24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #15183

    HIVATALOS: HIDDINK VESZI ÁT A CHELSEA-T

    A hétvégi meccset már a helyszínen nézi meg Guss Hiddink, majd a jövőhéttől veszi át az irányítást.
  • Japep
    #15182

    Elég valószínű, de még nem biztos.
    Állítólag a listán van még Avram Grant és Rijkaard.

    Grantnek én örülnék, viszont az, hogy megint csak a szezon végéig ugrana be hülyeség...
  • Barnabyka
    #15181
    Ennek mennyire lehet hinni?
  • Japep
    #15180
    28 év a csapat átlag életkora...kicsit sok... :S
  • Japep
    #15179

    A Chelsea hivatalon oldalán közzétették, hogy Hiddinkkel tárgyalnak.
    Csak másodállásban vállalná - azaz maradna az orosz válogatott élén - és csak a szezon végéig...egyenlőre e keretek között számíthatunk rá.
    Szerintem nem lenne rossz, sőt...viszont figyelembe kell venni, hogy Scolari is egy igen sikeres edző válogatott téren...nem mondom, hogy ez általános, de lehet, hogy neki sem megy igazán klubcsapatok élén.

    Én örülnék neki, ha ő jönne és esetleg maradna is.
    GO BLUES!
  • Oziris666
    #15178

    Hát a 25játékost nem lehet elküldeni:)
    Jó5 év alatt 3edző nem vészes,azért ez nem meglepő az európai fociban!
    És a 3ból ugye egyedül Scolari távozott az eredmények miatt...

    Szerintem nem sok Chelsea meccset láttál ,mert hosszú hosszú idő után idén játszunk a legötlettelenebbül(szezon elején kitömtünk pár kis csapatot annyi)de azóta szóval a Westbrom is szebb focit játszik...

    Scolari egyszerűen rossz döntés volt ha 5évig marad se tudja felpörgetni a csapatot(érdemes megnézni h hány európai csapatnak van Brazil edzője:D )

  • lippet
    #15177
    Lehet az lesz, mint tavaly! A másodedző viszi végig a szezonban a csapatot! Jelen esetben Ray Wilkins! Remélem addig is jó eredményeket hoz! Én nyáron a fél csapatot lecserélném!!
  • Japep
    #15176
    Hát nem tudom, mennyi igazságtartalma lehet... :S

    Viszont én örülnék neki, nagyon...talán Ő az az edző a földön, aki a magyarokat is felhozhatná kicsit - viszont megint egy mostanság csak válogatottal dolgozó edző.
  • Japep
    #15175
    Igen, viszont semmi garancia arra, hogy az edzővel volt a gond.
  • daver88
    #15174
    scolarinál fordított volt a tendencia...elején nagyon jól ment...jöttek a 3-4-5 gólos meccsek, aztán novemberben valami megszakadt...azóta örülni kellett, ha 2 gólt rúgtak a srácok...

    csatársor sehol sincs azóta, középpályások rúgdalják a gólok 85 %-át..

  • Cabell
    #15173
    Nevetséges. Esküszöm, nem tudom, hova teszik a Chelsea edzői az agyukat. Ha másba nem, abba belegondolhattak volna, hogy a következő szerencsétlenre mekkora nyomást helyeznek?!

    Idejön majd mondjuk Zola, nem úgy jön ki a lépés, őt is elküldik, ez mostmár így fog menni?

    Fel kell fognia - a mostmár bízton állítom, tehetségtelen, focihoz nem értő - Chelsea vezetőknek, hogy nem mindig az edzőt kell kibaszni, főleg nem egy olyat, akivel hosszú, hosszú idő után játszott szép focit a csapat...
  • daver88
    #15172
    sztem nem fogja otthagyni oroszországot...

    de ő sem lenne rossz választás, nagy stratéga, az biztos
  • Krisz018
    #15171
    Köszike
  • chelseafan
    #15170
    Kb. annyi, hogy Mancini ügynöke szerint még senki se kereste meg őket és hogy állítólag már felvették más jelöltekkel a kapcsolatot.
  • Krisz018
    #15169
    Ezt lefordítaná valaki hogy mit jelent??

