24199
Chelsea Fan Club
  • Oziris666
    #16346
    Biztos tizkre játszottunk meg játszanánk:D
    Ha kicsit is ismernéd a Chelsea-t tudnád h eddig mindig mindenhol al
    ulmaradt 11esekkel(kb. mint az angol válogatott) ugyh arra alapból nem játszunk:)
    A tavalyi döntő se volt unalmas és támadófocivolt(nem egy Milán -Juve döntő mint anno)
    Puhl nem hülye nem szarik a saját fészkébe,mindig a bírókat védi kb. egyszer vallotta be h tévedett a bíró a magyar - törökön:D

    Mi az h győzelemre játszani meg nem?Ilyen szinten minden csapat továbbjutásra játszik!Tavaly a ManU is kb. így estette ki a Barcát,mert így lehet,így kell olykor kemény védekezőbb focival,taktikussan!
    Iszonyat labdabiztos csapat hasonló focit játsznak mint az Arsenal anno amikor veretlenül lett bajnok,meg amikor mi pontrekorddal!Megkockáztatom h idén labdabirtoklásban minden meccsen ők domináltak!Ezek ellen szted mit kéne játszani?Egy elődöntőben a továbbjutás számít,minden meccsen nem lehet parádés látvány mint a Pool ellen!A juve ellen 3:2 Pool ellen 7:5 most 1:1 napuff ,de védekező csapat vagyunk:D
    Ez így jött ki Ámen...7év alatt 6elődőntő(nem rossz:D)
    Tma lezárva!



  • karajjj
    #16344
    Anno az EB-n volt a van Nistelrooy gólja, amikor az olasz védő kiesett a pályáról, Puhl azt mondta a félidő után, hogy nem adta volna meg, a szabályok is megmondják, hogy ez les. Másnap az UEFA bizottsága megmondta, hogy teljesen érvényes gól volt, szó sem volt lesről. Ennyit Puhl véleményéről...
  • Csaba
    #16343
    Hát igen. Az odavágóról vajon miért nem írsz? A továbbjutás 2 meccsen dől el. Ha a Chelsea 20 klasszissal volt jobb, akkor én meg azt mondom, hogy az első meccsen meg a Barca 30 klasszissal volt jobb, így teljesen megérdemelten jutott tovább.
    És aki hazai pályán fél órát emberelőnyben játszik úgy, hogy vezet, és gyakorlatilag 1 védő van hátul, Toure, mert a többieknek muszáj felmenni a gólszerzésért, és nem tudja eldönteni a meccset, az mindent érdemel, csak továbbjutást nem. Ez van. Lehet a bíróra fogni, ez úgyis szokása a Chelsea-nek, már a 3. bíró, akit meg akarnak ölni, de nem érdemes.
    A Chelsea a kiállítás után eldönthette volna, de nem tette. Ilyen a foci.
    Majd jövőre.
  • kuzco007
    #16342
    nem is ez volt az egyértelműbb kezezés...
  • rucinho
    #16341
    nem tudom te melyik meccset nézted...még mielőtt oltani kezdenél,elmondom nem állok egyik csapat pártján sem!
    az hogy nem sikerül végigvinni az elképzeléseket az már nem igaz,hiszen sikerül,bent vannak a döntőben!szvsz nem volt nekik sem nagyobb elképzelés annál mint hogy döntőt jáccanak!
    az alibiző fociról meg hogy közük nem volt a meccshez nem említenék semmi,vagyis csak annyit hogy 9 emberrel védekezni,hát finoman fogalmazva is szégyen!
    két mérkőzés alapján dől el a továbbjutás,ezt mindenki tudja,félredobva az egy háttel ezelőtti mérkőzést ítélkezik mindenki...
    sokat lehetne vitázni is akár,drogba holywood-i színészeket meghazuttoló képességeiről,a sok időhúzás helyett inkább gólt kellett volna rúgni,nem pedíg a bírót fenyegetni!
    remélem tanult a cselszi az esetből és ezentúl győzelemre jáccanak nem pedíg....
    képzeld magad elé a barca-mu ill a chelsea-mu döntőt,ugye nem mindegy...
    marha szar lett volna nézni egy olyan csapatot amelyik a végén azt mondja,vagyis már az elején,majd a tizik eldöntik! OFF

    osztom a véleményét puhl-nak nálam is egy tizi volt,semmi több!

  • Japep
    #16340

    Ennyi. Köszönöm, ebben (majdnem) minden benne van a meccsről, és azért ér többet mások véleményénél, mert ugye tudjuk a "hovatartozásod" ...
  • Cabell
    #16339
    Számomra felfoghatatlan, hogy a barca játékosai, edzője, még annyit sem említ meg, hogy "nem sikerült az elképzeléseinket végigvinni", pedig ez még bőven bőven nem jellemezné azt a gyalázatot, amit a pályán műveltek...

    az NSO cikkeiben is csak annyit írnak, hogy "Inieste az utolsó percben lőtte tovább a spanyolokat", de azt, hogy már-már komikus jeleneteket produkáltak a mérhetetlen ügyetlen, alibiző fociukkal, és hogy közük nem volt a meccshez, azt meg sem említik.

