24199
Chelsea Fan Club
  • lippet
    #19149
    Stoke, Wigan hozható, a Pool-tól azért félek! Igaz nem lesz Torres, azért nagy könnyebbség így!
  • hedonist
    #19148
    Lek ell győzni innem mind a 3 csapatot, ennyi, nincs mit szórakozni a mi kezünkben van a PL aranyérem sorsa!
  • davidragon
    #19147
    Sajnos igen
  • Kocka08
    #19146
    Meg lesz ez a bajnokság, bízzunk a csapatban, hogy innen nem bukják be egyik meccset sem..
    Most biztos felszívják magukat!
    Am a Liverpool ellen idegenben leszünk?
  • Oziris666
    #19145
    Nem valószinű h a Spurs az Arsenal és a Chelsea után titeket is megvernek!
    Főleg h kb. mindig megszorjátok őket mint a szar...
  • Pares
    #19144
    Kedves MU szurkolók! Az nem volt hülyeség, amikor egytől egyik ontottátok a hülyeségeket a MU-Chelsea meccs után? Az nem, ugye?

    Leírtátok a véleményetek, rendben, most én is sértődjek meg, és vágjam hozzátok azt, hogy takarodjatok a saját topikotokba? Merthogy velem is ez történt, leírtam kultúráltan a véleményem, aztán csak belémkötöttek, hogy húzzak már el.

    Szóval kettős mérce...
  • bonebeni
    #19143
    hát emberek, az Arsenalra igen igen csúnya zakót szabtak. Asszem tőlük már nem kell félni.
  • Tyler1
    #19142
    hát kedves Chelsea fanok, láthatjátok h Abramovich miatt nem lesztek bajnokok :D:D

    erre már nem lehet mit írni....
  • IXEMGabeo
    #19141
    néztem végig a meccset...jól játszott a Tottenham nagyon is a helyzeteik kimaradtak mellesleg akkor is el kell ismerni h benne volt a bíró..Terry pályafutása során 4x állították ki és tegnap egyáltalán nem ért sárgalapot a buktatása, sokkal durvábbakért nem adtak. a Bíró szivatása és a United segítése csak az én elméletem és véleményem. Egyébként egy szóval nem mondtam olyat sem hogy a MU bundázott volna bármit is...
  • Rash87
    #19140
    Biztos a bírón múlott az egész meccs. Most annak kell jönnie,hogy amit lőtt a Tottenham,2 gólt(ami lehetett volna akár 3-4 is),szabálytalan volt,s semmilyen tudáskülönbség nem volt EZEN a meccsen kettőjük között,ugye?
    Nem tudom,ha bele se néztél a meccsbe,legalább hülyeségeket ne írj.
  • IXEMGabeo
    #19139
    másik elismerem hiába nézek hosszú évek óta focit nem figyelem azt hogy ki hogyan tolja taktikailag én a jó meccsért nézem meg és azt figyelem hogy mik az igazságtalanságok...egyébként nem tudtam, hogy nem szabad a véleményem elmondani anélkül hogy lehülyéznétek. Én itt befejeztem...Éljen a Futball
  • IXEMGabeo
    #19138
    már elnézést, de el kell ismerni, hogy picit szorosabbá szeretnék tenni az angol bírók a bajnokságot...Chelseat nem szeretik Abramovic miatt.

    köszönöm szépen, ha én nem vagyok szakértő akkor te sem...marha sok mindent képzelnek itt egyesek ezen a Fórumon. Ha futballszakértő akarsz lenni ülj be a DIGI studiójába!!!
  • pilboy
    #19137

    ezzel le is zártam
    elnézést a chelsea fanoktól (nem tőled)
  • Tyler1
    #19136
    és annak ellenére h nem vagy Chelsea fan, a ő topikjukban adod a hülyeségedet arról h a PL megvan bundázva a Unitednek-.-
    biztos komoly szakaértő lehetsz ilyen véleményekkel! azonkivül sztem még a Chelsea fanok sem kiváncsiak erre...
  • IXEMGabeo
    #19135
    nem vagyok Chelsea drukker mégha úgy tűnt is:)

