24199
Chelsea Fan Club
  • Fabio Capello
    #19469
    azóta már tény, singtörése van :/
  • Fabio Capello
    #19468
    nekem is valahogy akörül :D
  • hedonist
    #19467
    Essien 2 évvel hosszabbított!
  • hedonist
    #19466
    Vegyes érzelmekkel állnék a dologhoz.:D

    amúgy lehet,h baj van, Drogba könyöke nagyon úgy néz ki,h eltörött..:(

    amúgy nem értem, ő a tápláléklánc csúcsa,h lehet ez??:D:D
  • lippet
    #19465
    Drogba megsérült, kihagyhatja a VB-t! =(
  • Dean Winchester
    #19464
    pontban mennyit értél el?:D
    56 p
    szintén zenész

    "Rossz előérzettel ébredsz kora reggel. Kinézel az ablakon, és a ködben egy fekete Volgát látsz lefékezni a házad előtt. Kalandod itt véget ér..."
  • Tyler1
    #19463
    "Villámtárgyalást folytatott a Chelsea menedzsere, Carlo Ancelotti és a Barcelona svéd szupersztárja, Zlatan Ibrahimovic az Egyesült Államokban - számolt be exkluzív értesüléséről a katalán sportlap El Mundo Deportivo."

    úristen, csak nem ő az egyik kiszemelt? :O
  • Immigrants
    #19462
    ÁÁÁ köszi meg is csinálom!
  • karajjj
    #19461
    pedig semmi bonyolult nincs benne, kiválasztod, hogy 10 oldalú és 1 darab, aztán csak a "Roll dice"-ra kell kattintani
  • Immigrants
    #19460
    Én hagytam a szerencsétlent!
    Csak sajnos a dobókockás résznél elfogytam mert nem jöttem rá a dobókocka használatára!
    Ezen szakadtam!
    Ez a Drogba nevű ork emberevőnek tűnik, jó lesz vigyázni vele, viszont a félszerzet, akit Essiennek hívnak, kedves fickó. Lampard és Terry a csapat vezérei, már az első edzések után jó érzéssel tölt el, hogy velük dolgozhatsz. Anelka egy igazi paraszt, nem mindig csinálja azt, amit a pályaedzők mondanak neki.
  • Gunnersboy
    #19459
    nekem is :D

    Anelkát volt aki kitette a keretből?:D
  • Dean Winchester
    #19458
    nem bírtam letölteni a dobokockát :( segítenél? vagy hogyan megy ez ... megkéne csinálni mert faszának tünik. aki megcsinálta megmondhatná h kb mennyi idő alatt sikerült.
  • Pares
    #19457
    Joe Cole az Arsenalba megy... ingyen...
  • karajjj
    #19456
    nekem az ezüst megvan :D
  • Fabio Capello
    #19455
    én csak egy BL helyezést értem el, másnap reggel leparkolt a házam előtt a fekete kocsi... :D:D
  • hedonist
    #19454
    Nem tudom,h ismeritek-e az NST blog-ot, ha nem egyszer mindenképp nézzetek rá, mert egyedül álló műfajában, ITT is egy cikk a csapatunkról, amolyan különleges szezonösszefoglaló játék, kell hozzá egy 10 oldalú dobókocka, ha nincs itt van egy virtuális ezen a linken Dice Simulator.

    én megcsináltam, nekem nem sikerült bajnoknak lennem:)
  • Oziris666
    #19453
    Messit már sok védőnk hatástalanította:)
    Amúgy nemis azon a meccsen vitatom a teljesítményét azon jól nyomta igaz balszélen!!!
    De nemegy meccsen kellett Carvalhonak kilépni jobbra amikor fennragadt!

    Szerintem a szerb jobb a posztján ennyi...

  • Etelkozi Vata
    #19452
    Nincs igazad. Azon kevés (egy?) védő egyike aki mostanában a nagy Messit bohóccá hatástalanította...
  • Oziris666
    #19451
    Én akkor sem szeretem:) Iva sokkal jobb szerintem!Bosingwa előre játékba nem rossz de védekezésbe nálam kevés...Meg állandóan elöl ragad
  • hedonist
    #19450
    Rühelled? amikor játszott ő volt európa egyik legjobb jobbhátvédje...
  • Oziris666
    #19449
    Nyílván ha megy Ferreira,Carvalho,Belletti akkor Iva,Alex,Terry marad középre!Bosingwa meg jobbra egyedül gondolom ezért akar még egy jobboldalit!Vagy CA is rüheli Bosingwát(mint én:D) és azért:D
  • hedonist
    #19448
    Csak az a kérdés,h MINEK??? 28 éves ő is, jobb bekk, ott fel fog épülni Bosi, és ott van Iva aki világklasszis teljesítményt nyújtott a szezonban!
  • lippet
    #19447
    Hmmmmm, érdekes!
  • karajjj
    #19446
  • Dean Winchester
    #19445
    jah
  • Tyler1
    #19444
    ígyvan, és mondjuk ez pont jókor jött, mert egyre inkább kezd a foci is el"arabosodni" vagyis pl. egy City gyorsan a csillgos égig vitte volna az árakat.
  • Japep
    #19443

    Igen. Azért valahol nevetséges eleve a fizetésük, nem még hogy az átigazolási áruk - remélem ezzel együtt jár a fizetés csökkentése is, ha minden klub "egyszerre" csökkentené akkor nem sírhatnálak, sehol nem kapnának többet... :)
  • Tyler1
    #19442
    na ez egy remek szabályzat. mennyire rég kellett volna már ez.
  • Pares
    #19441
    "...továbbra is lesznek jelentős transzferek, pusztán annyi változik, hogy csak azok a klubok költenek majd nagy pénzeket, amelyek meg is engedhetik maguknak."