    Alves nyilatkozatát inkább nem is kommentálom... (a támadófoci győzött, stb..)

    A spanyol sajtó, aki a barcát méltatja, egészen nevetséges, egy ilyen teljesítménnyel kiharcolt továbbjutással maximum a Tatabánya lehetne elégedett a BLben, nade a mindenkinek erekciót okozó barca?...

    A Chelsea ráadásul szerintem nem is védekezte túl magát, a középpályán és hátul is tökéletesen támadtak le, mellesleg pedig olyan 10x annyi helyzetük volt, mint az istenkirály messikkel felszerelt barcának...

    Egyetértek 1 MU-s kollegával, hogy nekünk a barca messze jobb ellenfél, de ezt a fajta kábítást a sajtótól egyszerűen rossz nézni...

    és hogy egyesek itt a fórumon is azt képesek állítani, hogy a Chelsea nem volt húsz klasszissal jobb, egyenesen vérlázító.

    kb ennyi, bocsi a hosszú kommentért:D
  • Taibi
    #16338
    Puhl Sándor véleménye
    Ajánlom az 5-6 büntetővel dobálózók számára elsősorban.
    Szerintem az ő véleményére jobban lehet adni, mint TV-s kommentátoréra vagy épp a The Sun újságírójáéra.
  • KAMIONOS KOGYO
    #16337
    Dugulj mán!!!
  • Pethy23
    #16336
    Ballack-nka nem csak annak az egy kezezésnek nem kezezésnek a reakciója volt, hanem az egész meccsi, amit ez a nyomorék benézett!
  • bodajoci
    #16335
    Hát Ballack pont ez miatt hisztizett, amúgy, ha nem találják hónaljba Tourét, akkor ez a labda elszállt volna a gecibe, kb 3 méterrel a kapu fölé. Hát ennyit ért az a nagy hiszti...
  • Pethy23
    #16334
    Szerintem nem ezt kérik leginkább számon a bírón!
  • Matthew Prosac
    #16333
    méretes hónaljgomba o.O
  • Monoton
    #16332
    Linkelek egy képet csak érdekességképpen, de ha elkezdtek vitatkozni kitörlök mindent :)
  • Monoton
    #16331


    Valakik nagyon unatkoznak
  • hedonist
    #16330
    kiváncsi lennék ki irta ezt a szemetet... a kört leszűkítem: barcelona drukker.
  • hedonist
    #16329
    Na megint erre járt pár észkombájn? mi a t*k*m köze van a tegnapihoz h a DÉL-KÓREÁBAN RENDEZETT vb-n őket nyomták előre?? ugyan az az edző? micsoda párhuzam édes istenem, ti hogy kaptatok érettségit?
  • Barnabyka
    #16328
    pontosan..csak nemtudod ,h mit ,h értelmeztél.
  • WuFraZselic
    #16327
    nagyon sok igazság van ebben a cikkben... tök korrekt, már ha valaki nem szimpatizánsa egyik csapatnak sem...
  • bonebeni
    #16326
    Én se elég túlzásnak látom ezt a cikket:S...de abban van igazság hoyg azon a VB-n a koreaiak menetelésébe a bíróknak is köze volt..Gondolom erre célzott a cikk írója
  • kuzco007
    #16325
    nem azért mondom, de télleg dél-koreának fújtak anno:$:D
  • mainevent
    #16324
    Szövegértelmezésből 1-es, leülhetsz.
  • Barnabyka
    #16323
    A hisztiben ezúttal az egyébként általam nagyon nagyra tartott Guus Hiddink is partner volt, pedig ő az odavágó után alaposan kiosztotta a játékvezetés miatt panaszkodó barcelonaiakat. Hiddink a meccs utáni sajtótájékoztatóan antiangol UEFA-összeesküvésről beszélt, és arról, hogy ő soha az életében nem látott még ilyen rossz játékvezetést. Ami különösen vicces egy olyan edzőtől, aki a 2002-es világbajnokságon a dél-koreaikat irányította.

    Ez a pár sor önmagában is siralmas..iylen meg sem történt..meg mi van akkor ha dél koreát vezette?..egy szar csaptot nagyon sikeres úton vezetett a világ első számú válogatott tornáján.
    SIRALMAS EZ A SZENNY CIKK!!!!
  • rucinho
    #16322
    Ezt olvassátok el,remélem minden Chelsea fan fényt kap...

    ...ha már volt akkor bocs!
  • Japep
    #16321

    "Többen is azt mondták, így nem lett volna szabad viselkednünk, ám erre azt válaszolom: hat kulcsfontosságú ítéletnél a Barcelona javára döntött a bíró a mi pályánkon, és ezt nem lehet lenyelni." - nyilatkozta meccs után a Chelsea angol kapitánya.


