24199
Chelsea Fan Club
  • Krisz018
    #15904
    Bebőrözte C. Ronaldót Arsenal 19 éves balbekkje Kieran Gibbs.
  • Japep
    #15903

    Köszönöm... :D
    Lentebb ezt írtam én is, persze mindenki belekötött rögtön... :)
  • pilboy
    #15902
    hát nagyon fel van adva a lecke
    aki ezt az ágat nyeri, az megérdemli a bl-t
    még akkor is, ha esetleg mi, vagy az arsenal nyeri a döntőt
  • Atti12
    #15901
    Real madrid 2-6 Barcelona

    Hát sok sikert! :D
  • Japep
    #15900

    Hát a sok gól az megvan, de nem úgy, ahogy vártuk... :D
    Kicsit kemény bemelegítés nekik...6-2-re vezetnek (megszerezve a 100. bajnoki gólt a szezonban) és még nincs vége, pedig a Real 17 bajnoki meccs óta veretlen volt - most mondja valaki, hogy szar a Chelsea és hogy hülyeséget csinált...
    Kemény meccs vár ránk - nagyon!

    GO BLUES!
  • Barnabyka
    #15899
    Legyen 5-5 :)..látunk egy fantasztikus meccset és aBarca is belehal fizikailag.
  • Japep
    #15898

    Nem kell győznie a Realnak, inkább legyen végig egy hajtós 1-0 és a legvégén tudjon csak egyenlíteni, vagy ugyanez csak 0-0-val...
  • hedonist
    #15897
    szép volt, bár azt a gólt cech védhette volna, de hát most így pattant. nemsokára játszik a barca, úgyhogy hajrá real, vegyék csak el az önbizalmukat.
  • Japep
    #15896

    3-1 lett, megérdemelt győzelem, jó támadószellemben.
    Reméljük ma kihajtja a Real a Barcát... :)
    GO BLUES!
  • Japep
    #15895

    Megérdemelten Drogba góljával 3-1, Anelka gólpassza.
    Szerintem lassan le kellene hozni... :)
    GO BLUES!
  • Japep
    #15894

    Közben már 2-1 Malouda találatával, Drogbának eddig 2 gólpassza volt... :D
    GO BLUES!
  • Barnabyka
    #15893
    figyelj.. én azt mondom ,h ezeknek a játékosoknak annyi a dolguk az életben ,h focizzanak és ezért kapnak milliókat, szóval mindig is elítéltem azokat a elszólalásokat ,h pihentetni kéne bárkit is mert 7nap alatt nemképesek két meccset lejátszani. Viszont ha már ez akkora világméretű "fáradtság" akkor egy könnyű laza 5-1el is hazalehetne küldeni a Fulham-et(3km-el arrébb:) és akkor már kipihent önbizalommal telt csapat fogadná a Barcat.
  • Freedom88
    #15892
    igen, unalmas meccs, de győzelemmel, mert fogadtam rájuk:)
  • Matthew Prosac
    #15891
    miért inkább unalmas legyen?:)
  • Barnabyka
    #15890
    nah bazdmeg 1-1

    Azért szvsz nem kéne egy izgalmas hajtós meccset kihozni ebből.
  • Japep
    #15889

    1-1 ... vicces.
  • Barnabyka
    #15888
    Álomszerű kezdés..51 mp. Anelka
    1-0
    Hajrá kékek:)
  • Japep
    #15887
    Mikel - Malouda - Drogba - ANELKA > GÓÓÓL!
    1-0 és még 1 perc sem telt el... :)
    GO BLUES!
  • Japep
    #15886

    CHELSEA - Fulham
    - PL 35.forduló, Stamford Bridge -
    - ma 16:00, Eurosport 2 -
    - vezeti : Alan Wiley -
    - előző : 2-2 (Lampard 2x ill. Dempsey 2x) -




    CHELSEA : (4-3-3)
    Manager : Guus Hiddink

    Cech
    Bosingwa - Alex - Terry (c) - Ashley Cole
    Lampard - Mikel - Essien
    Malouda - Drogba - Anelka

    Cserepad : Hilario, Ivanovic, Belletti, Mancienne, Ballack, Di Santo, Kalou

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Fulham : (4-4-2)
    Manager : Roy Hodgson

    Schwarzer
    Pantsil - Hughes - Hangeland - Konchesky
    Dempsey - Murphy (c) - Etuhu - Gera
    Zamora - Nevland