    Roberto Mancini's Agent Refutes Chelsea Link

    The former Inter boss will not be taking over at Chelsea, his agent has today confirmed.

    Following the sacking of Luiz Felipe Scoalari as Chelsea manager today, the agent of former Inter Milan coach Roberto Mancini has refuted rumours linking his client with the vacant position at Stamford Bridge.

    Giorgio de Giorgis earlier told Sky Sports News that there had been no contact between the west London club and his client, with him believing that the Blues had turned their attention elsewhere in the hunt for a successor to 'Big Phil'.

    "No one has contacted us," the agent is reported by Sky as telling the Italian media.

    "Hence I rule out the possibility that Mancini will go to Chelsea.

    "We are aware of Scolari's sacking, but they would have contacted us if they had thought about him [Mancini].

    "Instead, they have contacted others."

    Speculation concerning a new coach at Stamford Bridge has been rife in the relatively short space of time since Chelsea confirmed Scolari's departure, with names such as West Ham United manager Gianfranco Zola, and former Chelsea manager, the man replaced by Scolari, Avram Grant, being touted as possibilities alongside the name of Mancini.

    To complicate matters, Grant is also being strongly linked with a return to management at Portsmouth, a club where he has previously worked in other roles, who today sacked their manager Tony Adams.
  • Krisz018
    #15168
    Guus Hiddink lehet Scolari utódja!!

    A Chelsea ma hivatalosan is bejelentette, hogy rossz eredményei miatt, azonnali hatállyal elbocsálytja Luiz Felipe Scolarit, aki nyáron érkezett a Kékekhez.

    A londoniak az utóbbi időben pocsékul játszottak. A kozéppályások szinte semmit nem csináltak, s ennek tudható be a kevés lőtt gól, s az annál több kapott. A Kékek 2009-ben a megszerezhető 15 bajnoki pontból csupán 7-et(!) szereztek.

    A vezetőség ideiglenesen Ray Wilknis-t nevezte ki vezetőedzőnek, míg nem találnak a poszt betöltésére alkalmas menedzsert.

    Aki ma a Chelsea hivatalos veboldalára látogatott, az ezt a szalagcímet olvashatta: "A Chelsea Football Club ma azonnali hatállyal elbocsálytja Luiz Felipe Scolarit."

    "A vezetőség azért döntött így, mert a csapat nagyon gyengén szerepelt, s csak LFS menesztésében látták a kiutat."

    "A terv még minig az, hogy a lehető legtöbb trófeát megnyerjük. De ehhez egy változás kellett, s ez Scolari menesztése volt."

    "Az új menedzser keresése már megkezdődött, amilyen gyorsan csak tudunk, szerződtetjük a megfelelő embert."

    "Addig is Ray Wilkins-t nevezzük ki menedzsernek"-áll a hivatalos honlapon.

    A Sky Sports szerint már csak napok kérdése és Guus Hiddink lesz a Kékek új menedzsere...

    Forrás:www.goal.com
  • Rudee
    #15167
    Várható volt.
    Rövidke válogatott szünet alatt megtalálják az utódját és kész.
  • daver88
    #15166
    sztem is Scolari tipikus válogatott kapitány...sztem itt az volt a baj, hogy nem tudott napi szinten olyan szoros köteléket kiépíteni a játékosokkal, hogy az a pályán is látszódjon...

    sztem biztos hogy lesz új menedzser...sőt, már a hétvégére. Ésha tényleg a két edző közül kellene dönteni, akkor én a holland mellett voksolnék, márcsak a támadó foci miatt is...

