24199
Chelsea Fan Club
  • karajjj
    #16305
    6 vitatható eset volt, nem figyeltél?
  • Forza Italia
    #16304
    jó meccset néztél te??:D
  • MR ME
    #16303
    lolmá legalább nem kell majd a topikban olvasnia hülyeségeit :D
  • Barnabyka
    #16302
    mi meg téged nem.
  • Japep
    #16301

    Valahol olvastam, hogy most tűnt fel Örebrö, az UEFA azért tolta be erre a meccsre, hogy kicsit kompenzálja ezt az angol megszállást a BL-ben - kicsit durva megfogalmazás (meg kitaláció), de elgondolkodtató így utólag...nagyon.
  • Japep
    #16300

    Hát az a 6-ot egy átlagos bíró mind befújta volna...de 1-2-t ha befúj ... Malouda esete (vagy semmit, vagy büntetőt), Pique 2 kezezése (ebből 1-et be kellett volna fújni), Anelka esete, meg a 2 Drogbából is 1-et belehetett volna...
  • Risu Führer
    #16299
    Isten sem szereti a bunkerfocit :)
  • Fabio Capello
    #16298
    haggyadmár, tipikus divatguszti, nem kell vele foglalkozni
  • Matthew Prosac
    #16297
    "mostanában szerettem meg a Chelseat nagyon :)
    eddig mancheter volt a másik kedvenc de az rájöttem hogy egy kula :D"


    1)Manchester
    2)az elmondottak alapján rád sokkal jobban illik a "kula" titulus
    3)alig várom hogy jövőre az Inter-Real duónak szurkolj!
    4)pusza, log off
  • Forza Italia
    #16296
    6 ot?? mért nem mindjárt 10 et....
  • Japep
    #16295

    Egyszerűen nem hiszem el - megint egy hajszálon múlott.
    De ez az Örebrö vagy mi a f***om...hihetetlen - 6 büntetőt is befújhatott volna (ebből 4-et úgy, hogy senki nem rótta volna fel neki).
    Nem mondom, hogy CSAK ezen ment el, de másképp alakult volna ez az egész, ha csak 2-0 nekünk már az első fi-ben akkor is.
    Drogba is eget rengető helyzeteket puskázott el, Anelkától pedig már megszoktuk.
    A lényeg a lényeg: a Barcelona egyáltalán nem megérdemelten jutott be a döntőbe, nem igazán voltak sehol ezen a meccsen, mi megtettük, amit meg kellett - remélem Örebrö barátunk is eltűnik akárcsak Michel...grat neki, jó lett volna, ha valaki leüti a végén - megérdemelte volna.
    Igazán Essient sajnálom nagyon... :(

    Remélem ez hatalmas marasztaló indok GH-nek...
    GO BLUES!
  • karajjj
    #16294
    messi műesése kétszer akkora volt, akkor az már piros kellett volna, hogy legyen
  • Forza Italia
    #16293
    Pique kezezése egyedűl a jogos. A többi nem. Az elsőnél malouda ugyanannyira fogja Alvest mint alvas őt. A másodiknál Drogba dobja magát a 3. jogos büntető. A negyedik meg nem kéz. Abidal kiállítása meg vicc volt. Anelkának kellett volna sárgát adni műesésért.
  • hedonist
    #16292
    na kell még egy aki összevissza beszél... mi az,h egy piros lapot egy 11-essel összehasonlítod és kihúzod az egyenletből? egy 11-es ha csak 1ről is beszélünk, közvetlen gólszerzési lehetőség, Lampard esetében 100%os gól, elvesztették a balbekket? ajvé! a pofam leszakad ezektől...
  • Rash87
    #16291
    Igaz h az a legszembetűnőbb,de nem az volt csak... mellette legalább még kettőt be lehetett volna fújni.
  • karajjj
    #16290
    akkor te nem igazán nézted a meccset :D
  • kraawz
    #16289
    Itt azért Lampard-ról mindenki példát vehetett volna, ez már valami
  • buldozer99
    #16288
    szerintem is ígyvan.

    Bocs akit tegnap esetleg megbántottam itt a forumon.
  • kraawz
    #16287
    egyedül a piqué lett volna büntető.
    a piros lap pedig jogtalan, így egál, bármennyire is szidja bárki a bírót.
  • Minimix
    #16286
    elsöt én nemszámoltam bele de ez már részletkérdés a 3 másik mellett :D
  • daver88
    #16285
    első 11-es

    második 11-es

    harmadik 11-es

    negyedik 11-es

    csak képek, a döntő pillanatokban...2-3-4 tisztán büntető, első még talán lehetne vitatkozni.. (a 4. esetben felkart ért a labda, ami ugyanúgy kéznek számít, mintha alkarral érne bele...)
  • Minimix
    #16284
    ezt az Essien bombát nemelég 100x se megnézni :D
  • Minimix
    #16283
    beismerem full igazad van :)
  • Monoton
    #16282
    :)

