24199
Chelsea Fan Club
  • lippet
    #15023
    Ki megy ma? A főbb szerepekben eddig Robbie Keane és Gulácsi Péter cikk az NSO-n

    A legmeglepőbb kétségtelenül a Chelsea lépése Robinho megszerzése érdekében. A londoniak nyáron már lemaradtak egyszer a brazilról, most újra ráhajtottak a Manchester City kiválóságára. A brazil ellenértéke a Chelsea elképzelése szerint Drogba és Alex volna.

    Forrás: a cikk vége felé van!
  • Huszi84
    #15022
    bosingwa ezért még lehet kap fejmosást,de az a nyomorul rájli is kaphatna amiért elbaszta ezt a meccset.
  • Rash87
    #15021
    Ez inkább ért volna pirosat,mint amit Lampard csinált...
  • Barnabyka
    #15020
    köszi =D
  • Atti12
    #15019
    ezt
  • Barnabyka
    #15018
    ezt már pont nemláttam mert nemvolt idegállapotom nézni...mit csinált Bosingwa?
  • Japep
    #15017
    Aki nem látta volna tegnap (a chelseafc.hu fórumából) : Bosingwa hülyesége
  • Japep
    #15016
    Most látom, hogy a bwin-en benne van a TOP5 fogadásban, hogy a Chelsea nyeri a PL-t (9-es odds)...remélem mindenki nyer vele... :)
  • Japep
    #15015

    Várom a Super Bowl, és unatkoztam egy kicsit...a mai események után nem sokaknak lehet vidám hangulata, de ezt a viccet most olvastam a chelseafc.hun, muszáj ide is betennem:

    Arsene Wengert nagyon bosszantja, hogy tavaly a United nyerte a bajnokságot, ezért elhatározza, hogy elutazik Manchesterbe és megnézi, Sir Alex Ferguson hogyan készíti fel a csapatát. Egy-két edzés megtekintése után azonban még mindig nem tiszta számára, hogy mitől is ilyen jók a MU játékosai. Meg is kérdezi Sir Alextől.
    - Az a dolog nyitja hogy mindig kérdezek a játékosaimtól valami bonyolultat, ez pedig biztosítja hogy mentálisan is mindig pengék legyenek - válaszolta Sir Alex.
    Wenger még nem érti teljesen, ezért kéri Fergie-től, hogy mutasson neki egy példát. Fergie odahívja a csapatkapitányt Gary Neville-t.
    - Figyelj Gary, egy találós kérdés! "Apád fia, de nem a testvéred. Ki az?"
    - Jaj mester, de hisz ez nagyon könnyű: természetesen én!
    - Látod Arsene, így kell őket mentálisan felkészíteni!
    Wenger nagyon boldogan utazik vissza Londonba, és másnap meg is próbálja bevetni a trükköt. Odahívja magához az edzésen Emmanuel Adebayort.
    - Manu, felteszek egy egyszerű kérdést: "Apád fia, de nem a testvéred, ki az?"
    - Ajaj főnök, ez kemény kérdés, aludhatok rá egyet? És miért kérdezi ezt tőlem?
    Wenger elmagyarázza hogy ez egy brit felkészítési módszer része, majd hazaküldi Manut gondolkodni. Azonban Adebayornak nem jut az eszébe semmi, ezért felhívja Paul Scholest, aki mégis csak brit, és biztos jobban ismeri a brit edzői fortélyokat.
    - Paul, talán tudnál segíteni nekem egy kérdésben: "Az apád fia, de nem a testvéred, ki az?"
    - Ez könnyű: ez én vagyok - válaszol Scholes.
    Másnap Adebayor önbizalomtól duzzadva megy oda Wengerhez.
    - Na, Manu, tudod már a választ a kérdésemre?
    - Persze, igazából nagyon könnyű volt rájönni. Paul Scholes az!
    - Dehogyis te barom! Gary Neville!
  • lippet
    #15014
    De jó lenne egy Gudhjones, Crespo, Duff, Gallas játékosokkal rendelkező CFC! Az egyjó csapat volt!
  • Japep
    #15013
    Hát azért kellene, mert sajnos nem játszatjuk a fiatalokat, ezért úgy néz ki, muszáj lenne...Anelka szállította a gólokat, de ha megnézed, szinte egyiket sem lehet annak nevezni...kipattanó labda, üres kapu, potya...csodálkozom, hogy ennyit lőtt...ma sem volt sehol.
    Meg szerintem már Ballack, Deco sem 100%-os...sajnos.
    Drogbával nem tudom, mi lehet, a tavalyi sérülése óta ilyen... :S
  • asfa
    #15012
    az igazolások azért repültek fel mert sok fejben nincs rend, nincs meg a kedv a focihoz.. nem pluszba kell nekünk igazolni hanem cserélni és elküldeni aki nem focizik, igy Drogba, Ballack és Malouda repülhetne helyből, Benzema, esetleg BenArfa jöhetne hátha ők letesznek valamit.. nem pluszba nagy sztár igazolásokrol van szo hanem keretfrissítésről ami nem egyenlő.. küldeni és hozni kell uj fiatal tehetségeket ez hiányzik sokszor nálunk!
  • Cabell
    #15011
    szerinted hova, melyik posztra kellett volna igazolni? Szerintem ez az 1ik legnagyobb baj a mai focival, hogyha van egy kis formahanyatlás, akkor mindjárt igazolni kell. nektek így is a pl egyik, ha nem a legerősebb kerete áll rendelkezésre,nemrég még úgy tünt, hogy 5-0 nál kevesebbel nem is tudtok nyerni. A keret azóta sem változott, maximum a forma. De én igazából nem is látom, hova lehetne erősíteni. Max csatárposztra, de oda is vannak tehetségek, mellesleg Anelka ha jól emlékszem nemrég szállította a gólokat, max Drogba helyére kellene valaki...szerintem.
  • pAtOcA
    #15010
    Manchesteres vagyok a végsőkig de most a Chelseanek drukkoltam mer jobban megérdemelné a győzelmet mint a Pool,de hát ez van..Riley belenyúlt a meccsbe (már nem először!)
  • Japep
    #15009
    Hát én azt hiszem a második helyért még harcolhatunk...
    Így vagy úgy, de egy csapat, ami a nagyok ellen nem képes játékot mutatni, az nem érdemli meg a bajnoki címet (L'pool 2x, MU 1x+X, Arsenal 1x vert meg minket - ezek közül az Arsenal ellenit nagyon nem érdemeltük meg...rohadt bíró).
    A bírók ellenünk vannak, de ez így megy JM óta - sajnos...de most nem lehet erre fogni.
    Fájó szívvel írtam most le ezeket, de igaz. Remélem a második hely azért meglesz még, hogy ne kelljen BL-selejtezőt játszani... :S

