24199
Chelsea Fan Club
  • Krisz018
    #17869
    Nézzétek!!
  • Krisz018
    #17868
  • Etelkozi Vata
    #17867
    Evans el lett tiltva utólag????
    A játékvezető le lett "pihiztetve"???

    Csak azért kérdem, mert brutális belépő és utánrúgás, és brutális játékvezetői tévedés, és nem hallottam szankciókról!!!
  • Bencee7
    #17866
    A goal.com szerint már Ballack is a sérültek között van, mivel az edzésen térdsérülést szenvedett. De hamarabb gyógyul mint a többiek.

    Kezdünk tiszta Arsenal lenni ezzel a sok sérülttel
  • Fabio Capello
    #17865
    Már korábban megírtuk, hogy Didier Drogba sérülés miatt nem játszhat az elefántcsontparti válogatott Guinea elleni világbajnoki selejtezőjén. A vizsgálatok után kiderült, hogy a csatárnak három hetet kell kihagynia, ugyanis eltörött a bordája, amikor a múlt hétvégi, Manchester United elleni rangadón a „vörös ördögök” védője, Jonny Evans mellkason rúgta.
    Drogba sérülése nem jött jókor a londoni kékeknek, hiszen José Bosingwa, Frank Lampard, Ashley Cole és John Terry is kényszerpihenőn van..
  • Bulykin
    #17864
    üdv^^
  • Japep
    #17863

    Hát ez kezd ismerős lenni sajnos... :S

    Persze, gyere nyugodtan.
  • Bencee7
    #17862
    Szevasztok!

    Újabb rossz hír: Lampard is kidőlt 3 hétre Comb izom szakadás ha jól értettem.


    Eddig csak olvastam a fórumot, de sztem mostantól csatlakoznék hozzátok
  • Oziris666
    #17861
    Motorbaleset érte Carlo Cudicinit...
  • gabor9
    #17860
    jaja! Belletti-t majdnem elfelejtettem:)
  • Oziris666
    #17859
    Jah meg Belletti is ott van azért még!Jobb oldali védőben nem állunk rosszul mennyiségileg!
    Középen meg a Terry,Carvalho Alex 3as megoldja ha nem lesz sérülés,annyi h így Ivanovic nemigen fog 3hónapig középen járszani...
  • gabor9
    #17858
    Háát basszus Bosingwa nagyon fog hiányozni... Ivanovic nem tom, hogy kész-e fizikailag arra, h kemény 3 hónapot végigrohanjon(plusz Arsenal ellen), ezért vszínűleg Paulo Ferreira is végre esélyt kap.. Agüero sztem nem fog jönni, az Atletico bűvöletében él, és még kb 2-3 évig ott is marad.
  • Oziris666
    #17857
    17845ös hozzászólásodat olvasd el:D
    "
    Valaki technikás, cselgép hiányzik a csapatból, aki egy ilyen cFc - MU meccsen képes egyedül is meg segítséggel is hirtelen húzni valamit, mert ez hiányzik nálunk. nagyon biztos a középpálya, a védelem, de valahogy a támadások nagyon hasonlóak az is inkább a megszokott biztosra megy, ha lehet ilyet mondani. én ezért várom nagyon agüero-t..."

    Az elöbbivel ellent mondasz magadnak!:)
    Amúgy amig én normálisan irok neked addig te is viselkedj kulturáltan...
    Főleg ha szurkolótársadnak irsz!
    Peace


  • Barnabyka
    #17856
    amég Ivanovic ilyen formában van... :)
  • hedonist
    #17855
    Legyen vmi ON is..

    José Bosingwa-t a héten megműtötték artroszkópos beavatkozással a bal térdén, ami térdtükrözést jelent (kis hosszú kamerával bemennek)

    Előreláthatóan 3 hónap múlva térhet vissza
    fasza!
  • hedonist
    #17854
    használnád az eszed megértenéd,h arra reagáltam ezt,h Agüero-t egyáltalán nem az általad említett "Aki 2cselt megcsinál az már egyből Maradona meg Pelé a mai fociban" miatt tartjuk nagyra. Ha nem tudod miért erre mondtam,h fogalmad sincs miben rejlik a kvalitása na részemről ennyi,nincs értelme ezen vitatkozni, majd, HA ide igazol és vágja a brutálabbnál brutálabb gólókat akkor in your face. off vége.
  • Oziris666
    #17853
    Te nem vágod, stilusról szó se volt...
    A sztároltságról volt szó!
  • hedonist
    #17852
    Quaresma tök más stílus jézusom:) nagyon nem vágod...

