt a WBA-ban.
  • Bulykin
    #23310
    Lampard hosszabbított 1 évvel! hivatalos :)
  • Pares
    #23309
    Sok kis buzigyerek, hogy irigykednek!
  • IXEMGabeo
    #23308
    Bayern/Dortmund - Chelsea lesz az Európai szuperkupában
  • Oziris666
    #23307
    Sok a kárörvendő!Nem h inkább a saját csapataikkal foglalkoznának!
  • contraste
    #23306
    Na ez a durva:

    For the next ten days, Fernando Torres is a reigning World Cup, European Championship, Champions League and Europa League winner. If we play football until the end of human civilisation, will the planets ever align for one man like that again? BBC
  • bonebeni
    #23305
    nagy grat a csapatnak!!! amúgy az Európa Liga fórumban mi ez a fröcsögés? ennyi degeneráltat...
  • Grove4
    #23304
    Grat, ezt azért nem gondoltam volna. Az EL-t általában mindig egy kisebb csapat nyeri. Az meg megint dicséretes, hogy a BL után az EL-t is megnyertétek.
  • Pares
    #23303
    Legközelebb majd jobb kondiban lesznek, akkor megnyerhetik. Most egyszerűen kevesek voltak. A góljainkra meg nem lehet senkinek egy rossz szava se, nameg Lamps kapufája...
  • contraste
    #23302
    Jaj de sajnalom a Benficásokat... Nagyon szomoruak, megerdemeltek volna nagyon ok is:(
  • Oziris666
    #23301
    Hát megint nem parádéztunk a döntőben:) Ezért megint megkapjuk majd az ívet...

    BL és EL címvédők vagyunk!!!Sálálálálá :D
  • Pares
    #23300
    Azért rutinosan behúztuk... Egy észrevétel: ez a meccs a Benficának az erőnléten ment el. A végén már össze-vissza fetrengtek...
  • IXEMGabeo
    #23299
    Grat a csapatnak és megint nem tippmixeltem pedig tudtam h nyer a Chelsea:S:S Benficát sajnálom azért
  • contraste
    #23298
    Már NEM:DDD IVAAAAAAANHOOOO!!!!
  • contraste
    #23297
    IZGULOK MÁR!
  • IXEMGabeo
    #23296
    de, ha az ő góljával nyer a Chelsea akkor csak megérte leigazolni haha
  • IXEMGabeo
    #23295
    Torres:D:D
  • Pares
    #23294
    Torres háromszor kapott labdát, háromszor lesen volt. Menjen a fenébe.
  • Japep
    #23293

    Ez igaz, de azért is írom, hogy én nem tudnám eldönteni... :S
    Annyi, hogy Rooneynak már 2 csapatban is ment, Torresnek meg a "spanyolos" L'poolban ment leginkább. De nem tudom, mondom, de úgysem én döntök. :D
  • contraste
    #23292
    Ez igaz:) Nem, Rooney-t tisztelem, de ne jöjjön, úgy ,ahogy Lamps-se menjen a MU-ba. Ráadásul a mi játékunkhoz nem illik Rooney.
  • Pares
    #23291
    Torres is a PL-ből jött...
  • Japep
    #23290

    Csak hogy segítsem a képzelőerődet... :D

    Komolyra fordítva, nem tudom. Sok játékosra mondtam már, hogy na ne, őt ne... Igaz sokuk be sem vált. Ő viszont a PL-ből jönne. De nem tudom... Mint ember, nincs bajom vele. De csak MU-s volt... :S :D
  • Pares
    #23289
    Kizárt dolog, nem kell ide.
  • Bulykin
    #23288
    A Rooney körüli pletykák elég érdekesek, amikor átvette tegnap az aranyérmet, a szurkolók ki is fújjolták. Ugye szóbahozták őt a Chelsea-vel is, ti mit szólnátok az ő érkezéséhez?
    Én valahogy nem tudnám őt kékben elképzelni...viszont aláírom hogy nagyon jó játékos és azért nem biztos hogy rosszul járnánk vele...nemtudom :/
  • Tyler1
    #23287
    ''Ottleszek az Amszterdam Arénában az EL döntőkor, egy kék nyolcas mezben, testvérem, Lampard tiszteletére''
    Didier Drogba
  • pilboy
    #23286
    minek ennek az embernek új szerződés?
  • Oziris666
    #23285
    LAMPARD
  • contraste
    #23284
    SUPER FRANKIE LAMPARD 203!!!!!!

    Ketten Hazarddal megmentették a seggünket. Eden is fantasztikus!
  • contraste
    #23283
    Ajándékba Benteket is kiszorta...
  • contraste
    #23282
    Jaj Ramires, milyen ostobaság volt...
  • contraste
    #23281
    Oke, hagyjuk, ertelmemtlen vita, koze nincs a valosaghoz.

    Na ma bebiztosithatjuk a bl helyunket!
    Go blues!
  • SlipKnoTiaN
    #23280
    Na mert 1 hátvédnek pont alacsonynak kell lennie, gratulálok.
    Attól h alacsony simán lehetne csatár is, mert ha azt nézzük akkor Messi sem vmi kurva magas mégis csatárt játszik.
    A te indoklásod alapján még Hilário is lehetne csatár, őt még 1x Mou is be akarta rakni csatárnak meccsen, csak aztán mégsem tette vmiért.
  • IXEMGabeo
    #23279
    Szalait kéne a Chelseanek leigazolni. Simán beleillene a magas termetével a Chelseabe és az angol fociba is:D
  • DasIsFuck
    #23278
    amúgy nem tudom, miért nézte ki magának Schürlét a chelsea:D

    szerintem nem az a reus/götze kategória...
    persze lehet pár év múlva jobban kinövi magát, de az is lehet, hogy nem szóval elég kétes.

    Azt nem mondanám, hogy kockázatos mert nincs kockázat egy olyan csapatnál ahol a pénz nem számít.