24199
Chelsea Fan Club
  • Oziris666
    #18469
    Dehogy hihetetlen,Drogbával sose bírtak...
  • Bulykin
    #18468
    beszarás:) Drogba megint:D az Arsenal nagyon kitámadt
  • Japep
    #18467

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    HIHETETLEN!!!
    GO BLUES! :)
  • asfa
    #18466
    GÓÓÓL DROGBAA 2-0 :D igy kell! GO BLUES!
  • asfa
    #18465
    oh igen már látom én is.. jo kérdés
  • asfa
    #18464
    nem a kesztyűkre gondolsz? :D
  • asfa
    #18463
    egyébként már most.. nagyon lyukas a védelmünk, és nem látom miért de ott a jobb oldal Ivanovic egyelőre 0 ahogy akarnak ugy mennek el adnak be
  • Bulykin
    #18462
    Anelka karján miért van fekete karszalag?
  • Japep
    #18461

    :D
    GO BLUES!
  • Bulykin
    #18460
    nem kellett Drogbának sok idő:D szép volt
  • asfa
    #18459
    GÓÓÓÓÓL DROGBAAAA
    1-0
  • Bulykin
    #18458
    Ballack már megint kezdő :S inkább Joe lenne helyette
  • asfa
    #18457
    GO BLUES!!
  • Barnabyka
    #18456
    én aztmondom, hogy kötelező nyerni olyan csapat ellen akinek nincs a kezdő 11-ben "csatár"!!!

    Go Blues.
  • Japep
    #18455

    CHELSEA - Arsenal
    - PL 25.forduló, Stamford Bridge -
    - ma 17:00, Eurosport 2 -
    - vezeti : Mike Dean -
    - előző : 3-0 (Drogba 2x, Vermaelen ög) -




    CHELSEA :
    Manager : Carlo Ancelotti

    Cech
    Ivanovic - Terry (c) - Carvalho - Ashley Cole
    Ballack - Mikel - Lampard
    Anelka - Malouda
    Drogba

    Cserepad : Hilario, Ferreira, Alex, Zhirkov, Deco, Joe Cole, Kalou

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Arsenal :
    Manager : Arsene Wenger

    Almunia
    Sagna - Gallas - Vermaelen - Clichy
    Fábregas (c) - Song - Daiby
    Walcott - Arshavin - Nasri

    Cserepad : Fabianski, Campbell, Ramsey, Denilson, Eboué, Rosicky, Bendtner


    -----------------------------------------------------------
    Hát kemény lesz, ha úgy játszunk, mint a Hull ellen ... ha nem úgy, akkor meglesz a 3 pont.
    Nyerni kell, remélem mindenki felfogta. GO BLUES!
  • Bulykin
    #18454
  • banok
    #18453
    streamek a mai londoni rangadóhoz
  • Japep
    #18452

    Ferdinand kapta. Ez tény.
  • Barnabyka
    #18451
    #18434

    5. bekezdés...erről beszélt(:
    Ferdinand-é a karszalag.
  • hedonist
    #18450
    milyen ferdinand? miről beszélsz?:D

    vagy gerrard vagy rooney kapja meg, de egyébként vhogy ugy lesz hidd el.
  • DONGUBA
    #18449
    Persze Ferdinand meg majd ott kussol hogy Terry persze csinald en meg majd hagyom:DDDDDD
  • Japep
    #18448

    Ez oly mindegy.
  • hedonist
    #18447
    Attól még, hogy nem rajta lesz az a szövetdarab, ugyan úgy ő lesz az irányítója és vezéregyénisége a válogatottnak ;*
  • Oziris666
    #18446
    Beckhamtöl se vették el anno...
    Ne keverjétek már a hülyeségeket exbarátnője volt Bridgenek!
  • Vsanko
    #18445
    Sziasztok!

    Utat szervezünk az Inter-Chelsea meccsre Milánóba. Utazás busszal, szállás Milánóban, 3. kat. jegy 45.000 Ft. Akit érdekel még van pár hely.
    Tel.: 06302881404
    Sanyi
  • chrissparduc
    #18444
    Számból vetted ki a szót! :)
  • Japep
    #18443

    Azért az kicsit más, Terry már apa.
    Most ha az erkölcsi oldaláról beszélünk, tényleg nem volt szép húzás tőle, apaként egy barátja feleségét.
    Viszont a másik oldal, hogy nincs köze a focihoz.
    Egy csomó más, nagy focista is tett már hasonló dolgokat, majd elül a dolog - csak nekik nem volt ekkora meghurcoltatás.
  • chrissparduc
    #18442
    Csak azt szeretném hozzáfűzni, hogy pl. egy Roone vagy a kis portugál pöcs kurváztak pár éve egy ujság szerint akkor abbol miért nem lett botrány? Érdekes modon azt dicsőségként kezelték! Mindenáron tönkrekell tenni a végre összeforró csapatunkat?
  • Japep
    #18441

