24199
Chelsea Fan Club
  • WuFraZselic
    #18669
    szerintem egy jó csatár kéne. én nem nézek túl gyakran chelsea meccset, de Anelka rendkivül impotens volt. kb Berbatovhoz tudnám hasonlítani (persze tudom hogy sokkal jobb szezonjai voltak, jelenlegi formára értem)
  • hedonist
    #18668
    Sírok. De majd jobb lesz!

    viszont nem szabad hagyni, h ennyire elöregedjen a csapat, kellenek kreatív fiatalok, és egy igazi irányító!
  • Pares
    #18667
    Az első félidőben lefociztuk a Cityt, csak kár, hogy a fiúk elfelejtették a helyzetkihasználás szó jelentését. Aztán az egyenlítő gól után totálisan összeomlottak.

    Az első két gólban 80%ban benne volt Hilario és Mikel is. Ha Barry pofáraesésére megadta ez a seggfej Dean a tizenegyest, sőt még pirosat is, akkor Drogba kézzel való ellökéséért miért nem? Dean egyébként az első félidőben még jól fújt, de úgy látszik a szünetben beszéltek a fejével, mert átbaszott neki a második félidőben, ez egyértelműen látszott.

    Mindenesetre a másodikban egyértelműen leromlott a csapat teljesítménye, főleg a két kiállítás után. De a fiúk még így is harcoltak, és volt, hogy 9 emberrel beszorították a Cityt.

    Azt kell hogy mondjam, bármennyire is elfogultan hangzik, a City egyáltalán "nem érdemelte meg" a 2-4-es győzelmet. Az első félidőben semmit sem tettek a győzelemért, de még a gólért sem, mégis kiegyenlítettek, a másodikban Hilarió és Mikel ismét hozzásegítette őket a gólhoz, majd csatlakozott Mike Dean is. Szóval az, hogy 9 ember ellen már valahogy áttudtak jönni a félpályán, még nem jelenti azt, hogy jobbak voltak.

    Egy dologból azért alaposan feladták a leckét a csapatnak (ezt már az Inter is megtette, aki dettó úgy játszott mint a City): a helyzetkihasználás. Javulni kell belőle, gyerekek, mert nagy bajok lesznek. Mindenesetre bízom benne, hogy Carlo és a csapat összesszedi magát, és megnyerjük, legalább a bajnoki címet!

    Hajrá Chelsea!
  • lippet
    #18666
    Mert mi történt?! Alig lehetett látni! Nálam Lampard, Drogba és Ivanovic volt a Chelsea legjobbja!
  • Japep
    #18665

    Hát ha nem szedi össze magát a csapat, lehet idén még FA-kupa sem lesz ebből... :S

    GO BLUES!
  • Japep
    #18664

    2-4 Lampard, büntető...
  • Japep
    #18663

    Megint, mint mostanában mindig kapussérülés miatt megy el a bajnokság... hihetetlen.
    Ez megalázó, akárhogy is nézzük, egy Arsenalt oda-vissza verünk, egy City meg minket...
  • SLICK
    #18662
    hát gyerekek, ez nagy szégyen. Nem sértésként szánom, de ez az :|
  • Japep
    #18661

    1-4...
  • WuFraZselic
    #18660
    11es, Belletti 5 percet volt a pályán kb =/

    ebből már nem lesz hazai győzelem
  • WuFraZselic
    #18659
    drunken* :)
  • WuFraZselic
    #18658
    "unknown drunker injury" :DD

    Anelka picsagyenge, Kalou a helyére kellett volna hogy jöjjön.
  • Monoton
    #18657
    Ballack-al mi történt?
  • Fabio Capello
    #18656
    Hiláriót nem kéne nagyon erőltetni a kapuban... :/
  • WuFraZselic
    #18655
    jézusom de szar gól volt

    anelkát pedig rossz nézni
  • Japep
    #18654

    ...
  • asfa
    #18653
    1-1
    ez nagyon gáz gol volt :D uristen
  • Japep
    #18652

    Eddig nem játszunk annyira szépen, de nyomás alatt tartjuk őket, és ez jó...
    GO BLUES!
  • asfa
    #18651
    1-0
    Lampard
    nagyon szép
    GO BLUES!
  • Fabio Capello
    #18650
    tévedtem, that's life :)
  • Japep
    #18649

    Cfc.comról van... :)
  • Fabio Capello
    #18648
    Messze nem biztos hogy Tevez ma pályára lép, egyes hírek szerint még mindig valahol argentínában van...
  • Japep
    #18647

    CHELSEA - Manchester City
    - PL 28.forduló, Stamford Bridge -
    - ma 13:45, Eurosport 2 -
    - vezeti : Mike Dean -
    - előző : 1-2 (Adebayor ög ill. Adebayor, Tevez) -




    CHELSEA :
    Manager : Carlo Ancelotti

    Hilario
    Ivanovic - Carvalho - Terry (c) - Malouda
    Ballack - Mikel - Lampard
    Joe Cole - Anelka
    Drogba

    Cserepad : Turnbull, Ferreira, Alex, Belletti, Matic, Kalou, Sturridge

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Manchester City :
    Manager : Roberto Mancini

    Given (c)
    Zabaleta - Richards - Lescott - Bridge
    Kompany - De Jong - Barry
    Bellamy - Tevez - Johnson

    Cserepad : Taylor, Toure, Onuoha, Sylvinho, Wright-Phillips, Santa Cruz, Ibrahim


    -----------------------------------------------------------
    Hát ezt a meccset hozni kellene, már csak elvből is... de nem lesz könnyű.
    GO BLUES!
  • lippet
    #18646
    Reméljük úgy véd majd, mint pár éve a BL-ben is! =)
  • Krisz018
    #18645
    Cech 3-4 hétre kidőlt

    "A Chelsea Futball Klub a mai napon rögzíti, hogy a vizsgálatok kimutatták, Petr Cech vádlijában szakadást diagnosztizáltak, így várhatóan 3-4 hétig harcképtelen." - áll a klub hivatalos közleményében.

