24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #17309

    Fulham - CHELSEA
    - PL 3.forduló, Craven Cottage -
    - ma 17:00, Eurosport 2 -
    - vezeti : Andre Marriner -




    Fulham :
    Manager : Roy Hodgson

    Schwarzer
    Pantsil - Hughes - Hangeland - Konchesky
    Gera - Murphy (c) - Etuhu - Duff
    Dempsey - Zamora

    Cserepad : Zuberbuhler, Kelly, Baird, Riise, Seol, Nevland, Kamara

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    CHELSEA :
    Manager : Carlo Ancelotti

    Cech
    Bosingwa - Carvalho - Terry (c) - Ashley Cole
    Ballack - Mikel - Malouda
    Lampard - Anelka
    Drogba

    Cserepad : Turnbull, Ivanovic, Hutchinson, Essien, Deco, Kalou, Sturridge


    -----------------------------------------------------------
    Essien padon ... csak nehogy megunja egyszer.
    Amúgy nem rossz felállás ... GO BLUES!
  • Japep
    #17308

    Erre most nem tudok olyat írni, aminek nem lenne "következménye", úgyhogy inkább hagyom is...
  • Kocka08
    #17307
    Majdnem mindegy hogy hogy kapunk 3 pontot sajnos én mindenben fanatikus magyar szurkoló vagyok úgytünik…… amúgy akármilyen magyar focistának ezt kívánnám pedig amilyóta tudom mi az a foci azóta Chelsea szurkoló vagyok..egy meccset nem hagynék ki semmi miatt…sajnos én még magyar szívvel születtem és talán ez hiányzik belőletek ha ebben problémát láttok…
  • bonebeni
    #17306
    ott a pont!
  • Japep
    #17305

    Már bocs, de ez marhaság... :)
    Most vagy Gerát szereted, vagy a Chelseat - ha mindkettőt, akkor meg ne pont ellenünk kívánd azt a 3 gólt, hanem bárki más ellen.
  • Kocka08
    #17304
    Lehet hogy azt fogjátok mondani hogy nem vagyok igazi szurkoló de én Gera Zolinak mesterhármast kívánok viszont ettől függetlenül nyerjünk 5-3 ra:.....
  • hedonist
    #17303
    tuti, nem csalódtunk még:))
    West stand upper, mondom az egyik legjobb! mindent látsz, és még üvöltözni is lehet:D
  • Japep
    #17302

    Végül is csak a banneren lesz nagyobb változtatás, a többin kisebb ... az eredményjelzőhöz igazán ötletem sincs, azt csak egy kicsit változtatom meg, mert erre legalább ráfér minden lényeges info...
    Remélem tetszik majd nektek... :)
  • Japep
    #17301

    Hát már szinte kész is vagyok, de majd csak a Fulham meccs után debütál... :)
  • Krisz018
    #17300
    Várom már az új design.t kíváncsi vagyok milyen lesz szerintem nagyon jó.
  • bonebeni
    #17299
    SZerintem teljesen:) Én ott voltam és nekem nagyon bejött az a hely. szélen ültem és elég jól lehetett látni mindent.
  • Japep
    #17298

    Hát én sajnos még nem tudom ... még a Stamfordot nem láttam, de majd az idei szezonban... :D
  • Barnabyka
    #17297
    szegény 2percet lépcsőzött:)
  • Krisz018
    #17296
    Ez jó hely?
  • Krisz018
    #17295
    Köszönöm. Hétfőn adom postára a belépési nyilatkozatot és utalom a 6000Ft-ot.
  • Japep
    #17294

    A cfc.hu fórumán vannak kint élő magyarok is a klubtagok között - ha esetleg csatlakozol a klubba, biztosan segítségedre lennének ... igaz ez megint csak pénzbe kerül (mármint a csatlakozás) ... érdeklődj. :)
  • Krisz018
    #17293
    Köszönöm szépen a segítséged. De még az lenne hogy egyedül nem nagyon szeretnék kimenni mert nem nagyon tudok angolul és nem ismerem a járást ezért szeretnék valakivel[kikkel] kimenni. Ha valaki esetleg tervezi a közel jövőben hogy kimegy létszíves szóljon. Előre is köszönöm.
  • Etelkozi Vata
    #17292
    Krisz:

    Ha szurkolók közé akarsz ülni és szurkolni, énekelni, satöbbi, akkor a Shed-et, vagy a Matthew Harding-ot választod, ha nézők közé, és kussban ülni, akkor az oldal lelátókat. Onnan jobban látni a meccset, de nem túl hangulatos a csönd....

