24199
Chelsea Fan Club
  • hedonist
    #18429
    Szükség is lesz rá:) Deco lemondta a válogatottságot, most már lemondhatná a "Chelseaséget" is:D
  • Japep
    #18428

    Hát Kakuta már régebben letöltötte az eltiltását.
    Mindent, igazolhatunk, mert a Lensnak nem volt érvényes szerződése Gaellel, így nem tudta azt miattunk felrúgni idő előtt. Kompenzációt kell fizetnünk a Lens csapatának és ennyi - igazolhatunk már most nyáron is, ha akarunk.
  • hedonist
    #18427
    Az egész átigazolási cécót is vagy eddig csak Kakuta eltiltását?

    megérdemli, hogy játsszon!
  • Krisz018
    #18426
    Kriáááááááááááááááááály
  • Japep
    #18425

    Siker a Kakuta-ügyben: törölték az eltiltást

    :D
  • Bencee7
    #18424
    Ez így van.
    Ashley Cole elképesztő mostanában kétségkívül ő ma a csapat legjobbja!
  • hedonist
    #18423
    hát ez az, erre itt a jó példa, hogy mi nem is beszéltünk amúgy erről, mert nem érdekes a foci szempontjából.

    Bence: Amit Lampardról mondasz az tény, de most ő is nagyon sok labdát veszít, aki sztem kifogástalan az Ashley Cole, nem ismer elveszett labdát, pörög, gyors, és életveszélyesek a passzai, ilyen kéne középpályára is. Ja és Malouda is hasonlóan jó mostanában, a végefelé óriási passzt adott Lampardnak aki a 16 oson belül elkezdett toporogni, amit mostanában sajnos sokat csinál:S

    Ilyenkor nem értem, miért is jó akkor, h anyagilag jól állunk, ha az ilyen parlagon heverő pl: Joao Moutinho-kat nem szerezzük meg és cseréljük le Ballack, v Deco helyére... remélem a nyáron rájönnek, hogy nem engedhetik meg Ancelottinak, hogy itt is elérje a csapat a Milan átlagéletkorát..
  • Bencee7
    #18422
    Pontosan. Ez nem a sportolói teljesítményét "minősíti". Nem értem miért kell belekeverni az ő magánéletét. Túl nagy ügy van belőle, ez meg senkinek sem tesz jót. Ha ezért még szankciók is lesznek - pl a válogatott csk cím elvesztése vagy vmi, akkor az eléggé szánalmas lenne szvsz...
    Volt szegény JT-nek baja tavaly a BL miatt, apja miatt, most meg ez
  • Japep
    #18421

    Engem most ezt a JT ügy aggaszt nagyon... vagyis magasról leszarom, kivel, mikor, hol és mit. Ez a magánélete, bármennyire is zűrös (főleg ha igaz, hogy mekkora lotyó a csaj) amíg tud teljesíteni, addig no problem.

    De hát mégsem így van. Tiszta szánalom, tiszta Amerika...
    Miért kell mindenkinek a szívére vennie?
    Olyanokat olvasok angol Cfc szurkolóktól, hogy egyszerűen nem hiszem el - lehet, hogy igaz az a sok dolog, nem zárom ki, mert nem ismerem Johnt személyesen.
    De ha mégsem lesz igazuk, azután hogyan merik magukról teljes mértékben azt állítani, hogy szurkolók?

    Mint egy szappanopera...
  • Japep
    #18420

    Köszi előre is. :)
  • Bencee7
    #18419
    Hát sztem az amúgy is szar mezőnyből egyáltalán nem tűnt ki Deco, sokkal inkább Ballack, akinek megkockáztatom h egy jó labdája nem volt, kivéve az amit elkér és rögötön visszaad

    amúgy csak nekem furcsa ez a sok labda amit odamegy, elkér és rögtön visszaad? Meg ha a sűrűből odapasszolja vkinek a labdát aki tisztább területen van, az mért adja vissza rögtön arra az előző területre ha jön felé vki?

    Lampard a kedvenc játékosom, de ez amit mostanában művel...nemtom...szét van esve, de! még mindig ő az egyedüli aki lát a pályán, pontosan passzol nagy arányban és jól lő(kivéve ha nem) Nemegyszer ad "okos" labdákat, (még ígyis h rosszul játszik összességében)fordít, indít észreveszi az üres embereket...
  • Krisz018
    #18418
    Nincs sajna. De azé még keresgélek ahogy találtam mást belinkelem.
  • Japep
    #18417

    Más verzió nincs meg véletlenül? :)
  • Krisz018
    #18416
    Hull City - Chelsea Gólok:

    Mouyokolo (30.)

    Drogba (42.)

    Összefoglaló:

    Hull City - Chelsea - Highlights
  • Barnabyka
    #18415
    neked legyen igazad(:
  • KAMIONOS KOGYO
    #18414
    A tegnapi meccs egy "elterelő hadművelet" volt,az arsenal számára! :D
  • Japep
    #18413

    Nincsenek meg valakinek a tegnapi gólok külön leszedhetően?
    Nem az a fajta, amit kitettünk a chelseafc.hu-ra, mert azt nekem nem akarja lejátszani semmi... :S
  • Japep
    #18412

    Erre nem tudok mit mondani ... csak nehogy azt kelljen mondani a szezon végén, hogy ,,bezzeg ha behúztuk volna pl a Hull ellen a 3 pontot...''

