24199
Chelsea Fan Club
  • Bulykin
    #16427
    a MU bajnok:S
    grat nekik! majd jövőre mi jövünk
  • Pethy23
    #16426
    Mancienne eladása hatalmas butaság lenne még ha kacsa is a hír...
  • Japep
    #16425

    Ashley Young, Adebayor, Zhirkov, Bruno Alves, Sheva, Tevez, Tymoschuk, Ancelotti, Kaká, Pirlo - Drogba Milanban, Mancienne L'poolban... Nem akarok rosszat mondani, de ez még gombócból is sok - és csak annak a bizonyos oldalnak a főoldalát néztem meg, semmi mást... :)
  • hedonist
    #16424
    Meg, ha már ilyen fiatal kölcsönvétel is benne van akkor már kell lennie vmi igazságalapnak is benne:)
  • hedonist
    #16423
    Én tudom,h minek lehet és minek annyira már nem :) De, sztem ez vszínű igaz lehet annyira,h a klub biztos érdeklődik, és a játékos is szívesen jönne,mert a skysportson is kint volt.
  • Japep
    #16422

    Nem az, de nincs is rá semmi "bizonyíték", hogy egyáltalán eszébe jutott valakinek, hogy idehozzuk...javaslom, hogy olvasgasd a másik Chelsea-s oldalt is, de hinni a hivatalosnak higgy... :)
  • hedonist
    #16421
    jó, igaz robinho-t is,h elcsaklizták a végén az arabok:D
  • Japep
    #16420

    Még nem kell, sőt ...
    Közeleg az átigazolási szezon, ömlik a hülyeség.
    Ha hinnénk mindennek...
  • hedonist
    #16419
    nagyon örülök Zhirkov-nak! sztem nagyon kell már egy teknikás szélső!
  • Oziris666
    #16418
    A fehér nagyon zsír...
    A 3. olyan Boca Juniors-os:D
  • Barnabyka
    #16417
    Bosingwa érkezése óta a jobboldalunk elég jó talán Zirkov érkezése egy erős baloldalt is adhat..csak ő olyan tipikus egylábas játékos de amit azzal az egy lábával tud az kárpótolja ajobb láb "hiányát".
    Wagner Love-t aki megszerzi szerintem jól jár.
  • Krisz018
    #16416
    Zhirkov lépésnyire Londontól!

    A CSKA Moszkva igen kedvelt lett az elmúlt években a Premier League csapatok közt. Jobban mondva a játékosai, hiszen Jo után újabb három moszkvai játékos készül áttenni székhelyét Londonba.

    A legelső és legbiztosabb igazolás valószínűleg a Chelsea-é lesz, hiszen már hónapok óta figyelik Yuri Zhirkov-ot. A transzfer valószínüsíthető, hiszen Roman Abramovich bármeddig elmenne, csak hogy saját nemzetbeli játékosa legyen csapatának, ráadásul ez pont az univerzális Yuri lenne. A végösszeg valószínűleg 15 millió Font lenne, plusz még Alan Dzagoev. A fiatal középpályást valószínűleg fejlődni küldenék ki a szigetországba.

    Az Everton, a Manchester City és a Tottenham is meg szeretné szerezni a szintén CSKA Moszkvás Wagner Love-t. Egy időben a Chelsea is komoly kérőnek tűnt, de a hírek szerint most már inkább Zhirkov-ra koncentrálnak teljesen.

    Forrás:www.dailymail.co.uk



    Egy kis videó Zhirkov ról.
  • hedonist
    #16415
    tényleg, úgy cuzamme mennyit kóstál?:D
  • Krisz018
    #16414
    Most már nekem is. :D
  • KAMIONOS KOGYO
    #16413
    Nekem be
  • Krisz018
    #16412
    Bejön valakinek a chelseafanatics ?
  • Krisz018
    #16411
    Hát én nem inden rendelek.
  • Japep
    #16410

    És ezt hogyan intézed? Bankszámlára, de mennyi a postaköltség? :)
    És ezek újak, nem használt (bár gondolom az új mez az nem az)?
  • Krisz018
    #16409
    http://www.ebaysoccer.com/
  • KAMIONOS KOGYO
    #16408
    vatera.hu
  • hedonist
    #16407
    chelseafc.com:D
    de akkor honnan ezek a "sufnifotók"?:D
  • Barnabyka
    #16406
    pls priviben vag yvalahol ,h honna tudok egy oylan szép csikosat rendelni:)

    ??
  • Krisz018
    #16405
    dehogy is. De a hazait már holnap rendelem meg!!!
  • hedonist
    #16404
    megvetted az összeset?
  • Krisz018
    #16403




  • KAMIONOS KOGYO
    #16402
    Ok THX!
  • asfa
    #16401
    3 meccse van még.. idegeneben Wigan,Otthon Arsenal és idegenben Hull City
  • asfa
    #16400
    köszönöm szépen :)
  • KAMIONOS KOGYO
    #16399
    A man.utd-nek kivel van az elmaradt meccse?
  • Monoton
    #16398
    Javítva
  • asfa
    #16397
    egy kis technikai hiba a bannerban,nemsokára javitva lesz, apró figyelmetlenségem :) addig duplán érvényes az eredmény :D
  • Fabio Capello
    #16396
    jahogy Drogba. Akkor így már értem, még nagyon reggel volt nekem, azt hittem Coleról van szó. De így már világos, köszi :)
  • KAMIONOS KOGYO
    #16395
    Nem nézted a meccset?
    Majdnem felfalta a bírót.
  • Fabio Capello
    #16394
    miért akarják fél évre eltiltani? lemaradtam :(
  • hedonist
    #16393
    igen érdekes,h itt meg fél évről pletykálnak.. de mondjuk még csak pletyka.. de hátha ma már hétfőn lesz vmi biztosabb.
  • Oziris666
    #16392
    Valanecia -Interen nem kaptak ennyit a fogócskázós karatés műsorért anno ... meg lehetne sorolni
  • bonebeni
    #16391
    épp az hogy nem fog játszani ha megkapja a féléves eltiltást...mert a bl szezonra értik az emg indul ősszel akkor egy telejse bl szezont kihagyhat:S
  • hedonist
    #16390
    ashley cole sztem ma különösen jó volt!

    azt írják az angol lapok,h drogba lehet,h fél éves eltiltást kaphat az európai kupameccsekről. ha mostantól lép érvénybe akkor jó, mert bőven játszhat akkor a kieséses szakaszban.
  • Bulykin
    #16389
    sztem már a bajnokságban is zsebben van a 3.hely, a 2.helyre is még van esély igaz, de kevsé rá az esély h a 'Pool bukna...
  • Matthew Prosac
    #16388
    Jól mondta a kommentátor, ez volt a bronzmeccs - mármint ami a BL-t illeti :)