    Én próbáltam már a Shedet és a Matthew Hardingot is, neked is azokat ajánlom, olcsóbbak is.
    És ne rangadót válassz, hanem valami kisebb csapat elleni meccset, mert a nagyokra csak hűségpont alapján kaphatsz jegyet, ami neked még nincs.
    Ha regisztrálsz a CFC.hu-ra, akkor ott több segítséget kapsz, ha belépsz a szurkolói klubba, akkor mégtöbbet!
  • Japep
    #17291

    A cfc.hu-n sok mindent megtaláltok, csak keresni kell... :)

    Info a stadionról (nagyítható az első kép, ott van részletesen leírva, hogy mi-hol-merre).
  • hedonist
    #17290
    west stand uppert ajánlom én ott voltam faszentos:)
  • Krisz018
    #17289
    Én is egy hazai bajnoki meccsre akarok kimenni.

    Csak a helyekkel nem vagyok nagyon tisztába hogy melyik merre van és hova érdemes megvenni?

    Segítene valaki benne?

    West Stand lower--£48

    West Stand upper és middle--£60

    Matthew Harding lower--£45

    Matthew Harding upper--£48

    Shed End lower--£45

    Shed End upper--£48

    East upper--£48[/b]
  • Japep
    #17288

    Már készülőben van az új design, hamarosan végzek vele... :)
  • Japep
    #17287

    Hát Londonban még nem ... én most voltam kint a Kolozsváron a CFR elleni meccsen, de ebben a szezonban tuti megyünk tesómmal egy hazai bajnokira... :D

    + ha a "közelben" (talán pont a Puskás-stadionban... :D ) lesz BL meccs, akkora oda is megyünk - ha tudunk.
  • Krisz018
    #17286
    Közületek volt már valaki kint meccsen?
  • Krisz018
    #17285
    Köszönöm. Most regisztráltam a True Blue tagságra. Már le is vonták a 42£-ot. Négy héten belül levélben megérkezik a Teamcard, majd további két-három hétre rá a membership pack.
  • Japep
    #17284

    Info, többet nem tudok ... talán a cfc.hu fórumán többet tudnak.
  • Krisz018
    #17283
    Helló

    Tud nekem valaki segíteni jegyet rendelni/venni Chelsea meccsre? nagyon köszönöm előre is. Üdv.
  • Japep
    #17282

    Ez még nem sok mindent jelent, 2 forduló ment le, nem igazán lehet még semmit sem mondani ... meg várjuk csak ki a végét, 2 forduló múlva Burnley ... ki tudja ... :S

    GO BLUES! :)
  • hedonist
    #17281
    és azelőtt 2 évig? cöcöcö...
  • Tyler1
    #17280
    jó tény h erősek vagytok, dem ajd kiderül :) győzzőn a jobbik :D
    (amúgy Tevez még hanyagolható kár volt na de CR...)
  • Kocka08
    #17279
    Túl sok nektek a Homo meg a Tevez elvesztése..
  • Kocka08
    #17278
    Idén nem látom esélyét annak hogy valaki megelőzze a Chelsea-t….
  • Tyler1
    #17277
    most kezdődött a szezon :D 2 éve szarul kezdünk és a végén ki emeli mindig magasba a PL kupát??
  • Kocka08
    #17276
    Én egyértelműen Lampard gólt szeretnék látni….
  • hedonist
    #17275
    nem vagyok lokis, sőt egy magyar csapatos sem max mtk, de nem tudom kinek szurkolnék, melyik csapat góljának örülnék jobban:S
  • Kocka08
    #17274
    Nekem is ez jutott eszembe hogy megyek Loki-CHELSEA rangadót nézni....
  • hedonist
    #17273
    MINKÉT HÍR JEE! loki megverte a levskit hihiii de nagy:D huh akkor én veszem meg a első jegyet:D
  • Kocka08
    #17272
    Burnley 1-0 Man UTD
    Hát nem egy csodás este???
  • Japep
    #17271

    Közben a Loki idegenben verte a Levskit, a végén még jön Mo-ra a Chelsea... :)

    És nagy meglepetésre Burnley [1 - 0] MU... :D
  • Freedom88
    #17270
    De szép volt Deco gólja!