    Cserepad : Zuberbuhler, Baird, Dacourt, Smalling, Gray, Stoor, Kamara


    -----------------------------------------------------------
    Szerintem nem kellett volna "ekkora" kerettel kiállni, bőven kezdhetett volna Di Santo, Stoch, Mancienne...de hát Ő tudja... :D
    Nyerni kellene, de nem kell kihajtani magunkat - reméljük a Barca játékosai megszenvednek majd a Reallal ma... :)
    GO BLUES!
  • Freedom88
    #15885
    köszi
  • Krisz018
    #15884
    Chelsea - Fulham
  • Freedom88
    #15883
    streamet tudtok adni?
  • hedonist
    #15882
    látjuk, köszi.
  • karajjj
    #15881
    LOL :D
    mekkora reklám duma, hogy direkt nekik fejlesztették :D
    a New York Redbulls 2-3 hónapja ilyen mezben játszik, egyébként a nyakánál valamilyen cipzár van
  • Jagumo
    #15880
    ma remélem jó meccs lesz :P :)
  • dani910
    #15879
    A Chelseanek muszáj lesz otthon legyőznie a Barcát...Az idegenbeli 0-0 jó eredmény a Barcelona ellen!!
  • Jagumo
    #15878
    máemint amit 1. linkeltél :)
  • Jagumo
    #15877
    na ténylegjólnéz ki, jobb mint a képen :) :D
  • hedonist
    #15876
    Biztos nagyon hiperszuper,de nem is feszülős mint ahogy mondták az elejen, egyébként nekem a régi csak azért tetszett jobban, mert annak a színe nagyon különlegesen változott a fény hatására, olyan ezüstös kékes volt:)
  • Krisz018
    #15875
    Az új mez lehet a tizenkettedik játékos

    Egy mérkőzésre a Bajnokok Ligája döntőjétől, pár nappal a Barcelona elleni találkozótól, minden csapatnak szüksége lenne egy tizenkettedik emberre.

    Ez a kampány kiemeli a különbséget a csapatok sportszergyártói között, az Adidas egy rendkívül professzionális trikót fejlesztett ki külön a mi számunkra, ami szinte a tizenkettedik játékosként fog majd a pályán segíteni, ez esetben viselőinek.

    Az új felszerelés május 17.-én fog debütálni a Blackburn Rovers ellen.

    Az új ultramodern készlet természetesen hűen tükrözi és ápolja a csapat korábbi mezeinek színét, címerét, fellelhető rajta az immár védjegynek számító három csík is. Azonban rengeteg új elemet tartalmaz. Ergonómiailag testhez simuló, a különös gallér és mellkais rész biztosítja a játékosok minél jobb teljesítményét.

    A mellkasi rész több kis rétegre, táblácskára van felszabva, ami elősegíti a mozgás teljes szabadságát. Természetesen ez az új garnitúra is fel van szerelve Waffled Climacool rendszerrel, ami rendkívül szellősé teszi a mezt, kényelmet nyújt viselőjének és gondoskodni fog róla, hogy a játékosok test hőmérséklete optimális szinten legyen és szárazak maradjanak.

    Az új Adidas által készített replikák május 14.-től megrendelhetőek az Online Megastore-nál.

    Forrás:

    www.chelseafc.com
  • Japep
    #15874

    Az új kapusmez:



  • Atti12
    #15873
    egész pofás lett, legalábbis jobb mint az idei mezetek.
  • Krisz018
    #15872
  • Krisz018
    #15871
    Az új mezt május 17.én vasárnap az utolsó előtti premier league meccsükön fogják bemutatni, ami a Blackburn Rovers ellen lessz.
  • Japep
    #15870

    Az új mez:





    Gondolom megint a döntőben mutatjuk majd be - csak ugye kérdés, hogy melyikben... :)
    GO BLUES!
  • pilboy
    #15869
    ezért lesz az a meccs nagyon élvezetes sztem
  • hedonist
    #15868
    már, ha az emiratesben nem kaptok ki 2-0 ra:D persze kétlem,h ok jussanak tovább.. vicc volt ennek a két gyereknek a hozászólása, persze otthon ugyanezt játszani? röhej, jah és vicces lesz amikor majd az "elitbe nem való" csapat fog kiverni titeket az elődöntőből.
  • Japep
    #15867

  • asfa
    #15866
    ezt a hozzáállást tisztelem, amúgy teljesen igazad van.. kíváncsian várom én is
  • Matthew Prosac
    #15865
    Nou Campban teljesen elfogadható egy betonvédekezés, egész meccsen 4-5 kaput eltaláló (vagy arra tartó lövés), és hogy 0-0-ra játszon egy csapat. Ezt ha megpróbálja egy Huelva, egy Basel vagy egy Valladolid, általában kudarcot vall, mert a meccs végére bedarálja őket a Barca. Olyat viszont még a katalánok sem igen tapasztaltak idén, hogy egy ilyen erős csapat, mint a Chelsea vonuljon a saját térfelére, sündisznóállásba, nem is tudtak mit csinálni vele. Viszont. A Stamfordon "ti" sem védekezni fogtok és ez a Barcának tökéletes. Biztos hogy több teret adtok majd nekik, különben nem tudtok majd támadásokat vezetni. Így a Barca gyakorlatilag a Stamfordon játszhatja saját játékát, taktikai szempontból ők lesznek hazai pályán :) Kíváncsian várom a végeredményt, illetve amit eddig: egy MU-Barca álomdöntőt, de egy Chelsea elleni "visszavágó" sem lenne rossz :) Na békesség!