    Há' mér', eddig nem így volt?
  • hedonist
    #19440
    go for it! nagyon jó!
  • Japep
    #19439

    UEFA-rendelet

    Új pénzügyi szabályozást vezet be a futballban az európai labdarúgás irányító testülete.

    Az UEFA elfogadta azt a tervezet, amely a pénzügyi "fair play" elősegítésére törekszik. A tervezet lényege, hogy a klubok nem költhetnek többet annál, mint amennyit önmaguk, saját erőből megtermelnek, nem halmozhatnak fel tartozásokat játékosoknak, ügynököknek, vagy akár közműveknek és nem tehetik meg, hogy veszteségesen működnek azért, hogy komoly igazolásokat tudjanak nyélbe ütni.

    A megvalósítás a következőképpen fest a terv szerint: a következő három évben maximum évi 15 millió eurós veszteséget enged meg az UEFA a tagjainak, aki ezt túllépi, arra szankciók várhatnak, adott esetben akár az európai kupaküzdelmekből való kizárás is. Ezt követően azonban minden évben nullszaldósra kell kihozni a költségvetést, úgy, hogy a befektetők által a klubba pumpált pénz nem számít a bevételek közé, azaz a Chelsea, példának okáért, nem költheti Abramovics pénzét játékosokra.

    Ebben azért meghagyott egy kiskaput az UEFA: a befektetők továbbra is megtehetik, hogy az utánpótlás-nevelésbe vagy a stadion bővítésébe, felújításába, illetve új stadion építésébe fektethetnek pénzt, játékosok igazolására azonban a klub csak saját erőforrásait használhatja fel.

    - Nyilván nem könnyű ezt most lenyelni, de mindenki megérti, hogy erre szükség van - nyilatkozta az új szabályozással kapcsolatban Gianni Infantino, az UEFA főtitkára. - Nem büntetni akarunk, segíteni akarunk a kluboknak, nem akarunk megölni senkit, ezért is a fokozatos bevezetés.

    Infantino hozzátette, ez nem jelenti azt, hogy vége lenne a nagy pénzekért végbemenő átigazolások korszakának, továbbra is lesznek jelentős transzferek, pusztán annyi változik, hogy csak azok a klubok költenek majd nagy pénzeket, amelyek meg is engedhetik maguknak.



    Ez nekem valamiért tetszik, valahol nevetséges pl C.Ronaldo, Kaká... stb. leigazolása.
    Meglátjuk majd.
  • hedonist
    #19438

    nagy reményeket fűzök az idei igazoláspolitikához!

    amúgy meg sztem nem kell félni,h Mourinho magához csábítja Lmapardékat, szeretik őt, de a csapatot jobban.
  • Barnabyka
    #19437
    Bruce Buck is megszólalt

    "Nem mondanám, hogy csapatunk a boldogság mámorában úszkálva éli mindennapjait. Túl sok izgalom és feszültség nehezedett ránk az elmúlt időszakban, ez pedig még a sikerek ellenére is nehezen oldható föl. Természetesen örülök a duplázásnak, hiszen ittlétem alatt ez volt a Chelsea legjobb szezonja. A szurkolók elégedettek, ez pedig minket is megnyugvással tölt el. Hétfőn mindenki együtt ünnepelhetett: játékos, edző, szurkoló... Carlo fantasztikus munkát végzett, jelentős mértékben hozzájárult a sikerhez" - kezdte Buck.

    "A nyári átigazolási időszak alatt lesz némi játékosmozgás a csapat háza táján. Kb. 3-4 futballista érkezése valószínűsíthető. Carlo nem akar nagy változásokat, elégedett a jelenlegi játékosállománnyal. Én sem értek egyet a média azon hangoztatásával, amely szerint játékosaink nagy része fölött eljárt már az idő. A csapat átlagéletkora 27-28 év, az esetleges fiatalítás pedig önerőből (az utánpótlásból) történik majd" - fejezte be az elnök.

    http://www.chelseafc.hu/

    ---------------------------


    Na ebből én azt szűrtem le, hogy a klub árgus szemekkel figyeli majd a Világbajnokságot (természetesen) és, hogy szilárt elképzelés van, hogy mely posztokra kell játékost venni nyáron. A vége az személy szerint nagyon tetszik, és örülnék is neki ha tényleg megvalósulna, hogy a fiatalítást az utánpótlás képzi majd, és remélhetőleg a színvonal nem csökken. (bizonyára nemfog mert mindenki tudja idén milyen tettet vittek véghez a Chelsea ifik :)
  • hedonist
    #19436
    :D

    amely jó alapozás lesz a következő BL szezonra!
  • Japep
    #19435

    Talán a Wycombe csapatával is játszunk utánuk.
  • asfa
    #19434
    neem persze, de ezt majd vb után úgy is megtudjuk!
  • hedonist
    #19433
    Gyerekek valami hír nyári turnéról vagy vmi felkészülési meccsek esetleg? remélem nem csak ez a Palace meccs lesz:)
  • Takezó
    #19432
    Melyik a világ legjobb...? - itt van, ni. Amúgy sztem érdemes inkább rájuk keresni Youtube-on, mert ezek nem a legjobb minőségűek.
  • hedonist
    #19431
    Nah azt megkeresem, nem emlékszel esetleg a cikk címére?

    Amúgy tudom és én is híve vagyok a helyes magyar beszédnek, de ez itt annyira nem fontos, nem egy nyelvhelyességi klubban ülünk:)
  • Japep
    #19430

    Mindegy, helyes igen, de engem is kiver a víz a Sevcsenkó és társaitól... elhiszem, hogy úgy kell, de pl én nem fogom úgy, kibírom azt a + 1-2 karaktert, a ragozást meg úgy is érti, aki focit néz. :)