24199
Chelsea Fan Club
  • Japep
    #19429

    Nagyon nagy... :D
  • Takezó
    #19428
    Az bizony az, a minap volt egy összeállítás a régebbi Pepsi, Nike stb. reklámokról az Indexen. Ott is van néhány régebbi zseniális darab.
  • Takezó
    #19427
    Az idegen szavakhoz illesztett ragokat, jeleket, képzőket nem kell kötőjellel elválasztani, csak ha az utolsó betűt nem ejtjük.
    Tehát: "Drogbát", "Benajunról" és nem "Drogba-t", "Benajun-ról", de
    "Shakespeare-t" és nem "Shakespearet", illetve "Peugeot-t" és nem "Peugeott".
    #19425:Rendben, lehet mosolyogni a helyes írásmódon, lol.
    Offnak vége, örülök, hogy segíthettem; )
  • hedonist
    #19426
    Mekkorá már az új nike commercial!!

    NIKE-Write the future
  • hedonist
    #19425
    tökmind1 mi szeretjük szerintünk így jól leírni, ha úgy tetszik angolosan fordítva, ők meg írják csak a Sámáh-ukat legfejebb mindig mosolygunk egyet, NA inkább reménykedjünk a jó igazolásokban.

    Meg persze egy Dzsó Kól hosszabbításban.
  • Takezó
    #19424
    ezt nem egészen értettem: )
    Benajun miért lenne félig angol? Dimonában született, Izraelben. Felnőttként igazolt Angliába. A héberül leírt nevét pedig wikipédián megtalálod. Végül is irreleváns kérdés, de elhiheted, az ő nevét magyar kontextusban "Josszi Benajunként" helyes írni: )
  • hedonist
    #19423
    Én spec nagyon jó játékosnak tartom Benayoun-t sztem nagyon underrated,de akkor sem kell ide, nekünk nem lenne jó,h ő itt van, kb , mint Deco, meg a másik,h már ő is 30 körüli... a faszér nem lehet egy fiatal playmaker-t hozni Pjanic Pastore Özil annyi kva nagy tehetség van és hagyni kell játszani Lamps mellett és tanulhatnak a mestertől.
  • Oziris666
    #19422
    Najó azért ennyire csak nem sűlyedünk le h kiadjunk 6millát az izraeliért...
  • Fabio Capello
    #19421
    na de benayoun spec félig angol félig izraeli angol névvel :)
  • Takezó
    #19420
    Nagyon technikás játékos, én szívesen látnám nálunk annak ellenére, hogy azért már nem mai csirke.
  • Bulykin
    #19419
    szerintem se kéne ide Benayoun... középső kp. kéne nem szélső
    meg egy szerződés Joe Colenak :D de minél hamarabb
  • Takezó
    #19418
    Az bizony Josszi Benajun. A nem latin betűs ábécéket használó nyelvek esetében minden ország a saját átírását használja. Ezért aztán az, ami angolban Zhirkov, az nálunk Zsirkov. Ha Zhirkovnak írnánk, akkor azt bizony z-vel, és egy néma h-val kellene ejteni, azaz így hangozna: /zirkov/.
  • Fabio Capello
    #19417
    UÁÁÁÁRGH

    mi olyan nehéz azon, hogy Youssi Benayoun? Az ijen Jossziktól, Csámákoktól meg Zsirkovoktól agymenést kapok lassan...
  • hedonist
    #19416
    nane... remélem vmi kacsa
  • Tyler1
    #19415
    A Chelsea Javier Mascheranóra és Josszi Benajunra vetette ki a hálóját a Daily Mail szerint. Az izraeli középpályás szerint már csak a Vörösökön múlik, hogy a Stamford Bridge-re igazol-e.
    Josszi Benajun ráadásul úgy nyilatkozott, rövidesen akár meg is születhet a megállapodás.

