24199
Chelsea Fan Club
  • Bulykin
    #18989
    a lényeg hogy nyertünk ;)
    de azért a Tottenham ellen kemény meccs lesz és még a többi sincs még lefutva, keciizgalmas hajrá lesz^^
  • Kocka08
    #18988
    Ennyi..:DD
  • Jagumo
    #18987
    lényegében ugyanaz :D
  • Jagumo
    #18986
    am. a tegnapi meccs gyakorlatilag 0-1 lett nem 1-2 :D
  • hedonist
    #18985
    A legutobb, meg ok kaptak 1-et döntetlenre utcso utan percekben..

    amugy, meg a meccs jó volt sztem, jól csináltuk, bár sokat hagytuk a mu-t játszani, de nyertunk, szar volt a biro 3-as tény, de közel sem olyan, mint amilyen volt nekünk a barca ellen, és közel sem annyiszor van ilyen,h a javunkra is döntenek, mint a mu-nak... szóval nem kell itt magyarázkodnunk, ezt megérdemeltük, és közel sem dőlt el a bajnokság.
  • Tyler1
    #18984
    na jólvan inkább nyerjétek meg a bajnokságot, de ők nem nyerhetik meg így :D
  • Japep
    #18983

    Köszönjük szépen! :)
    Ezt jó lesz megnézni... főleg az első gól... :O
  • banok
    #18982
    Manchester United-Chelsea 1-2 ::: összefoglaló
    http://videa.hu/videok/sport/manchester-united-chelsea-1-2-angol-cfc-foci-Cbg60OzN5pzA8ToF
  • dragon11
    #18981
    Utsó perc.xÐ
  • Pares
    #18980
    Te jóságos ég! Az Arsenal megint mikor rúgta azt a kibaszott gólt!
  • lippet
    #18979
    A Spurs kikapott ma, kemény meccs lesz ellenük mindkét csapatnak!
  • limperatore
    #18978
    külsősként egyértelmű hogy a chelsea jobb volt
  • Pares
    #18977
    Na igen, ez meg a másik... De ez szerintem mindíg mindenkivel így van... Amíg nekik fújnak, addig rendben, amikor már ellenük, az már nem.

    És hát azért olyat, hogy pont a MU szurkolók írják azt, hogy FA így meg úgy, mit is mondjak, megmosolyogtató...
  • Pares
    #18976
    Részben egyetértek, hogy röhejesen fújnak a bírók, de nem csak Angliában, hanem világszerte...

    Szerintem viszont a MU-nak össze-vissza volt 10-15 olyan perce, amikor úgy Istenigazából be tudta "MU-san" szorítani a Chelseat, és akkor se nagyon tudtak mit kezdeni. Volt, hogy tartották a labdát, de nem csináltak vele semmit.

    Park úgymond 11-ese egyáltalán nem volt az. Nemhogy kirúgni nem rúgták ki a lábát, de Zhirkov épphogy hozzáért. Ezt kétszer is visszajátszották, először tényleg úgy tűnt, de visszajátszásból látszott, hogy Park rendesen rájátszott az esésre, mert a másik lábát dobta föl először, és ilyenkor a bírók köztudottan nem fújnak. A Chelseanek az utóbbi hónapokban hány jogos tizenegyest nem fújtak be? Ugyan. Szóval igen, műesésnek titulálom.

    Mivel a bíró ide is oda is befújt egy szabálytalan gólt, nem érzem úgy, hogy nagyon eldöntöttek volna bármit is, annak ellenére, hogy nem jól fújtak. A Chelsea jobban egyben volt, jobban játszottak. Természetesen szvsz.
  • Japep
    #18975

    Hát igaz, hogy nevetséges a játékvezetés, de az eddigi meccsek alatt is fújtak nektek is, nekünk is, meg ellenünk is... szóval igaz hogy benne van a kezük. Ez nem is fog változni, csak max a videóbíróval, ami hála Platiniéknak nem lesz egyhamar...

    De azt is be kell látni, hogy nem ma dőlt el a bajnokság.
  • Barnabyka
    #18974
    azért neked is csak most jut eszedbe ilyen amikor "végre" egyszer "ellenetek?" is ítélkeznek egyszer. Ez van elfogadjátok, mi is lenyeltük már számtalanszor, ezután is lefogjuk, és úgysem dőlt még el ez a bajnokság..sajnos :)
  • Atti12
    #18973
    Gyerekek az alapvető probléma nem ott van hogy nyertetek.
    Hanem ott, hogy mindkét fél ilyen mondatokat említ hogy "egy lesgól itt egy kezes gól ott". Nem érzitek hogy ez így nincs rendjén? :)
    Milyen dolog az, hogy jelenleg a világ legjobb bajnokságának legnívosabb meccsén 3 gyökér ítéletei dönti el a meccs, illetve lehet hogy az egész bajnokság sorsát?
    Szvsz az igazságos eredmény egyértelműen az X lett volna. Meg is magyarázom miért.
    Az első félidőt egyértelműen uraltátok, mint ahogy leírtam a másik topikban ha ott kapunk 3-4 gólt szavam sincs. De! Egy meccs 90 percből áll, és bizony ha azt nézzük, hogy percben mérve melyik csapat volt a jobb, akkor kb 45-45 lett volna az arány. Szerintem ha mélyen magatokba néztek ezt ti is elismerhetitek.
    A ti büntető gyanús szituációtok meg hát tényleg necces.. Jól mondta a kommentátor, ilyenért angliába nem szoktak büntetőt adni. Viszont az, hogy Park támaszkodó lábát Zsirkov úgy ahogy van kirugja, és akkor még ezt bizonyos személyek a topikban műesésnek titulálják, ahoz csak gratulálni tudok.
    Lényeg a lényeg, sürgősen lekéne cserélni az FA egész játékvezetői állományát.

