1379
QBZBXUtvAwMDVQpIRwVR
  • lord nihilus
    #371
    1.kb.2002 óta
    2.mit ér az ha szűri a támasdásokat(ebben max. igazad van), de minden 2 passzját elbassza, és xabi alonsotól eltérően(aki hasonló poszton játszik mint sissoko) nem veszélyes kapura
    3.igazán már nem követem ki sérült és mikor, elhiszem h igazad van
    4.lehet h hamann nincs szuper-fénykori formában, de az h sorozatban hagy ki totál meccseket nem értem...főleg mivel hogy a tavalyi BL menetelében jelentős szerepe volt
    De tökmindegy végülis, nyertünk :)
  • REALista
    #370
    Pár perc és kezdődik!SPORT1
  • Guilty01
    #369
    lord nihilus,úgy látom te nem rég kezdtél el érdeklődni a foci iránt:)
    1. Sissoko az egyik legjobb szűrőnk a közéépályán,rengeteg labdát szereez,és az ellenfél támadásait sorra megakadályozza. Ha ezt nem vetted eddig észre,akkor nézd meg megint a tegnapi meccset,biztos ismétlik...
    2. Luis Garcia sérült volt, még lábadozik, úgyhogy nem bírna ki most ennél többet,de neki ez is pont elég volt.
    3. Hamann tényleg nagyon jó játékos, de már azért ő se olyan fitt mint fénykorában,illetve ha rafa őt betenné,akkor remek kondiba levő, nagyon jó képességű játékosokat kéne kihagynia a kezdőből.(pl. xabi alonso,kewell...)
  • lord nihilus
    #368
    nekem meglehetősen fáj, h didi Hamann mindig csak csereként áll be, nem beszélve luis gárcíáról, sissoko meg nem tom mit keres itt...
  • Laffite
    #367
    Dehogynem! :) Más kérdés, hogy éppencsak sikerült, még akkor is, ha meglehetősen egyoldalú volt a meccs, ugyanakkor az Arsenal nagyon jól védekezett, és azt is meg kell hagyni, és a német kapus is nagy formában volt.
  • DJ Bee18
    #366
    levertétek az Arsenalt, nem is örültök :DDD
  • forza milan
    #365
    Mé van hülye neve?Kikupálja A Pool',aztán majd elviszi a Milan!
  • Guilty01
    #364
    Új szerzemény: Gabriel Paletta ,argentin védő,szegénykémnek elég hülye neve van. Nyáron csatlakozik a csapathoz.
  • forza milan
    #363
    De a köv szezonra gondolok...:D
  • DJ Bee18
    #362
    mg akkor sem tudnának kiesni, ha mindig kikapnának :DDDDD
  • 9csöves9
    #361
    a szurkolók speciel imádják Fowlert
  • forza milan
    #360
    Mérne jáccott volna!Fowler nem állt meg mellette!NEmtudom minek kellet visszahozni.de a liberpool dönti el nem a szurkolók,de nagy baklövés volt....jóvolt ö a mC-nél...
  • Anthony001
    #359
    De.
  • AdRiAnO
    #358
    Morientes ma sem játszott?
  • forza milan
    #357
    Remélem az összees ezt követö bajnokin kikapnak,ésjövöre kiesnek a picsába,oszt Del Horno gyün a Milanba![[nagggyonhülye ma!!!de igaza van!!!:D:DD:]]:D:D:D
  • Guilty01
    #356
    Na,végre kapott egy hatalmas nagy pofont a Dinamo london.... Tudtam,hogy ez valamikor be fog következni,de hogy épp a boro ellen....minden elismerésem azoké a srácoké,így kell küzdeni egy agyonvásárolt csapat ellen! Gratula!
  • forza milan
    #355
    Hahahahahahha!Nemsemmi!Igy tovább Chelsea!
  • lord nihilus
    #354
    OLLÉ !!!!
    adózzunk tisztelettel a Middlesborough-nak :D
    3-0 LOLOLOLOLOLOLOLOLOL
  • forza milan
    #353
    Balfasz Józsit nem:D:D:D
  • Guilty01
    #352
    hát nem jött össze.... mondtam h nyerünk!!!!!!!!!!
    amúgy sztem szeretnél te egy ilyen balfasz józsit a milanba...
  • forza milan
    #351
    A balfasz józsi is betalált végre!Hihetletlenül jó a formája,mázlitok van,de most wigan nagyon támad igy a 2. félidöben,majd Dudek bevéd egyet mingyán!
  • Guilty01
    #350
    VEZETÜNK!!!!!!!!!!!!!! HYYPIA!!!!!!!!!
  • Guilty01
    #349
    Na,elkezdődött a meccs,remélem tényleg nyer a csapat!
  • Guilty01
    #348
    gerrard felépült,crouch lesérült
    http://www.lfchungary.com/index.php?subaction=showfull&id=1139581073&archive=&start_from=&ucat=&
  • forza milan
    #347
    Én nemlennék abba olyan biztos...
  • Guilty01
    #346
    Angliában még nem láttam olyat,h ne tiltották volna el a csávót(kivéve persze ha fellebbeztek,és elfogadták)...mondjuk lehet én vagyok figyelmetlen
    Hétvégén szétszedjük a Wigant!!!!!!!!!
  • forza milan
    #345
    Jaa,jó,mostanában szédült vok...De mondjuk nem mindig szoktak pirosért eltiltani...
  • Guilty01
    #344
    nem,reina kapust kiállították chelsea ellen...látom figyelemmel követed az eseményeket:)
  • forza milan
    #343
    Egyébként Reina kapus megsérült,hogy kedves Jerzy véd helyette?
  • Guilty01
    #342
    Dudek és traore egy csapatban már kapásból vereség...de még ráadásul crouch is játszik...
  • forza milan
    #341
    Várj,most látok Dudek visszatért,ö volt a kapus!Na akkor ez a hiba...Reina nagyon jó kapus,Dudek meg egy nagy balfasz...
  • forza milan
    #340
    Hoppszlá,megint hozzátok a szezoneleji formát!A Benfica elleni meccs keény dio lesz,és én nagyon kedvelem a portugálokat,szal énnekik szavazok továbbjutást!
  • Guilty01
    #339
    MI VAN A CSAPATTAL???????????
    2-0 a charltonnak,utóbbi négy meccsen mindössze 1 pont???? Ez már tényleg súlyos...
  • forza milan
    #338
    Naja,remélem köv. szezonba a Chelsea jólpofáraesik,és nem lesz ilyen nagy arcuk!!!Essenek ki!!!Fuj-Fujj!
  • Monoton
    #337
    :DDDDDDDDDD
  • Guilty01
    #336
    Látszik vazz...rohadt kis kék... a stamfordon már a kisgyerekeket is erre nevelik...
  • Monoton
    #335
    Óvodás csinált bohócot Gerrardból
  • Monoton
    #334
    Gerrard kimarad a Liverpoolból

  • Guilty01
    #333
    dögölne meg az összes rohadt kék.... ez a robben mekkora egy köcsög színész....hánynom kell
  • Guilty01
    #332
    Ez már megint hihetetlen!!!! Nem igaz,hogy ennyire nem tudnak figyelni a srácok az utóbbi néhány meccsen...simán nyerhettünk volna 3-4 góllal,erre egy öngól miatt csak x-re futotta...alonso már második gólját lövi idén a saját térfeléről...