24199
Chelsea Fan Club
  • KAMIONOS KOGYO
    #17949
    jaaa
  • Bulykin
    #17948
    csak livescorson láttam a pillanatnyi állást...streamet én se találok
  • KAMIONOS KOGYO
    #17947
  • hedonist
    #17946
    akkor nincs mese, be kell hozni Drogbát és Kakutát!!!:D

    GO BLUES!!!
  • Bulykin
    #17945
    vezet a B'burn
  • Bencee7
    #17944
    myp2p is üres asszem ma nem nézünk meccset
  • hedonist
    #17943
    én nem találtam, rojadirectan mindig fent van az összes, de most nincs, valszeg akkor egyáltalán nincs:S hihetetlen.
  • KAMIONOS KOGYO
    #17942
    stream lesz?
  • hedonist
    #17941
    :( ballack, és ráadásul CSK na ez bezsras:)

    Zhirkov végre, malouda jobbon ez tetszik, remélem kakuta és borini is bejöhet majd és drogbat csak azért nevezte CA, h ha para van.
  • Japep
    #17940

    Blackburn Rovers - CHELSEA
    - Liga-kupa negyeddöntő, Ewood Park -
    - ma 21:00, Chelsea TV -
    - vezeti : Alan Wiley -




    Blackburn Rovers :
    Manager : Sam Allardyce

    Robinson
    Salgado - Samba - Nelsen (c) - Chimbonda
    Emerton - Kalinic - Nzonzi - Pedersen
    McCarthy - Roberts

    Cserepad : Brown, Jones, Givet, Hoilett, Diouf, Heerden, Grella

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    CHELSEA :
    Manager : Carlo Ancelotti

    Hilario
    Belletti - Ivanovic - Ferreira - Zhirkov
    Ballack (c) - Mikel
    Malouda - Deco - Joe Cole
    Kalou


    Cserepad : Turnbull, Bruma, Hutchinson, Matic, Kakuta, Borini, Drogba


    -----------------------------------------------------------
    Remélem megint kapnak egy 5-öst... :D
    Én ennél fiatalabb kezdőt vártam, de jó lesz ez, ott vannak a padon.
    Érdekes, Ferreira középen... :D
    GO BLUES!
  • Matthew Prosac
    #17939
    köszönöm mindenkinek a kitöltött kérdőíveket
  • hedonist
    #17938
    kibírta, bocsánat. na lassan kezdünk Blackburn ellen! Remélem Látjuk Kakuta-t ismét.
  • hedonist
    #17937
    Sztem őszinte, persze biztos nem fog nagyon bánkódni a repülőn London felé, hogy jaj a Chelsea-hez kell igazolnom, akikkel lehet,h rögtön Premier League-t nyerek(igaz idén még nem játszhatna a BL-ben, de Arshavin is kibírja valahogy az Arsenalban:) )
  • Barnabyka
    #17936
    me too. (:
  • Krisz018
    #17935
    Tőlem is ment.
  • Bencee7
    #17934
    Tőlem is kaptál egyet! Remélem tudtam segíteni
  • Matthew Prosac
    #17933
    #17931: köszönöm
    #17932: Jaaj az ilyeneken annyira jókat röhögök. Igen, Agüero lesz a hős, aki feláldozva magát kénytelen lenne egy ...[hatásszünet]... Chelseahez igazolni. Micsoda mártír. Nyilván nem arról van szó, hogy ambíciózus, és rájött végre, hogy az Atletico Madriddal ebben az évszázadban semmit nem fog nyern, ideje lenne egy nacsapathoz menni.Ezek annyira álságos dumák Mégha a Bunyodkor vinné 100M-ért, na akkor tényleg elhinném hogy a klubért teszi amit tesz de így..
  • Krisz018
    #17932
    Atlético Madrid: Agüero kész távozni, hogy segítse együttesét

    Angol lapértesülések szerint a spanyol Atlético Madrid 40 millió euróra taksált argentin támadója, Sergio Agüero kész lenne távozni a nyáron, amennyiben klubjának akkorra még mindig fennállna rossz pénzügyi helyzete.

    A hírek szerint a legesélyesebb kérő a Chelsea lehet, aki azonban még januárban szerződtetné a játékost.

    A „kékek” menedzsere, Carlo Ancelotti nagy csodálója a 21 éves játékosnak, és a forrás szerint már januárban szeretné megszerezni, mivel Didier Drogba és Salomon Kalou az Afrikai Nemzetek Kupáján vesz részt, ám Agüero kizárta a téli átigazolás lehetőségét.

    „Megmondtam a klubnak, hogy júniusig biztosan itt maradok. Aztán meglátjuk mi történik – kezdte nyilatkozatát Agüero – Ha a klubnak még júniusban is égető szüksége lesz pénzre, akkor megvan a mód, hogy segítsek rajta.”