    Mancini olasz edző, fő a védekezés, minden egyéb más csak ezután...
  • asfa
    #15165
    hát én is sajnálom,azt hittem szezon végéig, marad.. nem jo ez a folyamatos edző váltás de ha ez kell, hát legyen! Remélem most találunk vmi jó és maradandó edzőt Scolarinak meg további sok sikeret!
    GO BLUES!
  • Japep
    #15164

    Hiába, azért én megköszönöm a munkáját - bár szerintem a szezon végéig még maradhatott volna. Sajnálom szegényt, viszont a szememben semmit sem csökkent, kiderült, hogy már nem igazán megy neki kluboknál, hanem csak a válogatottnál...szerintem nemsokára a brazil válogatott élén fog szerepelni - sok sikert kívánok neki a továbbiakban...

    GO BLUES!
  • Japep
    #15163
    ...
    Egyik szemem sír, a másik nem...
    Szerintem is a 2 edző közül lesz valamelyik, ha lesz egyáltalán a hátralévő időre...szegény Scolari... :S
  • daver88
    #15162
    chelsea hivatalos honlapján van, úgyhogy 100 %
  • Barnabyka
    #15161
    ez tutin komoly?:O
  • daver88
    #15160
    Elküldték Scolarit:

    KATT!!!

    keresik a helyettest, addig is Ray Wilkins lesz az menedzser (Scolari segédedzője)...


    nemtom, de nekem két megérzésem van: Mancini vagy Rijkaard...:)
  • asfa
    #15159
    :DDDDDDDDDDDDd nagyon jo a hangulat a csapatban,ezt szeretem :D
  • Csesza
    #15158
    idióták :DDddddddd
  • Japep
    #15157
    Szerintem - és nagyon remélem - ez marhaság!
  • lippet
    #15156
    Ecclestone a Chelsea-re hajt?!

    Ecclestone számára nem idegen a futball, hiszen a brit milliárdos a Renault csapatfőnökével, Flavio Briatore-val tulajdonrészt vásárolt a Queens Park Rangers-ben.

    Nem mellesleg az angol második vonalban szereplő klub egyik játékosa épp a magyar válogatott középpályás, Buzsáky Ákos.

    Korábban Bernie tárgyalásban volt a Premierleague (angol első osztály) egyik sztárcsapatával, amit végül az orosz milliárdos, Roman Abramovics vásárolt meg.

    A Chelsea óriási pénzeket költ játékosok igazolására, ami miatt a klub évről évre nagy veszteségeket termel. Abramovics egyértelműen eredményeket vár, de az utóbbi időben sztárigazolások ide vagy oda, nem jön a siker. Ennek köszönhetően a milliárdos megválna a �kis kedvenctől”.

    A vevők között Ecclestone neve is felmerült, aki nem mellesleg tegnap a helyszínen követte figyelemmel a 0-0-ra végződő Chelsea-Hull City találkozót.

    Az üggyel kapcsolatban még egyik fél sem szólalt meg, de nem elképzelhetetlen a tranzakció.

    Forrás: www.f1-live.hu

    --------------------------------------------------
    Hmm, Vettel-Alonso csatárpár=) Nem rossz=)
  • Matthew Prosac
    #15155
    én egy jó angol edzőnek adnék lehetőséget, pl Redknapp aki nemigen vallott szégyent egyik csapatánál sem, esetleg Gordon Strachan vagy David Moyes. ők jól ismerik a szigetországi viszonyokat és tapasztalt klubedzők, megmászták a maguk ranglétráját és megérdemelnék hogy egy igazi nagycsapatnál bizonyíthassanak.
  • Japep
    #15154
    Egyértelmű, JM-val csak Abramovichnak voltak problémái... :S

    Nem tudom, megéri-e elküldeni...szerintem ennek az évnek már lőttek, max FA-kupára van még esélyünk...a lényeg a BL-helyezés, mert hiába van matematikai esélyünk, a MU-t nehéz lesz befogni, még a L'poolnak is... :S

    Ha tudnánk előre, hogy nyárra Scolari összeszedi a csapatot, akkor az sem érdekel, hogy idén nem nyertünk semmit - se akkor jövőre annál többet.