    Nyílván ezért a kis szösszenetért az újonnan ide érkezett kék fanatikusok akik nem látnak át azon hogy "go blues" lefognak hurrogni, de remélem hogy azok akikkel már évek óta jó viszonyban vagyunk és békésen tudjuk támogatni egymás mellett kedvenc csapatainkat, és olykor még meg is beszélni a problémákat megértik, és egyetértenek velem :)

  • Pares
    #18972
    Tilos oda írnom, vagy mi? Úristen. Leírtam a véleményem meg a tényeket. Senkivel se kötekedtem személyesen. De látom, nagy hibát követtem el. Megyek is, és elnzést kérek.
  • Japep
    #18971

    Nincs gond ha itt beszélsz a MU-ról Chelseasként míg mellőzöd pl a "Rúni"-t és társait... :)
    Nem kerül sokkal többe helyesen írni.
  • Takezó
    #18970
    Micsoda kettős mérce. Nekik lehet fröcsögni a saját topikjukban, én meg már meg sem említhetem, hogy milyen arca van Rúninak.

    On: A mi tizink azért neccesebb volt, ezt el lehet ismerni. A les- meg a kézgólról meg nincs mit beszélni - a partjelző meg a spori elcseszték csúnyán.
  • Japep
    #18969

    Ne is, mert nem téged ítélnek meg, hanem minket...
  • Barnabyka
    #18968
    az egy dolog de szerintem ez a te topikod, és még engem is zavar, hogy kötekedsz a riválisokkal,ráadásul a saját területükön ahol szívük joga fröcsögni. Szvsz felesleges, nem akarok beléd kötni de ne csináld (:
  • Kocka08
    #18967
    Sztem 1 tizi ott meg itt ami nem perdöntő..
    Plusszban 1 lesgól és egy kezes gól.
    Én ezt láttam.
    Tehát nincs min vitatkozni.
  • Pares
    #18966
    Hát igen, mindíg mindenki másban keresi a hibát, nem pedig a saját háza táján néz körül. Egyszerűbb a bírókra fogni...
  • bonebeni
    #18965
    hát jaja itt nincs, viszont a manchester topicba megy a szitkozódás
  • Barnabyka
    #18964
    úúú micsoda meccs volt, nekem ez a meccs perpil elég a boldogságomhoz. Körülmények nem érdekelnek nem is tartom unfair-nek..szép volt jó volt ez meg van. De ez csak az első lépcső fok, most lezs igazán nehéz..
    Hajrá Kékek!!!!!

    (azt hittem tele lesz szemetelve a topik meccs után de jó látni, hogy nincs;)
  • pilboy
    #18963
    ez nem rajtatok múlt!
    nem is a chelsea-t hibztatom, csak éltek a lehetőséggel
  • Pares
    #18962
    Ezaz! Megvan a 3 pont! Nem is tudom mit írhatnék! Hajrá Chelsea!
  • Matthew Prosac
    #18961
    alapesetben gratulálnék, de így...
  • dragon11
    #18960
    GG Blues..

    nagyon helyes:)
  • Japep
    #18959

    El sem merem hinni... :O
    Nagyon jók voltunk az elején, Joey gólja hihetetlen volt... szép volt.
    Innentől lesz még csak nehéz... :S
    GO BLUES!
  • chrissparduc
    #18958
    Megvan, megvan, megvan! :)
  • asfa
    #18957
    na megvan
    ez nagoyn kellett!!
    GO BLUES!!!!
  • Japep
    #18956

    Hát ezért ezt nem mondanám, hogy azok...
  • limperatore
    #18955
    ez a manchester szerdán kifog esni még a bayern ellen is, rooney nélkül lófaszok
  • Japep
    #18954

    +1 büntető itt, 1 ott... szóval érdekesek, de legalább nem részlehajló...

    Nem bírom ezt a pár percet... :S +4min
    GO BLUES!
  • chrissparduc
    #18953
    A kezezést szerintem egyik játékvezető sem láthatta! Szóval azért én felmenteném őket!
  • asfa
    #18952
    egyébként igen.. nevetséges, de egy les, egy kéz..
  • chrissparduc
    #18951
    Visszajárt a lesgólért! :D Kritikán aluliak az aszisztensek!
  • dragon11
    #18950
    Ejj, 1-2:|

    Nani:\