    (elég mérges voltam tegnap a City-United meccs után) nem érdemelt vereséget a city egésznapomat elrontotta a szokásos United makkolás...
  • davidragon
    #19134
    Ezt a meccset sajnos nem láttam, majd visszanézek valami ismétlést, de a hét közbeni két meccs (Tot-Ars & Che-Bol) előrevetítette ezt a tegnapi vereséget.
    Szoros lesz itt a vége...
  • pilboy
    #19133
    kis túlzással időként osztálykülönbség volt a csapatok között (igaz, ebbe belejátszott a teljesen jogos kiállítás, miután terry a 3. sárga lapos megmozdulására megkapta a 2. sárgáját. ez az ő hülyesége volt.)
    csak ahelyett, h a spurs rúgott volna 4-5-öt (a ti gólarányotok miatt ez jó lett volna nekünk), kihagyták a helyzeteket és majdnem ráfizettek

    még minidg ti vagytok az esélyesek a címre, csak izgalmasabb lett a végjáték. jövő héten mi hazai pályán is nagyon meg fogunk szenvedni akár egy x-ért is ezzel a spurs-szel
  • Jagumo
    #19132
    és igazad is van :D

    nemtom mi volt ez meccs .... 1 pont előny még van + a gk
  • limperatore
    #19131
    inkább örüljetek hogy a spurs nem lőtt 4 gólt, mert sok közötök nem volt a meccshez

    nem azon a 11-esen múlott
  • Atti12
    #19130
    fociba még mindig nincs "ha". Ha lenne akkor: HA a spurs belövi az összes helyzetét csúnya kiütésbe szaladtok bele :D
  • IXEMGabeo
    #19129
    hát persze jól játszott a Tottenham is a Chelsea ennek ellenére, ha szerencsésebb nyerhetett volna ám simán...bíró pedig szvsz összevissza fújt, Terry becsúszása nem ért sárgát a 11-es pedig röhej volt...
  • pilboy
    #19128
  • Rash87
    #19127
    Te bele is néztél abba a meccsbe? Ilyen marhaságot :)
  • Tyler1
    #19126
    jézusom ember ez már nevetséges.
  • IXEMGabeo
    #19125
    bíró szépen elintézte a Chelseat...nyílvánvaló volt a kiállítás se volt jogos és a 11-es sem...valamiért az az érzésem h a Manchestert akarják bajnoknak pff...
  • Pares
    #19124
    Az Arsenalnak van a legnehezebb sorsolása.
    A Chelseanek meg a MU-nak kb. ugyan olyan nehéz.
  • lippet
    #19123
    A HÁROM ÉLCSAPAT HÁTRALÉVŐ MÉRKŐZÉSEI:
    Chelsea: Stoke City (o), Liverpool (i), Wigan (o)
    Man. United: Tottenham (o), Sunderland (i), Stoke City (o)
    Arsenal: Wigan (i), Man. City (o), Blackburn (i), Fulham (o)

  • Atti12
    #19122
    legalább ezt ne mondtad volna... :D
  • Bulykin
    #19121
    azért vertük meg őket...
  • chrissparduc
    #19120
    Nem fogja meglepni! Sajnos fortuna idén a mu nak szurkol!
  • Pares
    #19119
    Na, azért még így is vezetjük a bajnokságot, ráadásul még a MU-t is meglepheti a Spurs...
  • chrissparduc
    #19118
    Mostanában az az érzésem, mintha nem lennénk CSAPAT!
  • Bulykin
    #19117
    reméljük azért nem, a többi meccset hozni kell, ennyi :)
    bár ezt is kellett volna...
  • chrissparduc
    #19116
    Úhhhhhh mit fogott Cech!
  • bonebeni
    #19115
    azért annyira nemá'
  • chrissparduc
    #19114
    Azt a büdös ....... buktuk a bajnokságot!
  • chrissparduc
    #19113
    De teszetosza ma mindenki a csapatban!
  • bakkerman
    #19112
    jah,4 pont az elég szép előny volt,az 1 nagyon karcsú
  • Matthew Prosac
    #19111
    ott volt Defoe lábában az első variáció :)
  • Pares
    #19110
    Még nincs vége a meccsnek. Az is lehet, hogy kapunk még gólt, és kiüt a Spurs, de az is lehet, hogy a CFC lő gólt...