24199
Chelsea Fan Club
  • hedonist
    #19549
    Hát az biztos,h egy Deco, vagy Ballack helyett jobb lesz! Csak akkor legyen is érdemi igazolás. David Silva-t az orrunk előtt vitte az rohadt City.
  • Japep
    #19548

    "Idős", igaz. De a L'poolban is jól türte, ha padozott, azt is, ha még azt sem, nem kap nagy fizetést, nem került sokba; amikor beállt a 'Poolba, mindig sikerült felpörgetnie a játékot, soha nem értettem, miért nem játszik többet ott. Nem mondom, hogy itt alapjátékos lehet, de egy esélyt megérdemel - én sem vagyok nagyon optimista vele kapcsolatban, de szólnak mellette érvek. A Ballack-Deco-Joey trió pótlására lehet, hogy jó lesz - igaz gondolom még igazolunk valakit "elé". 134 meccsen 29 gólt szerzett, ebből 3 mesterhármast (elvileg egyet a kupában, egyet a PL-ben, egyet a BL-ben).

    Meglátjuk. :)
  • Pares
    #19547
    Nagyon rossz döntés volt Bénajúnt idehozni... Szvsz hasonló sorsra jut, mint a többi izraeli (Grant, Ben Haim)... rövid időn belül megy a levesbe.
  • Kocka08
    #19546
    Hát nagyon kiváncsi vagyok rá.
    De remélem a Torres ügy zajlik még mert rá szerintem valóban szükség van.
    És még egy középpályásra.(Van der vart)
  • Pares
    #19545
    Whááá, minek ide ez?
  • Takezó
    #19544
    akkor annyira azért nem drága, a játéka pedig színes
  • Japep
    #19543

    Elvileg 5.5 millió font volt, és heti 50 ezret kap.
  • Bulykin
    #19542
    én 5 meccset adok neki hogy bizonyítson :D
  • Takezó
    #19541
    én nagyon kedvelem, de ha tényleg 10 milliót adtunk érte, nem igazán érte meg:S
  • asfa
    #19540
    én ezt az igazolást nem értem...
  • Krisz018
    #19539
  • Japep
    #19538

    Háááát meglátjuk... de 30 évesen megvenni... :S
    Ne legyen igazam... :)
    GO BLUES!
  • Bulykin
    #19537
    hivatalos Benayoun
  • Kocka08
    #19536
    Sztem nincsen.
  • Takezó
    #19535
    azért Dél-Koreában van pár, aki nem lógna ki a csapatból
  • Monoton
    #19534
    Hát én azt is el tudom kepzelni, hogy a Valencia vitte rá erre a döntésre. A klubnak pénz kell a City kínálta a legtöbbet.

    "Real Madridot és a Chelsea-t is kikosarazta"

    Na most ez így nem teljesen igaz mert mi léptünk vissza, ugyanis nincs rá szüksége Mourinhonak, a Chelsea álláspontját nem ismerem.
  • Bulykin
    #19533
    csak a játékosok miatt szimpatizálok kicsit a Cityvel, amúgy mindenki csak a pénzért megy oda... csoda hogy Joe Cole-ra még nem csaptak le
  • hedonist
    #19532
    Meglehet:)

    Ha Silva ezt tette azután, ahogy nyilatkozott, akkor nagyot csalódtam benne és egyben sajnálom is, mert innentől rábaszott, mint Robinho és a sok hülye aki ment a City-hez.
  • Bulykin
    #19531
    a Monaco vagy a Bolton támadói szerintem kúrvajóakok :)
    plusz azért amikor Park a Manchesterbe igazolt nem hittem volna hogy viszi majd valamire, és lám
  • Forza Italia
    #19530
    elment a pénzért
  • Kocka08
    #19529
    A Daily Mail jelentései szerint a Manchester City megállapodott a Valenciával David Silva ügyében és 29 millió fontért leigazolta a spanyol középpályást. A 24 éves játékos, aki így a Real Madridot és a Chelsea-t is kikosarazta, várhatóan négy éves szerződést ír alá.
  • hedonist
    #19528
    Ja pl Kim jong akárkit a KNDK-ból:D na de komolyan nincs egy se aki chelsea szint lenne.

