24199
Chelsea Fan Club
  • Jagumo
    #23520
    Sírok ezen a Hazardon... Minden meccsen megindul a szélről és gólt lő :D eszméletlen amit művel.
  • Bencee7
    #23519
    Szerintem DeBruyne el lesz adva, Mou mai nyilatkozatában is volt szó róla, ő is elmondta, hogy nem úgy megy neki, ahogy kellene, hiába óriási tehetség, és mondta, hogy több klub is érdeklődik iránta - legalábbis ha jól vettem ki a szavaiból. Őszintén szólva én is hagynám, vagy adják kölcsönbe megint egy időre, vagy adják el.

    Ez a Mata dolog viszont rohadtul kezdi felbszni az agyamat. Többször is elmondta, mindkét fél, JM és maga Mata is, hogy NEM megy el, MINDENKÉPPEN marad. Ma Mou is mondta, hogy marad, nem adják és egyébként sem kaptak megkeresést más csapatoktól. Mata is monta, valamikor a múlt héten talán, hogy ha most elmenne, az azt jelentené, hogy megfutamodott és ezt nem akarja.
    Persze, most, amikor dühösen jön le a pályáról, meg nem megy neki ezek a szenny szar lapok mindjárt kitalálják, hogy iszonyat nagy baj van, megy a picsba.


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha lehet egy kérésem, annyit tegyünk már meg a topikban, mi páran, akik írunk, hogy az irreális hülyeség híreket ne hozzuk fel mindig. Egyébként is undorítónak tartom, ami az átigazolási időszakban megy, ne menjen itt is. Ha reális hír van játékos érkezéséről, akkor persze, írjunk véleményt, de ami kacsa, azt ne ide...
  • Bulykin
    #23518
    Nyáron a felkészülési meccseken remekül szereplő(3meccs/2gól) fiatal Bertrand Traoré aláírt 5 évre és máris ment a Vitessébe kölcsön :P

    Ami számomra érdekes, hogy Kakuta-t és Hutchinson-t pedig visszahívták onnan...

    Szerintetek mi lesz DeBruyne és Mata sorsa? Előbbi szinte nem is játszik, Mata pedig látványosan ingerült volt a Soton ellen miután lecserélték(persze lehetett más oka is ennek)...hát nemtudom :/
  • contraste
    #23517
    Soton ellen 3 gól nem szar!
  • Oziris666
    #23516
    Most kivételesen elég tetszetősen játszottunk!De ha a kicsik ellen nem húzzuk be a 3pontokat kegyetlenül akkor nehéz dolgunk lesz!

    Mondjuk várom már mikor nyerünk egyszer sok góllal mert idén a bajnokságban nemigen megy a gólparádé!
  • contraste
    #23515
    Megvertuk a poolt es sehol senki??:D jo igy fordulni, lassan at is vehetnenk a vezetest, sztem a vegere a cityvel fogunk harcolni!
  • banok
    #23514
    16.00 Chelsea-Swansea
    streamek:
  • contraste
    #23513
    Boldog karácsonyt minden Chelsea szurkolónak:) ünnepeljünk gólokkal!
  • contraste
    #23512
    Team v Swansea: Cech; Ivanovic, D Luiz, Terry (c), Cole, Ramires, Mikel; Mata, Oscar, Hazard; Eto’o.
  • contraste
    #23510
    http://m.bbc.com/sport/football/25500994

    Erdekesek Savage gondolatai. Pl valoban erthetetlen miert nem cserelt az oreg.
  • Smithie
    #23509
    Te jó isten mekkora egy falábú gyökér ez a giroud... :DDD
  • contraste
    #23508
    Mázlink van, hogy falábú ez a Giroud... De ezt már rég meg kellett volna nyerni, megint magunknak köszönhetjük, ha beszopjuk a meccset...
  • banok
    #23507
    21.00 Arsenal-Chelsea
    tv: Digisport1
    streamek itt:
  • Bencee7
    #23506
    Így van sajnos. Érdekes még, hogy Mou meccs utáni nyilatkozatai valahogy nem azt tükrözik, hogy ő is látja, hogy ez úgy rossz, ahogy van. Túl sok gólt kapunk, félünk cselezni és megindulni, sokszor azt látod csak, hogy elképzelés nélkül rohangálnak a pályán, "majd csak lesz valami" módon. Meg a halálom ez a folytonos hátrapasszolgatás, főleg amikor ellenfél tizenhatosról egészen a sajátig visszamegyünk -.-"

