24199
Chelsea Fan Club
  • Krisz018
    #14903
    2-1

    Gól: Ballack (16.) ill. Bruce (34.) Ballack (59.)
  • Krisz018
    #14902
    1-1

    Gól: Ballack (16.) ill. Bruce (34.)
  • Japep
    #14901
    ,,lampard jó meglátással rakta ki balra cashleynek, aki középre tekerte, anelka elengedte és ballack bevágta tizenvalahány méterről.''

    :D
    GO BLUES!
  • asfa
    #14900
    Ballack góljával vezetünk is :)
    GOGO BLUES!
  • Japep
    #14899
    Ja, meg pl a Sportklub is Kettering-Fulham... :S
  • banok
    #14898
    érted de ilyen Torquay-Coventry egy rakás csatorna közvetít.
  • Japep
    #14897
    Köszi... :S
    Ez nem jó így...sajnos...
  • banok
    #14896
    nem lesz stream. tv sem adja élőben sehol. Majd Chelsea TV egyszer valamikor (gondolom)
  • Japep
    #14895

    CHELSEA - Ipswich Town
    - FA-kupa, Stamford Bridge -
    - ma 16:00, Chelsea TV -
    - vezeti : Alan Wiley -




    CHELSEA : (4-3-3)
    Manager : Luiz Felipe Scolari

    Cech
    Bosingwa - Alex - Carvalho - Ashley Cole
    Ballack - Belletti - Lampard
    Kalou - Anelka - Malouda

    Cserepad : Cudicini, Ferreira, Ivanovic, Mancienne, Deco, Stoch, Drogba

    - - - - - - - - - -

    Ipswich Town : (4-4-1-1)
    Manager : Jim Magilton

    Wright
    Bruce - McAuley (c) - Balkestein - Wright
    Haynes - Miller - Garvan - Norris
    Walters
    Counago

    Cserepad : Supple, Thatcher, Shumulikoski, Bowditch, Quinn, Stead, Lisbie


    -----------------------------------------------------------
    Hát, Drogba mégsem kezd... :S
    Belletti pozíciója viszont tetszik... :D
    Kicsit komolyan veszi Scolari ezt a meccset, remélem ez az eredményen meg is fog látszódni...
    GO BLUES!
  • Monoton
    #14894
    Hát elég pénze van ahhoz hogy ne kacsa legyen.
  • Kocka08
    #14893
    Ezt énis olvastam.
    De szerintem kacsa..
  • Monoton
    #14892
    Állítólag Sulaiman al Fahim megvenné tőle a klubot.
  • BlueJersey
    #14891
    háháá ez jó volt:D bár sztem most ő sem arra koncentrál,h megnyerje a leghosszab yacht-háborút a microsoftos ürgével:D coley, fog elhagyni szerintem sem bár tényleg kaphatot volna több lehetőséget,de azért maradni fog remélem,ez a drogba-robinho csere jó nagy marhaság lenne:S nem értem miért nem próbáljuk Villa-t megszerezni,és mondjuk malouda helyett silvát:S tudom eléggé nagyravágyó kívánság:D
  • Japep
    #14890
    Ezt már tisztázta, az egészet egy angol lap találta ki, be is pereli őket - ha minden igaz!
  • lippet
    #14889
    Hát remélem Abra papa nem hagyja itt a CFC-t! Inkább adja el a yachját!
  • Japep
    #14888
    Nem mondom, hogy nincs igazságalapjuk, de nem kell odafigyelni rájuk...
    Vannak ők az ajánlataikkal, és a sajtó meg feltupírozza még jobban.
    Ahhoz képest, hogy kell nekik az egész focivilág még nem sok embert vettek meg...szerintem több mint a fele kitaláció - pl ahogy Abramovichal is tették ezt nemrég.
  • Kocka08
    #14887
    Újabb Chelsea-klasszisra vadászik a Man City!!