    Hétvégén Arsenal, ahhoz ez kevés lesz. GO BLUES!
  • hedonist
    #18411
    igaz Anelka sem villogott ma, de ez nem aggaszt, mert ő régóta jó formában van, nem lesz vele gond köv meccsen szárnyal majd, de Lampard aggaszt mi van már vele?:SS

    Decot, lehet,h nem fikáznád, de vagy 15-20 labdát vesztett a középpályán...
  • Freedom88
    #18410
    4 helyett
  • Bencee7
    #18409
    Ballack már meccsek óta egy kalap sz@r, Decot nem fikáznám, de aki nekem ma nagy csalódás volt az Anelka...ilyen szürkén és rosszul játszani még nem láttam...

    Ez borzalmas meccs volt, remélem arsenal ellen már nem ez lesz
    Mind1, még mindig vezetjük a bajnokságot, 2 pont...
  • dragon11
    #18408
    asd, le X-elt a chelsea.. omfgxÐ
  • tegwol
    #18407
    hihetetlen h ienkor sosincs 1 kis szerencsénk
  • hedonist
    #18406
    Ballack,Deco és sajnos Lampard is a 0 alatt teljesített, ennyi eladott labdát és elszórakozott helyzetet Lampardtól 10 év alatt nem lehetett látni... VICC VICC VICC

    Miért nem lehet eladni ezt a két öreg szart és venni egy fiatal tehetséges középpályást, mint Joao Moutinho vagy Pjanic, van elég pénze a klubnak.
  • hedonist
    #18405
    Drogba féle szokásos belsős szabi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Barnabyka
    #18404
    Didier visszatért(:

    1-1
    Hajrá Kékek! még aszünet előtt lehet fordítani!!
  • Freedom88
    #18403
    1-0
  • Japep
    #18402

    Gondolom még pihen, azért csak bronzmeccset is játszottak.
    Joey inkább Deco helyett, Decot meg vkp poszton látnám, múltkor ment neki.
  • hedonist
    #18401
    Mikellel mi lehet? Ballack helyett Cole-t várnám:S
  • Japep
    #18400

    Hull City - CHELSEA
    - PL 24.forduló, KC Stadium -
    - ma 20:45, DigiSport -
    - vezeti : Mark Clattenburg -
    - előző : 1-2 (Hunt ill. Drogba 2x) -




    Hull City :
    Manager : Phil Brown

    Myhill
    McShane - Gardner - Mouyokolo - Dawson
    Fagan - Boateng - Cairney - Hunt
    Altidore - Vennegoor

    Cserepad : Duke, Zayatte, Kilbane, Barmby, Geovanni, Mendy, Zaki

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    CHELSEA :
    Manager : Carlo Ancelotti

    Cech
    Ivanovic - Carvalho - Terry (c) - Zhirkov
    Ballack - Deco - Lampard
    Anelka - Malouda
    Drogba

    Cserepad : Turnbull, Ferreira, Alex, Ashley Cole, Joe Cole, Kalou, Sturridge


    -----------------------------------------------------------
    Nincs sok hozzáfűznivaló. Remélem Drogba jobban fog játszani, mint az ANK-án... :)
    Nyerni kell > GO BLUES!
  • hedonist
    #18399
    Hát ma már lesznek Drogbáék is:)
  • Barnabyka
    #18398
    és DigiSport is lesz(:

    Mellesleg, nem szoktam fogadni a kedvenc csapatomra, mert ugyebár izgulok anélkül is, de ma megtettem, és nagyobb összeggel, szóval nyerni kell minden áron(:
  • hedonist
    #18397
    Ne feledjétek ma 20:45-től van a Hull elleni meccs!

    ma is stream lesz...
  • Etelkozi Vata
    #18396
    Remélem hasonló kimenetellel, mint mi szorítottunk...
  • Huszi84
    #18395
    Most mi szorítunk az X2-ért
  • Oziris666
    #18394
    Drogba szeret az Arsenal ellen játszani:D
    (és álltalában hagyják is)
  • hedonist
    #18393
    Először egy kép, Droga cipője (Mercurial Superfly) :DD



    Nagyon drukkoltam az x-nek én is, de hát ez van, Rooney eleve nagy fegyvertény, az, h Naninak most így bejött sztem megeshet bármikor szóval én úgy tudom be, hogy jó napot fogtak ki, sztem mi ezt az Arsenal-t és ezt a MU-t is verjük, ott van Terry aki fogja majd Rooney-t:)

    Szegény Arsenal-t azért sajnálom, a nagyok ellen nem megy nekik, mert nem egy kiforrott tapasztal felnőtt csapat most csatár nélküliek is, ezzel a kerettel verik a többi PL csapatot, de nem elég nekik, de azért meglátszik ki az aki nagyon ott van azért náluk (Vermaelen! és Fabregas-Arshavin kettős) és vannak olyan selejtek, mint ez a Denilson, Sagna ALMUNIA sztem wenger ne csodálkozzon, és mi sem, h hiába bíztunk bennük:)
  • Barnabyka
    #18392
    Azért közel sem lesz könnyű dolgunk, szvsz ma is jól játszott az arsenal, csak még a Mu belőtte a helyzeteit, addig az arsenal-nak egy kivételével egy pici hibádzott.
  • asfa
    #18391
    bizos leszek benne,hogy teljesen más Arsenal lesz ellenünk.. mert nem lesz vesztenivalójuk, de 3pontot elkell hozni
  • Japep
    #18390

    Hát ja... meccs előtt 1X-re gondoltam, de a 2-es meg sem fordult a fejemben...
    De most tuti felszívja magát az Arsenal, mert a héten jól megkapják majd a magukét, ellenünk meg vérre fognak menni...
    Bár ezt az Arsenalt Drogbával és egy jó formában játszó Anelkával simán verni kell... GO BLUES!