    Valahogy RDM mellett jobban ment a játék, nekem az sokkal jobban tetszett...
  • Oziris666
    #23505
    Hát nem csak ez volt szánalmas teljesítmény az idei szezonban, és ez a nagyobb probléma!Semmi taktika semmi koncepció!
  • contraste
    #23504
    Nem értem, ha nem is akartunk nyerni minek küldte be Hazard-t a végén? na mind1 ez a meccs nem érdekel, hétfőn nyerjünk légyszíves:) Amúgy Schürrle és Willian nagyon jók voltak, szegény DeBruynén látszik hogy visszavetette a mellőzése.
  • Bencee7
    #23503
    Hát, ez a mai teljesítmény elég szánalmas volt...Mou egyáltalán nem akarta megnyerni a meccset. Szerintem tök ciki egy Sunderland ellen a tizenegyeseket várni. Így akarunk BL trófeáért menni?
  • contraste
    #23502
    Durva, Villas-Boas-t kirúgták a Spurstől(is). Pedig nem volt rossz ott, ráadásul Bale eladása után teljesen új csapatot kellett építeni, aminak csak az elején jártak.
  • Barnabyka
    #23501
    Talán csak Jm tudja, hogy kell Drogbat semlegesíteni szerintem vele nem lesz baj:)
  • Tyler1
    #23500
    "Boldog vagyok, mindkét Bajnokok Ligája meccsemet hazai pályán fogom játszani!" - DD
  • Oziris666
    #23499
    Ja csak meg ne szopasson minket!
  • contraste
    #23498
    Én örülök neki! Didiernek lesz egy szép homecomeing-ja, mint CR-nek volt az Old Traffordon
  • Oziris666
    #23497
    Naná h a Galatát kaptuk...
  • contraste
    #23496
    City - Ars 6-3 :))) Ez lehet a mi hétvégénk, csak húzzuk be a Palace-t.
  • contraste
    #23495
    Na 1-0, lehetett volna 6 is akár, de nem lett.. ez a jellemző mostanság.

    Arsenal kikapott eléggé, sokkal jobb volt a Napoli, sztem city veri, mi meg hozunk rajtuk a hétvégén.
  • contraste
    #23494
    Az azért tényleg hihetetlen, hogy állandóan fölébombázza szinte vagy teljesen üres kapura...
  • davidragon
    #23493
    Hazard... ma is öröm volt nézni, ahogy a labdával bánt.
    a vártnál azért izgulósabb lett a meccs, a lényeg a 3 pont!
    szegény Torrest sajnáltam. hajtott, de a ziccert nagyon csúnyán föld körüli pályára állította.
  • contraste
    #23492
    ÉÉÉÉS Eden mekkora góóóól!!
  • contraste
    #23491
    Divat már, hogy bekapjuk a menetrendszerinti gólt, de legalább most volt early response:) Óriási Hazard tevékenység után Lamps gól:)
  • contraste
    #23490
    Gondolom ma is egyedül leszek itt, de azért bejelentkezem! Poyet irányította Sunderlanddal mérkőzünk meg ma! Kezdenek éledezni, de azért sereghajtók még mindig, meg kell verni őket! MU-nak nehéz meccse lesz, Lukaku remélem odapirít nekik, Arsenal valószínűleg nem ma fog otthon pontokat hullajtani a Hull ellen sajnos, de bármi lehet végülis. West Brom - City teljesen lutri szerintem 3 esélyes.

    Tetszik a kezdő (persze Oscar sérült sajna) :

    01 Cech
    02 Ivanovic
    28 Azpilicueta
    08 Lampard
    24 Cahill
    26 Terry
    22 Willian
    07 Ramires
    09 Torres
    10 Mata
    17 Hazard

    Subs: 03 Cole, 05 Essien, 12 Mikel, 14 Schürrle, 15 De Bruyne, 19 Ba, 23 Schwarzer

    Na Mata már két PL meccs óta kezdő, remélem belátta José, hogy ott a helye..
  • contraste
    #23489
    Essien... őt bezzeg kell erőltetni...
  • contraste
    #23488
    Mata, Torres kezd:) véégre..
  • contraste
    #23487
    Nah, ahogy reméltem, Pool megégett a Hull otthonában. Remélem Jose feltüzelte a csapatot, mert a Southampton nem kis csapat már, nem lehet őket lebecsülni, nem győzöm hangsúlyozni.
  • contraste
    #23486
    Nem lenne értéelme.. Cole még itt van, és, ahogy láttuk Azpi jól helyettesíti, ha kell. Lukaku kell vissza! Ma meg kell kűzdenünk egy hihetetlen jó Southamptonnal, MU Spurs x-elt. Reméljük a Pool is bukik pontokat. Arsenal még egyelőre győzött, de eddig könnyű ellenfelei voltak viszonylag.
  • 6unn3r
    #23485
    Én meg azt olvastam, hogy maga Mourinho tagadta, hogy akár Jackson Martinezt, akár Fabio Coentrao-t a Chelsea-hez szeretné csábítani.
  • Oziris666
    #23484
    tippmixűltek
  • Tyler1
    #23483
    Fejre is állnék, ha még ide jönne :)
  • Barnabyka
    #23482
    "José Murinho korábbi játékosával, Fabio Coentraoval erősítené meg csapatát."

    Így találtam nem tudom mennyire igaz, de szerintem ő egy remek kis játékos :)
  • w77d
    #23481
    93 perc alatt 1 kapura lövés és 0 kaput találó lövés XD grat XXD
  • Barnabyka
    #23480
    Csak egy poén ezzel kapcsolatban :D