24199
Chelsea Fan Club
  • Bulykin
    #19509
    bizony, ezen én is gondolkodtam...
    Elia eddig számomra ismeretlen volt, de fantasztikus játékos szerintem, vagy hogy egy afrikait mondjak Haruna(asszem:D)
  • hedonist
    #19508
    én úgy vagyok vele,h sokkal jobbat is vehettünk volna, olyan jó játékosok vannak 20-26 évesek.. nézzük a vb-t és én például, ki vagyok akadva,h mennyire jó játékos Özil,Marin,Elia,Kroos és akkor nem is folytatom, mert nem értem,h miért nem lehet rámenni vmi ütős igazolásra. Most már kellene valaki aki méltó lesz a 7-es és a 10-es üresen álló mezeinkre...
  • Bulykin
    #19507
    én nem szeretém őt a csapatba :S
    nem szimpatikusXD
    de egyébként kicsit olyan mint SWP, nagyon érzi a labdát és technikás, nem mondom hogy rossz játékos
  • Krisz018
    #19506
    http://eurosport.yahoo.com/14062010/58/premier-league-reports-benayoun-signs-chelsea.html
  • hedonist
    #19505
    Angol lapok már tényként írnak a Benayoun üzletről.

    Ti mit gondoltok? nekem csak annyi a bajom,h kiadunk £6.5 m és már 30 éves..

    amúgy meg hajtós és technikás, jó csere játékos sztem.
  • hedonist
    #19504
    na csak megpumpoljuk Murgu-t :)
  • Immigrants
    #19503
    Lamps+ Schweinsteiger
    Ütős lenne a középpálya!
  • Kocka08
    #19502
    Csak hogy legyen miröl beszélni..:)
  • Kocka08
    #19501
    Az FA nyilvánosságra hozta a Community Shield 2010-es kiírásának idõpontját. Az idei angol-szuperkupát 2010. augusztus 8.-én rendezik meg 16:00-kor, az ellenfél pedig csak úgy mint tavaly, a Manchester United lesz.
  • Kocka08
    #19500
    A hírek szerint a Chelsea vezetõsége nem kevesebb, mint 25 millió fontot ajánlott a Bayern München vezetõinek, Bastian Schweinsteiger játékjogáért.

    A bajor klub csak úgy, mint a Chelsea duplázott az elmúlt szezonban, hiszen a bajnokságot és a német kupát is megnyerték, amiben nagy szerepe volt a 25 éves középpályásnak. A triplázás elmaradt, noha ott voltak a Bajnokok Ligája döntõjében, kikaptak az Inter-tõl 2-0-ra. Szerzõdés 2012-ig köti a Bayern München csapatához.

    A The Daily Star szerint Carlo Ancelotti fiatal tehetségeket is szeretne a nyáron a Stamford Bridge-re csábítani, így illik bele a képbe Schweinsteiger, aki emellett honfitársát a vélhetõen távozó Michael Ballack-ot lenne hivatott pótolni.

    A Kékek elõjárói már tárgyaltak Schweinsteiger ügynökével, s nem fukarkodnának a középpályás fizetésével, mivel évi négy millió fontos gázsit szánnának a játékosnak, aki most csak a Világbajnokságra koncentrál. "Most csak a Világbajnokságra koncentrálok, bármi más most hidegen hagy." -nyilatkozta nemrégiben Schweinsteiger, aki a középpályán és a szélen is jól érzi magát.




    Őt viszont nem tudom elképzelni egyenlőre.
  • Kocka08
    #19499
    Ezt most találtam sorry aki már olvasta.:)



    Egy angol lapértesülés szerint a Liverpool csatára, Fernando Torres visszautasítja a Manchester City-t és az általuk ajánlott heti kétszázezer fontos fizetést, csak azért, hogy a Chelsea labdarúgója lehessen.

    Ezzel a hatalmas összeggel a spanyol lehetne a világ legjobban keresõ játékosa, de a hírek szerint õ mégis a nívót választja a manchesteriek helyett.

    A hírek szerint a Chelsea nem kevesebb, mint ötven millió fontot adna az egykori Atletico Madrid csatárért, aki a hatalmas fizetés helyett, inkább a Bajnokok Ligájában való szereplést favorizálja, amit a City nem tud megadni.