    Ismét a Chelsea-től igazolhat remek képességű labdarúgót az anyagi javakban dúskáló Manchester City. Wayne Bridge megszerzése után a londoniakkal kétszeres bajnok Joe Cole került Mark Hughes csapatának látókörébe, akit egyébként a Tottenham Hotspur is kiszemelt.
    Cole legnagyobb problémája, hogy szeptember óta egyetlen egy mérkőzést sem játszott végig, amelyen pályára lépett. Igaz az angol válogatott középpályást sérülés is hátráltatta a futballban, ám a játékos nem éppen boldog, hogy Scolarinál nem nélkülözhetetlen láncszem. Cole-nak még 18 hónapig élő szerződése van a Stamford Bridge-en, ezért a kérőknek mélyen a zsebükbe kéne nyúlniuk, ha el akarják vinni.
    Márpedig két komoly jelentkező akad: a Manchester City és Tottenham már januárban átigazolná a háromoroszlános nemzeti együttessel a legutóbbi két világbajnokságot is megjáró futballistát. A City profiljába most már tucat labdarúgó nem illik bele, és pénzügyi helyzetét tekintve könnyen költekezhet.
    A Spurs kedden visszavásárolta Jermaine Defoe-t a Portsmouth-tól, de Harry Redknapp menedzser nem állna le az igazolásokkal, és legújabb kiszemeltjével jól ismerhetik egymást, hiszen mindketten ezer szállal kötődnek egykori klubjukhoz, a West Hamh Unitedhez..

    Joe Cole sose hagy ell minket!!!
    Nem úgy mint Drogba sztem
  • BlueJersey
    #14886
    szólítottak alattvalóim?:D

    najó,ennyire azért nem vagyok önimádó:D szóval,h miért örülünk neki? egyszerű matek fiam Stoch-ot remélem többet játszatja majd a boss, tényleg laza a srác.
    Drogbából nem nézem ki,h lelépne csak többletkessért ezekhez a cig*nyokhoz.
  • Kocka08
    #14885
    Legyen igazad!
  • Japep
    #14884
    Nem kegyvesztett lett, hanem nem hozta a szintet...Scolari mondta, meg azt is, hogy újra hajt az edzéseken, és kezdeni fog az Ipswich ellen.
    Lehet, hogy érdeklődnek, de ha elmegy, szerintem akkor tuti nem angol csapatba.
  • Kocka08
    #14883
    Didier Drogba a Manchaster city legújabb kiszemeltj.A dúsgazdag arab tulajdonosok kezében lévő egyesület megkereste a Chelsea-t hogy nevezze meg,mennyi pénzért hajlandó megválni a támadótól.
    A manchasteri klub figyelme azután fordult az elefántcsontparti csatár felé,mert a Blackburn újból visszautasította a Roque Santa Cruzért tett ajánlatot, márpedig a City vezetői minden képen újabb támadot akarnak igazolni.Drogba kegyvesztetté vált a Chelsea-nél a Manchaster Unitedtől elszenvedett vereség után,Luiz Felipe Scolari menedzser a legutóbi két találkozón a keretbe sem nevezte.

    Attól tartok,hogy Drogbának van az a pénz amiért elmenne egy középcsapatba is..
  • Rudee
    #14882
    Az aktuális állástól függetlenl nyugodtan örükhetnek. Sok van még hátra.
  • Cabell
    #14881
    temeg kímélj már meg a ··-től....

    áhh. mit művelek? kb mindjárt olyan leszek mint az a sygmabluejersey volt. najó én eltűntem.
  • Cabell
    #14880
    arról beszéltem, hogy úgy örültek neki, mint a MU drukkerek, pedig most nekik annyira nem aktuális az öröm.
  • Kocka08
    #14879
    Nyugi ne légy türelmetlen ez a Cahill srác megszór titeket is....
  • Barnabyka
    #14878
    nekezd már megint hanem húzzál vissza a topikodba^^
  • Rudee
    #14877
    Talán mert ha nem lövi, akkor a Liverpool nyer?
  • Cabell
    #14876
    Ennek miért örültök ti annyira?
  • Kocka08
    #14875
    Bentley érkezhet azt olvastam ami nem lenne rosz ötlet.
    sztem.
  • lippet
    #14874
    Egy nagyon fontos meccs...

    A szombati találkozón a vendégcsapat nagy meglepetésre a 60. percben megszerezte a vezetést Delap révén. A mérkőzés a vége felé közeledett már, amikor mindenki azt gondolhatta, hogy a Chelsea ismét fontos pontokat hullajt hazai pályán.

