24199
Chelsea Fan Club
  • Barnabyka
    #18829
    Alkot a Terry Family
  • hedonist
    #18828
    azok sajnos eligazolnak, vagy a fél életüket kölcsönben játszák...

    Nouble,Sinclair,Stoch...
  • Zenszkij
    #18827
    Vagy neveljetek ki párat....
  • hedonist
    #18826
    :D agüero csatár, a többi már kész játékos, akik nem jönnek el, de nem is kell, inkább hozzunk fiatalokat végre!
  • asfa
    #18825
    hát én hiszek még bennük, de ez már nemtudom mi.. semmi motiváltság, semmi.. egy keretfrissités kell, szerintem Joe Cole, Anelka,Ballack,Deco azzal a lendülettel mehet ahogy van.. ez a minimum.. és Aguerö, Diego nagyon jot tenne, meg valami jo kis csatár, Tevez, Torres, Rooney.. dehát nem valoszinű egyik se
  • Japep
    #18824

    Hát én már nem mondok inkább semmit...
  • dragon11
    #18823
    +1, sztem felejthetik a PL-t.
  • Shep
    #18822
    Gratulálok a csapatnak!! Szép volt csak így tovább!! :(((
  • Pares
    #18821
    Ennyi. Pfff. Szánalmas teljesítmény.
  • Barnabyka
    #18820
    Diouf rálépett a bokájára
  • bonebeni
    #18819
    1-1...csodálatos
  • dragon11
    #18818
    A fenébe már, mit csinálnak a kékek..
  • bonebeni
    #18817
    nem akarok elkiabálni semmit..de..így nem lesz PL trófea
  • hedonist
    #18816
    mi ez a hülye csere??? kalou le deco fel???
  • hedonist
    #18815
    na ide vezet ez a sok szarakodás.
  • hedonist
    #18814
    mi történt Ivanovic-csal,h le kellett cserélni?
  • Barnabyka
    #18813
    Anelka nagyon szépen csinálta Drogba pedig elvégezte a kötelező feladatot. 0-1 Eddig tetszik de még csak 5 perc telt el..Hajrá Kékek!
  • Japep
    #18812

    Blackburn Rovers - CHELSEA
    - PL 30.forduló, Ewood Park -
    - ma 17:00, DigiSport -
    - vezeti : Steve Bennett -
    - előző : 0-5 (Givet ög, Lampard 2x, Essien, Drogba) -




    Blackburn Rovers :
    Manager : Sam Allardyce

    Brown
    Salgado - Samba (c) - Jones - Olsson
    Diouf - Dunn - N'Zonzi - Andrews - Pedersen
    Kaliniæ

    Cserepad : Bunn, Jacobsen, Chimbonda, Hoilett, Linganzi, Emerton, Roberts

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    CHELSEA :
    Manager : Carlo Ancelotti

    Turnbull
    Ivanovic - Alex - Terry (c) - Ferreira
    Lampard - Mikel - Malouda
    Anelka - Kalou
    Drogba

    Cserepad : Sebek, Bruma, Zhirkov, Matic, Joe Cole, Deco, Sturridge


    -----------------------------------------------------------
    Kötelező a 3 pont, most is, és szinte már mindig a hátralévő meccseken...
    GO BLUES!
  • hedonist
    #18811
    Köszi!

    Nyernünk kell főleg így,h a MU valszeg ezt bemákolja egy nagy bírói segédlettel...
  • Japep
    #18810

    Köszönjük!
  • banok
    #18809
    a mai Blackburn-Chelsea meccset a Digisport közvetíti élőben akinek az nincs annak streamek itt.
  • daver88
    #18808
  • Atti12
    #18807
    fourfourtwo
  • daver88
    #18806
    ami biztos, hogy csatárt kell venni...Torres sztem sem jön..

    Sztem az egyik leggyengébb láncszem Ballack... az ő helyére kellene venni olyas valakit, aki kicsit kreatívabb játékot játszik, mert sztem ő nagyon statikus...

    off: nem tudja valamelyikőtök, hogy most pénteken milyen néven jelent meg egy új sportújság??
  • hedonist
    #18805
    ekkora baromságot.
  • Japep
    #18804

    Amúgy is nem Abrának, hanem az edzőnek kellene "vásárolnia".
  • Japep
    #18803
    Kamu. Kamu. Kamu.
    Majd pont Essien maradna ki, többet ér mint Ballack, Malouda, vagy Schwein...
    Torres tuti nem jönne, meg Maicon sem, mondjuk jó lenne, de elég lenne felhizlalni Bosingwát... :D
  • Krisz018
    #18802
    Abramovich 100 millió fontból erősítene nyáron

    Angol lapértesülések szerint Roman Abramovich nem szomorkodik túl sokáig: az orosz milliárdos újabb tekintélyes összeget kíván szeretett futballklubjába fektetni.

    A The Sun belsõ forrásra hivatkozva biztosan állítja, hogy a londoni Kékek háza táján nyáron hatalmas változások várhatóak. Carlo Ancelotti állása azonban betonbiztos. Az olasz trénerrel 24 órán belül másodjára egyeztetett személyesen Roman Abramovich, aki elmondta a csalódott szakvezetõnek, hogy akármi is történik, a következõ szezonban is õ lesz a csapat edzõje.

