24199
Chelsea Fan Club
  • Krisz018
    #16667
    ezt nem hiszem el
  • asfa
    #16666
    1.perc..
    1-0 az evertonnak :)
  • Japep
    #16665

    CHELSEA - Everton
    - FA-kupa döntő, Wembley -
    - ma 16:00, Sportklub -
    - vezeti : Howard Webb -
    - bajnokságban : 0-0, 0-0 -




    CHELSEA : (4-2-3-1)
    Manager : Guus Hiddink

    Cech
    Bosingwa - Alex - Terry (c) - Ashley Cole
    Mikel - Essien
    Anelka - Lampard - Malouda
    Drogba

    Cserepad : Hilario, Ivanovic, Mancienne, Belletti, Ballack, Kalou, Di Santo

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Everton : (4-4-1-1)
    Manager : David Moyes

    Howard
    Hibbert - Yobo - Lescott - Baines
    Osman - Neville (c) - Cahill - Pienaar
    Fellaini
    Saha

    Cserepad : Nash, Jacobsen, Baxter, Gosling, Castillo, Rodwell, Vaughan


    -----------------------------------------------------------
    Nyerni kell! Kupagyőzelemmel búcsúztassuk Hiddinket és a szezont!
    GO BLUES!
  • Krisz018
    #16664
    Ohh köszi már azt hittem elkezdődött.
  • banok
    #16663
    de igen.
  • Japep
    #16662

    De, csak a Sportklubon már 15-től előzetesek vannak.
  • Krisz018
    #16661
    Nem 16:00 kor kezdődik???
  • asfa
    #16660
    GO BLUES!
  • KAMIONOS KOGYO
    #16659
    SportKlub 15:00 CHELSEA-Everton !!!
  • hedonist
    #16658
    A Chelsea elnöke, Bruce Buck legalább 3 új arc megvásárlását tartja valószínűnek a nyáron,
    és előre bocsátotta, hogy a tulajdonos, Roman Abramovich felkészült sok pénzt költeni.
    Ennek persze eredménye,h ha nem is arányaiban annyi pénzért, de el is enged a klub néhány játékost.

    sky

    A sallangot kihagytam, h az evertonnal lesz döntő és,h utáni vszinu ancelotti veszi át... blablabla
  • hedonist
    #16657
    én sem olvastam el csak átfutottam, de ez már igaz.
  • Japep
    #16656

    Csak gyorsan áttekintettem, nem gondoltam, hogy sokban különbözik az előzőtől...ilyenkor minden hír egyforma... :D
  • hedonist
    #16655
    jah és h a bayern igazgatója, azzal hajtott el minket,h ennyiért a fél lábát sem adják el:D nah persze...
  • hedonist
    #16654
    neeem, azt jelenti,h leigazoltuk, 4 éves szerződést kötöttünk, az egy jelző,h ő az orosz Ronaldinho:D és hogy ribery helyett igazoltuk,mert egyébként most olvastam máshol,h állítólag 45 m fontot kínáltunk a franciáért. benne van az is,h miután ancelotti jön ide, őt Leonardo helyettesíti majd. és ezek persze csak pletykák, de állítólag Agüero-t is vinnénk ennek igazán örülnék. meg beszélnek itt Xabi Alonso-ról, nah ezt kétlem, maximum akkor, ha ballack megy.
  • Japep
    #16653

    3/4 évre írt alá pár napja, és hogy ő jött Roni és Ribery helyett... valami ilyesmi.
  • Krisz018
    #16652
    És ez mit jelent?
  • KAMIONOS KOGYO
    #16651
    OK!
  • Japep
    #16650

    Csak azért, mert ugye ez egy felszólítás...de ugye nem parancsolhatok én itt senkinek.
  • KAMIONOS KOGYO
    #16649
    Én azt vágom,elolvastam de a te hsz-edben (#16633) mi lenne ez:":D" ????
  • hedonist
    #16648
    meg egy fontos dolog,h Zico a cska managere nem áll a transfer útjában és szerinte jól meg fogja állni a helyét itt, és el tudja képzelni a chelsea kezdő 11ében.
  • Japep
    #16647

    Azért még nem kell mérget venni rá.
  • Japep
    #16646

    Kb annyi, hogy Abramovichnak barátja a CSKA tulaja és személyesen leigazolja Zhirkovot 18.6m fontért, meg hogy Hiddink is támogatja a döntést, mert be fog illeszkedni a PL-be...
  • LasCar16
    #16645
    azt h megvan juríííí
  • Krisz018
    #16644
    Ezt valaki elmondaná mit jelent?