    Te mit néztél? Most komolyan, lehet sok vélemény, de igazság egy - és az nem az, amin itt mi vitázunk - megtörtént, láttuk, nevetséges.
  • Bulykin
    #16320
    bizony én is, este azt hittem szétverem a tv-t^^ de hát tovább kell lépni, ez van... én tudom h mi voltunk a jobbak, a chelsea játékosok is tudják, sőt sztem a barcások is, hétvégén lealázzuk az Arsenalt és máris jobb lesz:D
  • kuzco007
    #16319
    oké ez méltó lezárása ennek az ügynek, ott a pont:)
  • Oziris666
    #16318
    Nah egy utsót:)
    Barca nyári új igazolása,bár sajnos már tegnap bemutatták:D

  • kuzco007
    #16317
    jól mondod:) koncentrálni a bajnokságban a bajnoki címre:D
  • Barnabyka
    #16316
    ezkéne..csak azért csalódottak vagyunk.
  • Bulykin
    #16315
    én azt mondom hagyjuk abba, ami megtörtént megtörtént, legközelebb több szerencse kell(és egy jobb bíró:D)
    Most koncentrálni kell a bajnokságban a 2.helyre és a kupagyőzelemre!!!
  • Oziris666
    #16314
    Igaza van, az igazságtalanság az egyik ,ha nem a legidegesítőbb dolog a világon,de nem így kéne kirohanni!Amugy a bíró után magát okolhatja ,mert 3ekkora ziccert 2meccs alatt elcseszni?!Miután 2guritást elcseszett persze h a 3.at se emeli meg picit...
  • Oziris666
    #16313
    piros helyett 11est akartam:)
  • Jagumo
    #16312
    teljesen igaza van! :))
  • Jagumo
    #16311
    azért ezt teis érzed hogy kicsit erős :D
  • Oziris666
    #16310
    Pique kéz és Toure mezráncigálása 2bokánrúgással piros volt a többi kérdéses!
    100%os alig akad,mégis megadnak egy csomót kétséges szitunál,itt 5ből egyet se adott meg,az azért érdekes:)Olasz bajnokságot vágod ugyh tudod milyeneket megadnak néha(máshol dettó),amik még ennyire se tizik!
    Bírótol függ és épp ez a baj h nem a szabályok szerint ítélnek konzekvensen a 11eseknél sem és szabálytalanságoknál sem!Platininek lenne feladata bőven,dehát látványossan szarik a foci jővőjébe!

    Azt meg már csak halkan jegyzem meg h idén 2db tizenegyest kaptunk több mint 50! meccs alatt:)
  • Krisz018
    #16309
    Drogba
  • Fabio Capello
    #16308
    Elég legyen mostmár
  • Forza Italia
    #16307
    hát nem. Amúgy sztem hülyeség ezen vitatkozni a jól megnézitek belátjátok h pique kezezésén kívül egyik se volt 100% os tizi. Amúgy az első meccsen meg Henry felrúgásáért se adtak 11 est.
  • Krisz018
    #16306
    Ki kellett csempészni az országból Övrebót

    A Chelsea orosz tulajdonosának, Roman Abramovicsnak újabb évet kell várnia a hőn áhított Bajnokok Ligája-sikerre, miután a Barcelona elleni visszavágó 93. percében Iniesta szertefoszlatta az álmokat. A mérkőzés végét jelző sípszó után Michael Ballack, majd a magából teljesen kikelt Didier Drogba is letámadta a játékvezetőt, aki a biztonságiak gyűrűjében hagyta el a játékteret.

    Angol lapjelentések szerint az elefántcsontparti támadó az öltözőknél is megtalálta Övrebót, aki kétségbeesésében visszamenekült a Stamford Bridge gyepére. Ezzel azonban még nem volt vége a kálváriájának.

    A londoniaknak három egyértelműnek tűnő tizenegyest nem adott meg Övrebo, akit halálosan megfenyegettek a mérkőzés után. Az angol rendőrség rendkívülien komolyan vette az ügyet, és még aznap este átköltöztette a játékvezetőt egy másik szállodába. Később aztán jobbnak látták, ha elhagyja az országot, a civilben pszichológusként dolgozó norvég.

    A 42 éves Övrebóra jelenleg már a norvég rendőrség vigyáz, az UEFA pedig megtiltotta, hogy nyilatkozzon a meccsről, és az utána történtekről.

    A norvég játékvezető nem először került reflektorfénybe. A tavalyi Európa-bajnokságon az olasz-román csoportmeccsen nem adott meg egy szabályos Toni-gólt, amiért utólag bocsánatot kért. Övrebo összesen 22 BL-meccsen fújta a sípot, és a jövő évi világbajnokságra is jelölte az UEFA.