    „Ancelotti akar engem a következő szezonra, most már minden csak a Liverpoolon múlik. A Chelsea-nek hatmillió font körüli összeget kell fizetnie értem – azt hiszem, rövidesen Londonba költözöm.”
  • Tyler1
    #19414
    ez igaz. nincs összefüggésben a kettő, számtalan meccset láttam, ahol a csapat szépen eljátszogatott az ellenféllel, csak épp a hálót nem tudták bevenni. viszont a Chelsea összeszedett és magabiztos játéka mellett, csúnyán be is kotorta a lehetőségeit.
  • pilboy
    #19413
    az arsenalra is mindig ezt mondják, még sincsenek sehol...
  • bonebeni
    #19412
    ez is igaz, viszont a Chelsea tényleg szép focit játszott idén!
  • Atti12
    #19411
    szerintem meg az utóbbi évek legizgalmasabb bajnoksága volt, sok fordulattal, szép győzelmekkel és csúnya vereségekkel.. Mondom ezt úgy hogy 1 pontal lemaradtunk a bajnoki címről...
  • Dean Winchester
    #19410
    "szép focit játszott Ancelotti alatt, bizonyítja, az, h 100 gól felett termeltek"

    bocsi de ezzel nem értek egyet.ha valaki szép focit játszik nem biztos h lőnie is kell sok gólt.
  • IXEMGabeo
    #19409
    ja és mégvalami: én a szép focira szavazok és a Chelsea idén szép focit játszott Ancelotti alatt, bizonyítja, az, h 100 gól felett termeltek a srácok->szeretem az ilyet nem véletlenül csípem pl a Barcelonát is...
  • IXEMGabeo
    #19408
    utálom az angol focit és 2 év kimaradt nekem a UPC miatt egyetlen meccset nem láttam, mert az Eurosport2 akkoriban nem volt nekem, amióta Digim van legalább az idei szezonból láttam meccseket amik halál unalmasak voltak->(1-2 Manchester city vagy Fulham meccs maximum a Chelsea sok gólos meccsei voltak élvezetesek[nem hízelgésből mondtam pl a Sunderland elleni 7-1], amúgy sztem egy unalmas szezon volt, de ízlések és pofonok erre azt tudom mondani)

    bevallom egyébként van fogalmam a fociról csak más formában, más véleményekkel...
  • IXEMGabeo
    #19407
    font:D nem igaz bocsi a sok HSZ-ért
  • IXEMGabeo
    #19406
    *100 ezer FT* hiba javítva a 3. sorban...
  • IXEMGabeo
    #19405
    megunta a focit:) 30 felett van ő már melónak tartja én sztem addig jó a foci amíg valaki játékként fogja fel:) én nem unnám meg, ha egész életembe csinálnám ezt nem lehet megunni játszani egy jót a társakkal minden, bár azt is elhiszem, h azért a nyomás sokkal nagyobb rajta a média is figyeli, és a rengeteg edzés, dehát erre megint azt mondom, hogyha ilyen heti 100 k fontokat keresnek dolgozzanak is meg érte...100 fontos fizetéssel kb 2 évig eléldegélhetnénk itthon meló nélkül számlák, kaja kifizetésével együtt...
  • Matthew Prosac
    #19404
    ilyet sem hallottam még játékostól:

    Chelsea defender Ashley Cole admits he doesn't love football, claiming it's more of job for him than something he loves.
    “Back then as a youngster I just enjoyed the football,” Cole told ITV sport. “It was a dream come true to play for the team I supported and playing with all these great players. Now it's more of a job for me and there is far more pressure you have to deal with.
  • hedonist
    #19403
    nem rossz, nem rossz
  • hedonist
    #19402
    ja kb csak 2 éve nyomja ebben:D
  • Monoton
    #19401
    Még nem láttad?
  • Zenszkij
    #19400
    Az a sapka LOL.
  • Immigrants
    #19399
    HBD Cech!
  • hedonist
    #19398
    Háá bóódogat neki!
  • Freedom88
    #19397
    Petr Cech ma 28 éves
  • hedonist
    #19396
    Adóság mentes a klub!
  • Oziris666
    #19395
    Az együtt töltött évek emlékére ennyit segített Cech Josénak:P
  • Tyler1
    #19394
    hát Drogba karján mekkora ér fut :O nekem a konnektorba vannak hasonló vastagságú vezetékek
    videón látszik is h mekkora teste van a többiekéhez képest :D
  • hedonist
    #19393
    Ja ezt már láttam:D a videót is, érdekesen feszít rajtuk:) azok az erek amik feszülnek rajtuk:D
  • Tyler1
    #19392
    kicsit off de poén :D:D

    Drogba és CR nemzeti alsóban együtt
  • Japep
    #19391

    Hát kíváncsi leszek, hogy ha megnyeri a BL-t (amire szerintem nagy esély van), akkor megy-e a Realba, mert már nem lesz neki kihívás tovább...
  • limperatore
    #19390
    hát nyilván, mivel a legjobb edző :D de itt van josé...még..