24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #16627

    Ronaldo: A Barcelona nem érdemelte meg a döntőbe jutást!
    Már van annyi tapasztalatom, hogy jól tudom kezelni a rám nehezedő nyomást. Mindig rossz veszíteni egy Chelsea vagy egy Barcelona ellen, akik teszem hozzá nagy szerencsével és jogtalanul jutottak be a döntőbe - de az előzményekkel már senki sem foglalkozik...''


    Igaza van, de ezt még meccs előtt kellett volna mondania, így már csak magyarázkodásnak tűnik...
  • Japep
    #16626

    Hát azért én remélem, hogy nem igaz...
    Most tanácsolta Hiddink, hogy fiatalítsunk - és hogy igazán 1 fiatal csatárra van szükségünk, erre ő 30 évesen?
    Úgy sem bírná az iramot, Deconak sem megy itt...
  • KAMIONOS KOGYO
    #16625
    Olvasgattam:

    "Az olasz La Gazzetta Dello Sport szerint világbajnok középpályással erősítené meg keretét az angol Chelsea. A londoni Kékek kiszemeltje Andrea Pirlo, az AC Milan fedezete, aki alighanem követi jelenlegi mesterét, Carlo Ancelottit Roman Abramovics dúsgazdag klubjába."



    - pepsifoci.hu - A valószínűsíthetően edzőcsere előtt álló Milannál az idősebb játékosok lehetnek az első áldozatai az átalakulásnak, így a 30 éves Pirlo is alighanem továbbállna Lombardiából.
    A viszonylag olcsón megszerezhető szervezőjátékos mesés fizetésért cserébe érkezhet Londonba, ahol akár újra együtt dolgozhat Ancelottival, akivel nyolc évet és 230 mérkőzést húztak le együtt a Milannál.
    Pirlo játékintelligenciája és rugótechnikája mellett arról is híres, hogy a 2006-os vb-döntő legjobb játékosának választották meg a franciák ellen, büntetőkkel megnyert finálét követően.


  • hedonist
    #16624
    és hát sajnos nem hagyja ott miattunk az orosz válogatottat érthető módon, a jövőévi vb miatt.jó esélyekkel indulnak. DE és ez a lényeg, vszinu vmi manager elszarakodik itt egy- másfél évet aztán sanszos,h hiddink visszatér, erre tett célzást is.
  • Rockynhooo
    #16623
    Ja tényleg. Értem már. Köszönöm a válaszokat.
  • Rudee
    #16622
    Közben még orosz kapitány is.
  • Rockynhooo
    #16621
    jaaa értem. és akkor csapat nélküli lesz? nem nagyon vagyok képbe most a témával :D
  • Monoton
    #16620
    Nem küldik el, alapból úgy jött bármi lesz ő csak fél évig marad.
  • Rockynhooo
    #16619
    de Hiddinkel mi van ? jó munkát végzett.. miért akarják pár hónap alatt elküldeni ?
  • Japep
    #16618

    Egyáltalán nem biztos, hogy jön - bár valószínűnek tűnik.
    Gondoljatok csak vissza a tavalyi átigazolási szezonra: Drogba már a Milanban volt, Lampard pedig az Interben ... erről ennyit.

    Ahonnan meg azt a hírt vetted - nézz szét kicsit jobban:

    Az Ancelotti ügy nincs lezárva - ezzel még nincs is baj
    Ancelotti maradna ameddig csak lehet - ergo ha nem küldik el, marad ...
    Ancelotti már a Chelsea edzője - az előző után meg kijelenti, hogy már április óta itt van...
    Ancelotti tárgyalt velünk, ez már biztos! - aztán már csak ez biztos...

    És ezt csak egy oldal főoldaláról szedtem össze...minden szart leírnak arra az oldalra, hogy megnézzék. Javaslom ismét, hogy olvasgasd nyugodtan, de hinni a .com-nak és a .hu-nak higgy.
  • karajjj
    #16617
    miért? beszéltél vele? -.-
  • kuzco007
    #16616
    mi bajotok vele? nem ő tehet róla, h a milánba beképzelt melegek játszanak:D
  • Oziris666
    #16615
    Dehogy muszáj,ha jön se fog sokáig maradni:D
  • bonebeni
    #16614
    pedig muszály lesz megszokni Ancelottit...
  • Oziris666
    #16613
    Nem kell még1 Scolari...
  • bonebeni
    #16612
    Ancelotti már a Chelsea edzője
    Carlo Ancelotti a Daily Telegraphnak adott nyilatkozatában teljes nyíltsággal elismerte, hogy már április óta a Chelsea edzője.