    Luiz Felipe Scolari 10 perccel a vége előtt gondolt egyet és megadta a lehetőséget a szlovák támadónak, hogy életében másodszor is pályára léphessen a Premier League-ben egy ilyen szorult helyzetben. Stoch nem habozott, meghálálta a lehetőséget azzal, hogy a hátralévő játékidőben kiváló teljesítményt nyújtott és nagy szerepet vállalt a 2 Chelsea találat elérésében is.

    Mino jobbszélső posztra lett beküldve a pályára, ahol 3 kiemelkedő megmozdulást láthattunk tőle. Először is Lampard passzával robogott a 16-os közelébe, ahonnan egy nagyszerű lövést eresztett meg. A Stoke dán kapusa, Sorensen saját csapatát mentette meg a góltól, míg Stoch-ot élete első felnőttcsapatban szerzett találatától fosztotta meg. Nem sokkal később szintén Miroslav volt az egyik főszereplő, amikor ismét a kapu felé tört, de csak szabálytalanul bírták megállítani. A szabadrúgást követően egalizált a Chelsea Juliano Belletti révén. A síp már a bíró szájában volt, hogy véget vessen a meccsnek, amikor ismét Lampard passzolt a Kékek utolsó cseréjéhez, aki visszagurította a labdát a csapatkapitány elé. Frank hatalmas erővel küldte a játékszert a hálóba. Ezzel a találattal nyert a hazai gárda.

    "Mindenki boldog." - mondta Stoch a meccset követően.

    "Örülök, hogy Scolari pályára küldött amikor a csapat ilyen nehéz helyzetben volt. Azt mondta, jobbszélsőt fogok játszani és legyek olyan bátor amennyire csak tudok." - idézte edzőjét Mino.

    "Azt hittem az a lövésem gól lesz. Már emeltem volna magasba a kezem, amikor láttam, hogy Sorensen hatalmas bravúrral hárított. Aztán én harcoltam ki azt a pontrúgást is, amely után Belletti az egyenlítő gólt szerezte. A döntő találatot Frank jegyezhette a rájátszásban és nagyon boldog vagyok, hogy én adhattam neki a gólpasszt. Azonban egy kicsit szomorú is vagyok, de csak azért, mert nem sikerült betalálnom az ellenfél kapujába."

    "Továbbá örülök, hogy mind a 2 alkalommal, amikor kértem a labdát Lampard-tól, ő habozás nélkül nekem passzolt. Ő a világ egyik legjobb labdarúgója. Testközelből kellett volna látni mindenkinek azt a mindent eldöntő lövést. Fantasztikus volt."

    "A mérkőzés után nagyon jól esett a többiek gratulációja, mindenki odajött hozzám és megdicsért. Szerintünk felfrissítettem a csapat játékát."

    Forrás: www.miroslavstoch.com
  • Kocka08
    #14873
    Az egyik legjobb 1-1 es mecs amit valaha láttam.....
    Éljen CAHILL!!!
  • Freedom88
    #14872
    nagy meccs volt...
  • BlueJersey
    #14871
    nah az karajjj!
  • BlueJersey
    #14870
    hát utánunk már ez a 3.ik klubja:D Chelsea -> Arsenal -> Pompey -> Real ez van hülye volt a vezetőség...
  • Zotyi21
    #14869
    Éljen CAHILL!!!!!!! (akit mellesleg utállok) De most a 88.percben fejelt egyet,így döntetlen lett (1:1) a Liverpooli rangadó!! ;) :D
  • Monoton
    #14868
    Megvettük de már nem tőletek :D
  • thoomas
    #14867
    sziasztok! L.Diarra kölcsönben van a realnál, vagy megvették a spanyolok??sztem, (de gondolom ezzel sokan igy vannak)ő Makelele utódja, kár elengedni...:S hátha ő is idekerül majd vissza a kékekhez:)
    bocsi ha nagyon hülye a kérdésem:D de mostanában sajnos nemnagyon tudom követni a dolgokat:S
  • BlueJersey
    #14866
    igazad van őrült a srác,tudathasadása van és kettős személyiség

    akkor sorry:)
  • Japep
    #14865
    Szerintem mindketten félreértettétek őt... :)
    Ezt lentebb írta (#14847-8):

    Jaaaaa,valamit kihagytam: GOGOGO BLUES!!!!!!!!!! ;)
  • Barnabyka
    #14864
    szerintem ha ennyit tudsz hozzá tenni a topikhoz ellehet "takarodni" ^^