    Így a Kékek első számú kapusa biztosan nem épül fel az Inter elleni visszavágóig. Hilario portásra tehát minden bizonnyal nagy teher hárulhat az elkövetkezendő majd' egy hónapban.

    Forrás: www.chelseafc.com
  • WuFraZselic
    #18644
    Chelsea közleménye szerint legalább 3-4 hétig nem lesz bevethető Cech, izomszakadás
  • asfa
    #18643
    igen ez a baj, Drogba villanásai lassan kevesek lesznek már nagyobb csapatok ellen, Anelka 0 amit játszik.. Ballack és Lampard egymást kioltják kb a köüzéppálya nem az igazi ezáltal, Mikel egész jó, Ashley Cole Bosingwa nagyon hiányzik. Malouda probálkozik de kevés sikerrel, több kel ide, és Essien is óriási lenne, utálom ha sérült, a mozgatórugója a csapatnak
    az eredmény egész jó a mutatott játék a kevés, ez kevés lesz otthon, viszont hazai pályán azért lelkesebbek lesznek remélhetőleg, szóval egyelőre jól állunk
  • WuFraZselic
    #18642
    nem igazán lehetett látni a felvételek alapján hogy mi is történt vele, így persze hogy csak elméleteket gyártunk :) amúgy nem is állt lábra, 2en segítették és 1 lábon "lépdelt" :)
  • hedonist
    #18641
    Vádli sérülése van Cech-nek, látom mindenki szakértő... ha valakinek CSAK húzodik és nem szakad a keresztszalagja már alig tud lábra állni, Cech meg simán ráállt.
  • daver88
    #18640
    Ancelotti pozitív híreket kapott Cech-ről, legalábbis ezt mondta a sajtótájékoztatón...szóval reméljük nem lesznek belőle hónapok...de viszont itt az alkalom Turnbullnak megmutatni, miért is igazolták le nyáron, persze ha nem Hilárió véd addig minden meccsen

    Amúgy sztem is jó meccs volt, Kalou esete sztem 11-es volt, a jobb lábát kirúgták, bár kétségtelen, hogy már "eldőlőben" volt. (szép magyarsággal)

    Középen nem lehetett átmenni, bal oldalon próbálkozott Maloud több-kevesebb sikerrel...a legtöbbször viszont azért nem tudta beadni a labdát, mert nem nagyon volt senki a 16-oson belül...Ivanovic a jobb oldalon kevesebbet futott fel, bár neki nem igazán ez a posztja sztem...Be kell vallani, hiányzik egy jó formában lévő A.Cole, ill. Bosingwa..tényleg vele mi van?? nagyon rég láttam játszani..Előbbi meg egy ideig sajna nem is lesz..

    Nyáron csatárt kell venni, mert muszáj...Drogba kevés egyedül ilyen kaliberő csapatok ellen..

    be is fejeztem, nekem nagyjából ennyi jött le a meccsből...visszavágóra meg egy szerény 2:0-át jósolok..:)
  • acm689
    #18639
    haha az "olasz" csapat :D:P
    nem szeretem az Intert, és a Chelsea a legszimpibb csapat az angol bajnokságban.
  • chrissparduc
    #18638
    Cehnek nem törése lesz, hanem szakadása! Tuti keresztszalag! Reméljük csak részleges de az is 1-2 hónap!
  • WuFraZselic
    #18637
    ahelyett hogy szurkolnál az egyetlen még BL-ben esélyes olasz csapatnak :)
  • WuFraZselic
    #18636
    kurva jó meccs volt, az utolsó 10-15 percet leszámítva nem igazán volt üresjárat!
    Cech remélem nem komoly, én törésre gondolok, rögtön tudta hogy baj van és kérte is a cserét

    egyedüli kivetnivalóm ballack "törlesztése" volt a magasláb után, az rendkivül unszimpatikus volt. bár ballackot spec leverkusen korszak óta "nem kedvelem" :)

    nagyon jó meccs lesz Londonban, már most készülök :)
  • Fabio Capello
    #18635
    hát, maradjunk annyiban, hogy inkább ő menne a VB-re, mint övrebrö.... Egy vicc az az ember...
  • Fabio Capello
    #18634
    ha mázlitok van, akkor csak húzódott, és max 1-másfél hét. Viszont ha tört, akkor az egy hónap legalább...

    De az alapján amit láttam, nem hinném hogy komoly lenne
  • Bencee7
    #18633
    Azért ezt nem feltétlenül mondanám. Igaz nem ő miatta kaptunk ki, de kicsit sztem hozzájárult. Nem egy Övrebö, de minden kis franc szabálytalanságot befújt ellenünk.
    Legalábbis én így vettem észre
  • Freedom88
    #18632
    bírónak semmi köze nem volt a meccshez. Teljesen okésan vezette.
    Most még az lehet lényeges h Cech mennyi időre dőlt ki.
  • Bencee7
    #18631
    Én lefejeltem Egyszerűen szarok vagyunk... és a borzalmas játék mellé társul egy bíró aki (szerintem) egyértelműen nem velünk van

    Ha így játszunk otthon is, annyi a bl álmoknak
  • Freedom88
    #18630
    ilyen játékkal nem.