  • Etelkozi Vata
    #16281
    Szerintem tanulságos beírásod...
    Nézzük:

    - hát ha még csak a nou campban nem támadtatok volna...
    /van benne igazság, de mindenki elismeri, öngyilkos taktika lett volna, az meg ugye értelmetlen/,

    - de még hazai pályán is ahogy sikerült az elején 1 (bombagólt) rúgni visszaálltatok bunkerba és kontrákra játszottatok
    /persze hogy, hiszen mi vezettünk, a Barcanak kellett futni az eredmény után, az pedig egy bevált és általánosan alkalmazott taktika, hogy kontrára játszás. különösen egy olyan csapatnál, amelynek alapfelfogása, még ha nem is szimpatikus, és arra alkalmas a kerete inkább, mint a totális focira, amire meg a Barca kerete alkalmas. Tovább megyek: A barca ellen, ha a fejed tetjére állsz, akkor sem fogod többségében birtokolni a labdát, és folyamatosan a kapujához szögezni, mert talán ez lehetetlen, ilyen játékosok és ilyen felfogású játékstílus ellen. Ebben a Barca a legnagyobb, és vagy késbe futsz, vagy fojtasz. A Chelsea okosan a fojtást választotta/

    - amik veszélyesek is voltak
    /na látod, ez egy jó elgondolás volt a Chelsea részéről/,

    - de nem sikerült őket kihasználni
    /ugye itt jön a csatár dekoncentrációja, vagy ügyetlensége, a kapus bravúrja, vagy épp a spori közbeszólása.../

    - sőt még emberelőnyben is ugyanúgy visszaálltatok pedig akkor végleg eldönthettétek volna a meccset
    /na ez viszont nagyon igaz, ha valami felróható a Chelsea-nek akkor ez mindenképpen/.

    - Én elismerem h szarabbak voltunk
    /nem nehéz elismerni/

    - és qrva sokat hibázott a bíró és min. 1 büntetőt nem adott meg
    /inkább 3-at, de tényleg sokat hibázott, és a piros lap volt a legszánalmasabb, mert azzal akarta a nyilvánvaló hibáit kompenzálni, pedig a legnagyobb hibája csak ezután jött, de azzal meg a piros lapot akarta talán kompenzálni, DE ILYEN NINCS, HOGY EGY BÍRÓ MÉRLEGEL, MIT KELL KOMPENZÁLNIJA/,

    - de ott volt abidal kiállítása ami nem volt szabálytalan nem h alattomos..
    /van olyan felvétel, ahol vétlen bokaösszekoccantásnak látszik, van olyan, ahol nem látszik kontakt, ki tudja?/

    - és visszamehetnénk az 1. meccsre is ahol ballackot és alexet is simán ki lehetett volna állítani
    /mint ahogy Alvest és Puyolt is/

    - + 1 ugyanannyira megadható büntetőt mi sem kaptunk meg
    /szó se róla... így volt, kb. annyira volt tizenegyes, mint tegnap a legenyhébb eset a 6 közül.../.

    - szóval elhiszem h csalódottak vagytok (énis az lennék) de nem kéne átesni a ló túloldalára.
    /azok vagyunk, van rá okunk, és többségében nem vagyunk átesve a ló másik oldalára/.

    Nos ennyi.
    Peace.
  • Atti12
    #16280
    azért vald be hogy a #16264 hozzászólás mosolyra fakasztott téged is :P
  • Minimix
    #16279
    az a fej... xDD
  • Monoton
    #16278
    [center]Na akkor ezt a vitát most be is lehet fejezni, ennek már semmi értelme.
  • karajjj
    #16277
  • Rockynhooo
    #16276
    Én szakadtam be mikor Rájli mondja ,hogy egy pirosat biztosan megér -.aSD_A:SD
  • Minimix
    #16275
    most hogy igy vissza irtad rájöttem hogy nemtudok irni see xDDDD
  • Minimix
    #16274
    joaz :D:D
  • campy
    #16273
    ez hatalmas xD állat vagy
  • Rockynhooo
    #16272
    "eddig mancheter volt a másik kedvenc de az rájöttem hogy egy kula :D"
    _AS:D_AS?:D_A:SD_:ASd
  • Barnabyka
    #16271
    hát remélem te nem nevezed magadat foci drukkernek.
  • campy
    #16270
    http://www.pixter.hu/video?id=11844

    télleg nem szemétségből de ez vicces xD xD
  • Atti12
    #16269
    na pont az ilyenekről mint te volt szó tegnap :) duplapostért sry..
  • Minimix
    #16268
    mért ne?
  • Atti12
    #16267
    ezek után? :O gratulálok..
  • Minimix
    #16266
    :)