    „Ez az otthonom, de ha a klubnak el kell adnia, távoznom kell. Semmit nem tudok egyelőre, jelenleg a nemzetközi porondra kell koncentrálnom” – tette hozzá a Chelsea ellen kétszer is betaláló argentin.

    Agüero a hétvégi, Espanyol elleni 4–0-s győzelemből két góllal és két gólpasszal vette ki a részét, melynek köszönhetően a csapat feljött a 17. helyre.

    A nyári átigazolást azonban megakadályozná, hogy a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) kizárta a „kékeket” átigazolásból, amely így, ha télen nem szerzi meg a játékost, egy időre biztosan kénytelen lesz lemondani róla.
  • hedonist
    #17931
    küldtem!
  • Matthew Prosac
    #17930
    hali, előre is bocs, hogy offtopic kérésem lenne felétek, de nagyon sokat segítenétek vele, és nem tart tovább 5-10 percnél. Egy szurkolókkal, drukkerekkel kapcsolatos kérdőívet kellene kitölteni, egy kérdés kivételével mindenhol csak X-elgetni kell, név nélkül. A kérdőívet innen lehet leszedni, kitöltés után pedig a [email protected] címre küldjétek el, vagy töltsétek fel valahova, és küldjétek el privátban a linket. Köszi annak aki veszi a fáradságot. Üdv a kékeknek :)
  • hedonist
    #17929
    köszi de minek?:D
  • Krisz018
    #17928
    Nézzétek!!!!
  • Barnabyka
    #17927
    jajam, de van a találatok között bőven olyan ahol normális góllövőlista látható. a második link pl nekem kifejezetten tetszik, az oldal lehetőségeihez képest szép szvsz:)
  • hedonist
    #17926
    :D egyébként Defoe,Drogba az élen 11-11 el.
  • Barnabyka
    #17925
    Parancsolj:)
  • Zotyi21
    #17924
    Grat a csapatnak! Nem tudjátok,h PL-ben kik vezetik a góllövőlistát?!
  • hedonist
    #17923
    Nagyon nagy! Atom masszív a védelem, bár nagyon ki volt akadvan Lampard és Mikel,Joey néhány nagyon rosszkor vesztett labdáján:) Vermaelen-t sajnálom, mert ő nagyon jól teljesít, ezt leszámítva is jobbak voltunk és vagyunk egyelőre eddig minden ellefélnél. Végre helyén a csapat Hiddink óta, Ancelotti méltó utód, remélem úgy lesz, ahogy ő maga is nyilatkozta, hogy vágya annyi időt itt tölteni, mint Ferguson meg Wenger a csapataiknál.

    Egyébként majdnem összejött az "én" kezdőm:) bár Malouda sztem láthatóan hiányzott.

    De Drogba back in the business:D

    Keep on BLUES!!!
  • Japep
    #17922

    Közben megvolt az FA-kupa sorsolása:
    Chelsea - Watford (2010.01.02. vagy 03.)

    Nem lehet panaszunk.

    Amúgy a mai meccsre visszatérve, nem igazán lehet szavakat találni a csapat teljesítményére - ma is az Arsenal dominált a statisztikákban, viszont ami a lényeg, a gólok számában nem. Hihetetlen a magabiztosság, ha ezt tudjuk tartani - és átvészeljük az ANK-át - nagy baj nem lehet... :D
    GO BLUES!
  • Japep
    #17921

    Köszi.

    #17919: Neked is.
  • banok
    #17920
    Arsenal-Chelsea 0-3 ::: gólok
    http://videos.sapo.pt/UWmOT6loF6MwWvbwZhC8
  • Krisz018
    #17919
    ARSENAL - CHELSEA Gólok:

    Drogba (41.)

    Vermaelen (45.-öngól)

    Drogba(86.)
  • KAMIONOS KOGYO
    #17918
    Szép volt!!!
  • Japep
    #17917

    Hihetetlenek vagyunk ... jöhet bárki... :D

    Grat a csapatnak, grat Ancelottinak és persze Drogbának.
    GO BLUES!
  • asfa
    #17916
    0-3.. Drogba kettő gól, gyönyörű.. GOGO BLUES!!
  • Japep
    #17915

    Nem akarom elkiabálni, de ennek a meccsnek már meg kell lennie...
    Pedig papíron most utánunk az Arsenal a legerősebb csapat Angliában, nagyon szép lenne ez a győzelem... :D

    GO BLUES!
  • asfa
    #17914
    hát nagyon jo volna, amig itt vannak a srácok.. afrika kupa idején ugyis lesznek botlások
  • Japep
    #17913

    Meg kell lennie a 3 pontnak!

    GOGO!
  • asfa
    #17912
    GÓÓÓÓÓL öngóól 0-2
  • Japep
    #17911

    Hihetetlen volt... :D
    Gyönyörű gól.

    Meglehet a meccs, remélem Cech hozza kapott gól nélkül... :)

    GO BLUES!
  • asfa
    #17910
    GÓÓÓL DROGBA MEKKORA GÓL :)
    0-1