    Viszont ha váltunk, nem is tudom, kinek örülnék...a legjobban Martin O'neilnek, esetleg Clarke vagy Advocaat...de ezekről majd dönt a vezetőség.

    Talán az lenne a legjobb, ha Scolari benyújtaná lemondását (tudatván a szurkolókkal, hogy átlátja a helyzetet) de Abramovich nem fogadná el, a szezon végéig hagyná a helyén...

    GO BLUES!
  • asfa
    #15153
    ugyanezen a véleményen vagyok,de ha így van nem tudom ki lenne most jó edző, hiszen a csapatnak sem tesz jót a folyamatos edzőváltás.. vagy hagyni kell még, vagy pedig elküldeni ahogy kiesünk a bl-ből vagy év végén, és megnézni mit ért el. Nekem igazából Mourinho hiányzik, lehet,hogy nem votl szép játék lehet ,hogy bunkó volt, és 1-0-ra nyertünk sokszor nála, de ami fontos, győztünk! Megnyertük a PL-t ott voltunka kupákban, a rangadókat itthon mindenképp hoztuk..
  • Japep
    #15152

    Én csodálkoztam, mikor elküldték Grantet, sajnáltam nagyon, de mikor megtudtam, hogy Scolari az utód nagyon örültem - még most is, bár egyre valószínűbb, hogy nem megy neki igazán klubszinten... :S

    Nekem sosem volt igazán bajom Avram Granttel, de az biztos, hogy meccsről-meccsre felértékelődik a munkája a szememben.

    Lehet, hogy most is az a baj, hogy ugye ott van Scolari és Murtosa, akik válogatottakhoz szoktak - itt volt nekünk Steve Clarke, aki segítette őket. Elment és jött helyette egy másik "újonc", Wilkins...igazából azóta vannak gondok... :(
    GO BLUES!
  • Japep
    #15151

    Kicsit furcsán néz ki, szokatlan...de lehet, hogy ez lesz:

  • Japep
    #15150

    Állítólag a szurkolók a meccs végén elkezdték szidni Scolarit - aki nem is nyilatkozott a meccs után... :S
  • Japep
    #15149
    A Juve első meccsen már becserélhető lesz, a visszavágóra bevethető - elvileg.
  • Matthew Prosac
    #15148
    Csak egy apro észrevétel...
    aminek kulcsfigurája természetesen Drogba , akit a transfermarkt.de még mindig 40M €-ra (!) taksál, jelenlegi formáját (és korát tekintve) én max 15M-ra tenném márcsak.. Hihetetlen milyen formaváltozáson ment keresztül tavaly óta, sztem jót tenne a moráljának és jövőjének egy csapatváltás.

    (( am. az Anelka-jelenséget sem értettem soha, szerintem középszerű játékos, annak ellenére hogy eddig jó szezonja volt. De egy R.Keane vagy J.Defoe kaliberű csatárnál nem tartom többre (ők pedig nem képesek konstans jó teljesítményre, szeszélyesek, ingadozóak))

    Kérdés: Essien mikorra épül fel?
  • bonebeni
    #15147
    hát ne haragudj meg tényleg nem sértés képpen de ha így folytatjuk akkor nemhogy FA kupát nem hanem BL-t sem nyerük..márpedig elnézve mostanában a csapatot szerinte igen nagy az esély hogy midkettőtől elbúcsúzunk
  • Bulykin
    #15146
    de van!
  • Cabell
    #15145
    Nem tudom elhinni, hogy egy pool miatt kell aggódni, még mindig, mert egy pompey nem bír ki 10 percet ellenük 2 gól nélkül...NEVETSÉGES....hihetetlen, oké a Pool, ügyesek, meg aranyosak, de ez kabaré, és ezzel nem akarok megsérteni egy poolost sem, hogy másodikok...illetve most elsők...:@
  • lippet
    #15144
    Most már meg kell hajtani az FA kupát, meg a BL! Bajnokságban már nincs esélyünk!