    Silva jöhetne, ő rendelkezik vmilyen ázsiai felmenőkkel is. (talán japán)
  • Bulykin
    #19527
    én egy ázsiai labdarúgót is szívesen látnék a csapatban! köszönöm...xD

    és ha igaz ez a Torreses hír akkor hajrá
  • Japep
    #19526

    Liverpooli bennfentes - ja, inkább Pistike a Soccernet szerkesztőségéből...

    Van benne realitás, de a VB alatt felesleges, szerintem ez mind csak szenzációhajhászás. Meglátjuk... :)
  • Kocka08
    #19525
    Fernando Torres a nyáron elhagyhatja a Liverpoolt, ugyanis a klub anyagi nehézségekkel küzd, és pocsék szezont tudhat maga mögött. A bajnokságban a 7. helyen végeztek, így a Bajnokok Ligájában sem indulhatnak jövőre. A Soccernet szerint egy liverpooli bennfentes elárulta, hogy a Chelsea és a Manchester City bejelentkezett a csatárért.

    - Van már két szóbeli ajánlat Torresért, a Chelsea hajlandó lenne 50 millió fontot adni, míg a Manchester City 25 millió fonttal többet kínált érte. Fernando a Cityhez semmiképpen sem igazolna, még ha a klub a nagyobb összeget kínáló csapatnak adná el szívesebben. A lényeg a Bajnokok Ligája lenne, nem az, hogy a Chelsea-nél 60 ezerrel kevesebbet keresne hetente.

    A Chelsea nem csak Torres, hanem Yossi Benayoun iránt is érdeklődik.
    - Ha engem kérdeznek, akkor Benayoun és Torres is a Chelsea-hez igazol. Előbbivel már közel a megállapodás, Torres most a világbajnokságra koncentrál - nyilatkozta a liverpooli bennfentes a Soccernet szerint.


    Gyerünk mindent bele!
    HAJRÁ TORRESÉRT!!!!!
  • hedonist
    #19524
    Ha David Silva távozik Valenciaból, akkor minket választana, a többi a vezetőségen múlik.
  • Bulykin
    #19523
    lol :D
  • banok
    #19522
    ezért
  • Bencee7
    #19521
    Elküldte Domenechet oda, ahova való

    éés végre sikerült Drogbának betalálnia...bár sajnos sokat nem értek vele
  • Bulykin
    #19520
    Anelkát miért küldték haza?
  • dragon11
    #19519
    Manchester United–Newcastle


    erre kíváncsi leszek:D

    am WBA kezdésnek kap egy 5öst;)
  • Monoton
    #19518
    Jó kis rangadók lesznek :)
  • Barnabyka
    #19517
    2010/2011-es idény nyitófordulójának sorsolása
  • Kocka08
    #19516
    Az értesülés szerint nem született meg az egyezség a két klub között, azonban arról nem volt szó, hogy megfelelõ összegért eladták volna-e a játékost. Korábban több helyen is arról írtak, hogy a "vörösök" egy 4 millió fontos ajánlatot utasítottak vissza.

    Az izraelit a Chelsea vélhetõen Joe Cole helyére igazolná, akinek a szerzõdése június 30-án lejár, és így távozik.

    Benayoun az összes sorozatot figyelembe véve 45 mérkõzésen 9 gólig jutott idén a Liverpoolban.


    Ennek örülök!
    De az viszont nagyon idegesít hogy ezzel szarakodunk miközben majd lemaradunk a nagy halakrol..:(
    Visszatérve még egy mondatra sztem Gera is van olyan játékos mint Benayoun!
  • Tyler1
    #19515
    "te! tényleg jók a spanyol csajok? megyekk én is madridba"
  • Krisz018
    #19514
  • hedonist
    #19513
    Hátha izgat még valakit, Giles Smith heti cikkének mai kiadása a hivatalosunkról, érdekes okfejtés Joey-ról, aki jól tud angolul: chelseafc.com
  • Immigrants
    #19512
    Mondani akartam! :D
  • Sabcsee
    #19511
    elia télleg kurva jó
  • hedonist
    #19510
    Na meg Chabalala!!!! xDD