24199
Chelsea Fan Club
  • davidragon
    #18789
    Szerintem Malouda most nem nagyon volt topon, nem sokszor tudott elmenni a szélen. Zhirkov tényleg jó volt.
    Mikellel viszont nem tudom mi baja van mindenkinek (nem itt a fórumon hanem általánosságban), szerintem nagyon jó játékos. Igaz hogy Essien jobb, de nem hozzá kell hasonlítani.
    Anelka pedig nem rossz játékos, csak néha túl flegmán játszik, pedig ezen a szinten nem kéne.
    Ezek az én meglátásaim.
  • Japep
    #18788

    Hát nem nagyon tudok mit mondani... úgy játszottunk, mintha mi lennénk előnyben és nem kaphatnánk gólt. Nem lett volna szabad az 1-0-ra játszani, főleg úgy, hogy gólt sem rúgtunk..

    Zhirkov és Malouda nagyon jól játszott, Anelka viszont nem.
    Ancelotti gondolt egyet és felküldte a hétvégi 4-1-es csapatot és ennyi.
    Turnbullel semmi gond nem volt, a gól nem az övé volt, amúgy jól csinált mindent (igaz annyira sok dolga nem volt).

    Na mindegy (azért nem mindegy), mostantól a legfőbb célunk a PL kell, hogy legyen, és csak aztán az FA. GO BLUES!
  • Jagumo
    #18787
    Szerintem határozottabban játszott az Inter, egyszerűen nem tudom mit művelt a Chelsea, sebaj most már... A bajnokság még meglesz!! :P
  • Jagumo
    #18786
    Igen ezt ma is beszoptam a suliban, és ott is megmondták, hogy a CSZKA jutott tovább és a sSevilla kiesett. Rosszul néztem tegnap az eredményt és ez maradt bennem. Fáradt voltam, Bocsi...

    Viszont te elég nagy faszparaszt vagy, hogy ennyit válaszolsz a hsz-emre, mikor nem ezen volt a hangsúly... (ezt csak úgy mellékesen)
  • Pares
    #18785
    Nemtudom, mi nem volt tiszta abban, amit leírtam. Azt írtam, hogy a bíró csak az egyik tényező volt, meg hogy véleményem szerint az Inter semmivel se érdemelte ki jobban, vagy játszott jobban, mint a Chelsea.
  • Barnabyka
    #18784
    szép dolog, hogy ezt ma írtad főleg azzal a ténnyel együtt, hogy tegnap a CSZKA jutott tovább a Sevilla pedig kiesett(:
  • Jagumo
    #18783
    Az inter nem egy jó csapat, negyeddöntőben akárkit kap ki (Man UTD, Barca mittomén) tuti kiesik, talán a sevilla-t megveri, de máshol nincs esély.

    A Chelsea, hogy mit művelt tegnap, no comment. Talán be lehetett volna fújni egy 11-est, de nem számít. A bíró roppant hülyén vezette a meccset ez is tény, de nem változtat azon hogy a Chelsea nem érdemelt tovább jutást mert ennél sokkal többre képest.
  • Jagumo
    #18782
    Amúgy hihetetlen mennyire érezhető Essien hiánya... Meg A. Cole...
  • Krisz018
    #18781
    Hát nem tudom ki mit gondol, de Mourinho túl jól ismeri a Chelseat- és a játékosokat. Egyszerűen nem lehetett meglepni. Mondjuk ettől függetlenül, azért Motta kiváló színész teljesítménye oscar díjat érdemelt volna. Még pár métert gurul és gól.
  • asfa
    #18780
    majd lesz nekünk is szerencsénk :)
  • WuFraZselic
    #18779
    a bíróra akarod fogni a kiesést?
    már na is haragudj, Júlio Césarnak szerintem labdába sem kellett érnie a meccsen. vagyis de, egyszer, Malouda vélhetően oldalhálót találó lövésénél... és még azt sem mondhatom, hogy volt 3-4 olyan zicceretek, óriási kiugrásotok, mint ami nekünk a 2. félidőben
  • Bencee7
    #18778