    Köszi előre is.
  • hedonist
    #16643
    hát te is tévedsz, ugyanis Zhirkov-nak köze nincs a bekk poszthoz:D aki szóba jöhet még (nem véletlen csak malouda-t irtam) Scott Sinclair, Kalou, J.Cole, de ők mind jobb lábasok, kellett még egy balos sztem.
  • hedonist
    #16642
    FA-cup Győztesek


    Mark Hughes 1985, 1990, 1994 (Man Utd) és 1997 (Chelsea)
    Ray Parlour 1993, 1998, 2002, 2003 (Arsenal)
    David Seaman 1993, 1998, 2002, 2003 (Arsenal)
    Ryan Giggs 1994, 1996, 1999, 2004 (Man Utd)
    Roy Keane 1994, 1996, 1999, 2004 (Man Utd)
    Ashley Cole 2002, 2003, 2005 (Arsenal) és 2007 (Chelsea)

    Az utolsó aki 5-öt nyert, Jimmy Forrest a Blackburn Rovers-szel 1891-ben.

    Esély az újkori rekorddöntésre.
  • Fabio Capello
    #16641
    valóban, én kérek elnézést, hirtelen egy másik játékos jutott eszembe

    hát, a jelenlegi vezetőségetek nem arról híres, hogy agybafőbe igazolna, akiket elhoztok 99%-ban be is válnak a csapatnál, és ha hiddinknek volt beleszólása, akkor 100000% hogy jó játékosról van szó, a saját válogatottját csak ismeri Maloudáért kár lenne, tényleg kezdett felpörögni mostanában, de nem hiszem hogy menne, nem nagyon láttam rá vonatkozó hírt
  • Etelkozi Vata
    #16640
    Az általad felsorolt játékosok még véletlenűl sem Zsirkov posztja.
    Az orosz posztján jelenleg 5 játékosunk van, max erőszakkal 6.

    Ezek: balbekkben Ashley és Paolo, balközéppályás poszton Malouda, Kalou, Joey és végesetben Anelka.

    Simán befér majd rotáció jelleggel...
  • hedonist
    #16639
    nem,nem Zhirkov Balszélső, Malouda posztja. Itt a baj,mert Maloudanak nagyon jól ment mostanában, annyira jól,mint anno a lyonban amiért megvettük. Én örülnék Zhirkov-nak,de érdekes lesz, biztosan nem össze-vissza igazol a vezetőség, és vszínű hiddinknek is volt beleszólása, MÁR, HA EZ IGAZ, tehát csak tudnak vmit. remélem nem malouda távozását jelenti ez.
  • Fabio Capello
    #16638
    Chelsea: orosz sajtóhírek szerint Zsirkov már a „kékeké”

    Az orosz médiában megjelent értesülések szerint a Chelsea-ben folytatja pályáfutását Jurij Zsirkov, a CSZKA Moszkva középpályása.
    Ha igazak az értesülések, az orosz válogatott játékos 21.5 millió eurójába került a „kékeknek”, és négy évre szóló szerződést írt alá a londoniakhoz.

    Zsirkovot többek között a Bayern München is szerette volna leigazolni.

    sztem jól jártok vele, kurvajó pléja, és a ruszkiknak amúgy is nagyon jól megy mostanában, a kérdés csak az, bepasszol e a jelenlegi felállásba, az ő posztján azért elég jól el vagytok eresztve (ballack és lampard mindenféleképpen ugyanaz a poszt, essien asszem inkább védekező középpályás, de még ő is előrébb áll jelenleg a rangsorban)
  • hedonist
    #16637
    remélem a vb után visszajön
  • hedonist
    #16636
    én is így vagyok vele,de nagyon bírom. irigyelni fogom az uj csapatát.

    egyébként ezt már fel akartam hozni, érdekes,h ballack sokkal hátrébb játszik, mint anno a leverkusenben vagy akár a bayernben, ott szinte már kiegészítő csatár volt.
  • Japep
    #16635

    Nem, hanem Guus Hiddink jegyzete az ittlétéről meg ilyenek...de csak kattints rá.
  • KAMIONOS KOGYO
    #16634
    Vicces
  • Japep
    #16633

    Elolvasni! (www.chelseafc.hu)

    :D
  • Japep
    #16632

    Hát csak ne hozzánk jöjjön...Mikel és Essien (és GH-nél Ballack) mellé felesleges.
  • hedonist
    #16631
    Miguel Veloso átadólistán.

    nem örülnék, ha a Bolton-ban kötne ki, az egyik kedvenc védekező kp-m a fifában, biztos jó az életben is:D
  • hedonist
    #16630
    egyetértek, így már nem túl releváns. ez a pirlós dolog már tavaly is felmerült és akkor is hülyeség volt. ki helyett jönne a kezdőbe mégiscsak? Lamps, Essien, Mikel/Ballack? vicc.. nem akarok olaszokat a csapatba,max zola-t vissza:D
  • Bulykin
    #16629
  • Japep
    #16628

    Grat neki! :)