    Én lennék a legboldogabb Chelsea és Torres szurkoló a világon!
  • Oziris666
    #19498
    Mit várna bazzeg ? Pénzt,Pénzt,Pénzt
  • WuFraZselic
    #19497
    tegnap ebédnél még kicsit nehezen használta a kést :D
  • Freedom88
    #19496
    igen játszik
  • bonebeni
    #19495
    nem tudja valaki Drogbával mivan( esetleg valaki nem beszélt veled:D?) ? Fog játszani a VB-n?
  • hedonist
    #19494
    Valószínűleg így van, de 20 éves a srác, gondolkodhatott volna úgy is, mint pl. a Barcelona fiataljai,h majd eljön az én időm is és harcolok,h a világ egyik legjobb csapatában nagy játékossá válhassak. Most a fenertől mit vár? Oké, ha ott kimagasló teljesítményt nyújt, akkor még megveheti vmi nagy csapat, de ezeknek sokszor nincs jó végük.
  • Japep
    #19493

    Gondolom nem akart padozni a Chelseaben, inkább elment állandó játéklehetőség reményében.
  • hedonist
    #19492
    Hát én nem értem... Ha Kakuta-t elmerik adni akkor ölök..
  • Oziris666
    #19491
    Hát ez jó kérdés!Max akkor érthető ha vmi nagyon jó ajánlat érkezett,de azt kétlem minket ismerve:D
  • hedonist
    #19490
    Na ezen kiakadtam... MIÉRT kellet eladni????
  • Oziris666
    #19489
    Azaz mégse mert ugynézki aláírt Stoch a Fenerbe!
    http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/torokorszag-a-fenerbahce-szerzodtette-a-chelsea-ifju-szlovak-legiosat-2032023
  • Oziris666
    #19488
    Joey posztja "nem lényeg" oda visszajön Stoch és megvan oldva!
    Inkább a középpályán aggódok Marad egy Lampard, Essien meg Mikel is sérülékenyek mostanság!Ballack ,Deco lelép!
    Tegyükfel bejátszuk Maticot!
    De egy valakit minimum kell igazolni még oda...
  • hedonist
    #19487
    Igazad van, hát remélem nem Yossi félékkel próbálunk "erősíteni"...
  • Bulykin
    #19486
    mondjuk igazad van, de azért jó ha van egy Joe Cole a csapatnál, mégha csak csere akkor is :)

    viszont most akkor a múltkori Yossi Benayoun hír lehet hogy komolyabb mint gondoltuk? hmmm
  • Pares
    #19485
    Lehet, hogy megköveztek érte, de akár mekkora kedvencem is volt JC, az utóbbi időben sajna abszolút semmit nem nyújtott a pályán... Főleg hogy állítólag sokkal nagyobb fizetést is követelt... Én minden jót kívánok neki a karrierjében, de meglesz a csapat nélküle is.
  • banok
    #19484
    Cole és Ballack elengedése szerinte nagy faszság....
  • Oziris666
    #19483
    Hát Ballack ,Cole ,Belletti , Deco tuti lépnek úgytűnik...
    Hát muszáj lesz erősíteni,kiváncsian várom kik jönnek
  • lippet
    #19482
    Belletti is megy el!
  • bonebeni
    #19481
    áá Joe Cole nagy kedvencem volt pedig, de az tény hogy már nem hozta a régi formáját
  • Bulykin
    #19480
    azért őt is sajnálom picit, utóbbi időben már ő is javult mióta védekező kp lett...szerintem
  • hedonist
    #19479
    CHELSEAFC.COM

    Hoppá ugyan ez Ballackról!
  • hedonist
    #19478
    Joe Cole to leave the club.

    CHELSEAFC.COM

    hát, hát elsőre vegyesek az érzelmeim, rég nem mutatott jó formát, és talán jöhet vki jobb helyette, de nekem az egyik kedvencem volt...
    jobban örülnék, ha előbb Deco-t és Ballack-ot adtuk volna el.
  • hedonist
    #19477
    És ez elsz az első friendly amit játszunk a nyáron: Against Ajax on Friday 23 July at the Amsterdam ArenA.
  • hedonist
    #19476
    Chelsea Football Club is pleased to announce two further European pre-season fixtures. The Double winners will play away to Eintracht Frankfurt on Sunday August 1 and Hamburg on Wednesday August 4.
  • Matthew Prosac
    #19475
    Joe sem sokáig :)
  • lippet
    #19474
    Márcak Terry, Lamps, Joe, Anelka, Malouda maradt!
  • Krisz018
    #19473
    Én se kockáztatnék megoperált térddel, jót tesz majd neki a relaxálás.
  • Matthew Prosac
    #19472
    Ennyre megterhelő volt ez a bajnoki cím?! :O

    Vb 2010: újabb Chelsea-klasszis dőlt ki, Mikel sem játszhat a tornán
    Nigéria labdarúgó-válogatottja is lemondhat egyik legnagyobb csillagáról a dél-afrikai világbajnokság előtt: John Obi Mikel térdsérülés miatt nem vehet részt a tornán.
  • hedonist
    #19471
    de úgy,h még volt 3 hátra, tehát 2015 ig érévényes szerződése van:)
  • Bulykin
    #19470
    \o/