    "Carlo élvezi Abramovich bizalmát, aki a BL-bõl való kiesés után is elmondta, nem kíván változtatni a csapat szakmai vezetésén, mert biztos benne, hogy Ancelotti a megfelelõ ember erre a posztra. Ugyanakkor a játékoskeretben óriási változtatásokra készül a klubvezetés" - nyilatkozta a The Sun-nak az egyik, neve elhallgatását kérõ bennfentes.

    A hírek szerint az orosz milliárdos nyáron 100 millió fontot készül Ancelotti rendelkezésére bocsátani, az olasz mesternek ebbõl az összegbõl kell újjáépítenie a Chelsea-t. Ha hinni lehet a pletykáknak, akkor a távozók között lesz Anelka, Deco, Paulo Ferreira, Hilario, Belletti, Joe Cole és még egy-két kiegészítõ ember, az érkezõk tekintetében persze sokkal "nívósabb" a névsor: fenti összegbõl a Stamford Bridge-re költözhet Maicon, Sergio "Kun" Agüero, Fernando Torres és Bastian Schweinsteiger is.

    Íme a tervezett új Chelsea:

    Cech - Maicon, Terry, Ricardo Carvalho, Ashley Cole - Ballack, Lampard, Schweinsteiger, Malouda - Drogba, Fernando Torres.

    Forrás:www.samsungsport.hu
    www.eurosport.yahoo.com
  • lippet
    #18801
    Hát igen, nem nyugdíhasokat kellene alkalmazni/vásárolni (Deco, Ballack...)! Abrapapának nyáron ki kellene nyitni a pénztárcáját!
  • Etelkozi Vata
    #18800
    Be kellene látni,hogy ismét csapatot kell építeni, amit utoljára Mourinho tehetett meg a Chelseanél, és a BL-en kívül mindent megnyert, és ahhoz is közel járt.
    Azóta toldozzák-foldozzák a csapatot, de nem újítják meg, és a húzóemberek szép lassan kiöregednek.
    Lamps, Balle, Drogs, Anelka, ők már túl vannak a zeniten, és bár jól motiválhatóak a BL győzelemre, de nem képesek túllépni a korlátaikon.

    Terry, Essien, Cech, Ashley még esélyesek egy BL trófeára, de nem a fenti skacokkal. Ez van.

    Vérfrissítés, tudatos csapatépítés kell, hoszonéves srácokkal, és akkor lesz esély feljutni az európai trónra.

    Idébnre pedig marad a küzdelem a PL trófeáért meg a FA kupáért, de a PL-ben egy baromi nehéz sorsolés mellett (MU, POOL, SPURS idegenem)
  • lippet
    #18799
    Nem tesz jót a csapatnak a fél évenkénti edző váltás sem!
  • Barnabyka
    #18798
    Érdekes ezen filózni, de én örülnék ha visszajönne. Bár ez szerintem hiú ábránd, és itt van azért CA.
  • Atti12
    #18797
    defenzív játék.
  • asfa
    #18796
    ezt ne itt!
  • dragon11
    #18795
    úgy játszottatok mintha ti lennétek előnyben, illetve úgy mintha ti olasz csapat lennétek és nem is angol.

    kifejtenéd bővebben a kiemelt részt, légyszíves?:)
  • Atti12
    #18794
    Félre értés ne essék, igazából ha már választani kellett volna inkább azt mondom hogy ti jussatok tovább, mert így nektek csak a bajnokság maradt és így az MU nak sokkal nehezebb dolga lesz :)
    Ettől eltekintve nekem az inter játéka sokkal meggyőzöbb volt, Sneijder labdái mesések voltak.
    Igazából én Japeppel értek egyet, úgy játszottatok mintha ti lennétek előnyben, illetve úgy mintha ti olasz csapat lennétek és nem is angol. Gondolom ez betudható annak is hogy CA a menedzser.
    El lett taktikázva ez a meccs, egy Murinho által vezetett inter ellen nem szabad arra játszani, hogy várjuk meg hátha hibázik a másik. Főleg nem hátrányban. Na de no offense, igazából engem nem is érint a dolog, csak gondoltam leírom már a véleményem :)
  • Barnabyka
    #18793
    tudod kit faszparsztozzál..

    ennyire futja neked is látom, gondoltam kijavítalak mert téves információ birtokában voltál és gondoltam jobb ha helyesen tudod a dolgokat. De ne aggódj többet eszem ágába se lesz hasonlót tenni veled.

    Sry az offért.
  • Japep
    #18792

    Köszi. :)
  • hedonist
    #18791
    Szerintem Malouda jó volt, Mikel is jó csak tényleg nem elég egyedül szűrni.

    Fasszentos az új logod:)
  • Japep
    #18790

    Hát szerinte Maloudával csak annyi volt a gond, hogy most át kellett volna tenni a másik szélre, mert pont a Lúció-Maicon duó mellett kellett volna elmennie...
    Anelka már meccsek óta gyenge, kb mióta Didier visszajött az AKN-ról.

    Mikel jó játékos, és jobb lesz - igaz most miután lejött Ballack nem bírta a tempót és azután kezdtek rohamozni igazán...
    De mindegy, egy szavunk nem lehet, nem lőttünk otthon 1-et sem...