    Scolarit szerintem már felesleges elküldeni, lehet, hogy idő kell neki és összeállít egy jó csapatot...inkább játékosok terén kellene változtatni - és ugyan már, nem igazoltunk senkit? Miért?

    Ezek után még hozzuk ki a szezonból a legtöbbet, és játszassuk a fiatalokat!
    GO BLUES!!!
    HAJRÁ CHELSEA!
  • Cabell
    #15008
    Te sem vagy komplett teljesen, de mind1:D
  • Pares
    #15007
    Kurvga ideges vagyok, ugyhogy inkább nem is irok semmit. NAgyon szarok voltunk, de azt hiszem, hogy 11 emberrel még kihúztuk volna az X-et, aztán jött ez az emberi szavakkal nem jellemezhető rájli. Most kérdezem, mi votl ebben piros? Ráadásul Lampardba rúgtak bele! Ilyen nicns!

    De nembaj gyerekek. A kis csapatok ellen ugy ahogy megy, szal ha a többi meccset kihúzzuk, simán meglehet a 2. hely. A MU meg bajnok lesz, gratula nekik!
  • Atti12
    #15006
    Kihúzhattátok volna már azt a pár percet :S. De egyébként a piros nem volt jogos.. riley és Torres kézenfogva megnyerte a meccset nekik.
  • Japep
    #15005
    2-0
    Grat a L'poolnak...igaz, ők sem játszottak szépen, de nálunk jobban... :(

    GO BLUES!
  • Cabell
    #15004
    nem manchesteriként, a chelseanek drukkoltál.
  • pAtOcA
    #15003
    Fasza..2-0 torres a vak duplázik :S most pedig nagyon drukkoltam a chelseanek (még manchesteresként is :D )
  • Japep
    #15002
    2-0 ... sajnos ez is várható volt.
    Megérdemeltük. A szezon hátralévő részében jöhetnek a fiatalok - azt hiszem... :(
  • asfa
    #15001
    2-0, megérdemeltük
  • Cabell
    #15000
    igen, az a minimum
  • asfa
    #14999
    hát semmi értelme nem volt ennek ja..
  • Matthew Prosac
    #14998
    ez a Riley sem normális a partjelzőjével együtt.
    na nembaj majd a videófelvételek alapján eltiltják.
  • Japep
    #14997
    Bosingwa komoly eltiltásra számíthat...ez miért kellett???
  • Matthew Prosac
    #14996
    Bosingwa ... mi ez ha nem piros?
  • pAtOcA
    #14995
    Nemáááár hogy nyer a szarpool!!
  • Japep
    #14994
    1-0 Torres...megérdemeltük...
    Ennek a meccsnek annyi... :S

    GO BLUES!
  • asfa
    #14993
    gól...Torres,bajnoki cim tovaszállt
  • asfa
    #14992
    Stoch be!
  • Japep
    #14991
    Stoch - Kalou csere - ez kell most!

    GO BLUES!
  • asfa
    #14990
    háát nagyon fontos lenne a 3pont! de nehéz
    Cech védett most nagyot
  • Japep
    #14989
    Ha Alex és Mikel nem lenne, nem 0-0 lenne, az biztos...
    Be kell hozni pl Stochot, vagy akkor pedig Ivanovicot...dönteni kell!

    GO BLUES!
  • asfa
    #14988
    igen ez tényleg igy van, de nemtudom miért.. Scolari az elején bevált azóta lefele a pályán, a birok is okolhatók de ez 80%ban a csapat hibája.. :S

    GO BLUES!
  • Japep
    #14987
    Nem Riley, hanem a bírók viselkedése a Chelsea meccsein...és ez már nem csak rágalom...sajnos.

    Gyengék vagyunk sajnos...

    GO BLUES!
  • asfa
    #14986
    hihetetlen...legalább Gerrard sárga közbe műesésért... ez a Riley vicc
  • Japep
    #14985
    Gerrard műesés - sárga...jogosan, viszont már járt volna neki egy korábban is.

    GO BLUES!
  • Japep
    #14984
    Deco és Drogba feljön.
    (Malouda és Anelka helyett.)