    :D
    Elvileg Bridge azt mondta, elvárja Capellotól, hogy kitegye a szűrét - ha nem, ő mondja le a válogatottságot... nehéz döntés. :)
  • Grove4
    #18440
    Nevetséges,ez az egész karszallag ügy a válogatottnak semmi köze az ember magánéletéhez szvsz. Játszák le Bridge-el a pályán:D
  • Japep
    #18439

    Hát én nem azért ítélek el egy focistát, mert mit tett a pályán kívül (persze pl ha tömeggyilkos, vagy pedofil ...stb az más tészta, de ez a megcsalás nem tartozik senkire, csak az érintettekre). Persze, nem szép dolog, teljes mértékben megértem, hogy elvették tőle - nem az a baj, hogy elvették, hanem az, hogy ma olyan a világ, hogy ilyenért elvehetik.
    De mindegy, JT legalább "erősebb" mint pl én, ő nem lelép, hanem továbbra is ottmarad és teljesít.

    Csak az a baj, hogy mindez a CFC-Arsenal előtt van... :S
    GO BLUES!
  • Bencee7
    #18438
    Én nem mondanám le a válogatottságot ezért. Persze az egész országot képviseli, meg presztizs meg minden de mint sportoló, sztem igenis kell a csapatba.
  • Japep
    #18437

    Mert az egész országot képviseli...
    Ha én lennék most a helyében, lehet, hogy megfontolnám lemondani a válogatottságot - hosszútávon úgy is a válogatott szívná meg.
  • chrissparduc
    #18436
    Nevetséges! Miért kell keverni a labdarúgást a magánélettel?
  • Bencee7
    #18435
    Hát Capellokám, nem jól döntöttél...
  • Fabio Capello
    #18434
    Terry karszalagjába került a házasságtörés

    Péntek délután az angol Labdarúgó-szövetség (FA) bejelentette: Fabio Capello szövetségi kapitány megfosztotta csapatkapitányi tisztétől John Terryt.

    „Hosszas gondolkodás után arra jutottam, részemről az a legjobb lépés, ha elveszem a kapitányi karszalagot John Terrytől. Eddig nagyszerű csapatkapitánynak bizonyult, de nekem más szempontokat is figyelembe kellett vennem, és azt gondolom, az angol válogatottnak így lesz a legjobb" – olvasható a Fabio Capello által kiadott közleményben.

    Anglia olasz szövetségi kapitánya térdműtéte után csütörtökön tért vissza a szigetországba, és előbb segítőjével, Franco Baldinivel egyeztetett, majd pénteken találkozott John Terryvel, hogy vele is megvitassa a helyzetet.

    Mint ismert, az angol bulvársajtó a napokban megszellőztette: Terry kétgyermekes családapa létére viszonyt folytatott egy modellel, aki – súlyosbító körülmény – hajdani klub- és válogatottbeli társa, Wayne Bridge barátnője volt korábban. Az esetnek óriási a médiavisszhangja, sokak szerint a morális vétség után Terry hiteltelen a kapitányi posztra.

    „Amikor Terryt kapitánynak jelöltem, Rio Ferdinand személyében helyettest is választottam, sőt megneveztünk egy harmadik vezért is. Nem érzem szükségesnek, hogy változtassunk ezen" – utalt az utódlásra az olasz szakember, köszönetet mondva az FA vezetőinek, hogy rábízták a döntést.

    Az angol média Wayne Rooney csapatkapitányi kinevezését szorgalmazta, a jelek szerint a Manchester United támadójának még várnia kell a megtisztelő felkérésre.

    John Terry egyelőre nem kommentálta a kapitány döntését, míg alkalmi partnere, Vanessa Perroncel közleményben tudatta: hároméves kisfiára tekintettel nem kíván nyilatkozni az ügyről, és nem is áll szándékában eladni a sztorit.
  • Japep
    #18433

  • Fabio Capello
    #18432
    azt mondom legyen béke, szabadság és egyetértés.

    Na akkor ez letudva, megyek kijelölöm a VB-keretet :D
  • Japep
    #18431

    Majd az lesz igazán döntő, mit mond Capello.
    Ha Ő meghagyja a karszalagját, akkor innentől kezdve mindenki befoghatja a pofáját (mármint aki nem közvetlenül érintett benne, de hát ez max a CFC-City meccsen kapcsolódik a focihoz).
  • Oziris666
    #18430
    Várható volt!
    Mindig kitalálnak vmi faszságot a klub körül csak h ne legyen nyugtunk most ugye ez lezárva ,erre itt a Terry "űgy" ami kb. 1éves...

    Amugy kuva nagy hír h egy focista tmázott egy modellel...
    Az lenne inkább hír ha vmelyik focista nem tenné:D