    Gyakorlatilag eldöntött tény, hogy a nyártól Carlo Ancelotti veszi át az angol Chelsea szakmai munkájának irányítását. A jelenleg még az olasz AC Milant vezető szakember most elismerte: a múltban nem mindig mondott igazat a terveivel kapcsolatban és "papíron" már április óta az angolok szakvezetője.
  • KAMIONOS KOGYO
    #16611
    OK pont most írtam be a keresőbe :)
  • Japep
    #16610

    Azért erről a meccsről inkább itt.
  • KAMIONOS KOGYO
    #16609
    1-0 ezaz!
  • Japep
    #16608

    Nem, ő úgy értette, hogy a döntőből már nem lehet kiesni.
  • KAMIONOS KOGYO
    #16607
    Tehát......a Barca nyerje!
  • Japep
    #16606

    Ja, engem sem izgat annyira az egész, ha jobb dolgom lesz kihagyom én is.
    A döntő-teóriáddal egyetértek.
  • Etelkozi Vata
    #16605
    Én pedig úgy döntöttem, hogy sértett Chelsea-sként bojkottálom a BL döntő megnézését, a végeredmény sem érdekel.
    Valahogy egy csapatos döntőnek érzem, a másikat nem gondolom, hogy BL döntőt kellene játszania.

    Ez csak szubjektív magánvélemény és magánnyomor, persze...
  • Atti12
    #16604
    Reméljük megtörténik :)
  • Japep
    #16603

    Én úgy vagyok vele, hogy ma nyerjen a MU - bizonyítsák be a kétkedőknek is, hogy az angolok a legjobbak, és ha nincs Örebrö, nincs MU-FCB döntő sem.
    Erről ennyit.
  • Matthew Prosac
    #16602
    "Ha dönteni kellene,hogy ki nyerje,én azt mondanám a MU essen ki!!!!"

    Hova essünk ki? Nemértelek -.-
  • Barnabyka
    #16601
    szvsz a rendes játékidőben X születik és hosszabbításban talál egy győztes gólt a Barca. Bár hülyeség találgatni mert megjósolhatatlan, én reménykedem ,h este látok egy kiváló BL döntőhöz méltó mérkőzést.
  • KAMIONOS KOGYO
    #16600
    OK
  • hedonist
    #16599
    gondolhatod, nekem sem a szívem csücske,de azért még is csak angol foci rajongó vagyok,de elsősorban most inkább a barcelonaval kapcs. vannak erősebb ellenérzéseim.
  • KAMIONOS KOGYO
    #16598
    MU ellenes vagyok!
  • hedonist
    #16597
    számomra érthetetlen, hh ez mitől logikus, de mind1:) engem jobban izgat az fa-cup mint a bl most. de hát azért megnézem és örülni megkönnyebbülten leszek szomorú amikor a mu gólt lő, és idegesen csalódott, amikor a barca.
  • Freedom88
    #16596
    csak ahogy leirtad, vicces volt. Szóval ki nyeri meg és akkor rá a válasz, remélem MU kiesik. ergo Barca nyer:) Na nem kötözködtem, csak megemlitem:)
  • KAMIONOS KOGYO
    #16595
    Igen ha már ilyen "szerencsésen" továbbjutottak,akkor nyerjék is meg!
  • hedonist
    #16594
    határtalan logikára vall az okfejtésed
    én a manchesternek szurkolok, nehogy már a szegyentelen módon rajtunk továbbjutó barca nyerjen...
  • Freedom88
    #16593
    vagyis akkor a Barca nyerjen?
  • KAMIONOS KOGYO
    #16592
    MA BL döntő ki nézi?
    (Ha dönteni kellene,hogy ki nyerje,én azt mondanám a MU essen ki!!!!)
  • Japep
    #16591

    Ugye Hiddink 13 bajnoki meccset játszott a csapattal - kíváncsi voltam, hogy ez neki és elődeinek (nekik is az első 13 meccs) hogyan alakult:

    G. Hiddink: 11-1-1 (24-9) > 85%-át nyerte meg
    L.F. Scolari: 10-2-1 (30-4) > 77%-át nyerte meg
    A. Grant: 8-3-2 (22-8) > 62%-át nyerte meg
    J. Mourinho: 10-2-1 (21-4) > 77%-át nyerte meg
  • Monoton
    #16590
    Véletlen volt na :D
  • Fabio Capello
    #16589
    énistéged Monokám... :D

    szóval: a Motta-Milito transzfer részeként még ő is megy kölcsönbe
  • Monoton
    #16588
    99%