    annyit hozzátennék,hogy ilyen játékkal tényleg nem érdemeltünk nagyon továbbjutást, de! miért nincs nekünk soha szerencsénk? szerintem annyi mindent elvett a sors tőlünk(néha bíró néha más személyében), ehhez képest keveset kaptunk vissza...ilyen esetekben lehetne csak egy kis szerencsénk...
    én így látom
  • Pares
    #18777
    A Chelsea szarul játszott, messze-messze a legjobb formájától. De nagyon nagy túlzás és elfogultság azt mondani, hogy a Chelsea a második vagy mindkét meccset figyelembe véve semmit sem csinált. Az igazat megvallva az Inter volt az, ami szinte semmit nem csinált azon kívül, hogy sikerült beszorítaniuk a Chelsea-t 15 percre. Az első meccsen kibaszott nagy szerencséje volt az Internek, a bíró sem volt a helyzet magaslatán és a Chelseanek se volt szerencséje, de uraltuk a pályát. Egyértelműen. A második meccset összegezve döntetlen volt a teljesítmény, de ha figyelembe vesszük, hogy az Internek volt jóformán 2 igazán veszélyes helyzete, míg a Chelseanek 2x-3x annyi, és a 60. percig folyton veszélyesek voltak a kékek a kapura, akkor nem értem, miért érdemelte volna jobban az Inter a továbbjutást.
    Jó, volt szerencséjük, és összejött nekik a két meccs alatt 5 kapura rúgásból 3 gól, ráadásul mindkét bíró eléggé elnéző volt egy pár (pontosabban 2) helyzetnél, míg a Chelsea hiába rugdosott kapura akár mennyit, nem volt szerencséjük, ráadásul a szokásos átütő erő is hiányzott belőlük.
    Az Inter jutott tovább. Ennyi. Ha ilyen produkciót fognak folytatni továbbra is, akkor viszont csak úgy jutnak tovább, ha hasonló szerencséjük + a bíró segíteni fogja őket.

    Igen bíró. Leszarom, ha forgatjátok a szemeteket. Tudom, hogy a tizenegyesek nélkül is meg lehetett volna nyerni a meccset, többet kellett volna tenni érte, de akkor is. Nem lehet letagadni, hogy a bíró 2 tiszta tizenegyes helyzetet elnézett, hogy az Inter játékosok favágó stílusát, fejberúgásait, könyökléseit, lerántásait már meg se említsem.
  • hedonist
    #18776
    FAIL!:D

    Amúgy Atti-nak igaza van, ezt mi is tudjuk, a meccs elején egész jól elkezdtünk nyomni, de ebből már nem maradt semmi.
  • Monoton
    #18775
    Terry tegnap este, az Inter elleni BL-mérkőzés után hajtott el terepjárójával a Stamford Bridge-ről, ám a nagy tömeg miatt viszonylag lassan kellett mennie. A nézelődő szurkolók és a fotózó paparazzik azonban türelmetlenné tették a játékost, aki rálépett a gázra és elsodorta az egyik biztonsági őrt, akinek a tömeg terelése volt a feladata. Az őrnek eltört a lába, és kórházba kellett szállítani. Terry nem állt meg, továbbhajtott és csak hajnalban került rendőrkézre.

    Kihallgatása során elmondta: fogalma sem volt arról, hogy elütött valakit, nem vette észre a történteket. A focista önként ment be a rendőrségre, ahol megvizsgálták, fogyasztott-e alkoholt, majd eljárást indítottak ellene. Terry később telefonon felhívta a Chelsea alkalmazottjaként dolgozó őrt és bocsánatot kért tőle.
    /samsungsport/

  • chrissparduc
    #18774
    Bocsánat Hiddink a szövetségi kapitány!
  • chrissparduc
    #18773
    Nekem az edzőnk egész meccsbéli hozzáállása nem tetszett! Murinho együtt élt a játékkal! Fogta a fejét egy rossz passznál! STB...! Ancelotti meg annyira ráér, hogy 2 válogatottat akart! És az egész meccset ugy nézte végig mint aki lesz..ja az egészet! De ez csak az én személyes véleményem!
  • Takezó
    #18772
    az a baj, hogy részben igazad van... ami legjobban bosszantott, az az volt, hogy a második félidőben legalább 15 percig egyszerűen beszorított minket az Inter. Mindezt úgy, hogy kiesésre álltunk... Wtf???
  • Atti12
    #18771
    őszintén szólva szerintem ti is elismerhetitek hogy nem érdemeltétek volna meg a továbbjutást a tegnapi meccs alapján :S Semmit nem mutattatok az első félidő uccsó 10 percén kívül.
  • limperatore
    #18770
    sztem 10 11-est is megadhattak volna

    sokkal jobb volt teljesítménybe az Inter
    első meccsen nyomtatok de helyzet nem volt
  • Pares
    #18769
    Azt álmodtam, hogy a meccs vége után, miután már csak a Chelsea játékosok maradtak a pályán, meg Carletto, mind leültek törökülésbe, Essien beugrott a nézők közül a pályára (nem a kispadról vagy az mögül :D) és úgy lebaszott mindenkit, hogy sírvafakadtak a játékosok meg Carletto is.

