24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #17989

    MU 1-0, Wolves 4-0, Arsenal 3-0.
    November hónap menedzsere a PL-ben: Carlo Ancelotti

    Grat neki és köszönjük. :D
    GO BLUES!
  • Japep
    #17988

    Nem feltétlenül 1 játékos hibája, hogy mindenhol második (pl mikor Terry elhasalt a büntetőpárbajnál ... :S)...

    De tényleg hagyjuk most ezt abba. :)

    Ma meg kell verni a Cityt.
  • hedonist
    #17987
    Lehet,h túlzásokba esem, de nézzük meg szegeny örök második, németországgal is pl:) igen játszott, de szerintem mostanság nem a sorsdöntő nagy meccseken fog, megkockáztatom, legfeljebb tévedek, hogy a City ellen sem lesz kezdő. Na de mind1, szorítok neki,h formába lendüljön azért.
  • Japep
    #17986

    Szerintem is. :D
  • Japep
    #17985

    JM, AG, FLS, GH és CA alatt is játszott meccseken ... nem hiszem, hogy akkora balfasz lehet, ha ekkora edzők közül mind igényt tartott szolgálataira.
  • asfa
    #17984
    egyértelműen Essiené a legszebb :)
  • KAMIONOS KOGYO
    #17983
  • hedonist
    #17982
    nem véletlenül nem játszott az arsenal ellen.
    nagy meccseken nem is fog, sajnos vesztes típus, már ha van ilyen.
  • Japep
    #17981

    Essien Barca elleni bombája esélyes a Puskás-díjra.
    Itt lehet szavazni.
  • Oziris666
    #17980
    Nem Ballack volt itt a probléma hanem a felforgatott védelem illletve a 3kapott gól!
    Évente 1szer ha kapunk 3at és azt nem egy Blackburntöl kéne akinek 5öt adtunk multkor...
  • Japep
    #17979

    Van itt valaki, aki okosabb mint CA?
    Mert Ő csak lát valamit Ballack játékában, ami kell a csapatnak - szerintem nem kell benne kételkednünk... :)
  • Bencee7
    #17978
    Egyetértek, de azt meg kell hagyni, hogy borzalmasan játszott az utóbbi meccseken. De mindenkinek van szar időszaka...ettől még jó játékosnak tartom
  • Barnabyka
    #17977
    ..megelőztél. Hasonlóan gondolom én is. Azért hasonlítsük össze a3 kihagyott büntetőt. A Kapusnak azért Ballack lövésénél nagyot kellett védenie még a másik kettő odahullott hozzájuk.
  • Japep
    #17976


    Nem értelek titeket, mi ez az általános utálat Ballackkal szemben ... pl a 11-ese sem volt szar, csak arra ugrott a kapus (Lampard 90%-át így lövi a büntetőinek).
    Igaz, hogy nem sokszor venni észre, hogy a pályán van, de többször meglátszik, hogy nincs ott.
  • Japep
    #17975

    Köszi.
  • banok
    #17974
    Blackburn-Chelsea LIGAKUPA 15 perces összefoglaló
  • bonebeni
    #17973
    így van:S...én attól tartok hogy most ez a nagy lendület megtörik kicsit:S...de ne legyen igazam
  • Oziris666
    #17972
    A vereség sose jön jókor,főleg az ilyen!
    Az az 5pont elöny meg édeskevés ,tavaly ilyentájt volt 8p és mégse lettünk bajnokok...

    (City meccsre ez nem volt jó felkészülés)
  • hedonist
    #17971
    Ez a legkisebb gondunk, hisz nagyon jók vagyunk a PL-ben a BL-ben is, jön majd az FA kupa is!

    Hátha ez jó hatással lesz a csapatra, mert már azt se tudtuk milyen kikapni olyan rég volt.
  • Oziris666
    #17970
    CA -eltaktikázta mint a szar...
  • hedonist
    #17969
    miért nem veszik észre az edzőink,h ballackot hanyagolni kéne??? még egy kiba***tt 11 est nem tud belőne elsőnek.

    Kakutát meg nem értem, ő a született technikás focista... hát biztos izgult, nem baj azért szép volt...
  • bonebeni
    #17968
    nemhiszem el
  • Japep
    #17967

    Szegény Kakuta kihagyta, kiestünk... :(
  • Japep
    #17966

    Hilario megfogott 1-et... :D

    GO BLUES!
  • bonebeni
    #17965
    ez a rádiós közvetítés eszméeltlen:D a hideg is kirázott:D
  • bonebeni
    #17964
    kész ilyen nincs 3-3
  • hedonist
    #17963
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • bonebeni
    #17962
    nemhiszem el hogy kikapunk:(...Ha nyer a Chelsea rendes játékidőben 10 ezret nyertem volna...de le**arom a pénzt is csak valamit kezdjünk már:(
  • hedonist
    #17961
    Megint óriási helyzet nekünk, drogbat fejberúgta a kapus, de szerencsére bírja tovább, előtte Kakuta adott be egy óriasi "majdnem" gólpasszt, a kommentátor csak "Hollywood cross"nak titulálta.
  • hedonist
    #17960
    1 perc a hosszabitas 1. feleben! Zhirkov majdnem adott egy gólpasszt.
  • hedonist
    #17959
    ez bocsi
  • hedonist
    #17958
    aki jól tud angolul ez radiokozvetités, nagyon jol kozvetitik, most talaltam!
  • Bulykin
    #17957
  • hedonist
    #17956
    bazmeg olyan nincs,h 11 est kapnak és már 3-2... mi van itt ha már nincs Terry Cech Cole szétkap egy szaros Blackburn?
  • KAMIONOS KOGYO
    #17955
    85" áhhh Drogba 1 gólt vállalj!!!!!
  • KAMIONOS KOGYO
    #17954
    ilyen nincs!!!!
    2-2 67'
  • asfa
    #17953
    2-2.. nembaj :) GO BLUES!
  • Bulykin
    #17952
  • KAMIONOS KOGYO
    #17951
    1-2 Kalou 52' Yeee
  • KAMIONOS KOGYO
    #17950
    1-1 Drogba 48'