24199
Chelsea Fan Club
  • Oziris666
    #18709
    Szeplős Torrest csak kihagytam volna belőle:D
  • Bulykin
    #18708
    sikeresen lemaradtam a mai meccsről
    de azért örülök a győzelemnek végre^^
    az Inter meg kikapott 3:1-re, remélem kedden győzelemmel és kapott gól nélkül jutunk tovább!!
    GO BLUES
  • KAMIONOS KOGYO
    #18707
    4-1
  • Freedom88
    #18706
    najó 2-1
  • Japep
    #18705

    Ne legyen, de most tényleg annyi... :S
    :D

    GO BLUES!
  • Freedom88
    #18704
    legyen 1-1
  • Japep
    #18703

    Közben már 1-0, Malouda gólpassza után ALEX fejelt gólt.
  • Japep
    #18702

    CHELSEA - West Ham United
    - PL 29.forduló, Stamford Bridge -
    - ma 16:00, DigiSport -
    - vezeti : Mark Clattenburg -
    - előző : 1-1 (Lampard 11-es ill. Diamanti 11-es) -




    CHELSEA :
    Manager : Carlo Ancelotti

    Turnbull
    Ivanovic - Terry (c) - Alex - Ferreira
    Ballack - Mikel - Lampard
    Malouda - Anelka
    Drogba

    Cserepad : Taylor, Zhirkov, Bruma, Joe Cole, Deco, Kalou, Sturridge

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    West Ham United :
    Manager : Gianfranco Zola

    Green
    Spector - Gabbidon - Upson (c) - Deprela
    Behrami - Kovac - Parker
    Ilan - Mido - Dyer

    Cserepad : Stech, Stanislas, Collison, Diamanti, McCarthy, Franco, Carlton Cole


    -----------------------------------------------------------
    Nyerni kell, otthon kötelező - viszont nem is kellene kihajtani magunkat az Inter előtt...
    GO BLUES!
  • Atti12
    #18701
    biztos csuklott egyet és előröl kezdte
  • Fabio Capello
    #18700
    "Drogba a hivatalos vb-Drogba a hivatalos vb-klipbenben"

    Ezt hogy hoztad össze? :D:D:D:D
  • Krisz018
    #18699
    Nagyon jó
  • Bencee7
    #18698
    Ha már itt tartunk a vbre szánt Pepsi reklámban is szerepel, Lapmarddal együtt:
    link
  • Krisz018
    #18697
    Drogba a hivatalos vb-Drogba a hivatalos vb-klipbenben

    A dél-afrikai világbajnokság hivatalos klipjének az elkészítésére Akont kérték fel, aki természetesen azonnal bevette a barátját, Didier Drogbát a "buliba". Ezúttal tehát nem a pályán, hanem a tánckarban lejti az elefántcsontparti csatár, a klipben egyébként feltűnik Fernando Torres is.

    A klip:

    Akon - Oh Africa

    Forrás:www.nb1.hu
  • hedonist
    #18696
    haha..:D

    Azt elfelejtik,h Angliában ezt zero-tolerance-szal kiírtották már jó 10 éve kb.
  • ForzaInter
    #18695
    "A 70-es és a 80-as években a Chelsea neve sajnálatos módon egybeforrt a futball huliganizmussal. A klub "kemény magja", vagyis az ultrák Chelsea Headhunters (Fejvadászok) néven váltak ismertté. A vasárnapi angol lapok gyakran jelenthettek tömegverekedést Chelsea meccs után, ha a West Ham vagy a Millwall volt az ellenfél. Nekik ugyanolyan híres ultrái voltak az országban, mint a Chelsea-nek"

    lol:DD
    nagyon vágják ezt a témát az oldalon..
  • Bulykin
    #18694
    nah végre
    Hilario csak kispados lesz
  • Oziris666
    #18693
    Nincs Vb Hiddink nélkül:D
  • hedonist
    #18692
    Guus Hiddink átvette a VB idejére az elefántcsontparti válogatottat mielőtt a törökök kapitánya lenne, szóval Drogbáéknak így több esélyük van jól szerepelni!
  • hedonist
    #18691
    hát ennyi:) gólt szerzett és csak annyit csinált, h felhúzta a meze újját amivel a felette elhelyezkedő csapatkapitányi karszalagot kiemelte a háttérből:)
  • WuFraZselic
    #18690
    mivolt? :D
  • hedonist
    #18689
    Jóóóó, szééép Terry üzenete a sok álszent hülyének, elég elegens volt, h csak felhuzta a karszalag alatti mez ujját:)
  • Japep
    #18688

    2-0 TERRY
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • hedonist
    #18687
    Félidő, eddig jók vagyunk, de fel kell pörögni jobban, Kakutat látni akarom! van Aanholt-ra kivancsi vok, asszem ő balbekk, eddig kölcsön volt vhol.
  • Japep
    #18686

    1-0 LAMPARD

    Terry gólpassza szögletet követően... GO BLUES!
  • Bulykin
    #18685
    Kalou kezdő
    GO BLUES!!
  • Japep
    #18684

    CHELSEA - Stoke City
    - FA-kupa negyeddöntő, Stamford Bridge -
    - ma 17:00, SportKlub -
    - vezeti : Martin Atkinson -




    CHELSEA :
    Manager : Carlo Ancelotti

    Hilario
    Ivanovic - Alex - Terry (c) - Ferreira
    Lampard - Mikel - Malouda
    Anelka - Kalou
    Drogba