    Nemtudom, Ti hogy vagytok vele, de tegnap este kurva ideges voltam, legfőképp az impotens támadásainkra, utánna a szervezetlen védelmünkre, továbbá a bíróra, aki simán megadhatott volna 2, de akár 3 tizenegyest is (Ivanovic egyértelmű lerántása, Drogba két kézzel való földretiporása továbbá Malouda föltartása). Az Inter, ha az eredményt nézzük, megérdemelten jutott tovább, viszont ha a teljesítményüket is figyelembe vesszük, akkor Ők még a Chelseanél is gyengébbek voltak. A 2 meccset összevéve volt 10 olyan percük, amikor betudták a Chelseat szorítani. Sajnos ez elég is volt nekik. A helyzetkihasználásban leiskoláztak.
    De ahogy ma reggel felkeltem, nem volt bennem harag, idegesség. Én még mindíg abban reménykedem, hogy behúzzuk az FA kupát és a bajnokságot. Ha sikerül, akkor én nagyon boldog leszek.
  • hedonist
    #18768
    Pont Terry-től?:D
  • barcames
    #18767
    chelsea nagyon jó csapat, de amikor terryt mutatja a kamera hányingerem lesz utálat egy ember.
    De jobb volt az inter és nem lehet minden évben elődöntőt játszani.
    Bajnoki cím bőven elég lesz a csapatnak.
  • asfa
    #18766
    biztos vagyok benne,hogy Hiddinkkel nem ez lett volna az eredmény.. maradjunk ennyiben
  • pilboy
    #18765
    vártam a chelsea-től, h nekimegy az internek, de nem ez történt. talán ez volt a legnagyobb baj - vki említette is, h túlságosan ráérősek voltatok. azt hiszem egy sneijder-rel volt jobb az binter. fantasztikusat játszott. ilyet tőle még nem láttam, sztem élete meccse volt. persze az sem mellékes, h mourinho nagyon ismer titeket.
    a végén 1-2 játékosotok elvesztette a fejét (terry, alex)
  • hedonist
    #18764
    Ezek után kedvem sem volt beb*szni úgyh hazajöttem, sajnálom amit láttunk, mert iszonyat erővel próbálkoztunk, de ennyit számít,h nincs technikás játékosunk ugy igazan, Drogba nem elég sajnos minden meccsre, mert van ahol ennyire utálja őt kifejezetten a bíró.. akkora 11-est nem adott meg neki,h az vicc,de mind1, mert 4 másik helyzetet meg be kellett volna lőni, igaz az Internek is volt megannyi helyzete ami bemehetett volna, hát ez van, egyszerűen kiélezett a helyzetek nem a miénk, láthattuk ezt bl-ben sokszor, 11-es párbajnál is, talán változik nyártól a helyzet. Mostantól csak a PL és az FA!
  • bonebeni
    #18763
    miért nem tud egyszer összejönni a BL. Évek óta az megy hogy "majd jövőre"
  • WuFraZselic
    #18762
    üdv

    nagyon jó kis meccs volt, a 2. félidő élményszámba ment! most nekünk jött össze

    és tényleg nem flame keltésből, és tudom hogy ti sem erre fogjátok a kiesést: hazai pályán nem szabad 11esre várni, gólt kell lőni! Maicon és/vagy Samuel viszont vélhetően góltól mentett meg minket az 1. félidőben
  • SLICK
    #18761
    *vannak
  • Bulykin
    #18760
    sajnos ez nem jött össze... majd jövőre! :)

    Ez nem Ancelotti hibája volt, nem kell őt bántani... az egész az Inter hibája, a faszér védekeznek ilyen jól :D:D
  • SLICK
    #18759
    látszik, hogy olasz. Csak nekik van idióta taktikájuk....
  • Freedom88
    #18758
    teljesen mind1 volt. Helyzetünk volt kb 2...nem több. Otthon, vesztésben álltunk...támadó foci, legalább a 2. félidőben. De nagy semmi.
  • davidragon
    #18757
    Azért Ancelottinak nem kellene ilyet nmondani, hogy egy hosszabbításbeli gól az álma.
    Ez kb le is írta a mai meccs képét. Túlságosan rá akartunk érni azzal a góllal.
  • bonebeni
    #18756
    Turnbull előtt téynelg le a kalappal, de a többiek.. mind1.. Mourinho meg a faszért ilyen jó:( Grat neki!
  • Freedom88
    #18755
    teljesen mind1 volt. 200percig tartott volna a meccs, akkor se rúgtunk volna gólt. 0 a támadójáték és a középpálya is!
    Turnbull előtt meg le a kalap. Klasszist védett a végén. Gólról nem tehet.
  • dragon11
    #18754
    Nem baj kékek, majd legközelebb.:)

    Azért nem gondoltam volna, hogy kikapnak Londonban.
  • Barnabyka
    #18753
    szvsz ez nem kell.

    Én úgy gondolom, hogy a 2 meccs alapján a jobbik csapat megy tovább. Nagyon fájó ezt kimondani de a bíró mindig téved a saját csapatom kárára ez mindenkivel így van..és jobb volt az inter valljuk be(talán ennyit számít egy Jose Murinho)

    Hajrá Kékek továbbra is vissza kell hódítani a PL címet.
  • Cabell
    #18752
    na, ez a patkány is bejön
  • SLICK
    #18751
    pedig szurkoltam nektek :|
    Sajnálom
  • Neoncsoves
    #18750
    ilyen tét meccsen akármelyik kedvenc csapatom játszik MINDIG ellenük ítél a bíró-.-