    A második részét meg nem tudhatjuk... remélni remélheted a te bajod.
  • Bulykin
    #17851
    kár ezen vitatkozni, HA leigazoljuk majd elválik h milyen lesz,
  • Oziris666
    #17850
    Igen találomra írtuk és még sose láttunk foci meccset:D (de vki már mesélte h van ilyen)
    Quaresma 2
    Aki 2cselt megcsinál az már egyből Maradona meg Pelé a mai fociban:D

    De mind1 is mert a kis Hobbitka úgysem lesz kék mezben szerencsére...
  • hedonist
    #17849
    jó nagy baromság, látszik,h nem sokat láttál tőle.
  • Cabell
    #17848
    *és Agüerot szinte már most úgy istenítik, mint akkor Torrest...
  • Cabell
    #17847
    couldn't agree more.

    Tipikusan az az eset, hogy ha Agüero egy sápadtképű, ragyás örmény játékos lenne, egyébként szintén az Athleticoban, akkor a fociközönség jó része még a nevét sem tudná.

    A média már évekkel ezelőtt kinézte magának ezt a fiút, és azóta is próbálják a saját szintje fölé emelni...

    Azért hasonlítsuk össze Torressel, ő azért picivel többet tett le szerintem az asztalra, mikor a Liverpool elvitte..
  • Oziris666
    #17846
    Túlértékelitek Agüerot az Athleticoban se váltja meg a világot,ott is inkább Forlán a gólzsák évek óta és nem ő...
    Jó játékos de közelében sincs a legjobb csatároknak!
    Semmivel se nagyobb tehetség mint Saviola vagy Aimar és tudjuk ők milyen pályafutást futottak be!(örök ígéret kategória)

    Mindenki csak Villát meg Agüerót hajtogatja,kezd unalmas lenni...főleg h ugyse jönnek el a Chelseabe!
    Nem neveket kéne igazolni Seva effektus...
  • hedonist
    #17845
    Valaki technikás, cselgép hiányzik a csapatból, aki egy ilyen cFc - MU meccsen képes egyedül is meg segítséggel is hirtelen húzni valamit, mert ez hiányzik nálunk. nagyon biztos a középpálya, a védelem, de valahogy a támadások nagyon hasonlóak az is inkább a megszokott biztosra megy, ha lehet ilyet mondani. én ezért várom nagyon agüero-t...
  • Barnabyka
    #17844
    és akkormég talán Pazzini is belefér és a két eddig említett játékos meg is van, és majd kiderül, hogy megy majd jövőre a nyári átigazolási szezon híjján:)
  • Bulykin
    #17843
    jah ,egy Aguero-ra futja:P
  • Barnabyka
    #17842
    szerintem bőven elég lehet
  • Krisz018
    #17841
    56 millió eurót költhet Ancelotti januárban

    Ron Gourlay az UK Media-nak elmondta, hogy Roman Abramovich 56 millió eurót szán a csapat megerősítésére januárban.

    Forrás:www.transfermarketweb.com
  • KAMIONOS KOGYO
    #17840
    Cole
  • Krisz018
    #17839
    THX
  • hedonist
    #17838
    ezt le se kell tölteni
  • Krisz018
    #17837
    Valakinek sikerült letölteni? mert nekem nem, pls töltse fel valaki máshova. thx előre is
  • hedonist
    #17836
    hát terry golja egyértelműen szabályos.
  • Krisz018
    #17835
    Chelsea - Manchester United

    Terry(76.)
  • Krisz018
    #17834
    lol
  • hedonist
    #17833
    basszus nem láttam a 2. félidőt mert az injekciótól berosszultam:D örülök,h megvan, keresek egy összefoglalót, azért kiváncsi vok min megy a vita mindenhol.

    ez a csávó aki fogat mos, meg gondolom randi előtt beugrott egy meccsre aztán rohan is a csajhoz:)
  • Japep
    #17832

    Időhúzás, szimulálás, reklamálás ... ennél a bírónál nem tudni biztosan... :S
  • Barnabyka
    #17831
    Nekem az pont nem tűnt fel, csak az amikor Giggs lőtt egy szögletet és egy kislány a háttérben nagyon intenzíven mutogatott:D



    Na egy kérdés is..Valaki tudja, hogy Drogba miért kapta a sárga lapját?
    (esetleg "szimulálásért???:)..de komolyan miért?O.o
  • Tyler1
    #17830
    kicsit gáz a minőség de a lényeg látszik :D