    Cserepad : Turnbull, van Aanholt, Matic, Kakuta, Deco, Joe Cole, Sturridge

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Stoke City :
    Manager : Tony Pulis

    Sorensen
    Wilkinson - Faye - Huth (c) - Collins
    Delap - Whelan - Whitehead - Tuncay
    Sidibe - Fuller

    Cserepad : Simonsen, Lawrence, Davies, Moult, Am. Faye, Pugh, Kitson


    -----------------------------------------------------------
    Nyerni kell ma... GO BLUES!
  • Matthew Prosac
    #18683
    öngól. kénytelen leszel mással érvelni
  • hedonist
    #18682
    Most olvastam Joe Cole set to join United

    Hát remélem ez is vmi angol pletyka bullshit, de mondjuk tényleg elgondolkodtató, h mi a s*gg-ért nincs még mindig megegyezés a kontraktus eksztendációról:)
  • hedonist
    #18681
    ööö sajnos az már nem annyira aktuális:D

    perpill 2.ik ok vagyunk -1 meccsel, tegnap MU épphogy hozta a meccsét a Wolves ellen. 2 ponttal előttünk vannak. Arsenallal pont=ség van, de ők is 1-el többet játszottak.
  • Barnabyka
    #18680
    banner jobb alsó sarok
  • Matthew Prosac
    #18679
    én nem tudom, mesélj
  • Barnabyka
    #18678
    ezt szerencsére nem feltétlenül kell ecsetelnünk, mert mindenki tudja(:
  • hedonist
    #18677
    Gyerekek ma meccs, remélem keményen odaállnak a srácok és megsemmisítjük a Stoke-ot!

    amúgy pöröghetne a topik kicsit jobban, ha másról nem is, de téphetnénk a szánkat, hogy mennyire istencsászár a Chelsea!
  • hedonist
    #18676
    teljesen értelmetlen...
  • Pares
    #18675
    Hihetetlen rossz igazolás volt.
  • Bulykin
    #18674
    jó játékos, de neki se igazán fekszik az angol foci...
  • hedonist
    #18673
    jó hír, ideje lenne már.
  • Krisz018
    #18672
    Pato imádja Londont és a PL-t

    Alexandre Pato beismerte, hogy ugyan boldogan érzi magát az AC Milan csapatánál, az angol futball és az ország fővárosa mindig is vonzotta.

    Carlo Ancelotti, a Chelsea menedzsere korábbi állomáshelyénél, az AC Milan együttesénél együtt dolgozott Patoval, sőt, ő volt az, aki a klubhoz csábította a brazil tinisztárt.

    Nyáron, amikor Ancelotti távozott a Milantól a Chelsea kedvéért, Pato Londonba távozása beszédtémát szolgáltatott az angol sajtónak, de az átigazolásból akkor nem lett semmi.

    Az olasz taktikus soha sem titkolta rajongását a 20 éves játékos iránt, aki a "kacsa" becenévre hallgat, ő pedig hasonlóképp vélekedik az angol bajnokságról.

    "Ahogy időm engedi, nyomon követem az angol futball eseményeit, ahogyan az is érdekel, hogyan megy Ancelotti-nak arrafelé." - ismerte be Pato.

    "Az edző, aki idehozott engem a Milanhoz, most Londonban edzősködik, én pedig szerelmes vagyok Londonba."

    De Pato, aki szeptemberben hosszú távú megállapodást írt alá a San Siroban, hangoztatta, Olaszországban is remekül érzi magát.

    "Jelenleg arra fókuszálok, hogy a Milan együttesével minél sikeresebb legyek. Két év telt el, nagyon boldog vagyok itt. 100 százalékosan alkalmazkodtam az olaszországi élethez."

    "A Milanban játszani számomra nem jelent mást, mint olyan nagyszerű játékosokkal együttműködni, akikre gyerekkoromban példaképeimként néztem fel. Például itt van David Beckham - a hosszú indításai tökéletesek számomra."

    Pato emellett reméli, a nyári Világbajnokságon vezető szerep jut neki Brazília válogatottjában. Ám azt nem tudja, hogy csapattársa, Ronaldinho ott lesz-e az eseményen.

    "Remélem, játszani fogok. Tisztelem a kapitányt és döntéseit, de biztos vagyok benne, hogy ha a keret része leszek, hasznos része leszek a csapatnak."

    "Hogy Ronaldinho megérdemli-e, hogy a nemzeti csapat tagja legyen? Ő egy nagyszerű játékos, de a döntés nem az én kezemben van."

    Forrás:www.skysports.com
  • Pethy23
    #18671
    Osztom hogy középpályán van a legnagyobb gond, minimum kell 2 fiatal oda, mert Lampard a 2 gólja ellenére is nem hozza azt amit mondjuk 2 éve.
  • hedonist
    #18670
    Anelka csak 2-3 meccse szenved, de én sem tartom európai élcsapathoz méltó játékosnak, ahhoz képest,h az ellenfeleinknek milyen csatárai vannak. Persze Drogba istencsászár de láthattunk ellenetek, ha nincs szerencséje akkor ő sem elég. De technikás, kreatív, FIATAL irányítóra, Lamps és Essienhez csatlakozva legalább olyan szükségünk van, mint egy csatárra. Nyáron biztos,h jön(nek) valaki(k), már évek óta nem költekeztünk, lehet,h beleférne már.